vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

501 επισκέπτες, 7 χρήστες
Milarepa, dkostas, Sergios, baggio, vasilis27p, panoskapa, Jorge

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας!

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα σας, είμαι αναμεσα σε 1.Hastur 2. Spica mtl (κλωνο) 3. Hussar (κλώνο) 4. Fresia. Είμαι από επαρχία κ δεν μπορω να τους δοκιμασω. Πάσα ιδεα μέχρι 50 € δεκτή...Γεύση κ χτυπημα ψαχνω...
Από αυτούς που αναφέρεις θα σου πρότεινα τον πολύ καλό Fresia που συνδυάζει δύο σε ένα (mtl και dtl). Από εκεί και πέρα υπάρχει και η επίσης πολύ καλή επιλογή του ehpro true mtl rta.

Αποσυνδεδεμένος goran

  • **
  • 202
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα σας, είμαι αναμεσα σε 1.Hastur 2. Spica mtl (κλωνο) 3. Hussar (κλώνο) 4. Fresia. Είμαι από επαρχία κ δεν μπορω να τους δοκιμασω. Πάσα ιδεα μέχρι 50 € δεκτή...Γεύση κ χτυπημα ψαχνω...
Για εμένα Hastur......

Αποσυνδεδεμένος mnrtzs

  • *
  • 72
  • Φύλο: Άντρας
Από αυτούς που αναφέρεις θα σου πρότεινα τον πολύ καλό Fresia που συνδυάζει δύο σε ένα (mtl και dtl). Από εκεί και πέρα υπάρχει και η επίσης πολύ καλή επιλογή του ehpro true mtl rta.
Ο Fresia μπορεί να γινει τοσο σφιχτος;Από γευση πως τα πάει;

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Aπό πολύ σφιχτός μέχρι χαλαρά πνευμονικός.

Αποσυνδεδεμένος billythekid

  • *****
  • 2380
  • Φύλο: Άντρας
Από γεύση επίσης πάρα πολύ καλός.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
ριχτε καμμια ιδεα για καποιον φαρδυ 26+ σφιχτο.

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Τέτχια πρόστυχα ο στεπεχα τα κσερει.

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος dimitris2000

  • **
  • 144
  • Φύλο: Άντρας
  • Μη μου τους κύκλους τάραττε.
Στο θέμα γεύσης και καλής σφιχτής τζούρας, σαν να ακούγονται πολύ καλά λόγια για τον Τούρκικο mtl τον Spica Pro. Επίσης και για τον Ουγγρικό, τον νάνο mtl, τον Dvarw. Εκτός αν είναι φέϊσμπουκ hype, δεν ξέρω. Αν υπάρχει link στο φόρουμ μας, δώστε το σας παρακαλώ.
γειά χαρά  
χρησιμοποιω τον dvarw κάνα εξάμηνο  στα καπνικά είναι πολύ καλός και απροβληματιστος  εύκολος στο στήσιμο μηδέν διαρροές  γενικά ξεχνάς το κεφάλαιο ατμοποιητη. τόσο απλά.😀

γενικά ξεχνάς το κεφάλαιο ατμοποιητη. τόσο απλά.😀
Εγώ ξεχνάω το κεφάλαιο ατμοποιητής το πολύ για κανένα 2μηνο. Κάθε φορά λέω στον εαυτό μου "εδώ είσαι, δεν χρειάζεσαι κάτι άλλο". Μέχρι να διαβάσω για το σούπερ γαμάτο ερ φλόου ή την σούπερ γεύση και με τρώει το χέρι μου πάλι  :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος tok

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
Κι εγώ κάπως έτσι σκεφτόμουν , εδω και κάνα 3μηνο έχω μείνει απόλυτα ικανοποιημένος με τον true .

Η αλήθεια είναι πως μετά απο berserker , kf prime κλωνο  , galaxies rdta και siren 2 με τον true κατάλαβα πόσο σημαντική διαφορά κάνει εκτός απο γεύση και τζούρα το να είναι απροβλημάτιστος ο ατμοποιητής όσον αφορά στο γέμισμα , μεταφορά και να μην έχει υπερτροφοδοσίες και διαρροές σχεδον ποτέ .


Αποσυνδεδεμένος Mahd Soi

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Μιας και κολλησα με net τωρα, ο True που σκεφτομαι να παρω ξερει κανεις πως τα παει με αυτα;

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Θα βαρεθεις να πλενεις νομιζω. Εγω πλεον τα ΝΕΤ τα κανω ή σε mtl dripper ή στους αγαπημενους μου Le Magister

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Μιας και κολλησα με net τωρα, ο True που σκεφτομαι να παρω ξερει κανεις πως τα παει με αυτα;

Δεν θα σε προβληματίσει στο ελάχιστο. Αποδίδει εξαιρετικά και με net υγρά. Θα πρέπει φυσικά να αλλάζεις καθημερινά αντίσταση.

Αποσυνδεδεμένος Mahd Soi

  • **
  • 148
  • Φύλο: Άντρας
Nαι εννοειται παιδια, θα αλλαζω αντιστασεις, το ξερω. Μεχρι χθες τα εκανα σε dripper, στον galaxies συγκεκριμενα, αλλα και λογω τζουρας και λογω συνεχους dripping που χρειαζεται (μιας και δεν εχω καποιο squonk mod και ουτε ενδιαφερομαι να παρω) προτιμω τανκατο.
Τωρα τα κανω σε Hurricane, τα παιζει τελεια αλλα σε αυτον εχω ξεμεινει με το μεταλλικο τανκ του και με ενοχλει λιγο.
Τον Siren που εχω τον δοκιμασα και δεν τα παιζει καθολου καλα και στον Prime δεν μπορω να αλλαζω αντιστασεις καθε μερα διοτι πολλες φορες δεν πετυχαινω ακριβως το build και εχω γουργουρισματα και δεν μπορω να καθομαι να παιδευομαι.

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
ριχτε καμμια ιδεα για καποιον φαρδυ 26+ σφιχτο.
ζαλίστηκα! από τις πολλές προτάσεις.  :tongue_smilie:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172327 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276978 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15429 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14054 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9419 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43309 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 437 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35907 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559606 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182806 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 216 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10800 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364