vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

520 επισκέπτες, 6 χρήστες
costasibiza84, dkostas, FaniFox, akis91, geotron, Ηρακλης

Twitter

Ποιός θεωρείτε πως είναι ο καλύτερος επισκεύασιμος ατμοποιητής(ως τώρα) (Νο.2)

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)

Πλέον,οι εμπειρίες μας είναι πολλές οπότε είπα να δημιουργηθεί μια νέα και πιο πρόσφατη ψηφοφορία για καλύτερα και πιο σαφή αποτελέσματα.

Όπως και στη πρώτη που είχε δημιουργηθεί έτσι και τώρα,Mη βιαστείτε να απαντήσετε και θα παρακαλούσα για όσο το δυνατόν τεκμηριωμένες απαντήσεις στην επιλογή σας.


Ευχαριστώ .


 :) :bye:

Αποσυνδεδεμένος blade

  • **
  • 297
  • Φύλο: Άντρας
  • Fod2-unflw2-Zst2-Huss-Sky-KFV5-Dog-cloud1-Berser
Δ.Ξ./Δ.Α. γιατί δεν τα έχω δοκιμάσει όλα.

Αποσυνδεδεμένος KOSTAS1979R

  • *****
  • 1519
  • Φύλο: Άντρας
 :) Μια από τα ίδια και γω :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος atmomixani

  • *
  • 698
  • Φύλο: Άντρας
  • το μεγεθος μετραει
 ;D δεν μηλαω  :laugh1: καλησπεραα  :bye:

Αποσυνδεδεμένος zellps2

  • **
  • 167
  • Φύλο: Άντρας
  • ΑΤΜΙ-ΖΩ αρα ΖΩ!
λαιν και τα μυαλα στα καγκελα, μιλα εσυ, η μαλλον, ετοιμαζε εσυ!!!! :)) :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Τζένεσις επίσης, σε όλες του τις μορφές και εκφάνσεις. γευση παντα αχτύπητη, και ντουμανι αναλογα το μονδέλον!
οσο για την υποτιθέμενη δυσκολία σεταρίσματος, αν κάψεις δυο τρια πλεγματα αντι για ενα και τα εχεις μαζί σου είσαι ετοιμος παντα μιας και το τύλιγμα αντιστασης εινα παιχνιδάκι.
Οσο για τα χώτ σπώτς που εμπειρίσθηκαν διάφοροι, θα πώ μονο οτι εξαφανίζονται στον πρώτο μήνα χρήσης.
Με κάποιον μαγικό και ανεξήγητο τρόπο, μετα απο κανα μήνα υπομονής, και ατελείωτης τσαντίλας, και επιθυμίας εκπαραθύρωσης του ατμο, ξυπνας ενα πρωί, και ο Θεός Γεννήτωρ, εχει αποφασίσει οτι είσαι άξιο τέκνο του και χώτ σπώτ δεν ξαναβλέπεις.!!!!!
Γιές! Ρίλλυ!

Αποσυνδεδεμένος timeco

  • **
  • 256
  • Φύλο: Άντρας
Μέχρι στιγμής, ιαττυ. Από τότε που τον έχω δεν μέχει προβληματίσει καθόλου. Αλλάζω μια αντίσταση καθε 7-10 ημέρες (πιο πολύ για να ασχολούμαι..) και αυτό ήταν!! Μέχρι τώρα, ούτε καψούλια..(γεια σου Δημήτρη :))), ούτε να γυρναω καμπάνες, τίποτα! Απροβλημάτιστα και εύκολα.
Από τα Α2 και τα τύπου Α2 προσωπική μου γνώμη είναι πως ο ιαττυ υπερτερεί σε όλα, (ποιότητα ατμού και αυτονομία), ενώ οι ατμο τύπου genesis ενώ είναι εξαιρετικοί σε ποιότητα ατμού, εμένα με κουράζει αφάνταστα το στήσιμο που πρέπει να γίνει.
Την υπομονή δηλ. του Αλεξμαχ :)) δεν την έχω δυστυχώς να περιμένω ένα μήνα να φτιάξουν τα hotspots

Αποσυνδεδεμένος timeco

  • **
  • 256
  • Φύλο: Άντρας
;D δεν μηλαω  :laugh1: καλησπεραα  :bye:
Εσένα θα σε αξιολογήσω κανονικα, όταν έρθει η ώρα σου........ Βέβαια από τις 5-6 φορές πούχω δοκιμάσει το steammachine, τις δικές μου απαιτήσεις τις καλύπτει πλήρως!

Αποσυνδεδεμένος johnpetr

  • *
  • 81
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος panaisr

  • ***
  • 528
  • Φύλο: Άντρας
  • its all vapour
Γενικά μια τέτοια ψηφοφορία δεν μπορεί να βγάλει ασφαλή συμπεράσματα , διότι για παράδειγμα υπάρχουν μόλις 50-60 iatty στην Ελλάδα και αλλά τόσα κομμάτια Οδυσσέας ?
Genesis και γενικά τύπου genesis έχει καμία 10αρια παραλλαγές
Α2 και τύπου Α2 άλλες τόσες .

Δεν έχω δοκιμάσει μόνο τον iatty από αυτούς που είναι στην Λίστα , δοκίμασα 3 διαφορετικούς τύπου Genesis και 3 διαφορετικούς τύπου Α2 , λόγο του τρόπου χρήσεις προσωπικά θα κατατάξω ως τελευταία επιλογή τους τύπου Genesis διότι σε μακρόσυρτες απανωτές   τζούρες δεν τροφοδοτούσαν σωστά (σε εμένα τουλάχιστον με διάφορα σετ και πολλές ώρες επεξεργασίας), επίσης η διαδικασία για το σετ είναι χρονοβόρα και απαιτεί κάποια extra εργαλεία , η τύπου Α2 μου άρεσαν περισσότερο , εύκολο σετ και για τον ποιο αρχάριο , εύκολο γέμισμα , αλλά μικρή αυτονομία υγρού (μιλώ  για τους κλασικούς με εξαίρεση των A2TM)
Επέλεξα Οδυσσέα διότι επιτρέπει πολλές παραλλαγές στο σετ , έχει άριστη τροφοδοσία, ντουμάνι και χτύπημα ότι καλύτερο έχω δοκιμάσει και γεύση ανάλογα με το σετ έως πολύ καλή.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8356 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180677 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33991 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536371 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59815 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237552 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 591 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15722 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136157 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085349 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35428 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10274 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12