vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

362 επισκέπτες, 6 χρήστες
Jorge, trabaman, Milarepa, john 7, maprix, TasMan

Twitter

μετα απο ποσο καιρο ισχυει το "εκοψα το καπνισμα"?

Αποσυνδεδεμένος danae_l

  • *
  • 58
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: μετα απο ποσο καιρο ισχυει το "εκοψα το καπνισμα"?
« Απάντηση #45 στις: Αυγούστου 30, 2016, 21:36 »
Μόνο μετά από σεξ δεν έχω δοκιμάσει αν με καλύπτει το ηλεκτρονικό.. Αχαχαχχααχαχααχχαχαχαα

Αποσυνδεδεμένος Lisnya

  • **
  • 151
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: μετα απο ποσο καιρο ισχυει το "εκοψα το καπνισμα"?
« Απάντηση #46 στις: Αυγούστου 31, 2016, 04:29 »
Απ'το τσιγάρο μετά το φαΐ, τον καφέ και το σεξ, το μετά το σεξ ήταν το πρώτο που έκοψα. Πονούσαν τα πνευμόνια μου κάθε φορά. Δάκρυζα απ'την πρώτη τζούρα. Κατάντια.

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: μετα απο ποσο καιρο ισχυει το "εκοψα το καπνισμα"?
« Απάντηση #47 στις: Αυγούστου 31, 2016, 09:32 »
Το πιο δυσκολο δεν ειναι μετα το σεξ , ο πρωινος καφες ειναι ...ηταν μαλλον  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος nikosxatz

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Απ: μετα απο ποσο καιρο ισχυει το "εκοψα το καπνισμα"?
« Απάντηση #48 στις: Αυγούστου 31, 2016, 11:34 »
Έχουν περάσει τρία χρόνια που είμαι στον ατμό και ενδιάμεσα μεσολάβησαν δυσκολότερες φάσεις από τον καφέ και....το σεξ, πιστεύω ότι έχω ξεφύγει. ;)

Αποσυνδεδεμένος danae_l

  • *
  • 58
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: μετα απο ποσο καιρο ισχυει το "εκοψα το καπνισμα"?
« Απάντηση #49 στις: Αυγούστου 31, 2016, 12:30 »
Όταν ξεκίνησα με έξι νικοτίνη, ζοριζομουν αρκετά κάποιες στιγμές της μέρας, τώρα που την πήγα στο δώδεκα, δεν μου λείπει στιγμή, ελπίζω να μην αρχίσω σε καμία δεκαριά μέρες να θέλω υψηλότερη χάχα! Πάντως το πόσο το απολαμβάνω ειδικά όταν βλέπω ταινία το βράδυ στην ησυχία που όλοι κοιμούνται, δε λέγεται... (περισσότερο κι από το σεξ χαχαχαχαχαχαχα). Όσοι ξεκίνησαν την εποχή που υπήρχαν τα πρώτα εργαλεία και συνέχισαν και δεν τα παράτησαν, για μένα είναι ήρωες... Καμιά φορά μου στάζει, μου σκάει, με λερώνει και μου ρχεται να το πετάξω ρε παιδιά!

Αποσυνδεδεμένος dmw

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
Απ: μετα απο ποσο καιρο ισχυει το "εκοψα το καπνισμα"?
« Απάντηση #50 στις: Αυγούστου 31, 2016, 12:50 »
Εγώ δεν μπορώ να κάνω Κ.Τ πλέον, σταματώντας το Κ.Τ ξεκίνησα να προσέχω και την στοματική μου υγιεινή περισσότερο. Πλένω τα δόντια μου (όταν μπορώ) μετά τα γεύματα κ.τ.λ. Επομένω αυτή η καπνίλα μέσα στο στόμα που είναι σαν να κολλάει πάνω στην γλώσσα και τον ουρανίσκο δεν αντέχεται. Τουλάχιστον εγώ (πλέον δεν μπορώ να την αντέξω). Μπορεί να μην σταματήσω το ηλεκτρονικό ποτέ ή μπορεί και να το σταματήσω. Ένα είναι σίγουρο, στο Κ.Τ δεν ξαναγυρνάω.
Νομίζω το κλειδί είναι να φύγεις από τα καπνικά αρώματα ή να φτάσεις να μην σου αρέσουν. Εγώ 4-5 μήνες τώρα δεν έχω κάνει τίποτα σε καπνικό στο Η.Τ (κάνω κρέμες, custardοειδή, φρούτα κ.τ.λ) και όταν τα δοκιμάζω από φίλους η αλήθεια είναι ότι δεν μ'αρέσουν κιόλας. Επομένως ένα παραπάνω με το τσιγάρο που αυτή η καπνίλα είναι ακόμα πιο έντονη. Δεν αντέχεται.
Το τσιγάρο μπορώ να πω ότι το κοψα, την νικοτίνη δεν έχω κόψει αλλά την έχω μειώσει. Στα 3mg το θέμα είναι το πως να αφήσεις το ηλεκτρονικό; Από την μία έχεις modάκια, εξοπλισμό tanks κ.τ.λ αλλά και την συνήθεια του να δοκιμάζεις γεύσεις, αρώματα κ.τ.λ. Κάτι που δεν κόβεται εύκολα!

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: μετα απο ποσο καιρο ισχυει το "εκοψα το καπνισμα"?
« Απάντηση #51 στις: Αυγούστου 31, 2016, 13:39 »
τωρα που το καλοσκεφτομαι.... μετα το σαικς λεγαμε.. τωρα ενα τσιγαρο...
τωρα τι στα διαλα λεμε? :hmmm:
εχω κ χρονια να κανω σαικς... που να θυμαμαι. :-[

Αποσυνδεδεμένος papoys

  • ****
  • 1068
  • Φύλο: Άντρας
Απ: μετα απο ποσο καιρο ισχυει το "εκοψα το καπνισμα"?
« Απάντηση #52 στις: Αυγούστου 31, 2016, 13:45 »
Τι είναι το σαικς................ ???  :dontknow:  Τρώγεται  :confused1: 

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: μετα απο ποσο καιρο ισχυει το "εκοψα το καπνισμα"?
« Απάντηση #53 στις: Αυγούστου 31, 2016, 13:49 »
high vg υγρό  παππού, Το έκοψες.. που να θυμάσαι και εσύ?

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: μετα απο ποσο καιρο ισχυει το "εκοψα το καπνισμα"?
« Απάντηση #54 στις: Αυγούστου 31, 2016, 13:50 »
πρεπει να ανοιχτει αλλο νημα νομιζω...σαικς και ατμος... :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος tzifos_f1

  • ***
  • 874
  • Φύλο: Άντρας
  • ζωή ποδήλατο
Απ: μετα απο ποσο καιρο ισχυει το "εκοψα το καπνισμα"?
« Απάντηση #55 στις: Αυγούστου 31, 2016, 14:00 »
Tι kinky πράγματα είναι αυτά ? Μετά το σαικς να πιάνετε ματζαφλάρια/μπαταριοσωλήνες/υγρά κτλ και να ατμίζετε ? Πάτε καλά ?   :idiot1:  :idiot1:

 Τωρα πλέον 8 μήνες στον ατμό (και όχι με το ΚΤ που οι αντοχές ήταν μετρημένες) μετά το σαικς έχει και άλλο σαικς και μετά ύπνο γιατί δουλεύουμε και ξυπνάμε νωρίς.  

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: μετα απο ποσο καιρο ισχυει το "εκοψα το καπνισμα"?
« Απάντηση #56 στις: Αυγούστου 31, 2016, 14:04 »
Κόλαση! Το δαντελένιο φόρεμα της Ιρίνα Σάικς 
http://allanea.gr/kolasi-to-dantelenio-forema-tis-irina-saiks/
Τα πάντα όλα λέμε στο ίντερνετ ;D

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Απ: μετα απο ποσο καιρο ισχυει το "εκοψα το καπνισμα"?
« Απάντηση #57 στις: Αυγούστου 31, 2016, 14:04 »
 :'( :wall: :thumpdown: :o

Αποσυνδεδεμένος danae_l

  • *
  • 58
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: μετα απο ποσο καιρο ισχυει το "εκοψα το καπνισμα"?
« Απάντηση #58 στις: Αυγούστου 31, 2016, 14:09 »
Ένα από τα προτερήματα του ηλεκτρονικού, είναι πως μπορείς άνετα να το συνδυάσεις και με το σεκς χωρίς φόβο... Τραβάς και τις τζούρες σου κατά την διάρκεια και φτιάχνεις και ατμό σφαιρα... Χαχαχα

Αποσυνδεδεμένος annastas

  • ****
  • 1254
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ο,τι θελω θα κανω....
Απ: μετα απο ποσο καιρο ισχυει το "εκοψα το καπνισμα"?
« Απάντηση #59 στις: Αυγούστου 31, 2016, 14:15 »
δεν το ειχα σκεφτει...λες ε? τι κερια και αηδιες odin λεμε .... :respect:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63199 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3746 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1012 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172572 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277807 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15477 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14130 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9483 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43651 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 465 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36354 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560531 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem