vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

588 επισκέπτες, 7 χρήστες
Doubt, white varadero, treloneritis, Ηρακλης, dimitrisd, antre, fotis3d

Twitter

Lazarus Vintage

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Lazarus Vintage
« Απάντηση #15 στις: Ιανουαρίου 19, 2015, 16:55 »
Αμα παίζεις με επισκευάσιμους λογικά θα είσαι οκ.

Αποσυνδεδεμένος arnokouros

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
  • **ΑΤΜΟΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ**
Απ: Lazarus Vintage
« Απάντηση #16 στις: Ιανουαρίου 19, 2015, 17:00 »
εννοειται μονο με επισκευασιμους!!!

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Lazarus Vintage
« Απάντηση #17 στις: Φεβρουαρίου 02, 2015, 13:01 »
Απο πακετάρισμα πάντως το προσέξανε  :thumpup: .Εντυπώσεις απο τα υγρά αύριο που θα προλαβαίνω τα δοκιμάσω.

Αποσυνδεδεμένος arnokouros

  • **
  • 329
  • Φύλο: Άντρας
  • **ΑΤΜΟΤΟΥΡΜΠΙΝΑΣ**
Απ: Lazarus Vintage
« Απάντηση #18 στις: Φεβρουαρίου 02, 2015, 13:13 »
σε ποσες μερες ηρθανε φιλε μου???

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Lazarus Vintage
« Απάντηση #19 στις: Φεβρουαρίου 02, 2015, 13:31 »
Παραγγελία στις 18/1 ,αποστολή στις 19 παραλαβή σήμερα.2 εβδομάδες!

Αποσυνδεδεμένος tt.ss

  • **
  • 294
Απ: Lazarus Vintage
« Απάντηση #20 στις: Φεβρουαρίου 02, 2015, 13:36 »
Απο πακετάρισμα πάντως το προσέξανε  :thumpup: .Εντυπώσεις απο τα υγρά αύριο που θα προλαβαίνω τα δοκιμάσω.

Είναι  σίγουρο  ότι  θα  τα  ευχαριστηθείς  :yes:

Καλοατμιστα   φιλέ  μου     

Με  βαλες  Μπριζα  έχω  καιρό  να  πάρω   :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9594
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Lazarus Vintage
« Απάντηση #21 στις: Φεβρουαρίου 02, 2015, 21:24 »
Καλοάτμιστα φυσικά και αναμένουμε εντυπώσεις. Δυστυχώς βέβαια όλες οι πληροφορίες συγκλίνουν στο ότι το trinity δεν έχει κάποια σχέση με το castle long. Το βασικό βέβαια είναι να ατμίζεται.....

Αποσυνδεδεμένος Harris

  • ***
  • 682
  • Φύλο: Άντρας
  • Chef of e-Liquids.
    • Vape Greece
Απ: Lazarus Vintage
« Απάντηση #22 στις: Φεβρουαρίου 02, 2015, 21:31 »
Καταπληκτικο marketing και παλι.
Οπως παντα ενα συστατικο, ενα μπουκαλι ενα ονομα, ενα περιποιημενο site με δρυινα βαρελια..
Και καταληγουμε παλι σε five pawns.
Εντυπωσεις λοιπον και περιμενω και εγω σε αναμονη να δω τι θα προτοδιαλεξω.

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Lazarus Vintage
« Απάντηση #23 στις: Φεβρουαρίου 03, 2015, 18:22 »
Και επανέρχομαι με εντυπώσεις.Ατμισα περίπου ενα τανκ απο το καθένα.Τα υγρά μου φάνηκαν πολύ καλα.Η αλήθεια είναι ότι η όλη εικόνα με τα βουλοκέρια μου δημιούργησε υψηλότερες προσδοκίες.Δε με απογοητεύσανε,τα ευχαριστήθηκα αλλα δε πέταξα και τη σκούφια μου,ίσως και εξαιτίας του λόγου που προανέφερα.Στα σύν η πολύ ρεαλιστική απόδοση των γεύσεων και των αρωμάτων και η πολύ καλή ρευστότητα για high vg υγρά!Κάποιο τρανταχτό μείον δε βρήκα,ίσως μόνο τα λίγο αυξημένα κατάλοιπα λόγω οργανικών πρόσθετων,αλλα όχι κάτι τραγικό.
Εντυπώσεις για το κάθε υγρό μεμονομένα:
Trinity reserve:
Δε ξέρω πώς εϊναι το castle long.Σε αυτό κυριαρχεί η κρέμα με άρωμα βανίλιας και έχει ωραία επίγευση απο ξηροκάρπιο,μάλλον αμϋγδαλο.Burbon δεν εντοπίστηκε σίγουρα ούτε σε γεύση ούτε σε άρωμα.Πρέπει να υπάρχει κάτι πικάντικο σαν ελαφρύ υπόβαθρο,μπορεϊ να είναι αυτό μπορεί να είναι και ιδέα μου.Συνολικά ωραίο  υγρό και καθόλου μπουχτιστικό,το άτμιζα άνετα όλη μέρα.Είμαι σε φάση 50/50 αν θα το ξανααγόραζα η όχι.
Lighthouse:
Μηλόπιτα λέει στο site και δε θα διαφωνήσω.Κυρίαρχη η γεύση του μήλου,λίγο πιο light αλλα αντιληπτή η γεύση του ζυμαριού,σαν άρωμα κατα την εκπνοή μου βγάζει το ζυμάρι ψημένο!Κι αυτό ωραίο υγρό αλλα μάλλον λίγο μπουχτιστικό.Και εδώ σε δίλημμα αν θα το ξανααγόραζα,με μια τάση προς το όχι.
Journey:Κονιάκ με buttermilk λέει στο site.Με αυτό έπαθα λίγο ζημιά.Κονιάκ με κρέμα κάπως πικάντικη μου έβγαλε σαν γεύση,buttermilk δεν είχα δοκιμάσει ποτέ αλλα βλέπω να παίρνω τα σουπερμάρκετ σβάρνα!Ειμαι σχεδόν σίγουρος ότι θα τοξανάπαραγγείλω,κάποια στιγμή...(Οταν ξαναβγάλει καμία προσφορά γιατι είμαι και λίγο τσιφούτης! :laugh1: )


Απ: Lazarus Vintage
« Απάντηση #24 στις: Φεβρουαρίου 19, 2015, 19:49 »
Τα έχει φέρει ελληνικό e Shop;

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Lazarus Vintage
« Απάντηση #25 στις: Φεβρουαρίου 20, 2015, 18:48 »
Αν τα είχε φέρει, μαλλον το νημα δεν θα βρισκόταν στον υποπίνακα "Υγρά που δεν κυκλοφορούν Ελλάδα".  :)

Αποσυνδεδεμένος bobos

  • **
  • 172
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Lazarus Vintage
« Απάντηση #26 στις: Ιουλίου 09, 2015, 13:04 »
Έχουν κάποια στο Mpixlimpidi.net πλεόν. Δεν έχω αγοράσει ακόμα αλλά σίγουρα κάποια στιγμή θα δοκιμάσω το Journey για αρχή!

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
Και η "καποια στιγμή έφτασε"... τόσο απλά! Πήρα κι εγώ το δικό μου και  :respect:


Μύρισα απ' το μπουκάλι και ήθελα να το πιω... Γύρισα σπίτι, έστησα τον expro και.... κρέμα και κονιάκ πλημύρισαν τη στοματική κοιλότητα!! Το πικάντικο ίσως προέχεται από το κονιάκ..  Έντονη επίγευση που επιμένει αρκετά μετά την εκπνοή και γενικά ένα υγρό που θες να το κάνεις πιπίλα, από μυρωδιά, από γεύση... CAstle long ούτε κι εγώ έχω δοκιμάσει. Αυτό πάντως τα λεφτά του τα αξίζει 8)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 09, 2015, 20:08 από bobos »

Αποσυνδεδεμένος emankov

  • *
  • 18
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Lazarus Vintage
« Απάντηση #27 στις: Οκτωβρίου 09, 2015, 22:23 »
Το υγρο αυτο ειναι το ADV για μενα και αποδιδει καλα και σε drippers με πνευμονικη αλλα και σε τανκ επιπεδου kayfun με τσιγαρισια τζουρα
Η επιγευση ειναι σκετη αρρωστια  :idiot1:
Βεβαια γουστα ειναι αυτα και τα καλα υγρα που βρισκεις στην Ελλαδα αυξανονται καθημερινα.

Αποσυνδεδεμένος Estella11

  • **
  • 172
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Tilemahos!!!
Απ: Lazarus Vintage
« Απάντηση #28 στις: Οκτωβρίου 14, 2015, 21:42 »
Δοκιμασα και πηρα επιτοπου πριν κατι μερες το Cleopatra της σειρας .  :tongue_smilie: :respect:
Λεει στην  περιγραφη ροζ σαμπανια με επιγευση εξωτικα φρουτα και αυτο ακριβως ειναι ( χωρις βεβαια να ξεχωριζω μεχρι στιγμης τα ακριβη φρουτα ) .


Ειναι ενα παρα πολυ αξιολογο υγρο με γευση που δεν κουραζει καθολου για ολοημερο ατμισμα .Βασικη προυποθεση βεβαια να αρεσει σε καποιον το σαμπανιζε κοκτειλ με φρουτα !

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Απ: Lazarus Vintage
« Απάντηση #29 στις: Οκτωβρίου 15, 2015, 11:14 »
To journey είναι υγράρα δεν υπάρχει, αλλά βαριέμαι την διαδρομή μέχρι Πειραιά!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172181 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276546 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15405 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14044 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9406 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43189 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 432 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35715 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559265 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182678 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 211 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10640 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364