vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

87 επισκέπτες, 5 χρήστες
infernity, bloodlessz, maprix, Yakinthos, Jorge

Twitter

Master Puzzler ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ στην τρισδιάστατη βάση σε κομματια

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Ηρθε στα χερια μου για παρουσιαση απο την Fabvape και συγκεκριμενα απο την Μαρια μια καινοτομο αν μπορω να πω Βαση Ecig Stand με το ονομα Master Puzzler ... σαν πρωτη εντυπωση που μου εδωσε ηταν  οταν άνοιξα το κουτί οτι ειναι ενα παζλ παιχνιδι .... (αστειευομαι  :laugh1: ) αλλα αυτην την εντυπωση μου εδωσε με την πολυχρωμια και τον τροπο που ειναι κατασκευασμενη ... και μαλλον τα κομματια που την αποτελούν κατασκευασμένα σαν κομματια lego



δεν θα σας πω αλλα γιατι θα τα πω στο βιντεο παρουσιαση αυτης της βασης






Master Puzzler ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ




[youtube]fWIV4RfAgzg[/youtube]




και μερικες ακομα πληροφοριες παρμενες απο το site :

Master Puzzler
H τρισδιάστατη βάση για όλα τα μοντάκια σας - ατμοποιητές -ατμιστικά υγρά – μπαταρίες  που μπορεί
να τοποθετηθεί με οποιονδήποτε τρόπο σας εξυπηρετεί και να επεκταθεί όσο θέλετε μια και οι βάσεις 
ενώνονται μεταξύ τους με έξυπνο τρόπο  έτσι ώστε να μπορεί να προσαρμοστεί ανάλογα με τις ανάγκες του καταναλωτή.


Πιο συγκεκριμένα οι βάσεις που αποτελούν την Master Puzzler μέχρι τώρα είναι οι εξής:
•   ΠΡΩΤΟ ΠΑΤΩΜΑ
1.   Βάση ατμοποιητών τριών θέσεων
2.   Βάση αρωμάτων μίας θέσης  με ειδική υποδοχή μιας σύριγγας 1ml
3.   Βάση αρωμάτων δύο θέσεων με υποδοχές για δύο σύριγγες 1ml
4.   Βάση αρωμάτων τριών θέσεων με υποδοχές για τρείς σύριγγες 1ml
5.   Βάση για μπουκάλι 30ml μίας θέσης
6.   Βάση για μπουκάλι 30ml δύο θέσεων
7.   Βάση για μπουκάλι 30ml δύο θέσεων


  •   ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΤΩΜΑ
 8.   Βάση ατμοποιητών και Drip Tip τριών θέσεων
 9.   Βάση αρωμάτων μίας θέσης  με ειδική υποδοχή μιας σύριγγας 1ml
10.   Βάση αρωμάτων δύο θέσεων με υποδοχές για δύο σύριγγες 1ml
11.   Βάση αρωμάτων τριών θέσεων με υποδοχές για τρείς σύριγγες 1ml
12.   Βάση για μπουκάλι 30ml μίας θέσης
13.   Βάση για μπουκάλι 30ml δύο θέσεων
14.   Βάση για μπουκάλι 30ml δύο θέσεων
15.   Βάση ατμιστικών βάσεων
                     
•   ΤΡΙΤΟ ΠΑΤΩΜΑ
 
16.   Βάση για μπουκάλι 30ml μίας θέσης
17.   Βάση για ένα Mod και τέσσερις μπαταρίες
18.   Βάση για Mods τριών θέσεων
19.   Βάση για Vaporshark


Την συνιστώ σε όλους μιας και είναι μια έξυπνη και πρακτική βάση :thumpup:
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 24, 2015, 23:09 από kostas44 »

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Μεγάλος Διαγωνισμός

Έπειτα από συνεννόηση με τα παιδιά της FabVape  αποφασίσαμε το ένα σετ βάσεων της Master Puzzler από την παρουσίαση, να δοθεί με κλήρωση σε ένα τυχερό συνατμιστή. Εχει ανοιχτεί αντίστοιχο νήμα στον πίνακα της Fabvape με περισσότερες λεπτομέρειες για την κλήρωση
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 24, 2015, 23:41 από kostas44 »

Αποσυνδεδεμένος Thorin13

  • ***
  • 837
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ, μπορώ να πάρω το γκομενάκι της φωτό;;;  ;D
(Off topic, I know...)


Ευχαριστούμε, Μαρία! Ωραίο μπιχλιμπιδάκι φαίνεται τούτο... Και πρακτικό!

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Χρηστο δεν εχεις και αδικο και το  (γκομενακι) και η βαση τα σπανε ... δεν ξερεις ποτε......  μπορεις να κερδισεις και τα δυο ... :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Πολύ ωραίο το βιντεακι Κώστα! Φαντάζομαι τι εξάσκηση έχει προηγηθεί με τα παιδιά σου σε αντίστοιχα ...παιχνίδια  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος kostas44

  • *****
  • 2465
  • Φύλο: Άντρας
  • Youtuber Creator
    • Η ζωη ειναι τεχνη και η τεχνη ειναι η ζωη μου
Μαρια  :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: απο εξασκηση αλλο τιποτα ... αλλα με την βαση τα πηγα καλυτερα ..  ηταν πιο ευκολη κατασκευη για μενα  :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Varaderum

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
Σήμερα παρέλαβα τα πρώτα 6 κομμάτια ..του δικού μου πάζλ  :)
{..ο 3d εκτυπωτής έχει πάρει "φωτιά" ..και αναμένω σύντομα και τα υπόλοιπα 5}..  ;D

..ήδη όμως τα περισσότερα υγρά και κάποια λίγα περιφερειακά ...έχουν πάρει την θέση τους!!..  :thumpup:


Αποσυνδεδεμένος Varaderum

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
..και το "πάζλ" ...συμπληρώθηκε..


Αποσυνδεδεμένος Varaderum

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
..αμ δε..
.."ήθελε" "λίγο" ακόμα..  8)



.....τώρα, "όλα εν τάξει"  :thumpup:

Και σε πολυ καλη τιμη μπραβο για την παρουσιαση εγινε παραγγελια ηδη !!!!! :thumpup:

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 179 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 157 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20670 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281297 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207898 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65809 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174472 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312816 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14160 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124779 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93533 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix