vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

534 επισκέπτες, 6 χρήστες
giorgos1999, john67, dkostas, manoslykos, KORG N364, Jorge

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος NobodyRankXV

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Παιδιά μια χαρά ποσταρετε λινκ και από φασττεκ αλλά στέλνουν ; Επίσης από 3fvape αν είναι εύκολο σε κάποιον μπορεί να μου στείλει σε pm τι επιλογή αποστολής διαλέγουμε ; Σε περίπτωση που απαγορεύεται να αναφερθεί εδώ δημόσια 

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Έλα να παίζουμε μπαλίτσα σοβαρή ... Hussar X

Δεν  έχει logos?? Σαν μαιμού φαίνεται ;D

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Αεράτος και 2ml χωρητικότητα; Να πουλήσω το αυτοκίνητο και να αγοράσω βυτιοφόρο δηλαδή;  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος dazed

  • **
  • 386
  • Φύλο: Άντρας
  • ... makes Jack a dull boy
Έδώ είσαι!

Παρα να πάρεις squonk ,mods,μπουκάλια , τσιμούχες, σωληνάκια, φίλτρο αέρα, μπουζι κτλ, ε πάρε ενα χουσαρ προτζ εξ , και καθάρισες ;)

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
1 doggy 2k18 + 1 project X = - €50 από το δώρο Χριστουγέννων.
Α ρε κακομοίρη Whisper τι όνειρο νάβλεπες χθες το βράδυ...

Αποσυνδεδεμένος zamploutos

  • ***
  • 889
  • Never half-ass two things. Whole-ass one thing.
hussar x, whisper, doggy, monarch, le hypersonic και άλλοι που μου διαφεύγουν καινούργιοι.

Σφυρίχτε όταν δείτε τους κλώνους Ελλάδα, να δοκιμάσουμε και εμείς γιατί έχουμε μείνει λίγο πίσω. :tongue_smilie:

*Δέχομαι και πμ αν υπάρχουν ήδη εντός. 8)
 

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Δεν θέλω να σε στεναχωρήσω [member=6716]Stepeha[/member] αλλά ο γνήσιος είναι αρκετά μάπα το καρπούζι που λέμε.
Ισοπεδωτής γεύσης και ανάλυσης κουκουρούκου σαν τον προηγούμενο με αρκετά όμως πιο άνετη τζούρα...
Σκέψου οτι τον δοκίμασα με Don pistachio μέσα και νομίζαμε οτι ατμίζαμε μια απλή butterscotch.
Bέβαια με τα πλυσίματα μπορεί να διορθωθεί λίγο γιατί ήταν του κουτιού αλλά κρατάω μικρό καλάθι για τον συγκεκριμένο .
Δεν νομίζω να τα βρεις μαζί του ...

Αποσυνδεδεμένος Stepeha

  • *****
  • 3068
  • Φύλο: Άντρας
  • Ναυαγοσώστης σε πιτσαρία καλλυντικών
Mας έκανες την καρδιά περβόλι.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Πολύ hype για το τίποτα ο συγκεκριμένος.Αλλά όταν έχει και η κουτσή Μαρία κλωνο-doggy 2016 και της αρέσει κιόλας λογικό...

Αεράτος και 2ml χωρητικότητα; Να πουλήσω το αυτοκίνητο και να αγοράσω βυτιοφόρο δηλαδή;  :laugh1:
Παραπάνω χωράει ο γνήσιος αλλά φαντάζομαι λόγω TPD το 2ml...
Υπάρχει και στα σκαριά 5ml tank πάντως ... ;)

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων <--Click
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 14, 2018, 13:04 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος gangelo

  • **
  • 463
  • Φύλο: Άντρας
@paloukaros να εισαι καλα.. νομιζα οτι μονο σε εμενα δεν αρεσε καθολου ο doggy και ειχα αρχισει να πιστευω οτι ειμαι παραξενος με ολους που τον εκθειαζουν..

Sent from my ONEPLUS A5000 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος mode plagal

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
  • happy people have no stories..
o doggy ειναι το town mate των ατμοποιητων.
αυτο ειναι το προτερημα του.ουτε ιντελεξουαλ ειναι ουτε μποεμ.

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Αν θέλω γεύση, εχω κάμποσους unfollow. Εδώ μιλάμε για στήσιμο αντίσταση βαμβάκι σε 1 λεπτό, μισό να γεμίσεις βυτίο και μπούμ.
Τους χρησιμοποιώ περισσότερο σε NET λόγω πανεύκολου καθαρίσματος και αξιοπρεπέστατης απόδοσης με 2mm coil στα 1,2 Ohm ή σκέτη βάση αλάτων.
Μια χαρά κάνει τη δουλειά του για αυτό που είναι. Ο καινούργιος δεν ξέρω και ούτε θα μάθω.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180489 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8294 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33919 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535968 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59736 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237303 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 571 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15442 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085250 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35362 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10193 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12