vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

123 επισκέπτες, 5 χρήστες
SEB, Ηρακλης, pngtszs1976, Jorge, manoslykos

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΕΤΟΙΜΑ ΥΓΡΑ άτμισης. Βασικές πληροφορίες

Προφανως και δεν ειναι υποχρεωση σου να απαντησεις. αμα θες απαντας. Αν δεν θες να ασχοληθεις, μην μου στελνεις καν. Μπορει αλλος να χει κατι να προτεινει... Θεωρησες δλδ καλυτερο να πεις μια εξυπναδα? Τελοσπαντων, σ ευχαριστω για τις οποιες πληροφοριες. Καλο βραδυ

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs

παιδιΑ αραδιαστε μου οτι φρουτενιο καλο υγρο ξερετε.. εχω μπερδευτει, δεν ξερω τι μ αρεσει. Λαβετε σαν κριτηριο οτι δοκιμασα το kryptonite της cosmic fog και μου αρεσε. Δοκιμασα και το nutz που λενε για φραουλα, αλλα μου φανηκε πιο βαρυ..

φιλε μου  αμα σου  αρεσει  το  cosmic fog  kryptonite   βαλε :

15 ml Watermelon FW
0.75 ml Menthol FW
84.250 ml Base

και  φτιαχτο  μονος  σου σε  100μελο  αφου  ειναι  τσεκαρισμενο  οτι  θα  το  κανεις και  σου αρεσει  [  και  αμα  γουσταρεις  κανε  και  παραλαγες  και βρες  και  αλλους  γευστικους  δρομους ] :thumpup:

2/  επιλογη  και  καλυτερη  για  εμενα

http://theliquid.gr/%CF%80%CF%81%CE%BF%CF%8A%CF%8C%CE%BD/cloud-no1-10ml/
υγρο  πιπιλα 

ετη  φωτος  καλυτερο  απο  το  kryptonite και  6  ευρο  το  30μελο  ακομα  καλυτερο 
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 04, 2016, 09:32 από xalkidapro »

Αποσυνδεδεμένος kingofkings

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Τι γνώμη έχετε για το Jack 3 της 13 sins?

Στάλθηκε από το SM-N7505 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Τα τεθυτελαία μνήματα μεταφέρθηγκαν στο ατμόδιο τμήμα... όχι, νήμα... όχι, θέμα... συγκεντρώσου... τεσπα, εδώ:
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2842.msg1001641.html#msg1001641

ΚΙΧ...  :-[

Αποσυνδεδεμένος alkistis83

  • *
  • 17
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Fight Or Flight!
Καλησπερα.Μπορειτε να μου πειτε 1-2 εταιριες υγρων που να εχουν 3mg νικοτινης? Για να μην αγοραζω και 6 και 0mg..

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Κάποιες βάσεις της eliquid France και της Pink Mule, αν θυμάμαι καλά, βγαίνουν και σε 3mg/ml νικοτινη. 

δεν ξερω αν υπαρχει ηδη θεμα για τα υγρα 3Bubbles. Εγω σημερα τα ειδα πρωτη φορα,τα εχει δοκιμασει καποιος να μας πει γνωμη?

Από συγχώνευση
Παρακαλούμε μην ανοίγετε νέο θέμα για υγρά όταν δεν τα έχετε δοκιμάσει, απλά για να ρωτήσετε.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 03, 2016, 22:50 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος tibolaso

  • **
  • 482
  • Φύλο: Άντρας
Που τα είδες;

στο site της ατμοσφαιρας

Αποσυνδεδεμένος apostolisk4

  • ***
  • 712
  • Φύλο: Άντρας
Τόλμησα και πήρα ένα υγρό από την gearbest με ένα τύπο με μούσια και μια πιπα .4$ τα 30 ml ,μερικές θετικές κριτικές στα review και λέω γιατί όχι .ανοίγω το μπουκαλάκι μυρίζω και λέω εδώ είμαστε φοβερό υγρό .σταζω λίγο στον velocity και πραγματικά παιδιά ήταν ότι χειρότερο έχω ατμισει στην ζωή μου . Vanilla και cream έλεγε αλλά εμένα μου έδωσε γεύση καμμένη ζάχαρης αλλά στην κακή της γεύση .το βαμβάκι είχε πιει αρκετά διαφορετικό υγρά όπως ρίχνω το 40% του φταίξιματος εκεί .Θα ξαναδοκιμάσω σίγουρα σε νέο καθαρό στήσιμο αλλά είμαι αρκετά σίγουρος ότι θα πάει κουβά κατευθείαν .έχει κανείς παρόμοια εμπειρία ή κάποιον τρόπο βελτίωσης ? Πχ να αφήσω ανοιχτό το καπάκι και τέτοια ?

Απόστολος


Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Προσωπικά, δε θα το αγόραζα εξ αρχής. Καλά τα κινεζομαγαζα με τις φτηνές τιμές και τους κλωνους, αλλά τουλάχιστον για τα υγρά που ατμιζουμε καλό είναι να ξέρουμε την προέλευση τους και να έχουν τις αναλύσεις τους.
Αφού έκανες όμως την απόπειρα και είδες ότι δε σου έκατσε, καλύτερα να πάει κάνα κάδο, είναι μικρό το ποσό της χασουρας.

Αποσυνδεδεμένος apostolisk4

  • ***
  • 712
  • Φύλο: Άντρας
Συμφωνώ απόλυτα μαζί .πάντα αποφεύγω κάτι που δεν έχει κριτική .εκεί είχε 10 περίπου κριτικές όλες ήταν θετικές και λέω ας δοκιμάσω μπας και .ήμουν 90% σίγουρος ότι θα ήταν αποτυχία απλά απορώ πως έγραψαν τόσο καλές κριτικές .μήπως έτυχα εγώ σε χάλια παρτίδα ή το μυρίζουν απλά και γράφουν κριτικές ?

Απόστολος


Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Ή απλά δεν ξέρουν τι θα πει ποιοτικό υγρό. ;)

Καλησπέρα σε όλους,

καινούργιος στον χώρο πήγα και δοκίμασα ορισμένα υγρά. Πήρα το 105 της Odin και μου αρέσει πολύ. Αγόρασα το Jack από την σειρά Black και ενώ στο μαγαζί μου φάνηκε τίμιο τώρα μου φαίνεται αβάσταχτο! 
Μία σκέψη για να μην πάει χαμένο είναι να προσθέτω το υγρό της Odin στον ατμοποιητή για να σπάει η γεύση. Έχει λογική αυτό που σκέφτομαι?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279762 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207705 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64923 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173741 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312180 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13500 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124314 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93323 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4086 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1360 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15781 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14559 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias