vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

63 επισκέπτες, 4 χρήστες
lagoudakis, camber, bloodlessz, tony1976

Twitter

Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει

Αποσυνδεδεμένος Nick74

  • ***
  • 845
  • Φύλο: Άντρας
  • Η γνωση ειναι δυναμη
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1425 στις: Νοεμβρίου 08, 2016, 15:31 »
Είμαι νέος στο σπορ. Τα χειρότερα που έχω κάνει ως τώρα είναι: 1) El Greco Platinum 12mg, 2) El Greco Toffee Caramel 12, 3) El Greco Manhattan, 4) Eliquid Supreme 12. Χειρότερο απ' όλα το υπ' αριθμ. 2. Μούδιασε το στόμα μου, δεν είχα γεύση για 2 μέρες. Για να μην πει κάποιος ότι έχω θέμα με την El Greco, πρέπει να πω ότι ένα από τα καλύτερα που έχω δοκιμάσει είναι το Americano 12mg. Ο αγώνας συνεχίζεται, θα επανέλθω   :D
Δοκιμασε puros dark απο ecig να δεις τι θα πει εμετος παστεριομενος, ομογενοποιημενος και... ...3 φορες ανακυκλωμενος

Μιλαμε ΠΑΝΤΑ για το συγκεκριμενο οχι για puros dark αλλων εταιριων που καποια ειναι κορυφαια ουτε για αλλα καπνικα της ecig που ειναι θαυμασια υγρα

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1426 στις: Νοεμβρίου 08, 2016, 15:58 »
Απογοήτευση το liqua virginia (από fasttech) :thumpdown:
Χημικίλα, φαρμακίλα, οινοπνευματίλα....κρίμα το δρομολόγιο  :wall:


Αποσυνδεδεμένος Patrick

  • **
  • 157
  • Φύλο: Άντρας
  • Υπ'ατμόν!
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1427 στις: Νοεμβρίου 08, 2016, 16:09 »
αλλο ενα τραγικο να ξερετε αν δεν το εχετε δοκιμασει.. habana απο atmos lab
Τελικα η γευση ειναι τρομερα υποκειμενικο πραγμα...το havana εχει γινει ενα απο τα βασικα μου υγρα (DiY) μαζι με λιγη σοκολατα  και σε οσους το εχω δωσει εχουν ξετρελαθει..τελος παντων..γι εμενα το χειροτερο που εχω δοκιμασει ειναι το Mαxxboro hexocell και Soho FA 

Αποσυνδεδεμένος asdgeorge7

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1428 στις: Νοεμβρίου 20, 2016, 19:38 »
θεε μου τι εχω διαβασει εδω μεσα.πως γινετε;πως γινετε τετοιες περιγραφες;σε καποια σχολια εχασα το οξυγονο απο τα πνευμονια μου απο το γελιο,οντως ποναω στους κροταφους απο το σφιξιμο να μη γελασω δυνατα κ ξυπνησω τα παιδια.

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1429 στις: Νοεμβρίου 20, 2016, 22:44 »
Το χειρότερο πράγμα που έχω ατμίσει ήταν το Cadenza της Black Note. Νόμιζα ότι άτμιζα τα τσίσια του Rambo (το yorkie μου).  :disgust: :disgust: :disgust:

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1430 στις: Νοεμβρίου 20, 2016, 23:15 »
Αν δεν το θελεις και μενεις Αθηνα ερχομαι και το παιρνω απ'οποιο μερος θες  :yes:

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1431 στις: Νοεμβρίου 20, 2016, 23:36 »
Αθήνα θα ανέβω σε κανένα μήνα δυστυχώς. Αλλά το μπουκαλάκι ήταν από το κουτί της black note και έχει μέσα γϋρω στα 4-5ml και είναι και 3mg. Αν σε ενδιαφέρει παρόλα αυτά, στείλε μου μήνυμα σε κάνα 20ήμερο ν; το πάρω μαζϊ μου.  ;D

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1432 στις: Νοεμβρίου 21, 2016, 22:44 »
Οκ ευχαριστω. Εχω ακουσει πολυ καλα λογια γι αυτο το υγρο και επειδη ειναι αρκετα ακριβο δεν θελω να το παρω χωρις δοκιμη

Αποσυνδεδεμένος PsilosX

  • ****
  • 1004
  • Φύλο: Άντρας
  • instagram: @psilosx
    • IG
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1433 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 00:21 »
Καλά, το γεγονός ότι εμένα μου ήταν εντελώς αηδιαστικό, δεν σημαίνει απαραίτητα ότι είναι μάπα. Αυτό ισχϋει στις περισσότερες περιπτώσεις. Γενικά η σειρά θεωρεϊται καλή. Τι να πω... είτε έχω ξεφϋγει τόοοοοοσο πολΰ από τα καπνικά (κάνω ρε παιδϊα μια φορά τις 15 μέρες και 3 ολόκληρα μλ από κανένα ry4 :))), είτε μου έκατσε χαλασμένο μπουκαλάκι. Είναι και NET αν δεν κάνω λάθος τα συγκεκριμένα που τα κάνει να βρωμάνε και περισσότερο υποθέτω.  :disgust:

 Για μένα πάντως ήταν, είναι και μάλλον θα μείνει στη θέση της χειρότερης γεύσης που έχω δοκιμάσει, εκτός αν δοκιμάσω και κάποιο άλλο της σειράς!  :laugh1: 

Σαν τσισάκια ήταν το άτιμο! :shock_sick_02:  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Dr.Feelgood

  • **
  • 141
  • Φύλο: Άντρας
  • Μικρός Τυμπανιστής
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1434 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 00:28 »
Γενικά αυτό με τα τσισάκια το βγάζουν μάλλον κάποια καπνικά...To turkish tobacco ας πούμε της LIQUA ενώ μου αρέσει στο άτμισμα και βγάζει ένα σαν λουλουδομέλι, η μυρωδιά που αφήνει στην ατμόσφαιρα ειναι κατρουλίλα...Λες να ατμίζουμε τίποτα κατρουλιά γοριλίσια ρε ψηλε; :))

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1435 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 19:01 »
Off topic: Το άρωμα "τσισάκια" ή πιο επιστημονικά "eau de katour" ( :laugh1: ), είναι ακριβώς αυτό το οποίο μας δίνει να καταλάβουμε ότι έχουμε στα χέρια μας ένα καλό ΝΕΤ. Αυτό που οι περισσότεροι αντιλαμβάνονται ως τσισάκι, είναι στην ουσία η αμμωνία. Η οποία εκλύεται σε τεράστιες ποσότητες κατά τη διαδικασία ξήρανσης των καπνών (είτε φυσικής ξήρανσης είτε τεχνητής).

Αποσυνδεδεμένος Stiv22

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1436 στις: Νοεμβρίου 23, 2016, 12:02 »
Το el greco toffee caramel ήταν ο λόγος που μίσησα την καραμέλα και δύστυχος ήταν η πρώτη που δοκίμασα  :angry_orange:
Έμαθα τουλάχιστον τον όρο "χημικηλα" :))

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1437 στις: Δεκεμβρίου 01, 2016, 16:11 »
πήρα το toffe caramel σαν βλάκας 30ml και είναι λες και κάνω σκέτη βάση... τσάμπα τα λεφτά... αλλα τώρα θα το ατμισω χαμένο δεν θα πάει...   :))

επίσης το virginia τις el greco είχε γεύση αγριόχορτα σαν αυτά που τρώνε τα κατσίκια.. ( ναι έχω δοκιμάσει)   :laugh1:


Αποσυνδεδεμένος gs85

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1438 στις: Ιανουαρίου 10, 2017, 23:33 »
Έχω δοκιμάσει πολλά υγρά για πέταμα, αλλά αυτά είναι τα χειρότερα για εμένα:

1. Natura - Java coffee: γεύση τηγανόλαδου.. γενικά στα 4-5 που έχω δοκιμάσει από hexocell, αισθάνομαι λαδίλα.
2. e-natura - Dark vape: δεν μπορώ να καταλάβω από τι είναι φτιαγμένο αυτό το υγρό.. τι γεύσεις έχει δηλαδή. Επίσης λαδίλα.. γενικά πιστεύω ότι η  συγκεκριμένη εταιρειά είναι χάλια
3. Fifty shades of Vape - Nougat: Το δοκιμάζω στο κατάστημα, με παρακίνησε η τιμή, 3€ τα 10ml. Ήπια, ωραία γεύση και χρώμα χρυσό-καραμέλας. Παίρνω ένα, ίδιες περιεκτικότητες με αυτό που δοκίμασα, το ανοίγω σπίτι και βλέπω ένα πολύ πιο σκούρο υγρό. Το δοκίμασα και ήταν σαν να έκανα συμπυκνωμένο άρωμα φουντουκιού. Δεν ξέρω τι παίχτηκε..

Αποσυνδεδεμένος Antonio_de_la_Svouras

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
  • να θυμηθώ να γράψω κάτι ψαγμένο εδώ
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #1439 στις: Ιανουαρίου 10, 2017, 23:43 »
Νέα προσθήκη στα μπεστ οφ ολ
αλλά από την ανάποδη

Kentacky tobacco από Innovation,
Εξαιρετική εκτέλεση σάπιου σανού, τον οποίο έχουν αφοδεύσει όνοι
και στην συνέχεια το καταβράξαμε με όμβρια ύδατα
για να διατηρήσει την υγρασία του.


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 258 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 209 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21149 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282107 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208051 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66555 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175024 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313274 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14710 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125074 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93774 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4307 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix