vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

197 επισκέπτες, 7 χρήστες
tony1976, dkostas, Mimhsdr, Doubt, SEB, dimitris1167, dimitrisd

Twitter

FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις

Αποσυνδεδεμένος kalafan

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #975 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 15:41 »
παραγγελια στις 15 Νοεμβριου 2011...

σημερα μου ηρθε μειλ οτι τα εστειλαν στο κουριερ για να μου ερθουν...

Αποσυνδεδεμένος polis trucks

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #976 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 15:55 »
http://hlektroniko-tsigaro.com/
Εγω απο εδω περνω υγρα εδω και μερες και εχω το κεφαλι μου ησυχο, και σημερα πηρα και βασης και αρωματα να κανω τα δικα μου γουστα σε υγρα.

Αποσυνδεδεμένος ellada

  • **
  • 444
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΙΠΟΤΑ :)
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #977 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 16:09 »
παραγγελια στις 15 Νοεμβριου 2011...

σημερα μου ηρθε μειλ οτι τα εστειλαν στο κουριερ για να μου ερθουν...

Μετα απο πολλά μαιλς κ εποικiνωνιας με το help desk κατάφερα αυριο να τα στείλουν κάπως ποιο γρήγορα κ με δωρο  8) :wall: :wall:

http://hlektroniko-tsigaro.com/
Εγω απο εδω περνω υγρα εδω και μερες και εχω το κεφαλι μου ησυχο, και σημερα πηρα και βασης και αρωματα να κανω τα δικα μου γουστα σε υγρα.

πανάκριβος φίλε  ;) :wall:

Αποσυνδεδεμένος kallitexnis

  • *
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα στη ζωή είναι θέμα Χημείας...
    • Atmos Lab Official Website
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #978 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 16:18 »
Εδω και 3 μέρες καπνίζω 2 μπουκαλακια  flavourart και εχω φτασει στο σίγουρο συμπερασμα οτι είναι μαϊμου.  :angry_orange: 

Τα έχω καπνίσει με 4 διαφορετικούς ατμοποιητές LR και ΝR που δουλέυουν κανονικότατα με άλλα υγρά. Τα μαιμού flavourart αγορασμένα απο κάννιγγος, δεν έχουν καθόλου γέυση, βγάζουν απίστευτο ντουμάνι και προκαλούν βήχα.

Και τα δύο μπουκαλάκια αγοράστηκαν απο έναν τύπο μέσα στο κατάστημα της κάννιγγος, ονόματι Γιώργος.

Αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι οτι παρόλο που το κατάστημα, στο site, ανέφερε οτι τα έχει σε stock τα εν λογω υγρά, μόνο κάτι τύποι που πουλάγαν απο... βαλιτσάκια , μεσα στο μαγαζί έιχαν.  :hmmm: 

Προφανώς αυτό που τα πουλάει, τα φτιάχνει μόνος του.. Μοιράζει και διαφημιστικό φυλλάδιο φωτοτυπία.

Όταν σε προηγούμενη συζήτηση μιλάγαμε για ελεγχους, εγω προσωπικά, σε κάτι τέτοιους αναφερόμουν...

Όταν τα λέω εγώ, φέρομαι να μιλάω για το συμφέρον μου...
Υπογραμμίζω (επειδή μου έστειλαν συνατμιστές πμ) ότι το μαγαζί αυτό στην κάνιγγος ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ έχει με τη Zerobacco στην οποία δίνω υγρά, βασισμένα (και) σε γεύσεις Flavourart.

Αποσυνδεδεμένος neofitosgr

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #979 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 17:29 »
Συμφωνώ απόλυτα με τους προλαλήσαντες. Έχει αρχίσει και πέφτει απάτη τελικά (αλλιώς δεν εξηγείται). Βλέποντας τη μεγάλη επιτυχία του η.τ. και τη τεράστια ζήτηση σε υγρά, αρχίσαν και οι ελληνικές πονηρολαμογιοαρπαχτές! Εκεί κατέληξα >:(
Παρήγγειλα από Funstore 5 γέυσεις της flavorart και συγκεκριμένα: μπανάνα, σοκολάτα, μέλι, μπράντυ και φουντούκι. Ξέρετε σε τί μπουκαλάκια μου 'ρθαν; Κάτι άσπρα no name (πουθενά το logo της flavor) με αυτοσχέδιο αυτοκόλλητο ασπρόμαυρο που γράφει πάνω Funstore και πουθενά την ποσότητα νικοτίνης! Μόνο τα ml (12).

Από γέυση τα 3 πρώτα... ψιλοκαπνίζονται. Τα 2 τελευταία ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ. Το μεν μπράντυ είναι σκέτη πλαστικίλα, το δε φουντούκι μου 'κανε ένα χουνέρι που εξαιτίας του κατέστρεψα τον ατμοποιητή :eyesplash: Τέτοια γεύση καμμένου δεν έχετε καπνίσει ποτέ! Ούτε ο κυρ Φάνης δηλαδή :laugh1:
Βάζω στο ένα η.τ. (της alter) βρώμα και δυσωδία. Καθαρίζω, ξαναβάζω, τα ίδια. Εκεί έκανα τη πρώτη μου εγχείρηση ατμοποιητή. Το φυτιλάκι κάτασπρο εντωμεταξύ. Μου μπήκαν υποψίες. Την επομένη έβαλα το φουντούκι και σ' άλλο η.τ. (ovale) πάλι η ίδια τρισάθλια γεύση καμμένου (και δεν φεύγει με τίποτα) και τότε κατάλαβα τι παίζει.

@ Νεόφυτος
Ελπίζω να σε πρόλαβα αδερφέ. Εκτός κι αν βρεις γνήσια υγρά της flavorart γιατί από το συγκεκριμένο κατάστημα εγώ έφαγα φόλα >:(

η αληθεια ειναι οτι τα φοβαμαι και εγω λιγο
λες να ειναι μαιμου ?
τα γνησια που τα βρισκουμε ?
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 19, 2014, 00:57 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος MANOSF

  • ***
  • 503
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #980 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 17:35 »

Αποσυνδεδεμένος kallitexnis

  • *
  • 333
  • Φύλο: Άντρας
  • Όλα στη ζωή είναι θέμα Χημείας...
    • Atmos Lab Official Website
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #981 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 17:41 »
Υπάρχουν οι μαϊμούδες που τρώνε τη μπανάνα μπροστά σου:
http://www.stopsmoke.gr/26-ygro-anaplirosis
Από πότε ο Ιταλός βγάζει Dunhill, Davidoff και Kent γεύση; Επίσης, στα "πιστοποιητικά" του τύπου ( http://www.stopsmoke.gr/page/15--pistopoiiseis.html ), γιατί αναφέρεται εκείνο της SGS ( http://www.stopsmoke.gr/page/15--pistopoiiseis.html ) που αφορά ΚΙΝΕΖΙΚΟ ΥΓΡΟ ΑΤΜΙΣΗΣ με γεύση Cherry, δεν είναι πιστοποίηση παρά MSDS (Material Safety Data Sheet- Έγγραφο της εταιρείας και όχι πιστοποίηση) το οποίο είναι γραμμένο όπως ορίζουν οι κανονισμοί σύνταξης MSDS εκ μέρους των παραγωγών-εμπόρων;

Και υπάρχουν και εκείνες που έχουν κάνει προσπάθεια να σου κρυφτούν.
Για τις πρώτες μαϊμούδες άνοιξε τα μάτια σου.
Για τη δεύτερη κατηγορία φίλε μου διάβασε καλά στο φόρουμ...
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 28, 2011, 18:06 από kallitexnis »

Αποσυνδεδεμένος neofitosgr

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #982 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 18:56 »
δεν μας βοηθας και εσυ λοιπον που θα το βρουμε γνησιο ?
Βασικα ψαχνω ετοιμη βαση με νικοτινη και αρωματα σκετα...

απο fun μαλλον κατι βρωμαει...
τα μπουκαλακια ειναι δικα τους...

απο τον ιταλο αποτι βλεπω στα φτιαχνει αυτος δεν μπορεις να παρεις χωριστα βαση - αρωμα...
(πες μου αν κανω λαθος)

απο hlektroniko-tsigaro.com ειναι γνησια flavorart ?

οποτε τι προτηνεις ?
απο που να ψωνισουμε ?

Αποσυνδεδεμένος ellada

  • **
  • 444
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΙΠΟΤΑ :)
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #983 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 18:58 »


απο τον ιταλο αποτι βλεπω στα φτιαχνει αυτος δεν μπορεις να παρεις χωριστα βαση - αρωμα...
(πες μου αν κανω λαθος)

μπορείς κοίτα καλα http://www.flavourartexpress.biz/index.php?dispatch=products.view&product_id=191

Αποσυνδεδεμένος neofitosgr

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #984 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 19:23 »
εγω που κανω στα 9 mg τι κανω ?
εχει και γευσεις σκετες για να προσθεσω στην βαση ?
αν ναι που ?
thanks

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #985 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 19:34 »
απο fun μαλλον κατι βρωμαει...
τα μπουκαλακια ειναι δικα τους...
Δηλ δεν παιζει να εχει παραγγειλει μεγαλες ποσοτητες σε Μεγαλα εννοειτε δοχεια (για πολυ καλυτερη τιμη), και απλα να βαζει σε μικρα για τη λιανικη ; Γιατι αμεσως παει στο κακο ο νους ;

Αποσυνδεδεμένος ellada

  • **
  • 444
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΙΠΟΤΑ :)
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #986 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 19:40 »
γιατη πολυ απλα αν ειναι να γίνουν μίξης εκτος εταιριας καλητερα να της κανεισ μονος σου  :)

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #987 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 19:52 »
Φιλε μου εγω δεν μιλησα για μιξεις αλλα για μεταφορα υγρων σε μικροτερες ποσοτητες (μικρα μπουκαλακια απο μεγαλυτερα)
Τελος off topic απο εμενα.

Αποσυνδεδεμένος neofitosgr

  • **
  • 201
  • Φύλο: Άντρας
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #988 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 20:35 »
εγω που κανω στα 9 mg τι κανω ?
εχει και γευσεις σκετες για να προσθεσω στην βαση ?
αν ναι που ?
thanks

ας γυρισουμε στο θεμα μας...

Αποσυνδεδεμένος panaisr

  • ***
  • 528
  • Φύλο: Άντρας
  • its all vapour
Απ: FLAVOURART - Γεύσεις, αρώματα και βάσεις
« Απάντηση #989 στις: Δεκεμβρίου 28, 2011, 21:52 »
Έχει δοκιμάσει κάνεις το TABACCO - C e-liquid, 12 mg/ml από inaweraflavours.com (Ready e-liquides) ? αυτά που λένε ότι  είναι ready είναι όντος η μαμακιες? Και αν ναι ξέρουμε τις αναλογίες VG/PG κτλ ?

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 24 12704 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:16
από Chris66
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 978 123538 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 08:59
από Chris66
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1809 278433 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 22:29
από Antiprosopos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 63852 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206460 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92914 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3890 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1123 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172977 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15554 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14264 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9631 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos