vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

508 επισκέπτες, 7 χρήστες
Tem, manoslykos, dkostas, th3ofilos, maprix, lagoudakis, bloodlessz

Twitter

Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....)

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Καλημέρα , ειμαι φαν της stealthvape αλλα πλέον οι αγορές απο Αγγλία εχουν τελωνείο . Υπάρχει άλλη μάρκα σύρματος που να μπορεί να βρεθεί εύκολα με την ίδια καλή ποιότητα της Stealthvape ? Είτε απο ελληνική αγορά ,είτε απο εξωτερικό ? Με νοιάζει κυρίως Ni80 26GA (0,40 ) ! Ευχαριστω !


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος dimitris1167

  • **
  • 316
  • Φύλο: Άντρας
 έχει εδώ αλλά έχει πολλά μεταφορικά .....τα  στέλνει με ταξί    μαλλον          https://mistvape.gr/Stealth-Vape/Stealth-Vape-Ni80-Wire-15m

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Το έχω δει ... αν δεν βρω εκεί θα καταλήξω !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Το τελευταίο εξάμηνο χρησιμοποιώ μόνο stealthvape.Δυστυχώς το mistvape έχει πανάκριβα μεταφορικά οπότε φόρτωσα για να φτάσω τα 40 ευρώ που είναι το όριο για το δωρεαν.

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Εντάξει εγώ μπορώ να το επισκεφτώ . Το θέμα είναι ότι με 6.50 ευρώ από UK έπαιρνα το κάρουλι με τα 50 μέτρα η λίγο πιο ακριβά τέλος πάντων!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος ZiovanioS

  • ***
  • 672
  • Φύλο: Άντρας
Καλημέρα , ειμαι φαν της stealthvape αλλα πλέον οι αγορές απο Αγγλία εχουν τελωνείο . Υπάρχει άλλη μάρκα σύρματος που να μπορεί να βρεθεί εύκολα με την ίδια καλή ποιότητα της Stealthvape ? Είτε απο ελληνική αγορά ,είτε απο εξωτερικό ? Με νοιάζει κυρίως Ni80 26GA (0,40 ) ! Ευχαριστω !


Sent from my iPad using Tapatalk
Κοίτα υπάρχει η λύση από muthical που είναι τίμια σύρματα τουλάχιστον αυτά που χρησιμοποιώ εγώ και μετά από έξω υπάρχει ο Ιταλός μέσω σελίδας ινσταγκραμ και είναι τα, supremaratio.

Στάλθηκε από το M2004J19C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος ΠετροςΘεσσ

  • ***
  • 727
  • Φύλο: Άντρας
 Ρίξτε μια ματιά στα σύρματα της Kendo, τα θεωρώ από τα καλύτερα που υπάρχουν 

Αποσυνδεδεμένος camber

  • *****
  • 3873
  • Φύλο: Άντρας
    • camber
[member=19712]nXtLs[/member]
Αν σε ενδιαφέρει μόνο το σύρμα δε νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα αφού δεν είναι ατμιστικό προϊόν (εκτός κι αν γράφει επάνω καμιά βλακεία).
Αν η παραγγελία σου δεν υπερβαίνει τα 22€ με τα μεταφορικά δε θα πληρώσεις τελωνείο.

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης1966

  • **
  • 306
  • Φύλο: Άντρας
Επίσης μπορείς να δεις και στο zivipf.com
Έχει αρκετή ποικιλία

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Απο τον Γερμανό εχω πάρει , τον ξέχασα !


[member=19712]nXtLs[/member]
Αν σε ενδιαφέρει μόνο το σύρμα δε νομίζω ότι θα έχεις πρόβλημα αφού δεν είναι ατμιστικό προϊόν (εκτός κι αν γράφει επάνω καμιά βλακεία).
Αν η παραγγελία σου δεν υπερβαίνει τα 22€ με τα μεταφορικά δε θα πληρώσεις τελωνείο.
Αυτό δεν το είχα σκεφτεί να σου πω την αλήθεια ! Ευχαριστω

Click-->Έγινε συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων<--Click

Επίσης μπορείς να δεις και στο zivipf.com
Έχει αρκετή ποικιλία
Απο τον Γερμανό εχω πάρει , τον ξέχασα !

Click-->Έγινε συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων<--Click

Ρίξτε μια ματιά στα σύρματα της Kendo, τα θεωρώ από τα καλύτερα που υπάρχουν
Υπάρχουν Ελλάδα ?

Click-->Έγινε συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων<--Click

Κοίτα υπάρχει η λύση από muthical που είναι τίμια σύρματα τουλάχιστον αυτά που χρησιμοποιώ εγώ και μετά από έξω υπάρχει ο Ιταλός μέσω σελίδας ινσταγκραμ και είναι τα, supremaratio.

Στάλθηκε από το M2004J19C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θα τον ψάξω αν κ πρεπει να βρω τον λογαριασμό μου στο insta !


Sent from my iPad using Tapatalk


« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 12, 2021, 02:47 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος dimitris1167

  • **
  • 316
  • Φύλο: Άντρας
mythical το kanthal που πήρα πολύ λαδιλα και είναι και κινεζικα

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
 Ναι έχω εμπειρία από mythical . Είναι Ok αν δεν υπάρχει κάτι άλλο !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος ΠετροςΘεσσ

  • ***
  • 727
  • Φύλο: Άντρας
 Τα kendo ναι υπάρχουν κανονικά, είναι αμερικανικής προέλευσης. 
  Δεν συγκρίνονται ουτε με κινέζικα, ούτε με τα υπερεκτιμημενα crazy wire

Αποσυνδεδεμένος nXtLs

  • ***
  • 910
  • Φύλο: Άντρας
Θα συμφωνήσω ότι τα crazy wire είναι υπερεκτιμημένα , αλλά στους τυφλούς βασιλεύει ο μονόφθαλμος !


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος karmakoma

  • *****
  • 1634
  • Φύλο: Άντρας
  • Reboot: 8/9/15
Το Ni80 της crazy wire είναι το χειρότερο σύρμα που έχω αγοράσει και έχω αγοράσει πολλά.
Το kanthal ατμίζεται.

Επειδή θέλω 35άρι kanthal (27ga) τι μου προτείνετε?? Stealth vape από Ελλάδα ή από το Γερμανό? Τα έξοδα αποστολής απ' ότι είδα είναι πάνω-κάτω τα ίδια.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 19 8426 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:26
από Ηρακλης
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180812 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34073 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536938 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59942 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237869 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 609 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16080 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136219 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085458 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35520 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10364 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12