vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Καλύτερος Επισκεύασιμος Ατμοποιητής !!!

Αποσυνδεδεμένος Pseiras

  • ****
  • 1222
  • Chi_you+ΙΑΤΤΥ-Orion 2.1-GGTS+UFS-GGSlim+MARK-T
Απ: Καλύτερος Επισκεύασιμος Ατμοποιητής !!!
« Απάντηση #30 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 22:14 »
Οδυσσεας γιατι ειναι Ελληνικος !!!!
( αν και λατρευω τον Α2 και Α2ΤΜ και μπορει τελικα να ειμαι περισσοτερες με αυτον :-[ )

Αποσυνδεδεμένος slaybas

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
  • nimda
Καλύτερος Επισκεύασιμος Ατμοποιητής !!!
« Απάντηση #31 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 22:25 »
Εχω δοκιμάσει Οδυσσέα και Α2 classic...η γνώμη μου είναι Α2.Ο λόγος είναι η κρύα γεύση και η απλότητα του...
συν ότι αν γίνει και καμμιά στραβη τυπου πέσει κάτω,χαλάσει  κάτι,υπαρχει τροπος επισκευής πιο ευκολα..... ;)

Αποσυνδεδεμένος tzistsam

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερος Επισκεύασιμος Ατμοποιητής !!!
« Απάντηση #32 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 22:59 »
Tα πράγματα για μένα είναι πολύ απλά. Δεν έχω δοκιμάσει κανέναν άλλο επισκευάσιμο παρά μόνο τον Α2 τον κλασικό τον οποίο και ψήφισα για πολύ απλούς λόγους. Ευχρηστος (σετάρισμα σε 3 λεπτά πια). Συμαζεμένος και όχι τούμπανο. Φθηνός και αξιόπιστος. Αποδίδει πάρα πολυ καλά τις καπνικές γεύσεις που αυτές προτιμώ. Ζητάει λίγα γ' αυτά που προσφέρει.

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Καλύτερος Επισκεύασιμος Ατμοποιητής !!!
« Απάντηση #33 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 23:26 »
Εγώ δεν ψηφίζω κανέναν ;D Γιατί πολύ απλά έχω δοκιμάσει μόνο Α2 (τον οποίο και έχω) και iatty.

Αποσυνδεδεμένος DIONYSIS

  • ***
  • 549
  • Φύλο: Άντρας
  • Penelope+ProvariMini Satin/Ιatty +PrecisePlus18500
Απ: Καλύτερος Επισκεύασιμος Ατμοποιητής !!!
« Απάντηση #34 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 23:33 »
*Ιatty το τελευταίο αερόψυχτο porsche (993)...αξίζει την ψήφο ακόμη και αν τον περάσει άλλος άτμο... :thumpup:
*(Α2 πιστός και τίμιος  :yes:)
*(Οδυσσέας να γράψει κάνα χιλιόμετρο ακόμη για να τον αγαπήσουμε όπως του πρέπει....καινούργιο κοσκινάκι μου και που να σε κρεμάσω δε παίζει στο τσάμπα... :))
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 09, 2012, 23:45 από DIONYSIS »

Αποσυνδεδεμένος mikeegr

  • **
  • 104
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Καλύτερος Επισκεύασιμος Ατμοποιητής !!!
« Απάντηση #35 στις: Ιανουαρίου 09, 2012, 23:40 »
Odysseus δαγκωτό

Αποσυνδεδεμένος camelot

  • **
  • 100
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari-Lava-Α2/A2TM
Απ: Καλύτερος Επισκεύασιμος Ατμοποιητής !!!
« Απάντηση #36 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 16:27 »
Δεν ψηφιζω ακομα , γιατι εχω μονο 3 μερες τον Α2 και θελω να το εμπεδωσω καλυτερα , αλλα μεχρι στιγμης ο οδδυσεας εχει μεγαλο προβαδισμα  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος navy

  • ***
  • 530
  • Φύλο: Άντρας
  • PROVARI V2.5+GGTS+ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΙΑΤΤΥ-ΠΗΝΕΛΟΠΗ-SKYLINE
Απ: Καλύτερος Επισκεύασιμος Ατμοποιητής !!!
« Απάντηση #37 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 16:37 »
Ψηφίζω ΟΔΥΣΣΕΑ δαγκωτο και εγω λογω ελληνικης κατασκευης και μεγαλου χωρου ,ωστε τα σεταρισματα των φυτιλοαντιστασεων να γινονται με μεγαλη ευκολια απο τον χρηστη :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος kritikaros

  • **
  • 108
  • Φύλο: Άντρας
  • Κρητη...
Απ: Καλύτερος Επισκεύασιμος Ατμοποιητής !!!
« Απάντηση #38 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 16:49 »
Η ψηφος μου παει καθαρα στον Ody κατα κυριον λογο επειδη ειναι φτιαγμενος απο ελληνικα χερια (θανασης),επειδη ειναι στιβαρη,προσεγμενη και με εναποθετιμενη την ψυχη του θαναση κατασκευη,εχει after sales service αφου οτιδηποτε σου συμβει ο imeo ειναι συνεχως online στο φορουμ και ο Βασιλης προθυμος να σου λυσει καθε απορια και προβλημα που σου εχει δημιουργηθει...
Επισης ο Οδυσσακος εχει τρομερα ντουμανια,γευση και χτυπημα,ταιριαζει απολυτα με το GGTS μου (σε σχεση με τον Α2 που αφηνει κενο)...
Το μονο πλην του Οδυσσεα ειναι στην αρχη και ξαναεπαναλαμβανω στην αρχη που πρεπει να σχοληθεις λιγο ωστε να μαθεις να τον σεταρεις...Απο κει και μετα ανοιγουν οι πυλες ενος ατμιστικου παραδεισου,αφου νιωθεις πραγματικα σαν τον Οδυσσεα που μετα απο τοσες δυσκολιες (στην περιπτωση μας προιοντα του εμποριου) φτανει στην Ιθακη του(στην περιπτωση μας Οδυσσεας)...
Τελος να προσθεσω οτι εχω μια εμπεριστατομενη γνωμη εχοντας στην κατοχη μου τον Α2,Οδυσσεα και εχοντας δοκιμασει Α2-ΤΜ...
Αυτα τα ολιγα απο μενα συνατμιστες!  :D :))

Αποσυνδεδεμένος bill888

  • **
  • 336
  • Φύλο: Άντρας
  • μωλον λαβε
Καλύτερος Επισκεύασιμος Ατμοποιητής !!!
« Απάντηση #39 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 17:40 »
Συγνώμη ρε Παιδια αλλα δεν τίθεται καν λόγος για το ποιος είναι ο καλύτερος!!!εννοείται ο Οδυσσέας !!!

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Καλύτερος Επισκεύασιμος Ατμοποιητής !!!
« Απάντηση #40 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 17:42 »
απο ποια αποψη, για ποιο λογο και συκρινομενος με αλλους που΄χεις δοκιμασει?

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: Καλύτερος Επισκεύασιμος Ατμοποιητής !!!
« Απάντηση #41 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 17:43 »
Eχοντας περασει απο τα χερια μου Α2 απλος, Α2 -μΤ και Οδυσσεας, δινω την ψηφο μου στον Οδυσσεα που κ.τ.τ.μ.γ. ειναι κλασεις ανωτερος.

Αποσυνδεδεμένος ArXoS

  • ***
  • 857
  • Φύλο: Άντρας
    • Συνταγές μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής
Απ: Καλύτερος Επισκεύασιμος Ατμοποιητής !!!
« Απάντηση #42 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 17:53 »
Α2 classic
ΔΕΝ ψυφίζω τον Οδυσσέα-iAtty, γιατί υπολογίζω το πακετάκι ατμός, χτύπημα, γεύση, ευκολία, τιμή, συμβατότητα.
Μόνο και μόνο που για να απολαύσεις τον Οδυσσέα πρέπει να δώσεις συνολικά 260 ευρώ και να προσαρμοστεί ο χρήστης στην συμπεριφορά του αντί να προσαρμοστεί ο atmo σε αυτόν, εγώ τον κατατάσσω σε μία από τις τελευταίες θέσεις. Θα ήταν πρώτος αν διαγωνιζόμασταν σε ντουμάνια ή σε κατασκευή μόνο. Συνολικά όμως, δεν τον θεωρώ πακέτο "το πήρες και έφυγες". Πέραν που όμως λένε και άλλα παιδιά θα πρέπει να τρέξει πολλά χιλιόμετρα ακόμα, και δε νομίζω να αντέχει στον χρόνο (κουράζει τον χρήστη αρκετά γρήγορα  :hmmm:)

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Καλύτερος Επισκεύασιμος Ατμοποιητής !!!
« Απάντηση #43 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 17:55 »
+100000 !!!




Διαγραφη αμεσης παραθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 14, 2012, 18:05 από Vrs5 »

Αποσυνδεδεμένος alexmach

  • *****
  • 2936
  • Φύλο: Άντρας
  • Dulcius Ex Asperis
Απ: Καλύτερος Επισκεύασιμος Ατμοποιητής !!!
« Απάντηση #44 στις: Ιανουαρίου 14, 2012, 18:04 »
Σκέφτομαι να πάρω στην κοπέλα μου εναν επισκευάσιμο, γιατι την πιάνω να θελει κτ που και που, και η γευση και το χτύπημα ενος επισκευάσιμου ΔΕΝ συγκρίνονται! Την ικανοποιεί περισσότερο υγρό 3mg στο ORION παρά 18mg στο eGo.
Οποτε για μενα ενας γνώμονας ειναι και η ευκολία χειρισμου του ατμο.
Δεν ειναι βεβαια ολα τα μηχανηματα για ολα τα χέρια, όποιος μπορεί μπορεί, και για αυτο πουλιούνται τοσοι Οδυσσεες. Δεν μπαινεις ξαφνικα μετα το Λάντα στη Φερράρι και σε παει μονη της. Πρεπει να ξερεις και να την πας.
Αλλα σε ευκολία χειρισμού, μαλλον ο Α2 υπερτερει, και μετα ο Genesis, καθ οτι ειναι πολυ λιγοτερο πολυπλοκο απ οσο φαίνεται το να φτιαξεις τα φυτίλια.
iAtty καιΟδυσσέας χάνουν μονο και μονο κατ εμέ στο οτι θελουν και σύρμα χωρις αντισταση και απλα το πραγμα γινεται πολυπλοκο, παρ όλα τα πιθανά ωφέλη.
Εγω θα ηθελα παντως κατι σαν το ORION σε επισκευάσιμο, τανκ κατω ατμο επανω.
Αλλα αυτοι που υπαρχουν εκτος του Genesis ειναι λιγοι.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8489 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180919 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34138 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 537456 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60045 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238132 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 625 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16376 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136270 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085566 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35577 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10451 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12