vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

612 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, Geraki, gstamatos, djfloor, Milarepa

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΕΤΟΙΜΑ ΥΓΡΑ άτμισης. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Εμ, κύριοι, εδώ είναι το θέμα για τα ΕΤΟΙΜΑ υγρά!

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
το παρακατω υγρο το πηρα σε φαση αναγκης.
Να θυμαστε πως 1,5+  χρονο κανω ΜΟΝΟ το μονσουν της f.a.

Λοιπον μπορω να πω οτι ειναι παραπολυ ωραιο φρουτενιο υγρο και δροσερο.
Στον μπαμπερσκι που το πρωτοεβαλα επαθα απλα πλακα.
Στο σκυλο δεν πηρα την ιδια γευση,ηταν λιγο πιο κατω.

Εαν το ξερει καποιος και εχει καταφερει να το φτιαξει με την δικη του βαση,
παρακαλω να μου πεις τις αναλογιες των φρουτων.




Αποσυνδεδεμένος bandit650

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
απο τα ετοιμα υγρα ποια θεωρουνται ως τοπ; (ρολς ρους των υγρων)
ποια ανηκουν στη κατηγορια των μερσεντες
ποια σε τοyοτα
και ποια σε σκοντα;
αν φυσικα υπαρχουν τοσες κατηγοριες

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Αυτό είναι θέμα προσωπικού γούστου. Μπορώ να σου πω την ρολσ ρόυς μου, να πας να την δοκιμάσεις και να με λες τρελό μετά. 

Αποσυνδεδεμένος bandit650

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
δε αρεσουν σε ολους οι ρολς ρους η οι μερσεντες.
αλλα κανενας δε αμφιβαλει για τη ποιοτητα και τη αξια τους.
αυτο ενοουσα αν υπαρχουν κατηγοριες

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Όσον αφορά αυτοκίνητα, είναι στάνταρ το τι εννοούμε λέγοντας "ποιότητα".

Όσον αφορά τα υγρά, αν βρεις άκρη, ενημέρωσέ με! Δέκα ατμιστές να ρωτήσεις, δεκαπέντε διαφορετικές απαντήσεις θα πάρεις...

Αποσυνδεδεμένος bandit650

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
κανοντας βολτα σε ιντερνετικα καταστηματα ειδα τα 5 powns. με 10 ευρω το 10 μελο συγκρινονται με αλλα που εχουν 4 ευρω το 10 μελο;

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Με το δικό μου γούστο, τα δεκάμελα αυτά που κοστίζουν σχεδόν 10 ευρώ (παρά δέκα λεπτά) αξίζουν πολύ λιγότερο από υγρά των 6 ευρώ, τα οποία καράγουστάρω και είναι στην ίδια κατηγορία, δηλαδή γλυκά υγρά.

Με το δικό σου γούστου, δεν ξέρω. Επίσης δεν ξέρω για 4 ευρώ το δεκάμελο. Βασικά μόνο μια εταιρεία έχει τόσο χαμηλή τιμή και δεν την έχω δοκιμάσει ή τουλάχιστον έτσι νομίζω.

Αποσυνδεδεμένος bandit650

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
δε εχω δοκιμασει υγρα ουτε της μιας ουτε της αλλης εταιριας. απλα ωθουμενος απο τη μεγαλη διαφορα τιμης εκανα τη ερωτηση. γενικα θεωρωντας οτι συνηθως το ακριβοτερο ειναι και πιο ποιοτικο.

εκτος αυτου και μια και σε μενα αρεσουν τα γλυκα υγρα. ποιον εργοστασιακο ατμοποιητη προτεινεις για τη ατμιση αυτων των υγρων; ειμαι καινουργιος και εχω μονο το ναυτιλο 2
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 08, 2017, 00:11 από bandit650 »

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Ούτε στα αυτοκίνητα που ανέφερε ο αγαπητός Τρύφωνας πριν δεν ισχύει αυτό απόλυτα, αν και εκεί επειδή είναι πιο μεγάλη και πιο ελεύθερη η αγορά εν τέλει επιτυγχάνεται η αυτορύθμιση των τιμών. Σε μικρές διαφορές πάντως και εκεί δεν είναι απολύτως σωστό ότι το ακριβότερο είναι καλύτερο.

Αποσυνδεδεμένος bandit650

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
στο προηγουμενο ποστ σε ρωτησα κατι που το προσθεσα μετα . ριξε μια ματια.

οσο για τα υγρα μαλλον δε υπαρχει απαντηση.......

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Εργοστασιακούς ξέρω μόνο από δοκιμές μου σε ατμομάγαζα. Αυτός που έχει ξεχωρίσει (ή μάλλον έχει ξεχωρίσει η αντίστασή του) είναι ο ναυτίλος και συγκεκριμένα η 1,8Ω αντίστασή του.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Συγκεκριμένα για τα 5 Pawns, αφορούν τρανταχτό παράδειγμα.

Το 2014, ήταν ο ορισμός της ποιότητας. Σε άλλους άρεσαν σε άλλους όχι, αλλά κανείς δεν μπορούσε να αμφισβητήσει ότι οι γεύσεις τους ήταν ακριβώς αυτό που υποσχόταν, με πιστότατη απόδοση σε κάθε επίπεδο, ασχέτως αν σε κάποιον άρεσαν ή όχι.

Τα σημερινά 10μελα, με κάνουν να θέλω να πετάξω τα αναμνηστικά κουτάκια που έχω κρατήσει από απέχθεια.

Τότε, άξιζαν κάθε σεντ. Σήμερα, δεν αξίζουν ούτε το κόστος της συσκευασίας.


Ποιότητα (και τσίπα) από μέρους της εταιρείας, θα ήταν να πουν "δεν κυκλοφορούμε TPD υγρά στην Ευρώπη γιατί απλά το αποτέλεσμα δεν θα είναι αυτό που ο κόσμος περιμένει από εμάς".

Κάπως το σώζουν με την SnV σειρά, αλλά στην ουσία περασμένα μεγαλεία.


Και δεν είναι η μόνη εταιρεία/..

Αποσυνδεδεμένος majoragi

  • ***
  • 702
  • Φύλο: Άντρας
δε εχω δοκιμασει υγρα ουτε της μιας ουτε της αλλης εταιριας. απλα ωθουμενος απο τη μεγαλη διαφορα τιμης εκανα τη ερωτηση. γενικα θεωρωντας οτι συνηθως το ακριβοτερο ειναι και πιο ποιοτικο.

εκτος αυτου και μια και σε μενα αρεσουν τα γλυκα υγρα. ποιον εργοστασιακο ατμοποιητη προτεινεις για τη ατμιση αυτων των υγρων; ειμαι καινουργιος και εχω μονο το ναυτιλο 2
Μπορω να σου πω μονο αυτον που εχω δοκιμασει και μου αρεσε παρα πολυ και ειναι ο TFV8 Big Baby της Smok ο οποιος ειναι αερατος πνευμονικος.
Σε MTL δεν ξερω κατι

Αποσυνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1100967 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176495 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 480 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 332 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22180 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 284930 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209455 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68487 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315354 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15473 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126681 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95156 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem