vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

106 επισκέπτες, 3 χρήστες
Chris66, Jorge, manoslykos

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΕΤΟΙΜΑ ΥΓΡΑ άτμισης. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος gianniskouk

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα στο φόρουμ. Σαν πολύ νέος ατμιστής ψάχνομαι στο θέμα των υγρών. Πήρα το tribeca που προτείνεται από πολλούς (τον βρήκα και σε προσφορά) αλλά δεν μου έκανε κλικ. Στην εκπνοή αφήνει μία γεύση ξύλου (μπορεί να κάνω και λάθος) και λίγο με ξενίζει. Υπάρχει κάποιος να προτείνει κάποιο που να είναι μεν καπνικό αλλά να αφήνει μία γλύκα στο τέλος?

Αποσυνδεδεμένος Skoni

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
Δοκίμασε το Devlin και αν σου αρέσει το αγοράζεις. 

Αποσυνδεδεμένος pugsang

  • *****
  • 1972
  • Φύλο: Άντρας
  • Riding the line between hobby and mental illness
Κανονικά όχι δεν μπορούμε να προτείνουμε κάτι σύμφωνα με την γεύση σου αλλά μπορείς να δοκιμάσεις αυτο

http://smartsmoke.gr/index.php/ugra-anaplirwsis/ry-gr.html

Αποσυνδεδεμένος GK1980

  • ***
  • 523
  • Φύλο: Άντρας
Καλός ήρθες φίλε στο φόρουμ! 
Δοκίμασε και το  bebecca από  atmos lab  το cuban cigar απο liqua  το Yoda και  Gandalf  από lamda  όλα αυτά αφήνουν μια γλύκα στην εκπνοή μπορεί  κάποιο να  σου αρέσει! 

Αποσυνδεδεμένος gianniskouk

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Σας ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Είναι τόσα πολλά που δεν ξέρω ποιο και τι να δοκιμάσω. Τσεκάρω τις πιο γνωστές μάρκες και δοκιμάζω ανάλογα με αυτό που πιστεύω ότι θα μου αρέσει. Από ότι διαβάζω από την Halo το torque είναι καθαρά γεύση τσιγάρου. Θα βγώ παγανιά σήμερα και θα δοκιμάζω.

Αποσυνδεδεμένος GK1980

  • ***
  • 523
  • Φύλο: Άντρας
Αν δοκιμάσεις halo κάνε μια δοκιμή και στο freedom και στο voodoo είναι τα αγαπημένα μου από αυτή την εταιρεία!  Αλλά το έχουμε ξαναπεί γούστα είναι αυτά! 

Αποσυνδεδεμένος gianniskouk

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Πήγα σε ένα μαγαζάκι στην γειτονιά μου και πήρα το RY69 και ένα ακόμη που μου άρεσε. Και εδώ μία ερώτηση εξπρές όπως λέει και ο τίτλος. Βλέπω υγρά χωρίς brand που πωλούνται σε συγκεκριμένα μαγαζία, ας μην πω ποια. Τι αξιοπιστία έχουν αυτά, είναι ασφαλή? Δοκίμασα ένα, δεν θυμάμαι την μάρκα, μου άρεσε και υπέθεσα ότι θα γράφει στο μπουκαλάκι του αλλά δεν γράφει τίποτα πέρα από την φίρμα του μαγαζιού και την περιέκτικότητα της νικοτίνης.
Το bebeca ήταν ωραίο αλλά προτίμησα το RY69, ίσως την επόμενη φορά. Αλλά πέτυχα ένα που έμοιαζε πολύ με τον old holborn που κάπνιζα μέχρι την περασμένη εβδομάδα. Είναι το brandless που σας έλεγα.

Φίλε gk1980 κρατάω την συμβουλή σου και θα τα δοκιμάσω το συντομότερο.

Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Δυστυχώς κανείς δεν μπορεί να σου επιβεβαιώσει την ευσυνειδησία του κάθε μαγαζάτορα "κατασκευαστή".

Δοκιμασε το tenesse της pulp νομιζω θα σου αρεσει πολυ.


lg gflex2


Αποσυνδεδεμένος gianniskouk

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Δυστυχώς κανείς δεν μπορεί να σου επιβεβαιώσει την ευσυνειδησία του κάθε μαγαζάτορα "κατασκευαστή".
Όταν είπα μαγαζάκι εννοούσα από γνωστή αλυσίδα. Είμαι γενικά φοβητσιάρης με αυτά και προτιμώ να πληρώσω κάτι παραπάνω από το να αγοράσω ένα προϊόν αμφιβόλου ποιότητας.


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος megst

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Φίλε μου, από το να σου απαντήσω ότι είναι ασφαλή (γιατί αυτό ρώταγες) προτίμησα να είμαι επιφυλακτικός. Εκεί έξω, παρασκευάζει και εμφιαλώνει υγρά και ο κάθε πικραμένος. Θέλω να πω, πως δεν πρέπει να έχουμε και τυφλή εμπιστοσύνη στον όποιο μαγαζάτορα το κάνει. Εδώ πολλές φορές, ψειρίζουμε και καλά κάνουμε, την υποδιαστολή της καθαρότητας. Δεν ξέρω για ποιο μαγαζί ή αλυσίδα μιλάς, μιας και δεν το αναφέρεις, αλλά όλα παίζουν ρόλο, ακόμα και το όνομα που έχει στην αγορά. Βέβαια στην αρχή σκέφτηκα ότι αναφέρεσαι σε μικρό συνοικιακό ίσως κατάστημα.   

Αποσυνδεδεμένος gianniskouk

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Συμφωνώ με όσα λες και έχεις δίκιο, δεν το διατύπωσα σωστά στην αρχή. Η αλήθεια είναι ότι δεν πρόσεξα ότι είναι το brand του μαγαζιού παρά μόνον όταν το έβγαλα από την σακούλα στο σπίτι. Ως πρωτάρης κάνω κάποια λαθάκια.
Πάντως θέλω να συγχαρώ το φόρουμ γιατί έχει πολλές και χρήσιμες συμβουλές ειδικά για νέους χρήστες όπως εγώ.


Sent from my iPad using Tapatalk


διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 15, 2017, 17:47 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Μέσα σε όλες τις επιλογές που σου έδωσαν οι φίλοι για καπνικά με γλύκα, θα σου προτείνω επίσης: ΟΛΑ τα καπνικά της Innovation καθώς και το Black Calico της Halo. 

Δοκίμασε το Devlin και αν σου αρέσει το αγοράζεις.

Το Devlin δεν έχει καμία απολύτως σχέση με καπνικό. Είναι μία εξαιρετική καραμέλα, ίσως η καλύτερη που έχω δοκιμάσει. 

Αποσυνδεδεμένος gianniskouk

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Έχω μπόλικα υγρά αυτήν την στιγμή. Θα τα καταναλώσω και θα δοκιμάσω και τα υπόλοιπα που μου αναφέρατε. Μου άρεσε ιδιαίτερα το ry69. 

Αποσυνδεδεμένος Sentenced13

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα και απο εμένα. ατμιζω 6μηνές πλέον εχώ και επισκευασιμο ατμοποιητη Ephro bachelor ii... Εχω περάσει απο πολλα υγρά μάρεσε τρελα Five Paws Grandmaster (Πανακριβω αλλα..) και black cirkus The Augusts (πλουσιο μήλο).
Τωρα ατμιζω Omnia Smoothie πολυ ωραιό αλλά μαρέσει τρελα το μήλο εχέτε να προτεινεται καποιο?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279765 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207705 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64927 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173751 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312182 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13500 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124314 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93323 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4086 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1360 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15781 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14559 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias