vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

525 επισκέπτες, 8 χρήστες
dkostas, Jorge, camber, bujinkan, antiklitos140, manoslykos, th3ofilos, sotosz5

Twitter

Εκλογές ΚΕΑ 2019 - Πληροφορίες & Οδηγίες

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Εκλογές ΚΕΑ 2019 - Πληροφορίες & Οδηγίες
« Απάντηση #45 στις: Απριλίου 22, 2019, 20:33 »
Συγχαρητήρια στους εκλεγέντες και καλή δύναμη! Το νέο ΔΣ που θα προκύψει από την συγκρότηση σε σώμα έχει πολλή δουλειά μπροστά του με κυριότερη για μένα την επικοινωνία με τους ατμιστές. Όταν με το καλό προκύψει και ανακοινωθεί, θα στείλω μία έκθεση ιδεών στον πρόεδρο και θα τη γράψω και στο φόρουμ της ΚΕΑ.


Όσον αφορά τους νέους συνάδελφους της Ελεγκτικής Επιτροπής ([member=6507]BigSur[/member] & [member=17746]paloukaros[/member]) θα λάβουν αναλυτικό εγχειρίδιο ελέγχου από μένα καθώς και οδηγίες για λιγότερο συμβατικές (αλλά πολύ αποτελεσματικές) τεχνικές ελέγχου (χειρισμός nunchaku, ανατομικό χάρτη με τα σημεία πρόκλησης πόνου στο ανθρώπινο σώμα, αντίγραφο του maleus maleficarum, τα άπαντα της Ιεράς Εξέτασης, συνταγές για σωστό βράσιμο αυγού προς τοποθέτηση στη μασχάλη και άλλες τέτοιες ομορφιές  :laugh1:)

Σας θέλω να μασάτε σίδερα και να φτύνετε πρόκες! Κομμένα τα λαχανικά και τα φρούτα την επόμενη διετία! Μόνο ωμό κρέας απευθείας από την κατάψυξη!
plata o plomo αφεντικούλη... Απλά πράγματα, μην τα κάνουμε όλα δύσκολα


Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Εκλογές ΚΕΑ 2019 - Πληροφορίες & Οδηγίες
« Απάντηση #46 στις: Απριλίου 25, 2019, 09:13 »
5 μέρες μετά τις εκλογές της ΚΕΑ και ακόμα να αναρτηθούν τα αποτελέσματα επίσημα στο site και να ενημερωθούν έστω και με mail τα μέλη.

....Το πέταγμα χαρταετού συνεχίζετε βλέπω και δεν θέλω να ακούσω δικαιολογίες για το οτι δεν υπήρχε χρόνος για 5 λεπτά δουλειά. :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Απ: Εκλογές ΚΕΑ 2019 - Πληροφορίες & Οδηγίες
« Απάντηση #47 στις: Απριλίου 25, 2019, 09:39 »
Ρε παραξενε ανθρωπε, ποιον χαρταετο?
Κατσικια κυνηγανε τα παιδια λογω Πασχα αλλα εσυ μονο απο θαλασσινα ξερεις.  ;D

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Εκλογές ΚΕΑ 2019 - Πληροφορίες & Οδηγίες
« Απάντηση #48 στις: Απριλίου 25, 2019, 09:49 »
Άλλοι περιμένουν θάλασσες και θαλασσινά αγορίνα μου...
Μπορεί μέχρι τα μπάνια του λαού τον 15 Αύγουστο να έχουν κάνει τίποτα απο τα αυτονόητα.Είναι και του Αγίου Πνεύματος στην μέση και έχω μια ελπίδα :))

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Εκλογές ΚΕΑ 2019 - Πληροφορίες & Οδηγίες
« Απάντηση #49 στις: Απριλίου 25, 2019, 11:05 »
5 μέρες μετά τις εκλογές της ΚΕΑ και ακόμα να αναρτηθούν τα αποτελέσματα επίσημα στο site και να ενημερωθούν έστω και με mail τα μέλη.

....Το πέταγμα χαρταετού συνεχίζετε βλέπω και δεν θέλω να ακούσω δικαιολογίες για το οτι δεν υπήρχε χρόνος για 5 λεπτά δουλειά. :angry_orange:
Τα αποτελέσματα έχουν ανέβει στο fb. Θα ανεβούν και στο site μαζί με την ανακοίνωση για το νέο ΔΣ και τους ρόλους των εκλεγέντων σε αυτό.
Το πρόβλημα με την ενημέρωση του site δεν είναι χρονικό, βεβαίως και υπήρχαν και 5 και 105 λεπτά. Το πρόβλημα βρίσκεται στην υποστελέχωση, του ενός ανθρώπου για να το πω πιο σωστά που είχε απομείνει να διαχειρίζεται αυτά τα μέσα.
Το νέο ΔΣ εχθές συζήτησε και μοίρασε εκ νέου τους ρόλους και τα καθήκοντα του κάθε μέλους του σύμφωνα με τα δυνατά στοιχεία του καθενός, ώστε να λειτουργήσει ορθολογικά σε όλα τα επίπεδα.
Στην πορεία, εσείς θα μας πείτε αν τα κάναμε καλά ή κακά. Προς το παρόν, θα παρακαλούσα να μην απλοποιείτε τα συμπεράσματα χωρίς να γνωρίζετε ακριβώς την εικόνα της κατάστασης. Και βεβαίως δεν φταίει κανείς άλλος παρά εμείς που δεν μπορέσαμε να καλύψουμε σωστά την ανάγκη για ενημέρωση των μελών. Αισθάνομαι ότι αυτό θα αλλάξει άρδην.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Εκλογές ΚΕΑ 2019 - Πληροφορίες & Οδηγίες
« Απάντηση #50 στις: Απριλίου 25, 2019, 11:25 »
Είναι αστείο να λέμε οτι η επίσημη ανακοίνωση αποτελεσμάτων των εκλογών της ΚΕΑ έγινε με ενάρτηση ενός screenshoot σε κλειστές ομάδες του facebook ή στόμα με στόμα.Kαι πες οκ για την  ενημέρωση του site απαιτείται εξειδικευμένος άνθρωπος Γιάννη μου αλλά η σύνταξη ενός email σίγουρα όχι...

Η ενημέρωση του κόσμου είναι πρωτεύον ζήτημα και μετά όλα τα άλλα. ΟΡΓΑΝΩΣΗ ΚΥΡΙΟΙ
Λάθος που επαναλαμβάνεται παύει να είναι λάθος...Αλλιώς λέγεται μετά ;)

Καλή αρχή σε όλους σας :bravo_encouragements:

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Εκλογές ΚΕΑ 2019 - Πληροφορίες & Οδηγίες
« Απάντηση #51 στις: Απριλίου 25, 2019, 12:07 »
Μάλλον δεν κατάλαβες τι έγραψα Σταύρο. Το πρόβλημα μη στελέχωσης δεν είναι μόνο για το site.
Μη θεωρείς τίποτα αυτονόητο / απλό / αστείο όταν δεν έχεις όλη την πληροφορία...
Θα λυθούν όλα όμως.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Εκλογές ΚΕΑ 2019 - Πληροφορίες & Οδηγίες
« Απάντηση #52 στις: Απριλίου 25, 2019, 12:15 »
Tι στελέχωση χρειάζεσαι για την αποστολή ενός email;Tα άλλα mail που έφτασαν στο Inbox μας πως ήρθαν;
Mην προσπαθούμε να δικαιολογήσουμε τα αδικαιολόγητα ...Πάμε παρακάτω

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Απ: Εκλογές ΚΕΑ 2019 - Πληροφορίες & Οδηγίες
« Απάντηση #53 στις: Απριλίου 25, 2019, 12:52 »
Σταύρο μου, όποιος είναι έξω από το χορό πολλά τραγούδια ξέρει λέγανε οι παλιοί. Και βάζω και τον εαυτό μου μέσα σε αυτό μέχρι την περασμένη Κυριακή.
Προσφέρει κάτι όλη αυτή η συζήτηση, περί πενταλέπτων και αδικαιολογήτων?
Δεν δικαιολογείται κανείς ούτε έχει κάτι να δικαιολογήσει για την οργάνωση 9-10 ωρών, αν θεωρήσεις ότι από τις 01:30 που τελειώσαμε δεν κοιμηθήκαμε :) , από χθες βράδυ που έγινε η σύσταση του νέου ΔΣ και πάρθηκαν οι πρώτες αποφάσεις / τέθηκαν στο τραπέζι τα βασικά άμεσα θέματα προς επίλυση.
Θα υπάρξει και θα υπάρχει στο εξής ενημέρωση όλων, σωστά, τακτικά και συντεταγμένα. Έχει αναγνωριστεί το πρόβλημα και θεωρούμε πως με τις αποφάσεις που πήραμε εχθές το βράδυ είμαστε σε σωστή τροχιά επίλυσης του. Ο χρόνος θα δείξει.





Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Εκλογές ΚΕΑ 2019 - Πληροφορίες & Οδηγίες
« Απάντηση #54 στις: Απριλίου 25, 2019, 13:15 »
Εγώ πάντως προ μισής ώρας περίπου, έλαβα mail με τα αποτελέσματα των εκλογών και τη σύνθεση του νέου ΔΣ. Τους εύχομαι καλή επιτυχία και δύναμη και φυσικά το τηλέφωνό μου είναι ανοιχτό για όποια βοήθεια θέλουν όσον αφορά τα διαδικαστικά.


Καλώς για μένα το νεο ΔΣ περίμενε να συγκροτηθεί σε σώμα για να ανακοινώσει τα αποτελέσματα, παρόλα αυτά ακόμα καλύτερα θα ήταν να υπήρχε και μια προηγούμενη ενημέρωση. Χτυπάει καλύτερα στο μάτι, ουσιαστικά όμως δεν υπάρχει διαφορά.

[member=17746]paloukaros[/member], σε λίγο θα σου στείλω στο ΦΒ τις οδηγίες ελέγχου ενώ ο [member=6507]BigSur[/member] θα τις λάβει με mail.

Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Απ: Εκλογές ΚΕΑ 2019 - Πληροφορίες & Οδηγίες
« Απάντηση #55 στις: Απριλίου 25, 2019, 13:18 »
Εγω παλι δεν ελαβα καποιο mail.  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Εκλογές ΚΕΑ 2019 - Πληροφορίες & Οδηγίες
« Απάντηση #56 στις: Απριλίου 25, 2019, 13:20 »
Το έλαβα 12:40

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Εκλογές ΚΕΑ 2019 - Πληροφορίες & Οδηγίες
« Απάντηση #57 στις: Απριλίου 25, 2019, 13:22 »
12.40 το έλαβα και εγώ 8)

[member=7454]Cruiser79[/member] να περιμένουμε τους υπουργούς αν είναι να ανακοινώνουν την Κυβέρνηση... :hehe:

Καλή δύναμη σε όλους και ότι χρειαστείτε δίπλα σας :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 25, 2019, 13:38 από paloukaros »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Εκλογές ΚΕΑ 2019 - Πληροφορίες & Οδηγίες
« Απάντηση #58 στις: Απριλίου 25, 2019, 13:53 »
Εγω παλι δεν ελαβα καποιο mail.  :hmmm:
Κοίτα πρώτα στα σπαμ και αν δεν είναι ούτε εκεί, κοίτα αν έχεις ανανεώσει τη συνδρομή σου.

[member=17746]paloukaros[/member]

Κυβέρνηση είχα κι εγώ σκοπό να χρησιμοποιήσω ως παράδειγμα, αλλά μάλλον ως αρνητικό θα εκλαμβανόταν...

Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Απ: Εκλογές ΚΕΑ 2019 - Πληροφορίες & Οδηγίες
« Απάντηση #59 στις: Απριλίου 25, 2019, 13:57 »
Ουτε στα spam και ειμαι μια χαρα ενημερος.
Δεν πειραζει, καλα να ειμαστε και θα λαβω το 2021 τα αποτελεσματα των τοτε εκλογων. :tongue_smilie:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8479 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180896 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34122 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537320 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60022 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238069 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 621 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16304 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136260 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085537 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35565 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10426 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12