vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

187 επισκέπτες, 3 χρήστες
th3ofilos, Jorge, Blackwolf

Twitter

Cloud One by Cloud Mods

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #840 στις: Νοεμβρίου 24, 2015, 02:45 »
Για σταθητε ρε παιδια, κατι δεν καταλαβαινω.. Σε αυτό το σημειο του φορουμ, αν τηρούμε τους κανονισμούς, είμαστε ολοι καταναλωτές - ατμιστες που αναζητούμε καλύτερη ατμιστικη εμπειρια, προϊόντα και παραγωγούς. Με αυτό και μόνο σαν όφελος, γιατί το να πει καποιος την αποψη του ή κατι που τον χαλάει σημαίνει ότι έπεσε να φαει τον Έλληνα κατασκευαστή? Δεν εχει παντα το αλάθητο. Τι κανει εσας τους υπολοιπους, που οι περισσοτεροι εχετε απλα την εμπειρια ενός ομολογούμενος (από οσους τον δοκίμασαν) καλου ατμοποιητή και όχι αρκετή τριβή με την εμπορικη πολιτικη ή το service του κατασκευαστή, πιο αντικειμενικούς? Εχω βαρεθεί την καραμέλα και την εχω χρησιμοποιήσει και εγώ σε αρκετές περιπτώσεις, του αν κατι δεν σου κανει προσπέρασε το και δωσε τα λεφτα σου αλλου. Σαφως και θα το κανω και δεν περιμενω προτροπή, αλλα εδώ θεωρώ είναι το πλέον δόκιμο μερος για να πω τι ενοχλεί σήμερα εμένα και πιθανως να ακούσω τι θα ενοχλήσει αύριο εσάς.

Στο προκείμενο, γιατί ίσως από εμένα ξεκίνησε που θεώρησα προσβλητική την στάση του κατασκευαστή, οπου αν αληθεύει ποστ συνατμιστη, θα διαθέσει ελάχιστα κομματια στην Ελληνική αγορα, στα καταστήματα που έδωσε τα πρώτα. Δεν μου αρέσουν, αλλα δεν κατακρίνω τις λιστες, τα social media και οποιονδήποτε άλλο τροπο θέλει ο παραγωγος να διαθέσει το προϊόν του. Από την στιγμη που τα διέθεσε όμως σε αυτά τα σημεία, πηρε χρήματα, πηρε πελάτες, δημιούργησε προσδοκία σε μελλοντικούς, κλήμα και word of mouth φημη εδώ μέσα και αλλού, τότε θεωρώ ασεβή την απόφασή του να σταματησει να στηρίζει αυτήν την αγορα και να στραφεί εξω. Δεν λεω να μην το κανει, αλλα να διασφαλίσει και την εδώ τροφοδοσια. Αλλως γιατι να μην πιστεψω ότι ήμασταν δοκιμαστική άγορα ή αγορα εξεύρεσης πορων που εξυπηρέτησε τον σκοπο της.

Απο σεβασμο στα χαρακτηριστικα του ατμοποιητή αλλά και για να μην κανω εγω περισσότερο άσκοπο ντόρο, θα προτιμήσω να ξαναγράψω σε αυτό το νημα σαν χρήστης. Για να μην παρεξηγηθώ, τωρα μιλάω σαν καταναλωτής ατμιστικων προϊόντων και μάλιστα heavy user, όπως οι περισσότεροι εδώ μέσα. Αν και θελω να αποκτήσω τον εν λογω ατμο, δεν εχω και καούρα. Εχω παρα πολλούς ατμοποιητες και ένα στομα. Μπορω λοιπόν ψύχραιμα να δω μια κατάσταση που δεν με σέβεται ή ακόμη ακόμη με αποδυναμώνει σαν καταναλωτή για παράδειγμα σε οποιαδήποτε αυριανη τιμοδοτηση.

Ειθιστε να λεμε όταν αγοράζουμε κατι ότι θα το "τμήσουμε". Όχι ότι θα μας τιμήσει αυτό........
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 24, 2015, 04:11 από chzamp »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #841 στις: Νοεμβρίου 24, 2015, 11:50 »
Δεδομένο πρώτο: Δεν έχω τον ατμοποιητή ούτε τον έχω δοκιμάσει.
Δεδομένο δεύτερο: Δεν με καίει και ιδιαίτερα
Δεδομένο τρίτο: Αν κάποια στιγμή βρεθώ με κάποιον που τον έχει, φυσικά και θα τον δοκιμάσω
Δεδομένο τέταρτο: Δεν γνωρίζω τον κατασκευαστή. Ούτε προσωπικά, ούτε διαδικτυακά.

Η άποψή μου λοιπόν για όλο αυτό το θέμα, κινείται στα πλαίσια της λογικής νομίζω. Θεωρώ ότι φυσικά και έχουμε δικαίωμα να εκφέρουμε άποψη για τον ατμοποιητή. Εφόσον φυσικά τον έχουμε δοκιμάσει. Θεωρώ επίσης ότι ο κατασκευαστής έχει το δικαίωμα να τον διαθέσει όπως αυτός θέλει. Με λίστα, social media, έγγραφη πρόσκληση από το Σκωτικό Τάγμα Μασονίας, πιστοποιητικό φρονημάτων κλπ. Ταυτόχρονα και εμείς έχουμε το δικαίωμα να συμμορφωθούμε ή όχι. Όπως επίσης έχουμε δικαίωμα να κατακρίνουμε ή να επικροτήσουμε την εκάστοτε τακτική. Το αντικειμενικό θα ήταν βέβαια η στάση που θα εκφράσουμε να μην επηρρεάζεται από την πικρία (στην περίπτωση που δεν συμμορφωθούμε) ή την χαρά (στην περίπτωση που είτε συμμορφωθούμε είτε έχουμε κάποιο άλλο όφελος κατά την απόκτησή του), αλλά μάλλον δύσκολα. Αυτό που δεν έχουμε δικαίωμα να κάνουμε, είναι να κρίνουμε όσους κατακρίνουν ή επικροτούν την εκάστοτε τακτική.

Το μάρκετιγκ και οι στρατηγικές διάθεσης προϊόντων, έχουν άπειρα παρακλάδια. Το πρώτο μου μάθημα το πήρα στο δημοτικό όταν διάβαζα τους "Αχαρνείς" του Αριστοφάνη σε κόμικ. Εκεί, ο πρωταγωνιστής έχει πάει σε σεμινάριο μάρκετιγκ και ο εισηγητής λέει "Το προϊόν το πουλάει 1ον η διαφήμιση, 2ον η συσκευασία, 3ον η ποιότητα". Το ποια στρατηγική θα επιλέξει ο εκάστοτε κατασκευαστής, διανομέας, έμπορος, είναι δικό του θέμα. Στον ατμιστή λοιπόν ο οποίος αγοράζει τα πάντα, είτε για χόμπι, είτε για συλλογή, είτε για δοκιμή και τα πουλάει μετά, αυτό το καινούριο εργαλείο είναι τεχνητά απαραίτητο. Στον ατμιστή ο οποίος αν δεν δοκιμάσει, δεν αγοράζει, δεν είναι. Και οι δύο κατηγορίες, είναι απόλυτα σεβαστές, θέμα επιλογής του καθένα. Όπως θέμα επιλογής είναι και το τι αναζητά ο καθένας πριν αγοράσει, είτε ως αποτέλεσμα, είτε ως ποιότητας κατασκευής, είτε ως ετικέτα, είτε ως ταυτότητα κατσκευαστή.

Το να τα χώσουμε σε έναν κατασκευαστή, είναι θεμιτό εφόσον μας έχει απογοητεύσει ως τέτοιος. Αν το after sales του δεν είναι καλό, αν το customer service δεν είναι καλό ή αν το ίδιο το προϊόν δεν είναι καλό. Θεωρώ όμως ότι δεν είναι θεμιτό να τα χώσουμε σε έναν κατασκευαστή επειδή δεν αποκτούμε το προϊόν του. Μπορούμε απλά να εκφράσουμε απογοήτευση. Και για να το σκεφτούμε και λίγο διαφορετικά, σας βάζω ένα σενάριο, λαμβάνοντας ως δεδομένο από όσα έχουν γραφεί από τους κατόχους του ατμοποιητή, ότι ο ατμοποιητής είναι εξαιρετικός κατασκευαστικά και ως ατμιστικό αποτέλεσμα: Έστω ότι ο κατασκευαστής ανακοινώνει ότι σταματάει την παραγωγή του, και μετά από λίγο καιρό βγάζει ανακοίνωση ότι θα κατασκευάσει σε αποκλειστικά περιορισμένη ποσότητα των 99 τεμμαχίων τον Cloud Two. Με πιστοποιητικά γνησιότητας, χρυσελεφάντινη θήκη ξέρω γω και πάει λέγοντας. Διάθεση μόνο μέσω δημοπρασίας. Τι κάνετε? Εγώ μπορώ να πω ότι αν είχα €υρά να σπρώξω, θα τσιμπούσα έναν μόνο και μόνο για να τον πουλήσω εξωτερικό μετά.

Αποσυνδεδεμένος chzamp

  • ****
  • 1000
  • Φύλο: Άντρας
  • Χρήστος.....χάρηκα...
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #842 στις: Νοεμβρίου 24, 2015, 12:22 »
Σε γενικες γραμμες συμφωνω με αυτα που λες, αλλα δεν καταλαβαινω γιατι στους θεμιτους λογους γκρινιας συμπεριλαμβανεις το after sales και customer service και εξαιρεις την διαθεσιμοτητα, που αποτελει κυριο χαρακτηριστικο του διατεθεμενου προιοντος ή υπηρεσιας. Τελος παντων, αποψεις ειναι και ολες σεβαστες...
Φτου..ειπα δεν ξαναγραφω :wall: :)

Αποσυνδεδεμένος IreneS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #843 στις: Νοεμβρίου 24, 2015, 12:36 »
Επειδή και δουλεύω στο marketing και έχω αποπειραθεί να δημιουργήσω επιχείρηση στο παρελθόν, πάντα θα βλέπω την πλευρά του επιχειρηματία και τα δίκια του, ειδικά στην Ελλάδα. Πολύ περισσότερο όταν ο επιχειρηματίας έχει φτιάξει και κάτι καλό με τα χεράκια του και δεν πουλάει αέρα.

Ωστόσο, αυτό που νομίζω ότι ενοχλεί -εμένα τουλάχιστον- σε αυτήν την περίπτωση είναι αυτό:
...και εμείς έχουμε το δικαίωμα να συμμορφωθούμε ή όχι.

Δύσκολη λέξη, με "τσιτώνει" όταν πρέπει να πληρώσω και να συμμορφωθώ.

Όπως θα με ενοχλούσε και αν ίσχυε αυτό:
Αλλως γιατι να μην πιστεψω ότι ήμασταν δοκιμαστική άγορα ή αγορα εξεύρεσης πορων που εξυπηρέτησε τον σκοπο της.

Η "ενόχληση" όμως δεν είναι παιδιού που δεν του παίρνουν το παιχνίδι που ζήτησε, είναι του καταναλωτή που αποφασίζει ότι δεν του κάνει αυτός ο τρόπος πλασαρίσματος και άρα δεν αγοράζει.  Είναι το στυλ μου τέτοιο, δε θα κάτσω στην ουρά για να αγοράσω iPhone, δε θα μπω σε λίστα αναμονής για εισιτήρια κ.ο.κ. Σε κάθε τακτική marketing στοχεύεις σε κάποιο κοινό με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά, αποκλείοντας κάποιους άλλους δυνητικούς καταναλωτές.
Όσο πιο "δύσκολη" κάνεις την πρόσβαση στο προϊόν σου, όσο πιο "premium" το κάνεις, τόσο μεγαλύτερο μέρος του κοινού αποκλείεις, αλλά και εξασφαλίζεις την αφοσίωση των τελικών πελατών σου (το loyalty, που λέμε στο χωριό). Απόδειξη του αν δουλεύει αυτή η τακτική μάρκετινγκ είναι το ότι το συγκεκριμένο νήμα είναι επι μέρες σταθερά στα "Τελευταία Θέματα", χωρίς να γίνεται πλέον καμία κουβέντα για τα χαρακτηριστικά του ατμοποιητή.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #844 στις: Νοεμβρίου 24, 2015, 12:41 »
Αυτό που ξέρω εγώ είναι ότι όταν βγει η δεύτερη παρτίδα θα διατεθεί από τα δύο καταστήματα που διέθεσαν και την πρώτη.
Σε κατάστημα πήγα ένα Σάββατο πρωί, κατόπιν τηλεφωνήματος την προηγούμενη, μου τον έστησε ο Κυριάκος(CrazyVaper), μου εξήγησε πέντε πράγματα, τον δοκίμασα επιτόπου και αποφάσισα να τον πάρω.
Τώρα για τους ενδιαφερόμενους από την υπόλοιπη Ελλάδα, δε θα υπάρχει η δυνατότητα της δοκιμής, αλλά μήπως έτσι δε συμβαίνει και με πολλά άλλα προϊόντα, δυστυχώς?
Τα περί λίστας και περί περιορισμένων κομματιών σ' αυτά τα καταστήματα που τάχα προορίζονται για λίγους "μιλημένους",
είναι ράδιο αρβύλα :yes:
 

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #845 στις: Νοεμβρίου 24, 2015, 12:54 »
@IreneS

Έχεις ένα δίκιο, έπρεπε να τη βάλω σε εισαγωγικά αυτή τη λέξη. Στην ουσία, "αποδεχτούμε" έπρεπε να πω! Αν και δεν είναι και τόσο άτοπο το ρήμα που χρησιμοποίησα καθώς περί συμμόρφωσης πρόκειται όταν και αν ο πωλητής βάζει κάποιους "όρους" για να αποκτήσεις ένα προϊόν.

Σε γενικες γραμμες συμφωνω με αυτα που λες, αλλα δεν καταλαβαινω γιατι στους θεμιτους λογους γκρινιας συμπεριλαμβανεις το after sales και customer service και εξαιρεις την διαθεσιμοτητα, που αποτελει κυριο χαρακτηριστικο του διατεθεμενου προιοντος ή υπηρεσιας. Τελος παντων, αποψεις ειναι και ολες σεβαστες...
Φτου..ειπα δεν ξαναγραφω :wall: :)

Τη διαθεσιμότητα δεν τη βάζω μέσα γιατί απλά δεν θεωρώ το προϊόν απαραίτητο και "ανελαστικής ζήτησης" όσον αφορά την ας πούμε ανάλυση που έκανα.

@Ribot

Μακάρι να είναι ράδιο αρβύλα, έτσι αυξάνονται οι πιθανότητες να τον αποκτήσει κάποιος γνωστός μου και να μου τον εμπιστευτεί για καμιά βδομάδα ώστε να δούμε τι ατμό φουμάρει και αυτός  ;D

Εφόσον λοιπόν λύθηκαν και οι απορίες περί μελλοντικής διαθεσιμότητας, το νήμα καθαρίστηκε. Παρακαλούμε να μην συνεχιστεί συζήτηση περί εμπορικών πρακτικών, διαθεσιμότητας κλπ. Αν κάποιος έχει κάτι να προσφέρει στη συζήτηση για τον ατμοποιητή, ευπρόσδεκτος!

 
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 24, 2015, 20:13 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #846 στις: Νοεμβρίου 25, 2015, 22:51 »
Εγώ κατάλαβα ένα πράγμα.. Το τοπικ είναι για τον ατμοποιητη ούτε για την μεταπώληση ούτε για την διάθεση και που θα τα βάλει ο κάθε κατασκευαστής. Επίσης ο κατασκευαστης δεν είπε ποτέ ότι είναι στα ανάλογα μαγαζιά ούτε αυτά τα μαγαζιά έκαναν διαφήμιση. Η διαφήμιση έγινε από στόμα σε στόμα. Τώρα όλα αυτά που λέτε και διαβάζω δεν μου λένε εμένα προσωπικά τίποτα.

Όπως είπε και o jerefos οι φιλιππινεζοι δεν πουλάνε πουθενά και δε κανένα site ούτε σε μαγαζιά μονάχα Facebook. Επίσης και άλλοι έμποροι με διαφορετικά προϊόντα από το ηλ. Τσιγάρο πουλάνε μόνο στο Facebook.

Winner winner chicken dinner.

Αποσυνδεδεμένος Tzenamo

  • ****
  • 1054
  • Φύλο: Άντρας
  • U can call me... ZAN
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #847 στις: Νοεμβρίου 25, 2015, 23:01 »
Χαρη κανεις ελα λαθος, πουλανε κανονικα στις Φιλιππινες απο website & καταστηματα & οχι μονο απο το fb  :)
http://www.lazada.com.ph/shop-gadgets-electronic-cigarettes/
http://www.olx.ph/all-results/q-electronic-cigarette/
http://www.greenpuffinc.com/
http://fuma.ph/?age-verified=000766ad26

Αποσυνδεδεμένος malossi

  • ***
  • 512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #848 στις: Νοεμβρίου 26, 2015, 01:27 »
μιλάει για hi end μοντακια(μαλλον)

Αποσυνδεδεμένος mel9887

  • ***
  • 731
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #849 στις: Νοεμβρίου 26, 2015, 03:27 »
Απ'οτι καταλαβα απ τη συντομη αναγνωση για να τον αποκτησει καποιος πρεπει να μπει σε λιστα αναμονης αφου κανει εγγραφη στη σελιδα του κατασκευαστη στο fb... σωστος μεχρι εδω? Δηλαδη φανταζομαι υπαρχει αρκετη αναμονη... ποια ειναι η τιμη του παιδια? (ειμαι σιγουρος πως σ'αυτες τις 50+ σελιδες εχουν απαντηθει πολλες φορες αυτα που ρωταω, σορρυ μαγκες αλλα αν μπορουσα ετσι χαλαρα να διαβασω 50+ σελιδες θα γινομουν πυρηνικος επιστημων  :o )

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #850 στις: Νοεμβρίου 26, 2015, 11:00 »
Όχι, δεν κατάλαβες σωστά. Αυτό βασικά ισχύει για το εξωτερικό. Όταν κυκλοφορήσει η δεύτερη παρτίδα, θα το γνωστοποιήσει ο κατασκευαστής κι αν δεν ανέβει στην ιστοσελίδα των καταστημάτων που διέθεσαν και την πρώτη παρτίδα, τότε θα κάνεις ένα τηλεφώνημα, θα πας αν μπορείς από εκεί ή θα τον παραγγείλεις τηλεφωνικά. Αν όμως θέλεις να μπεις στη λίστα του fb, το κάνεις κι αυτό :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #851 στις: Νοεμβρίου 26, 2015, 23:01 »
Σήμερα τον πήρα, μεταχειρισμένο.  Μέχρι τώρα εντυπώσεις:


Τα υπέρ του: Πολύ καλή γεύση (αν και μόνο ένα στήσιμο έχω δοκιμάσει), φοβερό ντουμάνι, βελούδινος ατμός.  Καθόλου διαρροές, εύκολο στήσιμο.


Τα κουσουράκια του που βρήκα είναι το δαχτυλίδι αέρα που είναι πολύ χαλαρό, είναι λίγο πιο αεράτος από ότι θα τον ήθελα (τον έχω σχεδόν κλειστό τον αέρα, χαραμάδα λέμε) και είναι δύσκολο να ξεβιδώσεις το τανκ γιατί είναι πολύ λεπτή η βάση και σε συνδυασμό με το χαλαρό δαχτυλίδι δεν έχεις που να πιάσεις κόντρα.  Και τα τρία είναι αμελητέα για μένα και μέχρι τώρα είμαι πολύ ευχαριστημένος.


Γενικά, θεωρώ τον θεωρώ μία πολύ καλή κατασκευή και σίγουρα πολύ καλή αγορά  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος malossi

  • ***
  • 512
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #852 στις: Νοεμβρίου 27, 2015, 01:01 »
Αντωνη.


βαλε κλωστη πισω απο το oring.θα γινει τουμπανο.πιστευω οτι θα βγουν νεα ορινγκς που θα το διορθώνει.
δυστυχώς αυτο με το τανκ ειναι θεμα..εγω βαζω το αλεν για να κραταει κοντρα.το ιδιο ομως κανω και στον kfl+,v4,eviva..


δοκίμασε μια 2αρα διαμετρο και δοκίμασε cotton bacon.



Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #853 στις: Νοεμβρίου 27, 2015, 08:58 »
Ναι φιλε achatzi η μονη λυση για ξεβιδωμα ειναι το αλεν κοντρα μεσα στο airflow... Οσο για το ring εγω δςν εχω θεμα μαλλον ειμαι απο τους τυχερους!

Στάλθηκε από το D6503 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος achatzi

  • ***
  • 694
  • Φύλο: Άντρας
  • 14/10/2014 -> Όχι άλλο κάρβουνο!
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #854 στις: Νοεμβρίου 27, 2015, 11:14 »
Σωκράτη, την λύση την βρήκα με το άλεν ή με ένα λαστιχάκι (αυτά τα φαρδιά) που έχω πάντα μαζί μου  ;) .  Το έχω αντιμετωπίσει και σε άλλους ατμοποιητές και δεν μου έκανε εντύπωση απλά το ανέφερα γιατί είναι ένα από τα αρνητικά του.


Την κλωστή δεν πρόλαβα χτες, σήμερα θα παίξει σίγουρα  ;)


Το bacon θα είναι το επόμενο στήσιμο  :yes:


ksp, τυχερός ήσουν φίλε μου, αλλά δεν τρέχει και τίποτα με το oring, δόξα το θεό είναι πανεύκολο να βρούμε  :thumpup:


Ορίστε και 2 φωτό, μία με το αγαπημένο Dani και μία πριν την αλλαγή βαμβακίου (αυτό που βλέπετε είναι μία μέρα με CLR)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206210 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 232 63611 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 21:08
από Ελένη Π
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92809 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3848 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1088 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172791 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278194 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15531 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14209 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9584 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43835 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 496 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix