vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Ποιά SnV αγοράσατε πάνω απο μία φορά.

Αποσυνδεδεμένος TSARLY

  • ****
  • 1067
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα λιγα χρηματα θελουν κοπο,τα πολλα τροπο!
Απ: Ποιά SnV αγοράσατε πάνω απο μία φορά.
« Απάντηση #120 στις: Ιανουαρίου 14, 2019, 14:52 »
Buttermilk Pie by Primitive Vapor OPMH Project Shake & Vape

Manhattan Club 10ml 20mg Flavor Boost – Elegant

Fat Ninja BBW 50ml (60ml)

Πετρος :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος sotirakis37

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιά SnV αγοράσατε πάνω απο μία φορά.
« Απάντηση #121 στις: Ιανουαρίου 14, 2019, 15:22 »
καπνικο αρωμα max blend tobacco.
δεν ειναι τελειο,αλλα το καλυτερο απο τα 30 που δοκιμασα,ειπα να συμβιβαστω και να μεινω σε αυτο γιατι οι δοκιμες ποτε δεν τελειωνουν και πανε στραφι τα μπουκαλια.

Αποσυνδεδεμένος jimfer13

  • ****
  • 1123
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιά SnV αγοράσατε πάνω απο μία φορά.
« Απάντηση #122 στις: Ιανουαρίου 14, 2019, 15:28 »
https://www.e-cig.gr/ygra-anaplirosis/shake-vape-and-flavor-shots/do-me-a-flavor-shake-vape/candy-lace-do-me-a-flavor-snv-12ml-60ml
Candy Lace από την σειρά Do Me A Flavor της e-cig , αγοράστηκε πολλές φορές...
ωραίο γλυκό καπνικό, πεντακάθαρο υγρό πολύ φιλικό με τις αντιστάσεις.
Δυστυχώς τσίμπησε ένα 3ευρω  πάνω η τιμή του...

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Απ: Ποιά SnV αγοράσατε πάνω απο μία φορά.
« Απάντηση #123 στις: Ιανουαρίου 14, 2019, 16:29 »
του εχω αλλαξει τα πεθαμενα.  :thumpup:
4 εχω στο ντουλαπι αυτην την στιγμη(120ml)



https://vapecraft.gr/product/vflavors-legendland-60ml-120ml/

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιά SnV αγοράσατε πάνω απο μία φορά.
« Απάντηση #124 στις: Ιανουαρίου 17, 2019, 19:59 »
Mystico από Alchemy Mix Shots.

Το είχα πάρει παλιά και έμεινε ξεχασμένο το περισσότερο στο μπουκάλι. Πριν ένα μήνα το ξαναδοκίμασα και μου άρεσε πάρα πολύ. Δεν θυμάμαι να με ξετρέλανε έτσι την πρώτη φορά.
Το ξανά αγόρασα πριν δυο βδομάδες, και θέλει να το αφήσω περισσότερο αυτό είναι το σίγουρο. Κάποια υγρά είναι εκπλήξεις μετά από καιρό, ενώ κάποια άλλα απογοητεύσεις (π.χ. Popular από Abuelos ενός έτους...πολύ χειρότερο από τον πρώτο μήνα).

Αποσυνδεδεμένος Mahd Soi

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιά SnV αγοράσατε πάνω απο μία φορά.
« Απάντηση #125 στις: Ιανουαρίου 17, 2019, 21:21 »
Toν τελευταιο καιρο κολλησα με το Disco Biscuits που εβγαλε η Nexxton. Παιζει και banner ειδα εδω στο φορουμ.
Φοβερο SnV. Για αυτους που αρεσκονται σε γλυκα υγρα και εντονα μπισκοτοειδη. Εχει νοτες κανελας και ισως στο πολυ βαθος λιγο brandy.
Σαν συνολο πιθανον να σας θυμισει και μελομακαρονο.
Προσωπικα στη γευση εντοπιζω λιγο σιροπι, ζυμη, μπισκοτο μιραντα, λιγη κανελα και, αναλογα τον ατμοποιητη, τις πρωτες του μερες στην εκπνοη στο βαθος του λαιμου ελαχιστο αλκοολ, μετα εξαφανιζεται. Δεν ειμαι κανενας γευσιγνωστης παντως. Επισης το εχω ατμισει μονο mtl.
Aτμιζεται απο την πρωτη μερα αλλα αναδεικνυει τα αρωματα του καλυτερα μετα τις 3 μερες. Στην εβδομαδα απογειωνεται!
Παρα πολυ καλο υγρο, μπραβο στα παιδια που το φτιαξανε. Παροτι καπως εντονο και ευκολο να σε "μπουχτισει" ειναι πολυ νοστιμο και κατανταει εθιστικο με αποτελεσμα να το ατμιζεις συνεχεια. Προτεινω διαλειματα με ξερα χορταρισια καπνικα.

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης1966

  • **
  • 306
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιά SnV αγοράσατε πάνω απο μία φορά.
« Απάντηση #126 στις: Ιανουαρίου 17, 2019, 21:26 »
Loose canon
Ursula
Hada (steampunk)


Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Απ: Ποιά SnV αγοράσατε πάνω απο μία φορά.
« Απάντηση #127 στις: Ιανουαρίου 18, 2019, 11:17 »

Προσωπικα στη γευση εντοπιζω λιγο σιροπι, ζυμη, μπισκοτο μιραντα, λιγη κανελα και, αναλογα τον ατμοποιητη, τις πρωτες του μερες στην εκπνοη στο βαθος του λαιμου ελαχιστο αλκοολ, μετα εξαφανιζεται. Δεν ειμαι κανενας γευσιγνωστης παντως. Επισης το εχω ατμισει μονο mtl.
Πολύ καρύδα μέσα... μου κάνει εντύπωση που δεν σου φάνηκε έντονη και δεν την αναφέρεις καν, είναι ο λόγος που δεν το πήρα.

Αποσυνδεδεμένος Mahd Soi

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιά SnV αγοράσατε πάνω απο μία φορά.
« Απάντηση #128 στις: Ιανουαρίου 18, 2019, 11:43 »
Nαι, η αληθεια ειναι οτι δεν την αντιλαμβανομαι καθολου την καρυδα στο συγκεκριμενο, αν και γνωριζω πως υποτιθεται οτι εχει μεσα, μου το ειχαν πει απο οταν το πρωτοπηρα.
Πιθανον να μην ξερω και πως να την ξεχωριζω, αν και γνωριζω πως ειναι η γευση της κανονικα, διοτι πχ ουτε στα Castle Longοειδη την εντοπιζω ξεχωρα.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Ποιά SnV αγοράσατε πάνω απο μία φορά.
« Απάντηση #129 στις: Ιανουαρίου 18, 2019, 12:06 »
έχει τόσο TPA raisin μέσα και καρύδα που πραγματικά απορώ που βρήκατε την ζύμη απο το μπισκότο :))
Το υγρό το έχω απο την πρώτη μέρα κυκλοφορίας του και μετά απο 2 βδομάδες σχεδόν η ζύμη αγνοείται :wall:

Αποσυνδεδεμένος Mahd Soi

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιά SnV αγοράσατε πάνω απο μία φορά.
« Απάντηση #130 στις: Ιανουαρίου 18, 2019, 14:02 »
Ρε παιδια ανησυχω!  :)) Πραγματικα δεν μπορω να εντοπισω καρυδα. Αντε ισως εντοπιζω μια σταφιδα τωρα που το κανω στον Prime και μπορει και επειδη το αναφερατε, σε πιο μεγαλες καμπανες δεν μου τη βγαζει παντως και μου βγαζει περισσοτερο τη "μπισκοτιλα".
Θα στησω ενα κλωνο hadaly που εχω, να το δοκιμασω εκει πνευμονικα, να δω..
Παντως, αν με ρωταγε καποιος με ποιο γλυκο μοιαζει θα ελεγα, χωρις δευτερη σκεψη, μελομακαρονο ή μπισκοτο μιραντα παπαδοπουλου βουτηγμενο σε σιροπι ομως.

Αποσυνδεδεμένος Venturum Vapes

  • *
  • 6
  • Φύλο: Άντρας
  • Wannabe Reviewer
Απ: Ποιά SnV αγοράσατε πάνω απο μία φορά.
« Απάντηση #131 στις: Ιανουαρίου 18, 2019, 14:06 »
Ursula
Saltybacco/VNV
:D

Αποσυνδεδεμένος n2

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιά SnV αγοράσατε πάνω απο μία φορά.
« Απάντηση #132 στις: Ιανουαρίου 18, 2019, 14:11 »
VDLV Classic Wanted Reserve
FAR Mellon Ball
TOB Hypnos

Αποσυνδεδεμένος DaDi

  • *
  • 66
  • Φύλο: Άντρας
  • NO PAIN NO GAIN
Απ: Ποιά SnV αγοράσατε πάνω απο μία φορά.
« Απάντηση #133 στις: Ιανουαρίου 18, 2019, 15:15 »
- Update στο πόστ της προηγούμενης σελίδας - 

Πλέον έχω καταλήξει σε
- Dinner Lady : Lemon Tart
- Smores Addict : Classic Chocolate Chip and Graham Crackers Smore

Φυσικά και συνεχίζω παράλληλα να δοκιμάζω γεύσεις...  ;D

Αποσυνδεδεμένος tok

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ποιά SnV αγοράσατε πάνω απο μία φορά.
« Απάντηση #134 στις: Ιανουαρίου 18, 2019, 18:30 »
Ursula και Soho(FA)

Kαι μετα βίας πήρα κι ενα Chopin (Eliquidfrance) για δεύτερη φορά.

Όλα τα άλλα μια φορά και επιστροφή σε tribeca diy ...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1451 171274 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 19:44
από Ελένη Π
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15168 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13900 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9207 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42627 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 374 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34695 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557376 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181847 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 157 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8896 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538643 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas