vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

502 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, Tem, Ηρακλης, petr@n, Doubt, KORG N364, sentinelba

Twitter

Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.

Αποσυνδεδεμένος e-aris

  • **
  • 315
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #750 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 15:55 »
Το κανετε και σε αλλες μαρκες αυτο η μονο στα Halo?

Αν εννοεις το Freedom,μονο η Halo το βγαζει,δυστυχως η ευτυχως...

Αποσυνδεδεμένος ariszvs

  • **
  • 236
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #751 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 16:05 »
Εννοω την ωριμανση, εχω αφησει κι αλλα μπουκαλακια ανοιχτα,εκτος Halo,σε εντονες γευσεις και καλυτερεψαν...

Αποσυνδεδεμένος e-aris

  • **
  • 315
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #752 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 16:10 »
Το διαβασα γρηγορα και δεν καταλαβα ;D
Εγω το κανω σε ολα.Απλα στα halo δεν τα δοκιμαζω καν πριν περασουν τουλαχιστον 2 μερες :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος ariszvs

  • **
  • 236
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #753 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 16:24 »
Σ'ευχαριστω! ;)

Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #754 στις: Ιανουαρίου 15, 2012, 20:42 »
το καλύτερο είναι το κονιάκ της ovale, δυστυχώς δεν έχω δοκιμάσει πολλά διότι τα περισσότερα που κυκλοφορούν έχουν και vg την οποία δεν αντέχω σε καμία αναλογία, αν κάποιος μου έστελνε με pm εναλλακτικές μόνο με pg θα το εκτιμούσα ιδιαίτερα... 

Αποσυνδεδεμένος synneffaki

  • *
  • 13
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #755 στις: Ιανουαρίου 17, 2012, 14:15 »
Πηρα ενα red bull και μου ρχετε να βγαλω τα αντερα μου (σαν αντιβιωση ειναι) . ΚΑμια ιδεα να το αναμειξω ... κατι να του κανω μην παει χαμενο το 10αρικο (πηρα και 30ml τρομαρα μου  :wall:)

Επισης θελω ιδεες για ενα υγρο που να θυμιζει ΤΣΙΓΑΡΟ!! Να ατμιζω μεν αλλα να το απολαμβανω . Μεχρι στιγμης πεταω λεφτα στα 30 μλ απο συστασεις και νοσταλγω το winstonaki μου  :-\

Αποσυνδεδεμένος KINGGREECE

  • *****
  • 1670
  • Φύλο: Άντρας
  • ΣΤΟΠ ΣΤΗΝ ΜΟΥΦΑ....................
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #756 στις: Ιανουαρίου 17, 2012, 14:20 »
Επισης θελω ιδεες για ενα υγρο που να θυμιζει ΤΣΙΓΑΡΟ!! Να ατμιζω μεν αλλα να το απολαμβανω . Μεχρι στιγμης πεταω λεφτα στα 30 μλ απο συστασεις και νοσταλγω το winstonaki μου  :-\
virginia απο φλαβοραρτ
virginia απο nature

Αποσυνδεδεμένος DjLouiS

  • **
  • 280
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #757 στις: Ιανουαρίου 17, 2012, 16:44 »
μετα απο πολλες γευσεις που εχω κανει η μονη που μπορω να ατμιζω με ανεση και συνεχεια χωρις να τη βαριεμαι ειναι oryental 4 απο f,a  σε 50-40-10 (vg-pg-wfi) πανω σε ego c .
Δεν ειναι τοσο εντονη και αφηνει πολυ ωραια ελαφρια γευση,δεν ειναι σαν του εμποριου ετοιμο ατμιστικο υγρο,το φτιαχνει φιλαρακι που ασχολειτε , καμια σχεση με τα ετοιμα πχ funstore.

Αποσυνδεδεμένος akisazi

  • **
  • 222
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #758 στις: Ιανουαρίου 17, 2012, 19:14 »
Πηρα ενα red bull και μου ρχετε να βγαλω τα αντερα μου (σαν αντιβιωση ειναι) . ΚΑμια ιδεα να το αναμειξω ... κατι να του κανω μην παει χαμενο το 10αρικο (πηρα και 30ml τρομαρα μου  :wall:)

Επισης θελω ιδεες για ενα υγρο που να θυμιζει ΤΣΙΓΑΡΟ!! Να ατμιζω μεν αλλα να το απολαμβανω . Μεχρι στιγμης πεταω λεφτα στα 30 μλ απο συστασεις και νοσταλγω το winstonaki μου  :-\
Το red bull ΔΕΝ δίνει φτερά  :)) :)) Γιά δοκίμασε και το Hellas Blend Black Label eLiquid της decadence. Προσωπική μου άποψη ότι φέρνει φουλ σε τσιγαρίσια γεύση, όσο και αθώο να φαίνεται στην πρώτη επαφή μετά απο πολύωρη σχέση μαζί του σε μπουχτίζει λες και έχεις κάνει ένα πακέτο κ.τ. Μέχρι στιγμής τουλάχιστον το χρησιμοποιώ όταν με πιάνει η βίδα για κ.τ και πραγματικά νιώθω πλήρης, ακόμα το American Red (Marlborough) Black Label eLiquid της decadence είναι αρκετά καλό για όλη την ημέρα ειδικά μετά απο 2-3 μέρες ωρίμανσης (φεύγει η πολύ φουντουκίλα) :laugh1: :laugh1: Οσο για το tribeca halo περιττά τα λόγια είναι σαν το νιάου-νιάου στα κεραμίδια (σταθερή αξία) και μακριά απο το winstonaki σου   :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος urahara

  • *****
  • 3234
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #759 στις: Ιανουαρίου 17, 2012, 19:25 »
Για το  American Red (Marlborough) Black Label eLiquid της decadence θα σημφωνησω.. μπορω να το κανω για μερες αποκλιστικα.. για το Hellas Blend Black Label eLiquid της decadence ομως απογοητευτηκα οικτρα... ολοκληρο ειναι το μπουκαλακι ακομη.. δοκιμασα μια την 1η μερα, μια την 2η και μια την 3η που ηταν και η τελευταια του...

Αποσυνδεδεμένος synneffaki

  • *
  • 13
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #760 στις: Ιανουαρίου 17, 2012, 21:47 »
Δοκιμασα truscan και ξεραθηκε ο λαιμος μου. Καλε αυτο ειναι πιο βαρυ κι απο το winstonaki μου. Απο γευση... τι να πω. Δεν θα ελεγα οτι τρελαθηκα . Καλα αμα καταφερω εγω να ξεχασω το τσιγαρο ... θα γυρισει ο κοσμος τουμπα.
Αυριο θα παρω το virginia απο nature (αυτο εχω κοντα) και ελπιζω να κανει γιατι αν πεταξω αλλο 10αρικο θα τα παρω. Πιο ακριβο κι απο καπνισμα μου βγαινει αυτο το πραγμα οπως παει.
Γιατι δεν βγαζουν ενα με μικρα δειγματακια να καταληγουμε εξ αρχης να τελειωνει  :angry_orange:

Αποσυνδεδεμένος MANOSF

  • ***
  • 503
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #761 στις: Ιανουαρίου 17, 2012, 21:52 »
Aν θες να ξεχασεις το τσιγαρο torque 56 hallo κατα την γνωμη μου ειναι οτι καλυτερο .  Παρε ενα 7μλ  να δοκιμασεις.

Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #762 στις: Ιανουαρίου 17, 2012, 23:59 »
Δοκιμασα truscan και ξεραθηκε ο λαιμος μου. Καλε αυτο ειναι πιο βαρυ κι απο το winstonaki μου. Απο γευση... τι να πω. Δεν θα ελεγα οτι τρελαθηκα . Καλα αμα καταφερω εγω να ξεχασω το τσιγαρο ... θα γυρισει ο κοσμος τουμπα.
Αυριο θα παρω το virginia απο nature (αυτο εχω κοντα) και ελπιζω να κανει γιατι αν πεταξω αλλο 10αρικο θα τα παρω. Πιο ακριβο κι απο καπνισμα μου βγαινει αυτο το πραγμα οπως παει.
Γιατι δεν βγαζουν ενα με μικρα δειγματακια να καταληγουμε εξ αρχης να τελειωνει  :angry_orange:
5 μερες το εχω δεν μπορω να το συνηθισω.. πολυ ντουμανι αλλα μονο αυτο.. κ μυριζει σαν πιπερια...  >:(

Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #763 στις: Ιανουαρίου 18, 2012, 00:01 »
Aν θες να ξεχασεις το τσιγαρο torque 56 hallo κατα την γνωμη μου ειναι οτι καλυτερο .  Παρε ενα 7μλ  να δοκιμασεις.
  σαν να καπνιζεις πιπα μηπως μυρωδια κ γευση..? ετσι μου φανηκε κατι τζουρες που δοκιμασα.. η κατι σαν πουρο, τι μαρκα τσιγαρα καπνιζες πριν..?

Αποσυνδεδεμένος supernova

  • **
  • 183
  • Φύλο: Άντρας
  • Δύναμις μου, ο Θεός.
    • ΜΕΤΑΛΛΙΚΕΣ ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #764 στις: Ιανουαρίου 18, 2012, 00:06 »
Θα σου πρότεινα να δοκιμάσεις το old tabacco της Ovale, πιστεύω οτι είναι πολύ πετυχημένη γεύση και αρκετά ''ισορροπημενο''.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1454 171635 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 18:15
από Olga68
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275601 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13967 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9300 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42827 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35080 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557856 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182153 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 182 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9248 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364