vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

109 επισκέπτες, 8 χρήστες
chara22, tony1976, maprix, ZoeM, Jorge, nuts, Blackwolf, treloneritis

Twitter

Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?

Αποσυνδεδεμένος VforThanos

  • *
  • 42
  • Φύλο: Άντρας
    • Τα πάντα για το Η/Τ, στις ποιο φθηνές τιμές.
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #120 στις: Μαρτίου 26, 2013, 20:26 »
Μέχρι τώρα, όχι ιδιαιτέρα...

Οι καπνιστές,θα έπρεπε να αισθάνονται.
Κυρίως επειδή βλάπτουν τον εαυτό τους,και τους γύρω τους.

Αποσυνδεδεμένος gfilip

  • **
  • 107
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #121 στις: Μαρτίου 26, 2013, 20:59 »
Για πιο λογο να ντραπουμε?
Ειμαι καλυτερα,αισθανομαι καλυτερα,τους γραφω ολους κανονικα

Αποσυνδεδεμένος zacharis1955

  • *****
  • 3469
  • Φύλο: Άντρας
  • Impossible is nothing!, never give up!
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #122 στις: Μαρτίου 26, 2013, 21:16 »
ΟΧΙ βέβαια! Αυτό έλειπε!

Αποσυνδεδεμένος Amcm

  • **
  • 114
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #123 στις: Μαρτίου 26, 2013, 21:56 »
Μέχρι τώρα όχι. Προσπαθώ παρόλα αυτά να μην προκαλώ σε χώρους που απαγορεύεται το κάπνισμα.

Αποσυνδεδεμένος Ιωάννα

  • **
  • 145
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #124 στις: Μαρτίου 26, 2013, 22:00 »
Στην αρχή ναι γιατι με κοιτούσαν όλοι σαν εξωγήινο μετα ομως σκέφτηκα οτι το κανω για την υγεία μου για τον εαυτό μου γιατι πριν ενα χρόνο το είχα αρχίσει και το παράτησα και καπνιζα σαν την τρελή εξαιτίας το οτι ντρεπομουν τωρα πια οχι όμως ειμαι περήφανη που ατμιζω και κανω την διαφορα

Αποσυνδεδεμένος LoOk

  • **
  • 390
  • Φύλο: Άντρας
  • BasilisL
    • greekecigreviews
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #125 στις: Μαρτίου 26, 2013, 22:08 »
Μόνο στην αρχή που ο κοσμοσ δεν ήξερε το τι είναι το ηλεκτρονικό τσιγάρο και κυκλοφορούσα με το ggts. Τώρα πια δεν με ενδιαφέρει ;-)

Στάλθηκε από το GT-S6102 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk 2


Αποσυνδεδεμένος morfeas3kala

  • *
  • 47
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #126 στις: Μαρτίου 26, 2013, 23:07 »
Εγώ πάντως τις λίγες μέρες που ατμίζω, όχι μόνο δεν αισθάνθηκα αμήχανα αλλά τραβάω και την προσοχή και όλοι θέλουν να δοκιμάσουν!! Έκανα και έναν φίλο μου να παρατήσει το κ.τ. και να αγοράσει ηλεκτρονικό! Ελπίζω να παραμείνει σε αυτό και να μην ξαναπάρει κανονικό ποτέ ξανά! Ούτε αυτός ούτε κανένας μας!!

Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #127 στις: Μαρτίου 27, 2013, 01:34 »
όχι βέβαια ποτέ!!!!  και κυκλοφορώ και με κλαρίνο (Vamo 18650 + aga-t v2) και χμμμ χμμμ τι λένε οι τριγύρω, τα ντουμάνια πάνε και έρχονται!!!!! :fight_shot_bandana: :fight_shot_bandana: :fight_shot_thickgun:
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 27, 2013, 01:42 από golfakis »

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #128 στις: Μαρτίου 27, 2013, 02:06 »
Πάντα αισθανόμουν αμήχανα... μέχρι που βρήκα το ΗΤ.
Βλέπετε... τα 6 πόδια μου και τα 8 χέρια μου (τα δύο μηχανικά) πάντα τραβούσαν την προσοχή.

Τώρα, όπου κι αν πάω, όλοι λένε "έλα μωρέ, ΗΤ έχει..."
Κι έτσι, μπορώ άνετα να χτυπώ τα ψηφιακά μου κουμπάκια, χωρίς να προκαλώ.
Στην πραγματικότητα, ψάχνω τους εξωγήινους αδελφούς μου.

Το πράσινο, χοντρόπετσό μου δέρμα, καθώς και το όλο παρουσιαστικό μου, σε κανένα δεν προξενεί εντύπωση. Μόνο οι ατμοτζούρες, ενίοτε, ερεθίζουν το διδασκαλικό φίλτρο ελαχίστων, πλέον.
"Ζάχαρο, κατευθείαν στον εγκέφαλο"
"Ο γνωστός μου το είχε και..."

Μόνο η τυχαία συνάντηση με τον Εξορκιστή μου απόμεινε...

Αχ, γήινοι, μπροστά σας ήταν και είναι η αλήθεια... :yes:

Αποσυνδεδεμένος aelaras

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
  • 306DCA,vision eternity,,A7,AIOLOS,AGA-Tv2,GINI..
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #129 στις: Μαρτίου 27, 2013, 03:19 »
εγω οταν ειναι να βγω εξω για δουλεια η για καφε ασυναισθητα πια παιρνω μαζι μου οτι μεγαλυτερο εχω σε εργαλειο..mod + eternity + long drip tip..γυρω στα 25cm  :)) ..και αφηνω τον κοσμο να χαζευει.. :)) ..αμηχανια ? :confused1:

Αποσυνδεδεμένος Σένια

  • ***
  • 827
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #130 στις: Μαρτίου 27, 2013, 11:05 »
Δε με ενοχλεί ούτε σε καφετέριες ούτε πουθενά. Και οι συζητήσεις να γίνονται....  Μόνο στο δρόμο έχει τύχει κάποιες φορές.... Επειδή το κρατάω πολύ και στο δρόμο, μερικοί καρφώνονται κυριολεκτικά πάνω του και.... μερικές φορές έχω νιώσει λίγο περίεργα..... Χτες άκουσα και το άλλο: "αφού το έκοψες το κτ, τι το θέλεις τότε αυτό και δεν το πετάς;"
 :confused1:   :confused1:   :confused1:  Ποιός ήρθε;;;;

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #131 στις: Μαρτίου 27, 2013, 14:55 »
Σε έναν χώρο με καπνιστές είναι εύκολο να κάνεις τους άλλους να νιώθουν ντροπή με τον λίγο καπνό που βγαίνει από το τσιγάρο τους, αλλά πιο πολύ νιώθω υπερήφανος όταν μετά από τζούρα σκόπιμα
το βάζω στην εσωτερική τσέπη του σακακιού μου ενώ όλοι οι άλλοι νιώθουν αμήχανοι  :))

Αυτός ο συνδυασμός έχει όντως πλάκα, να τραβάς μικρές τζούρες και όταν ο καπνιστής ντουμανιάζει επειδικτικά, να ανεβάζεις βολτ και να τραβάς μία τυπου breathtaker και να συννεφιάζεις τον τόπο. Μετά, στο σακάκι, αφήνοντας τους γύρω παγωτό!!!

Αποσυνδεδεμένος Tolias

  • *
  • 80
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #132 στις: Απριλίου 29, 2013, 17:30 »
Στην αρχη με κοιτουσαν περιεργα οι φιλοι μου..και τωρα εχουν γεμισει ολοι ηλεκτρονικα!!

Αποσυνδεδεμένος prof

  • **
  • 353
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #133 στις: Ιουνίου 11, 2013, 23:48 »
Περίπου μια βδομάδα+ ατμιστής.

Γενικώς είμαι άνθρωπος διακριτικός και αφενός δεν προκαλώ αλλά και αφετέρου δεν δίνω ιδιαίτερη σημασία στα ενδεχόμενα σχόλια τρίτων. Πήγα λοιπόν δύο φορές για ένα σύντομο καφέ μόνος με τον ατμό μου και μάζεψα περίεργα βλέμματα αρκετά.

Σε δύο καφέδες που πήγα με φίλους δυστυχώς "ντράπηκα" και δεν το πήρα μαζί. Και πήρα πακέτο και σιχαινόμουν την γεύση και τον εαυτό μου αλλά ήθελα την νικοτίνη. Δεν μπορώ να εξηγήσω αυτό το "ντράπηκα" ρε γμτ. Σαν να θεωρούσα δεδομένο ότι θα με "κοροϊδέψουν" (μη καπνιστές οι φίλοι) για τη νέα συνήθεια.

Ίσως να φταίει και το ευμεγέθες του eVic ίσως και όχι. Δεν ξέρω. Προσπαθώ να πείσω τον εαυτό μου να αγνοήσει τους τρίτους και να κάνει αυτό που του αρέσει και "πρέπει" (για την υγεία) αλλά το έχω καταφέρει προς το παρόν μόνο στο σπίτι μου και στο αυτοκίνητο. Όχι σε παρέα.

Θα το παλέψω.

Αποσυνδεδεμένος billy

  • **
  • 131
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αισθανθήκατε ποτέ αμήχανα ή ντροπή για το η.τ. ?
« Απάντηση #134 στις: Ιουνίου 12, 2013, 00:17 »
Κοίτα πόσο καλό κάνεις στην υγεία σου και αγνόησε τα σχόλια.Αν το κ.τ. σε αρρωστήσει.κανένας τους δεν θα σε βοηθήσει :nope:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 323 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 247 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21687 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 283044 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208878 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 67510 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175713 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 314525 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14956 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125906 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94790 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4793 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix