vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας!

Αποσυνδεδεμένος TasmanR

  • **
  • 137
  • Φύλο: Άντρας
Συμφωνώ και επαυξάνω δαγκωτό σκύλος, 5000 φορές συζητήθηκε και άλλες τόσες προτιμήθηκε για πολλούς λόγους.

Αποσυνδεδεμένος tdlo2000

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
θα συμφωνησω με τον caros, ο doggy ειναι ενας must have ατμο, με πολλα χαρισματα. Απο εκει κ περα ο παραπανω φιλος ας εχει στα υποψιν τον ares τον μικρο οπως κ τον berserker mini 22αρης που βγηκε κ αυτος τωρα. Εαν υπαρχουν φραγκα πας στους γνωστους 100ευρω+ κ τους φτιαχνεις με steam tuners κτλ.....κ η ζωη συνεχιζεται...

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας

Ε να μην λεμε και οτι να ναι τωρα. Ο Doggy εχει πολυ καλη γευση και σε αυτο συμφωνει πολυ κοσμος. Μια βολτα απο το νημα του το κανει εξεχως προφανες. Για μενα εξακολουθει να αποτελει την πιο ολοκληρωμενη και απολυτη επιλογη σε MTL ατμποιητη μεχρι και σημερα.
Και την πλέον απροβλημάτιστη επιλογή θα έλεγα. Πάντως από τους νεότερους ατμοποιητές μόνο ένας είναι η απόλυτη mtl επιλογή. Δεν είναι ούτε ο siren2 , ούτε ο Ares , ούτε ο Κayfun prime.

Αποσυνδεδεμένος kkoumas

  • ***
  • 756
  • Φύλο: Άντρας
  • DON'T PANIC
Τον σκυλο εννοεις?

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Tον berserker που δεν δίνει ούτε στο ελάχιστο επιλογή πιο χαλαρής τζούρας. Αυτός βέβαια δεν είναι τόσο απροβλημάτιστος όσο ο doggy.

Αποσυνδεδεμένος kompsognathous

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
1. Vandy vape Berserker mtl
 2. Digiflavor Siren 2 mtl
 3. Cthulhu Hastur mtl

Είμαι μεταξύ αυτών. Δεν είχα μέχρι τώρα σφιχτή τζούρα. Θα με ενδιέφερε πολύ για κάπνικα υγρά 

Τι προτείνετε και γιατί;

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Doggy και γεύση, δεν πάνε παρέα. Στα άλλα ναι κι απο μένα.
Αν λέγοντας γεύση εννοούμε "Θεέ μου πάρε με τώρα", θα συμφωνήσω απόλυτα. Αν πάλι αυτό που ψάχνουμε είναι μία νορμάλ απόδοση στον ορισμό της λογικής τιμής, τότε σκύλος και τα μυαλά στα κάγκελα.

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
1. Vandy vape Berserker mtl
 2. Digiflavor Siren 2 mtl
 3. Cthulhu Hastur mtl

Είμαι μεταξύ αυτών. Δεν είχα μέχρι τώρα σφιχτή τζούρα. Θα με ενδιέφερε πολύ για κάπνικα υγρά

Τι προτείνετε και γιατί;
Vandy vape Berserker mtl. Είναι ο μοναδικός που δίνει  αποκλειστικά και μόνο σφιχτή τζούρα.

Αποσυνδεδεμένος Paso

  • **
  • 136
  • Φύλο: Άντρας
Ναι αλλά απο γεύση υπερτερεί των άλλων ?
Ρωτάω γιατί σε όλα τα reviews τον Berserker τον έχουν πολυ πιο κάτω απο Siren 2, Ares και Hastur.
Υπόψιν είμαι κάτοχος Berserker και κοίταζα και για αυτούς απλά δεν τους εχω δοκιμάσει.

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Διαγραφή άμεσης παράθεσης

« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 13, 2017, 19:59 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος ελιοτ

  • **
  • 166
  • Φύλο: Άντρας
1. Vandy vape Berserker mtl
 2. Digiflavor Siren 2 mtl
 3. Cthulhu Hastur mtl

Είμαι μεταξύ αυτών. Δεν είχα μέχρι τώρα σφιχτή τζούρα. Θα με ενδιέφερε πολύ για κάπνικα υγρά

Τι προτείνετε και γιατί;
Τους 2 πρωτους που εχω, στα καπνικα υγρα καλυτερη γευση ο Berserker, στα γλυκα ο Siren 2 ο οποιος βεβαια εχει το πλεονεκτημα οτι μπορει να γινει περισσοτερο αερατος. Προσωπικη αποψη παντα.

Αποσυνδεδεμένος kompsognathous

  • **
  • 134
  • Φύλο: Άντρας
Βάζοντας μέσα και τον κλωνο του doggy , το καλύτερο αποτέλεσμα ποιος το έχει σε γεύση και τζούρα;;; Υπόψιν σημαντικό ρόλο για μένα παίζει και το να είναι απροβληματιστος , στο στήσιμο , στο γέμισμα , στις διαρροές.  Υπερτερεί κάποιος σε αυτά;;

Αποσυνδεδεμένος caros

  • *****
  • 1707
  • Φύλο: Άντρας
Σε ολα αυτα που ανεφερες ο Doggy σαν πακετο, τα συγκεντρωνει ολα και υπερτερει με αποσταση απο τον οποιο δευτερο.  ;) Κυριως αυτο οφειλεται στο μοναδικο σχεδιασμο ντεκ - καμπανας που διαθετει.  ;)

Αποσυνδεδεμένος ελιοτ

  • **
  • 166
  • Φύλο: Άντρας
Αν και ειναι δυσκολο να ορισουμε την καλυτερη γευση και για αυτο δεν τη βαζω καθολου στην εξισωση, το γεμισμα του ειναι απλα αθλιο οταν θα πρεπει να ξεβιδωσεις ολο τον ατμοποιητη για να κανεις πληρωση υγρων.

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 13, 2017, 19:58 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Ναι αλλά απο γεύση υπερτερεί των άλλων ?
Ρωτάω γιατί σε όλα τα reviews τον Berserker τον έχουν πολυ πιο κάτω απο Siren 2, Ares και Hastur.
Υπόψιν είμαι κάτοχος Berserker και κοίταζα και για αυτούς απλά δεν τους εχω δοκιμάσει.

Στάλθηκε από το LG-H960 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Θεωρώ ότι υπερτερεί. Και όχι μόνο σε σχέση με αυτούς που αναφέρθηκαν παραπάνω αλλά και σε σχέση με άλλους πολύ πιο ακριβούς και πολυσυζητημένους ατμοποιητές.

Αποσυνδεδεμένος giorgosss

  • **
  • 372
  • Φύλο: Άντρας

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172351 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277039 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15435 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14078 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9422 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43344 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 437 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35936 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559667 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182829 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 221 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10847 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364