vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

67 επισκέπτες, 8 χρήστες
Milarepa, ZoeM, takoulas, bloodlessz, manoslykos, grag, Ηρακλης, Doubt

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΕΤΟΙΜΑ ΥΓΡΑ άτμισης. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος Alxhmisths

  • ****
  • 1019
  • Φύλο: Άντρας
Sorry for that :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος tsabasid

  • **
  • 487
  • Φύλο: Άντρας
Τον τελευταίο καιρό βρίσκω τον εαυτό μου να αρέσκεται όλο και περισσότερο σε χρήση αεράτων σχετικά drippers με διπλή αντίσταση. Το κακό φυσικά είναι η οικονομία για την τσέπη. Αυτό το διάστημα κάνω 2 φρουτένια, το Moabi από Cloud Vapor και το Jnie από BigBang Juices τα οποία για τη χρήση αυτή είναι αρκετά ακριβά.

Ξέρω πως στο εξωτερικό υπάρχουν καταστήματα που βγάζουν τις δικές τους σειρές υγρών προσαρμοσμένα σε dripping με μεγάλο ποσοστό vg, χαμηλές νικοτίνες και μεγάλες συσκευασίες. Έχει κανείς εμπειρία από τέτοιου είδους αγορές να με διαφωτίσει λίγο;

Αποσυνδεδεμένος Christos Ni

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
Απο το πρωι μονη αντισταση σε magma και snake oil....για δοκιμη
Δεν το βλεπω να με φτανει το δεκαμελο μεχρι το βραδυ  ;D ;D

Τωρα που ειμαι στην αναμονη να ερθουν τα πακετα απο fasttech αρχισα να σκεφτομαι και τι υγρα πρεπει να δοκιμασω. Απο fasttech πηρα δυο 30αρια liqua το ενα turkish και τo αλλο ry και ειπα να ψαχτω και απο εδω για καποια 10μλ να δοκιμασω. Καπνικα λεω για αρχη τι θα μου προτεινατε και απο που? Θα παω και την βολτα μου να δοκιμασω αλλα κατι συγκεκριμενο που θα επρεπε να δοκιμασω? Να παρω tribeca απο Halo αν και ειναι ακριβο?  Κατι αλλο? Αν παιζει ρολο ναυτιλο μινι και vtc mini περιμενω.

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Τα υγρά η fasttech, τα στέλνει με SG;

Στάλθηκε από το IdeaTabA1000-F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αν  εννοείς με Singapore post,  εμένα ναι αλλά έχω μαζί αντιστασεις και φορτιστή,  δεν ξέρω αν παίζει ρόλο αν και νομίζω μόνο από το κόστος εξαρτάται (πάνω από 20 δολάρια το στέλνουν χωρίς κόστος αλλιώς ίσως έχει μια μικρή χρέωση για να το στείλουν με Singapore )  αλλά δεν είμαι κ σίγουρος ας απαντήσει κάποιος που ξέρει καλύτερα.

Αποσυνδεδεμένος Tzenamo

  • ****
  • 1054
  • Φύλο: Άντρας
  • U can call me... ZAN
Εμενα απο ft πριν 1 μηνα τα υγρα μου ηρθαν κανονικα με SP...

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Ωραία, παιδιά. Νόμιζα ότι σαν τις μπαταρίες, τα στέλνουν με Sweden αναγκαστικά.

Στάλθηκε από το IdeaTabA1000-F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Tzenamo

  • ****
  • 1054
  • Φύλο: Άντρας
  • U can call me... ZAN
Μαρια δεν ξερω αν παρεις μονο υγρα τι γινεται, αλλα εγω πηρα 2 υγρα μαζι με 2 drip tip & ενα συρμα πακετο στη παραγγελια & ηρθαν κανονικα στον φακελο με SP  O0

Αποσυνδεδεμένος izamel

  • ***
  • 818
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ΜΑΡΙΑ
Thanks Tzenamo

Στάλθηκε από το JY-F1 μου


Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα παιδιά,
επειδή αύριο θα κατέβω Αθήνα, που θα μπορούσα να πάω για να δοκιμάσω κανένα άλλο υγρό πέρα από το Prince της ecig που παραγγέλνω;
Κατά προτίμηση περιοχές Ομόνοια - Σύνταγμα  ::)
Ευχαριστώ!

Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Funstore

Αποσυνδεδεμένος DownUnder

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
Αυτα τα λικουα στη φαστ
Ειναι τα ιδια που πουλαει πχ το αφτερσμοκ;;;
Τεραστια διαφορα
Ειμαι κομματι δυσπιστος

Συνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα παιδιά,
επειδή αύριο θα κατέβω Αθήνα, που θα μπορούσα να πάω για να δοκιμάσω κανένα άλλο υγρό πέρα από το Prince της ecig που παραγγέλνω;
Κατά προτίμηση περιοχές Ομόνοια - Σύνταγμα  ::)
Ευχαριστώ!
Zerobacco πλ. Κάνιγγος

Αποσυνδεδεμένος e-spy

  • *****
  • 2471
  • Φύλο: Άντρας
  • Χιούμορ είναι η τέχνη να κρύβεις τις πληγές σου...
    • 99designs
Παιδιά μια γρήγορη ερώτηση:
Προς το παρόν κάνω μόνο έτοιμα υγρά, δεν με ενθουσιάζει το χόμπυ της ιδιοκατασκευής.
Το θέμα μου λοιπόν είναι το εξής: Έχω βρει ένα καταπληκτικό για τα γούστα μου υγρό (Thenancara Paradisio),
που όμως η εταιρία το βγάζει σε 6mg και 12mg, ενώ εγώ θα το ήθελα σε 18mg.


Υπάρχει τρόπος να αυξήσω την ποσότητα της νικοτίνης ΧΩΡΙΣ να αλλοιώσω τη γεύση του υγρού;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Οδηγός παρασκευής υγρών ατμίσματος (D.I.Y.) Ιδιοκατασκευές υγρών 40 38071 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:02
από Jamesvep
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 242 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 197 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21043 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281932 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208026 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66388 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174958 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313167 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14611 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125013 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93741 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem