vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

511 επισκέπτες, 5 χρήστες
camber, manoslykos, Jorge, th3ofilos, stsoulos

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές
« στις: Αυγούστου 11, 2011, 04:20 »
Ένα θέμα για συγκρίσεις και συζητήσεις γύρω από τους επισκευάσιμους ατμοποιητές.
Αν το μήνυμά σας αφορά πάνω από έναν ατμοποιητή αυτού του είδους, δημοσιεύστε το εδώ. Μην δημοσιεύετε τέτοια μηνύματα σε θέματα που αναφέρονται αποκλειστικά σε έναν ατμοποιητή.

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές
« Απάντηση #1 στις: Αυγούστου 11, 2011, 10:50 »
Αφού θέλεις λοιπόν να το συνέχίσουμε, έλα απο εδώ να τα πούμε ποιο κάλα

Δεν θεωρώ καθόλου σωστό να μπαίνουν στο νήμα του Α2 και να δημοσιεύουν μηνύματα τύπου αγοράστε ΙΑΤΥ ή οτιδήποτε άλλο.
Θέλεις να κάνεις μια παράθεση σε ποιο σημείο βρίσκετε αυτό?

Εδώ σαφώς κουβεντιάζουμε για τον Α2.
Εδώ πλεόν θα σχολιάζουμε και τις επιδόσεις τους, απο Σεπτέμβριο τώρα που θα έχω και τον δικό μου, να δείς πόσα πόστ έχουν να γίνουν εδώ για τις αποδόσεις τους

Όσοι έχουν και τους 2 ας ποστάρουν εδώ για τον Α2 και στο thread "ΙΑΤΥ Ο ΜΕΓΑΣ" για τον ΙΑΤΥ.
Εδώ πλεόν μπορούμε να ποστάρουμε και για τους δύο
Τις επιδόσεις που έει ο ΙΑΤΤΥ τις έχω αναγράψει ήδη
Περιμένω απάντηση

Για να λέμε και τα πράγματα με το όνομά τους..............

Να τα πουμε λοιπόν με το όνομα τους

Ο ΙΑΤΤΥ είναι πιθανότατα πολύ καλύτερος στο σύνολο και πολύ ποιο δύσκολος μέχρι να του πάρεις τον αέρα
Μετά δεν ξανακάνει κιχ, μόνο δουλεύει
Μετά απο δύο βδομάδες ταλαιπώρια λοιπόν, τον έχω εδώ και 15 μέρες και το μόνο που κάνει ειναι να ατμίζει τρελά με γεύση,  χτύπημα, χαμηλή κατανάλωση, ημερήσιο κόστος κάτω απο 2 ευρώ την ημέρα

Κοίτα Alex

Τώρα άλλος μπορεί να έχει πολύ χρόνο διαθέσιμο και να ασχολείται με πλυσίματα, καμπάνες, καταναλώσεις, ρουφήγματα και μπουκώματα.

Αυτό δεν ισχύει γιατί απλά δεν χρειάζετε ούτε πλυσίματα ούτε τίποτα, αν η κατανάλωση για σένα δεν είναι θέμα για να ασχοληθείς για μένα είναι γιατι παίζω με Low budget δεν έχω σπόνσορες...

Διαθέτω πολύ λίγο χρόνο για να τον ξοδεύω ασχολούμενος όλη μέρα με τα σεταρίσματα.
Θέλω κάτι που θα δουλεύει καλά, εύκολα, δεν θα με λερώνει και δεν θα ασχολούμαι πολύ μαζί του.

Μάλιστα αλλά βλέπω πολλόύς που παίρνουν τον Α2 να ασχολουνται στην αρχή με το πως τους αρέσει και να εχουν προβλήματα
Στον Ιαττυ γιατι το ακυρώνεις, δηλαδή δεν θα μάθουμε πως δουλεύει πριν τον χρησημοποιήσουμε?
Κάτι ακόμα ότι στην περιπτωση του ΙΑΤΤΥ ηταν όλοκαινουργιος, οπότε δεν είχαμε τρόπο να διαβάσουμε απο αλλού


Οταν ειπα να τον συγκρίνουμε με τον Α2-Τ ήταν για να το κάνω ποιο εύκολο, απο τον Α2 ειναι πολύ δύσκολο να μην ειναι καλύτερος (και ποιο δύσκολος στην εκμάθηση) καθαρά και μόνο απο αρχές λειτουργείας

Τα στοιχεια του ΙΑΤΤΥ λοιπόν ξανά
Κατανάλωση έχω κοντα στα 1800-2000 mah την ημέρα για 2ml μαξιμουμ και το κάνω πιπιλα τελειώς, σήμερα ειδικά τον πήραμε και παρεα με 2 φίλους για 4 ώρες.
Ανα 5 μέρες αλλάζω φιτίλι- αντίσταση αν και η φθορά του είναι μηδενική σχεδόν, το κάνω για να διευκολύνω τις μπαταρίες μου περισσοτερο και για ψυχολογικους λογους
Υγρό δεν βγάζει απο το drip με τίποτα εκτός και αν τον έχεις μπουκώσει χοντρά με δυνατά ρουφήγματα η παρα πολυ ανοικτη καμπάνα





« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 12, 2011, 19:06 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος ggero

  • ***
  • 613
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές
« Απάντηση #2 στις: Αυγούστου 11, 2011, 10:59 »
Φίλε alex πως καταφέρνεις με 2 Ml να την βγάζεις όλη μέρα με πιπιλα ?? ..Εγω θέλω απαραιτήτως 2 γεμίσματα στο δικό μου ..Για πες το κόλπο :)

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές
« Απάντηση #3 στις: Αυγούστου 11, 2011, 11:06 »
3,7V και 2,1Ω αντίσταση
Αν κατεβάσεις την αντίσταση θα ανέβει η κατανάλωση, αν ανεβάσεις τα volt θα ανέβει επίσης
Επίσης παίζει ρόλο το υγρό

Απο nobacco
CEO
Royal steam
εχουν υψηλότερη κατανάλωση
Αντίθετα το
firecure ειναι ποιο παχύρευστο και πέφτει λίγο σε σχέση με τα αλλά

Αυτά που χρησημοποιώ συνηθως ειναι το ecopure η το COV tabacco
Εννοήται ότι στην αλλαγή υγρού θα υπάρχουν απώλειες, αν αλλάζεις 2 τύπους υγρών την ημέρα σίγουρα θα ανεβάσεις κατανάλωση

Κάτι ακόμα έχει να κάνει με τις μπαταρίες, τις φορτίζω στα 4,12V αλλά όχι με ταχυφορτιστή, αυτό καταλήγει σε ομαλότερη απόδοση στην πράξη, ο ταχυφορτιστής ειδικα στην αρχή μου πέτουσε κάτι καρφιά στο φορτίο που πυρώναν άμεσα την αντίσταση

Απο εκεί και πέρα τι να σου πω, ίσως ατμίζω λιγότερο απο εσένα, απο το χέρι δεν τον αφήνω αλλά δεν τραβάώ και όλοι την ώρα σαν τρελός, ίσως 2-3 τζούρες ανα πεντάλεπτο - δεκάλεπτο κατά μέσο όρο


Αποσυνδεδεμένος kkostas

  • **
  • 433
  • Φύλο: Άντρας
  • Precise P16,P+18500,Little Sister, A2 drip, VPX SS
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές
« Απάντηση #4 στις: Αυγούστου 11, 2011, 11:07 »
Αφού θέλεις λοιπόν να το συνέχίσουμε, έλα απο εδώ να τα πούμε ποιο κάλα
Θέλεις να κάνεις μια παράθεση σε ποιο σημείο βρίσκετε αυτό?
Εδώ πλεόν θα σχολιάζουμε και τις επιδόσεις τους, απο Σεπτέμβριο τώρα που θα έχω και τον δικό μου, να δείς πόσα πόστ έχουν να γίνουν εδώ για τις αποδόσεις τους
Συγχώρεσαι και εμένα αλλά δεν μου λέει κανένας ότι οι ιδιοτελείς προθέσεις δεν είναι δικές σου
Οπως δεν ξέρεις αν με πληρώνουν έτσι δεν το ξέρω και εγώ
Επαναλαμβάνω οτι για το προηγούμενο μπάχαλο δεν ήμουν εγω αυτός που το ξεκίνησε
Εδώ πλεόν μπορούμε να ποστάρουμε και για τους δύο
Τις επιδόσεις που έει ο ΙΑΤΤΥ τις έχω αναγράψει ήδη
Περιμένω απάντηση
Απο την πλευρά σου εννοείς μάλλον μιας και το συνεχίζεις
Δεν ξέρω ...

Να τα πουμε λοιπόν με το όνομα τους

Ο ΙΑΤΤΥ είναι πιθανότατα πολύ καλύτερος στο σύνολο και πολύ ποιο δύσκολος μέχρι να του πάρεις τον αέρα
Μετά δεν ξανακάνει κιχ, μόνο δουλεύει
Μετά απο δύο βδομάδες ταλαιπώρια λοιπόν, τον έχω εδώ και 15 μέρες και το μόνο που κάνει ειναι να ατμίζει τρελά με γεύση,  χτύπημα, χαμηλή κατανάλωση, ημερήσιο κόστος κάτω απο 2 ευρώ την ημέρα

Αυτό δεν ισχύει γιατί απλά δεν χρειάζετε ούτε πλυσίματα ούτε τίποτα, αν η κατανάλωση για σένα δεν είναι θέμα για να ασχοληθείς για μένα είναι γιατι παίζω με Low budget δεν έχω σπόνσορες...

Μάλιστα αλλά βλέπω πολλόύς που παίρνουν τον Α2 να ασχολουνται στην αρχή με το πως τους αρέσει και να εχουν προβλήματα
Στον Ιαττυ γιατι το ακυρώνεις, δηλαδή δεν θα μάθουμε πως δουλεύει πριν τον χρησημοποιήσουμε?
Κάτι ακόμα ότι στην περιπτωση του ΙΑΤΤΥ ηταν όλοκαινουργιος, οπότε δεν είχαμε τρόπο να διαβάσουμε απο αλλού


Οταν ειπα να τον συγκρίνουμε με τον Α2-Τ ήταν για να το κάνω ποιο εύκολο, απο τον Α2 ειναι πολύ δύσκολο να μην ειναι καλύτερος (και ποιο δύσκολος στην εκμάθηση) καθαρά και μόνο απο αρχές λειτουργείας

Τα στοιχεια του ΙΑΤΤΥ λοιπόν ξανά
Κατανάλωση έχω κοντα στα 1800-2000 mah την ημέρα για 2ml μαξιμουμ και το κάνω πιπιλα τελειώς, σήμερα ειδικά τον πήραμε και παρεα με 2 φίλους για 4 ώρες.
Ανα 5 μέρες αλλάζω φιτίλι- αντίσταση αν και η φθορά του είναι μηδενική σχεδόν, το κάνω για να διευκολύνω τις μπαταρίες μου περισσοτερο και για ψυχολογικους λογους
Υγρό δεν βγάζει απο το drip με τίποτα εκτός και αν τον έχεις μπουκώσει χοντρά με δυνατά ρουφήγματα η παρα πολυ ανοικτη καμπάνα

Αφού είσαι τόσο ευχαριστημένος από τον ΙΑΤΥ γιατί ψάχνεσαι με Α2?

Ασε τον Α2 να πάει στο δια***ο και απόλαυσε τον ιδανικό σου ΙΑΤΥ και τεσπα.

Και μόνο που ψάχνεσαι ενώ έχεις βρεί τον ιδανικό με βάζει σε σκέψεις.

Με 2 ml την ημέρα έχεις άνεση οικονομία, ποιότητα, σταθερότητα Τι άλλο παραπάνω ζητάς?

Για εσένα ο ιδανικός είναι ο ΙΑΤΥ για εμένα ο Α2.

Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα και η γάτα γλύφει τον κ**ο της που λέει και η γιαγιά.

Δεν πρόκειται να σου απαντήσω σε άλλα μηνύματα γιατί δεν έχει νόημα.

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές
« Απάντηση #5 στις: Αυγούστου 11, 2011, 11:10 »
Γιατί ειναι μεγάλος σε μέγεθος και βαρύς

Δεν είναι οτι καλύτερο για την βόλτα

Αποσυνδεδεμένος cobolt

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές
« Απάντηση #6 στις: Αυγούστου 11, 2011, 11:58 »
Καλημέρα και από μένα παιδιά. Επισκευάσιμοι ατμοποιητές λοιπόν. Να αναφέρω και γω τη δική μου εμπειρία.
Είμαι κάτοχος του Α2 και του Α2Τ. Τους βιδώνω στη μπαταρία, πατάω το κουμπί, τραβάω τζούρα και μαντέψτε... Σωστά, και οι δυο βγάζουν ατμό  : yes:.
Προσωπικά, ο Τ δεν με κέρδισε και τον μετέτρεψα και αυτόν σε "κλασικό".
Ακόμα και έτσι όμως, έχουν διαφορές στην απόδοση μεταξύ τους  :hmmm:.
Το μέχρι τώρα συμπέρασμα μου είναι οτι τελικά απαλλάχθηκα από την αγορά αναλώσιμων ατμοποιητών, και από άποψη τιμής, και από άποψη αναμονής. Και φυσικά έχω πλέον περισσότερα ντουμάνια  :D
Ο Τσέτιν, μου έστειλε τους άτμο με αντίσταση 7-8 σπείρες (δεν μέτρησα πόσα Ωμ ήταν). Τον δοκίμασα και απογοητεύτηκα... Με τη βοήθεια όμως πολλών παιδιών απο εδώ μέσα, κατάφερα να τους βελτιώσω και κατά κάποιο τρόπο να τους φέρω στα μέτρα μου  :respect:  :thumpup:. Δεν μπορώ να πω πως είναι το απόλυτο ατμιστικό εργαλείο, μόνο αυτόν έχω δοκιμάσει, αλλά με καλύπτει σχεδόν 100%. Αν είχα την οικονομική δυνατότητα, πιθανόν να αγόραζα και τον ΙΑΤΤΥ (εύχομαι κάποια στιγμή στο μέλλον να τα καταφέρω να τον αποκτήσω). Τότε, θα πήγαινα καρφί στο θέμα του Μέγα.
Και εκεί ακριβώς θέλω να καταλήξω. Στη μεγάλη βοήθεια που πήρα από όλλους εσάς ρε παιδιά, που πιθανόν να αντιμετωπίσατε τα ίδια προβλήματα πριν από μένα, τα επιλύσατε, και μου κάνατε τη ζωή πιο εύκολη  :respect:.

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές
« Απάντηση #7 στις: Αυγούστου 11, 2011, 19:07 »
Αφού είσαι τόσο ευχαριστημένος από τον ΙΑΤΥ γιατί ψάχνεσαι με Α2?

Ασε τον Α2 να πάει στο δια***ο και απόλαυσε τον ιδανικό σου ΙΑΤΥ και τεσπα.

Και μόνο που ψάχνεσαι ενώ έχεις βρεί τον ιδανικό με βάζει σε σκέψεις.

Καπνιζα 3μιση πακετα τσιγαρα και σε λιγα χρονια θα χρειαζομουν μηχανικη υποστηριξη . Εχω αναγκη , γιατι δεν το κανω απο χομπυ... καθε δυνατη βοηθεια . Η ποικιλια συσκευων και η ασφαλεια οτι δεν θα ξεμεινω , τουλαχιστον απο την δικη μου εμπειρια ειναι ενα τεραστιο συν σ,αυτη μου την προσπαθεια . Και ερχεσαι εσυ και καποιοι αλλοι  " οπαδοι " και με αποτρεπετε ( η προσπαθητε ) να μην γραφω για τον ιαττυ στο τοπικ του Α2... Τι νομιζετε..οτι μπηκα σε μπλοκ ολυμπιακων να τους την πω εγω σαν παναθηναικος... Και με κατηγορητε για ιδιοτελεια , δολο , πονηρια...! Εδω συζηταμε για το καλυτερο δυνατο αλλων μας !!! Δεν ειμαστε χομπιστες.. κι ας κανουμε οτι ειμαστε για να απαληνουμε τον πονο.. Εξαρτημενοι ειμαστε και ψαχνουμε με τρομερη αγωνια καθημερινα τα καλυτερα οπλα εναντια σ,αυτο το σκατο που εχουμε κολλησει. Κι ο καθενας , σημερινος , χτεσινος , περσινος , καταθετει τις οποιες εμπειριες του για ενα και μονο σκοπο. Ιδιοτελεια και δολος !!! Τι είναι αυτά ... μηπως τα παιρνω κι απ,τον Θαναση... που τον εχω κραξει οσο κανενας εδω μεσα !! Αυτα...
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 12, 2011, 18:52 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές
« Απάντηση #8 στις: Αυγούστου 11, 2011, 19:15 »
Φιλέ nassow33 δεν ξέρω αν μέσα στους "οπαδούς" κατατάσσομαι και εγώ?

Άλλα είτε ναι είτε όχι θα σε παρακαλούσα τις οποίες αντιδράσεις σου πάνω στην συζήτηση να είναι πιο κόσμιες και χωρίς χαρακτηρισμούς. 

Αποσυνδεδεμένος nassos33

  • ***
  • 888
  • Φύλο: Άντρας
  • vape_neat
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές
« Απάντηση #9 στις: Αυγούστου 11, 2011, 19:22 »
Φιλέ nassow33 δεν ξέρω αν μέσα στους "οπαδούς" κατατάσσομαι και εγώ?

Άλλα είτε ναι είτε όχι θα σε παρακαλούσα τις οποίες αντιδράσεις σου πάνω στην συζήτηση να είναι πιο κόσμιες και χωρίς χαρακτηρισμούς.
Και πολυ σωστα κανεις και με επαναφερεις στην ταξη για τους απρεπεις χαρακτηρισμους μου. Δεν ξερω ομως ποιος ειναι πιο κοσμιος χαρακτηρισμος , αυτος του ηλιθιου , του δολιου , του πονηρου η του ιδιοτελη ?? Και ναι , στους οπαδους κατατασεσαι και συ .

Αποσυνδεδεμένος Vrs5

  • *****
  • 2526
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές
« Απάντηση #10 στις: Αυγούστου 11, 2011, 19:28 »
Ειπαμε φιλε μου να κανουμε λιγο πλακα οπως εχεις κανει και συ νομιζω, αλλα βλεπω οτι τελικα δεν τη σηκωνεις. Το χθεσινο μηνυμα ηταν μαλλον για εμενα διοτι ηταν ακριβως μετα το δικο μου (για τους οπαδους). Αυτο μαλλον εινε ομαδικο.
Οσο για εμενα ΔΕΣ
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 12, 2011, 18:54 από Atmos »

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές
« Απάντηση #11 στις: Αυγούστου 11, 2011, 19:34 »
Εγω παντως ειμαι και ατμιστης και χομπιστας και οπαδος του ατμισματος και του φορουμ.....οπαδος του ατμισματος,
γιατι υποστηριζω κατι που ειναι "πιο αθωο" απο το καπνισμα,
χομπιστας γιατι θα ηθελα να εχω ολου του κοσμου τους επισκευασιμους ατμοποιητες και αυτο ξεπερνα την απλη αναγκη υπερκαλυψης και σιγουριας...... :sign_kiallo: :sign_kiallo: :laugh_wave: :sign_kiallo:

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές
« Απάντηση #12 στις: Αυγούστου 11, 2011, 19:45 »
Το  θέμα κλειδώνει μέχρι να ηρεμήσουν τα πνεύματα.
« Τελευταία τροποποίηση: Αυγούστου 11, 2011, 22:35 από SEB »

Αποσυνδεδεμένος Zioa

  • ***
  • 525
  • Φύλο: Άντρας
Battle of the Rebuildable Atomizers (video)
« Απάντηση #13 στις: Αυγούστου 12, 2011, 18:28 »
3 Rebuildable Atomizers
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=j5Icxf3SPpI&feature=related[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=AMl93GQwCFY[/youtube]

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Απ: Επισκευάσιμοι ατμοποιητές
« Απάντηση #14 στις: Αυγούστου 12, 2011, 19:20 »
Χρειαζόταν το κλείδωμα για να ηρεμήσουν λίγο τα πνεύματα.

Επειδή πιστεύω ότι το θέμα είναι χρήσιμο αλλά και βοηθάει να διατηρηθούν τα άλλα θέματα καθαρά με τα δικά τους προβλήματα και τις δικές τους ερωτήσεις το καθένα, τροποποίησα κάποια μηνύματα με αφαίρεση κάποιων χαρακτηρισμών και παραθέσεων που αναφερόταν σ' αυτούς.

Παρακαλώ συνεχίστε τη συζήτησή σας ήρεμα. Δεν νομίζω ότι υπάρχει θέμα ιδιοτέλειας. Αν ανατρέξετε σε προηγούμενα μηνύματα όσων λαμβάνουν μέρος στη συζήτηση θα διαπιστώσετε παράπονα πολλών για το ίδιο μοντέλο που σήμερα υποστηρίζουν.

Οι επισκευάσιμοι ατμοποιητές έχουν τις δυσκολίες τους στο σετάρισμα. Αυτό είναι φως φανάρι. Από τη στιγμή που ο καθένας έμαθε τον τρόπο, τα πράγματα αλλάζουν.
Παρόλα αυτά όμως πιστεύω ότι υπάρχει μεγάλο πεδίο για συγκρίσεις και συζήτηση γύρω από τα μοντέλα αυτού του τύπου. Και δε μιλάω μόνο για τα τωρινά αλλά και τα μελλοντικά που τυχόν προκύψουν.

Το θέμα ξεκλειδώθηκε ξανά.
Σας ευχαριστώ.

ΥΓ. αν παρέμεινε κάποιος βαρύς χαρακτηρισμός ή καμιά παράθεση παρακαλώ ειδοποιήστε με με ΠΜ.
ΥΓ2, Συνένωσα και το θέμα με τα βίντεο εδώ.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8372 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180714 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 27, 2024, 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 34018 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536559 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59860 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237652 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 597 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15837 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136170 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085389 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35459 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10302 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12