vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

514 επισκέπτες, 7 χρήστες
camber, dkostas, zamploutos, lounik, takoulas, Sergios, white varadero

Twitter

Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #90 στις: Ιανουαρίου 27, 2010, 23:11 »
cherry της nobacco Φ Ο Β Ε Ρ Ο........αλλα και το ρουμι....χικ  παρα πολυ καλο
καραμελα και καρυδα εχει δοκιμασει κανεις?

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #91 στις: Ιανουαρίου 27, 2010, 23:13 »
Π ο λ ύ  χαίρομαι που έχω και κάποιον συνάδελφο στις γεύσεις.
Οντως άπιαστο το cherry.

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #92 στις: Ιανουαρίου 27, 2010, 23:16 »
καλησπερα :bye:εσυ με ποση νικοτινη το ατμιζεις?

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #93 στις: Ιανουαρίου 27, 2010, 23:19 »
Ολα όσα ατμίζω είναι medioum 11 mg.
Δεν μοιάζω στους 36άρηδες του φόρουμ  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Ισως όταν μεγαλώσω λίγο ακόμη  ;D

Αποσυνδεδεμένος ΧΡΗΣΤΟΣ

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • EVO-Ego-901
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #94 στις: Ιανουαρίου 27, 2010, 23:33 »
cherry της nobacco Φ Ο Β Ε Ρ Ο........αλλα και το ρουμι....χικ  παρα πολυ καλο
καραμελα και καρυδα εχει δοκιμασει κανεις?
Απο που το παραγγελνεις;

Αποσυνδεδεμένος alfisti

  • ****
  • 1033
  • Φύλο: Άντρας
    • alfistigr photo
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #95 στις: Ιανουαρίου 27, 2010, 23:34 »
@fairy: α! μεγαλώνεις δηλαδή εσύ?
(έχεις pm με το μυστικό γιά να μην  :) )

μετά από καιρό ξανάρθε tab από heaven.
από τις πολύ καλές γεύσεις.
(σε 24 mg μόνο!)

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #96 στις: Ιανουαρίου 27, 2010, 23:48 »
cherry της nobacco Φ Ο Β Ε Ρ Ο........
Αν και κάποια πράγματα είναι υποκειμενικά , οφείλω να προσθέσω ότι το συγκεκριμένο υγρό είναι  τόσο γλυκό που σε μπουχτίζει αφάνταστα. Συγκαταλέγεται κατα την άποψή μου στα υγρά που όταν τα ατμίζεις συνεχώς , σε βοηθούν να απαλλαγείς οριστικά απο το άτμισμα. Ακόμα και στην μεγαλύτερη περιεκτικότητα αδυνατεί να  προσφέρει αξιοπρεπές χτύπημα. Πρόκειται για υγρό που αδυνατεί ουσιαστικά να ανταποκριθεί στις προσδοκίες του ατμιστή που αναζητεί κάτι δυνατό. Ακόμα και αν αυτός ο ατμιστής είναι φίλος των γλυκών γεύσεων.

Αποσυνδεδεμένος Τριπολίτης

  • *****
  • 2016
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #97 στις: Ιανουαρίου 27, 2010, 23:53 »
cherry apo nobacco.στο χτυπημα δεν ειναι τοσο δυνατο..για δυνατα κροσε χτυπηματα ειναι αλλες γευσεις...το κερασι ειναι μονο για γευση..για μενα τουλαχιστον...

Αποσυνδεδεμένος ΧΡΗΣΤΟΣ

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • EVO-Ego-901
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #98 στις: Ιανουαρίου 28, 2010, 00:00 »
Αν και κάποια πράγματα είναι υποκειμενικά , οφείλω να προσθέσω ότι το συγκεκριμένο υγρό είναι  τόσο γλυκό που σε μπουχτίζει αφάνταστα. Συγκαταλέγεται κατα την άποψή μου στα υγρά που όταν τα ατμίζεις συνεχώς , σε βοηθούν να απαλλαγείς οριστικά απο το άτμισμα. Ακόμα και στην μεγαλύτερη περιεκτικότητα αδυνατεί να  προσφέρει αξιοπρεπές χτύπημα. Πρόκειται για υγρό που αδυνατεί ουσιαστικά να ανταποκριθεί στις προσδοκίες του ατμιστή που
αναζητεί κάτι δυνατό. Ακόμα και αν αυτός ο ατμιστής είναι φίλος των γλυκών γεύσεων.
Φιλε τεμ μαλον θα προτιμησω το ry3 της janty  ;) αλλα μαζι μ αυτο σκεφτομαι και το VINIRETTE SCHOKOLADE 10 ML. περιμενω απαντησεις σε ερωτηση που εκανα σχετικα με το VINIRETTE πριν προβω σε αγορα..

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #99 στις: Ιανουαρίου 28, 2010, 00:19 »
Φιλε τεμ μαλον θα προτιμησω το ry3 της janty  ;) αλλα μαζι μ αυτο σκεφτομαι και το VINIRETTE SCHOKOLADE 10 ML. περιμενω απαντησεις σε ερωτηση που εκανα σχετικα με το VINIRETTE πριν προβω σε αγορα..
υπήρξα πολύ φίλος του RY3 janty και  Nobacco  αλλά τελικά μάλλον με κούρασε. Βγάζει έντονη μυρωδιά στον χώρο που ατμίζεται και έγινα δέκτης έντονων παραπόνων εξ αιτίας του γεγονότος αυτού.  Κάποιος φίλος συνατμιστής εδώ μέσα το είχε χαρακτηρίσει τηγανόλαδο , άποψη που τελικά συμμερίζομαι και εγώ.

Αποσυνδεδεμένος ΧΡΗΣΤΟΣ

  • **
  • 177
  • Φύλο: Άντρας
  • EVO-Ego-901
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #100 στις: Ιανουαρίου 28, 2010, 00:28 »
Ωχ!!! τελικα δεν βλεπω να παιρνω κανα υγρο θα βολευτω με το ecopure regular που δεν το χω ανοιξει ακομα ωσπου να βρω κατι που να ειναι αρεστω αν οχι σε ολους σε αρκετους η αν μου τελειωσει και διαλεξω σ'αυτο που θα μου κανει το κλικ η ονομασια του.

Αποσυνδεδεμένος fairy

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Γυναίκα
  • YOU NEVER KNOW WHAT YOU CAN DO UNTIL YOU......TRY!
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #101 στις: Ιανουαρίου 28, 2010, 00:38 »
Δεν σε βλέπω να επιλέγεις γρήγορα  :)) :)) :))
Κι αν περιμένεις να συμφωνήσουμε εδώ μέσα για υγρό δεν σε βλέπω καθόλου καλά :)) :)) :))
Θα ξεροσταλιάσεις περιμένοντας ενώ όλοι οι άλλοι θα ατμίζουν.

Το καλύτερο που έχεις να κάνεις είναι να ξεκινήσεις τις δοκιμές όπως όλοι άλλωστε.
Μην ακούς κανέναν παρα μόνο τη γεύση σου.
Και όχι πολλά πολλά,ένα ή δύο τη φορά ,μην ξεπαραδιαστείς κιόλας.
Σίγουρα θα πέσεις και σε κάτι που δεν θα μπορείς να ατμίσεις,αλλά σχεδόν όλα ατμίζονται άλλοτε με χαρά και άλλοτε όχι ,τι να κάνουμε thats life.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #102 στις: Ιανουαρίου 28, 2010, 00:43 »
υπάρχει τελικά ουδέτερο υγρό ? Μόνο ένα . Το ecopure regular. Δεν μυρίζει, δεν μπουχτίζει , δεν ενοχλεί τους παθητικούς ατμιστές  8)

Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #103 στις: Φεβρουαρίου 05, 2010, 14:00 »
Καλησπέρα ξανά! Επανέρχομαι μετά την παραλαβή της χτεσινής μου παραγγελίας. Μου φαίνεται τελικά, ότι αν και έχω δοκιμάσει μόνο 3 γεύσεις, θα ενταχθώ στο τέλος στην ομάδα των... Εκοπιουριστών!...  ;D ... φαίνεται, έπρεπε να δοκιμάσω τα RY3 και RY4 της Janty για να εκτιμήσω το ecopure rich medium... ειλικρινά, δε ξέρω αν πρέπει να κάνω υπομονή και να τους δώσω μια ευκαιρία μπας και μου αρέσουν. Ευτυχώς κράτησα ανέπαφο τον έναν μου ατμοποιητή που είναι ποτισμένος με το έκο. Μου θυμίζετε πόσα μιλιγραμμάρια είναι το έκο ριτς χάϊ; Αν μπορούσα να βρω λίγο παραπάνω χτύπημα, νομίζω ότι δε θα μ' ενδιαφέρει να δοκιμάσω άλλα υγρά. Τέλος, να πω κι αυτό - άσχετο βέβαια με τα υγρά - πως βάζω 10 στο πασθρου του evo. Κλάσσης ανώτερο απ' αυτό του μπλακ - λάϊν...

 :D

Αποσυνδεδεμένος taxtsom

  • ***
  • 514
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερη γεύση που έχετε δοκιμασει.
« Απάντηση #104 στις: Φεβρουαρίου 05, 2010, 14:28 »
Τα Ecopure high είναι στα 20 mg . Για να αυξήσεις το χτύπημα πρέπει να πάρεις Ecopure Krystal VG 36 mg κ να προσθέσεις λίγο στο πρώτο.  ;)
Θα σου πρότεινα επίσης να δοκιμάσεις Vinirette στα 10 - 15 mg από funstore. ;Exουν απίστευτο χτύπημα κ γεύση!! Trust me :yes:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171573 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275549 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15255 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13962 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9288 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42795 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 404 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35039 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557774 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182087 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 179 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9207 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364