vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

259 επισκέπτες, 1 χρήστης
Jorge

Twitter

Cloud One by Cloud Mods

Αποσυνδεδεμένος orka

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #420 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 14:51 »

λαθος


αλλα αφου τσιμπισες και εσυ και τον πηρες , τι να πεις ? οτι δεν αξιζει για πρωτος ?
Αυτά είναι ο κάθε βλακμαν εκφράζει άποψη από φωτογραφεία. Τη να πεις δημοκρατία έχουμε, ακόμα και οι βλακες ψηφίζουν. Ξερω μπαναρισμα, και επιδη θα με νομιζετε κανενα νέο στο ατμισμα είμαι ο nikpar χρονια στο ατμισμα με σχεδόν ολους τους ατμοποιητες και ειδικά ελληνικούς ολους.

Αποσυνδεδεμένος andreashadji

  • **
  • 108
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #421 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 15:19 »
http://ukvapers.org/Thread-CloudOne-RTA-by-Cloud-mods


Sent from my Kayfun lite + using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #422 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 17:37 »
λαθος
αλλα αφου τσιμπισες και εσυ και τον πηρες , τι να πεις ? οτι δεν αξιζει για πρωτος ?

Αυτά είναι ο κάθε βλακμαν εκφράζει άποψη από φωτογραφεία. Τη να πεις δημοκρατία έχουμε, ακόμα και οι βλακες ψηφίζουν. Ξερω μπαναρισμα, και επιδη θα με νομιζετε κανενα νέο στο ατμισμα είμαι ο nikpar χρονια στο ατμισμα με σχεδόν ολους τους ατμοποιητες και ειδικά ελληνικούς ολους.



Εν ολίγοις λέτε δηλαδή ότι η διαφορά ανάμεσα στον cloud one και τον kfl+ δεν είναι τόσο χαοτική όσο παρουσιάζεται; Σωστά κατάλαβα;

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #423 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 18:00 »
Η διαφορά είναι ότι ο ένας έχει ατμίσει και τους δύο κι ο άλλος μόνο τον έναν ;)

Αποσυνδεδεμένος dimgr

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #424 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 18:20 »


Εν ολίγοις λέτε δηλαδή ότι η διαφορά ανάμεσα στον cloud one και τον kfl+ δεν είναι τόσο χαοτική όσο παρουσιάζεται; Σωστά κατάλαβα;


σωστα

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Η διαφορά είναι ότι ο ένας έχει ατμίσει και τους δύο κι ο άλλος μόνο τον έναν ;)


κσι ομως , ιδιο υγρο που κανω σε kfl+ δοκιμασα στον cloud . Πιο πολυ ντουμανι , και μονο αυτο  παραπανω ειδα . Ουτε γευση αλλη . Ξεκολλατε σαν προβατα ολοι με αυτο , οτι καινουργιο , υπερκοστολογημενο , σοιν και ντε το λετε καλυτερο



Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Αυτά είναι ο κάθε βλακμαν εκφράζει άποψη από φωτογραφεία. Τη να πεις δημοκρατία έχουμε, ακόμα και οι βλακες ψηφίζουν. Ξερω μπαναρισμα, και επιδη θα με νομιζετε κανενα νέο στο ατμισμα είμαι ο nikpar χρονια στο ατμισμα με σχεδόν ολους τους ατμοποιητες και ειδικά ελληνικούς ολους.
τι λες ρε ψευτομαγκα  "παλιε nikpar" .    την αποψη μου λεω και θα την λεω , αν δεν σου αρεσει , πανω και κεντρο στη σελιδα εχει να κανεις log off

Αποσυνδεδεμένος soulisge1

  • *
  • 76
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #425 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 18:27 »
ιδιο υγρο μονο δοκιμασες; το στησιμο το ιδιο; το συρμα τα βατ κλπ; αυτα δεν πρεπει να ειναι τα ιδια για να γινει σωστη συγκριση;

Αποσυνδεδεμένος dimgr

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #426 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 18:27 »
μερικα πραματα ειναι αυτονοητα  :)

Αποσυνδεδεμένος soulisge1

  • *
  • 76
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #427 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 18:29 »
για εσενα..εμας μας ειπες δοκιμασες το ιδιο υγρο..μονο

Αποσυνδεδεμένος rexakos

  • ***
  • 580
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλι με χρονια με καιρους,παλι δικα μας θα ναι!!!!
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #428 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 18:34 »
http://ukvapers.org/Thread-CloudOne-RTA-by-Cloud-mods


Sent from my Kayfun lite + using Tapatalk
Και γω λεω καπου το ξερω αυτο το στησιμο με το σεμεδακι απο κατω :hmmm: !!Μπραβο παντως για την παρουσιαση,και αντε και παγκοσμιος και εις ανωτερα :yes: !

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #429 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 19:13 »
Θα ήθελα να ακούσω κάτι περισσότερο απο τον χαρακτηρισμό πρόβατα οπότε αν θέλεις  δώσε μας σε παρακαλώ αναλυτικά σεταπ, αναλογίες υγρών και που τους δούλεψες, απλά να το διασταυρώσω θέλω δεν πρόκειται να σχολιάσω τη γνώμη σου.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #430 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 19:14 »
Η διαφορά είναι ότι ο ένας έχει ατμίσει και τους δύο κι ο άλλος μόνο τον έναν ;)




Η διαφορά είναι ότι ο ένας εκφράζει μια άποψη - έστω και με έντονες εκφράσεις - έχοντας ατμίσει, όπως λέει, και τους δυο.
ενώ ο δεύτερος είναι φιλαράκι του κατασκευαστή και προφανώς παπαγαλάκι του και μπήκε να υπερασπιστεί την "τιμή" του ατμοποιητή.
Μπαναρισμένος πολλάκις (και αυτός) από το φόρουμ, μόλις βρέθηκε με άλλους δυο κρυφούς λογαριασμούς.
Ο καλός ατμοποιητής δε χρειάζεται τέτοιες πρακτικές.
Αν είναι καλός, μόνο κακό του κάνουν


Θα παρακαλούσα να απέχουν από τη συζήτηση οι μειωτικοί χαρακτηρισμοί.

Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #431 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 19:16 »
κσι ομως , ιδιο υγρο που κανω σε kfl+ δοκιμασα στον cloud . Πιο πολυ ντουμανι , και μονο αυτο  παραπανω ειδα . Ουτε γευση αλλη . Ξεκολλατε σαν προβατα ολοι με αυτο , οτι καινουργιο , υπερκοστολογημενο , σοιν και ντε το λετε καλυτερο

Είναι το πρώτο σου σχόλιο, αν δεν κάνω τόσο λάθος, στο οποίο αναφέρεις ότι είχες μια εμπειρία με τον Cloud. Μέχρι αυτό το σημείο η στάση σου ήταν από επιφυλακτική έως επικριτική (και δικαίωμά σου φυσικά), μην αφήνοντας πουθενά να εννοηθεί ότι τον έχεις ατμίσει. Είπες κάπου, κύριοι, δοκίμασα τον ατμο, μ' αυτόν και μ' εκείνο τον τρόπο και τα δικά μου συμπεράσματα είναι αυτά? Δε νομίζω.
Τώρα μας λες ότι τον δοκίμασες και δεν βρήκες διαφορά στη γεύση. Πολύ ωραία και σεβαστή η άποψή σου, που είναι η δική σου όμως. Επιτρέπεται κάποιος άλλος να έχει τη δική του άποψη και να την εκφράσει ή πρέπει να σου ζητήσει την άδεια?

Κατά δεύτερον, είδες πουθενά να έχω κάνει εγώ κάποια σύγκριση με τον kl+ και να εξέφρασα άποψη?

Και τρίτον και τελευταίο. Είπα κάτι να σε προσβάλει και δεν το κατάλαβα μήπως? Εσύ γιατί το κάνεις χαρακτηρίζοντάς με ως πρόβατο? Και σε τελική ανάλυση, ποιος είσαι εσύ ρε φίλε που η άποψή σου περί υπερκοστολόγησης αποτελεί θέσφατο? Στο κάτω κάτω απ' την τσέπη σου τα πήραμε?
Λίγο σεβασμός προς τους συνομιλητές σου, δεν θα έβλαπτε ξέρεις.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Το "έστω έντονες εκφράσεις" είναι αποδεκτό από το φόρουμ?
Τότε προς τι η υποσημείωση περί μειωτικών χαρακτηρισμών?

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #432 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 19:29 »
Ρε'σύ Ribot ρίξε κι εσύ μια άποψη αφού τους έχεις δοκιμάσει και τους δυο (cloud και kfl+ εννοώ ), συν τον φαινόμενο αν τα λέω καλά;
Εκτός βέβαια κι αν το έχεις ήδη κάνει και μου διαφεύγει αυτή τη στιγμή.


Ας πέσουν μερικά συγκριτικά βρε παιδιά σε όσους έχουν δοκιμάσει τους -κατά τα λεγόμενά μας- κορυφαίους ατμοποιητές για απόδοση γεύσης, όλοι ξέρουμε ποιοι είναι αυτοί κατά γενική ομολογία όμως δεν ξέρουμε κατά πόσο απέχει ο έναν απ'τον άλλο στην πραγματικότητα.
Ας προσπαθήσει κάποιος που έχει κάνει κάποιες δοκιμές για εμάς τους επαρχιώτες βρε παιδιά, ελάτε λίγο στη θέση μας. Είμαστε μακρυά και κάποια στιγμή πιθανότατα θα θελήσουμε να διαθέσουμε ένα αρκετά σεβαστό για τη σημερινή εποχή ποσό για ένα τέτοιο κομμάτι, ας έχουμε μια "εικόνα" αφού δυνατότητα να την κάνουμε πιο "ζωντανή" (βλέπε δοκιμή ) δεν υπάρχει εδώ.


Καθόμαστε και διαβάζουμε ένα σωρό γραμμένα με χιλιάδες θαυμαστικά ανάμεσα κι άμα έρθει η στιγμή μιας παραγγελίας πάλι σε μπούσουλα θα χαθούμε.
Πάλι θα τους πάρω όλους να ησυχάσω μου φαίνεται.. :)) 




Edit κι εντελώς άσχετο με το παρόν νήμα: Εδώ και δύο μέρες ατμίζω τον kfl+ για πρώτη φορά με ολόκληρο το μεταλλικό του τανκ, το εργοστασιακό δηλαδή που δεν σε αφήνει να δεις ποσότητα υγρού. Έτσι επειδή ζήλεψα το μεταλλικό σώμα του cloud one δηλαδή. Πάλι ένα ακόμα σκαλοπάτι ανέβηκε σε γεύση ο κερατάς θα έλεγα.. :tongue_smilie:


Αποσυνδεδεμένος Ribot

  • *****
  • 4112
  • Φύλο: Άντρας
  • Των γαρ ηλιθίων απείρων γένεθλα
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #433 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 19:39 »
Μάκη, το ότι έχω ατμίσει 2 ώρες συνολικά τον kl+ από φίλους, δεν μου επιτρέπει να εκφράσω άποψη. Δεν τον είχα ποτέ -όταν είχα ξεκινήσει είχα προτιμήσει τον expro- κι από τη στιγμή που δεν είχα δικό μου, να κάνω τις δικές μου δοκιμές, η άποψή μου περιττεύει και θα είναι και άκυρη. Δε θα βρεις ούτε ένα σχόλιό μου με κριτική σε ατμοποιητή που δεν έχω στα χέρια μου.
Μια μικροσύγκριση στο φόρουμ, με φαινόμενο και kayfun4 έχω ήδη κάνει και συνεχίζω να κάνω στην καθημερινότητά μου.
Όταν θα έχω κάτι αξιόλογο να πω θα το πω.

@petra
εγώ είμαι ένας απλός χρήστης και δεν είμαι υποχρεωμένος να ξέρω ποιος είναι παπαγαλάκι ποιανού κι αν έχει φάει μπανάνες στο παρελθόν ή όχι. Απόψεις διαβάζω και πάνω σ' αυτές τοποθετούμαι. Ο "μειωτικός χαρακτηρισμός" πάντως εξακολουθεί να είναι αναρτημένος, ενώ θα έπρεπε να διαγραφεί.

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cloud One by Cloud Mods
« Απάντηση #434 στις: Οκτωβρίου 04, 2015, 20:04 »
Ώπ γράψε άκυρο τότε, νόμιζα ότι είχες για καιρό kfl+..! :-[




Eξακολουθούμε να περιμένουμε συγκριτικό με Φαινόμενο πάντως κι αναρωτιέμαι μήπως ήρθε η ώρα να πάρεις κι έναν Τηλέμαχο, μιας και τα λες τόσο όμορφα γενικότερα δηλαδή.. :))




 :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206246 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 232 63629 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 21:08
από Ελένη Π
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92815 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3848 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1088 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172808 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278198 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15531 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14214 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9593 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43851 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 496 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix