vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

574 επισκέπτες, 6 χρήστες
Christos Z, Buliwyf, Tazz, camber, manoslykos, tibolaso

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΕΤΟΙΜΑ ΥΓΡΑ άτμισης. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
Ephro bachelor ii.
Sentenced13

ασχετο και  off topic
να πας στον νημα του bachelor και να γραψεις εντυπωσης απο τον ατμο :yes:

Αποσυνδεδεμένος Sentenced13

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απλα το ανέφερα δεν ειναι ασχετο.. για υγρα ρωταω.


διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 20, 2017, 16:04 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω
οχι ασχετο ειναι αυτο που ειπα εγω για τον bachelor
εσυ καλα τα λες


διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 20, 2017, 16:05 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος Sentenced13

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Α οκ τωρα σε επιασα :thumpup:

Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Φεβρουαρίου 20, 2017, 14:20 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος NekosAthina

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Εσύ. Πόσο θέλεις να ακουστείς;
Καλως όρισες Sentenced13.

Δεν ξέρω που μένεις αλλά θα σου πρότεινα , να πάς σε ένα ατμομάγαζο και να δοκίμαζες και άλλα υγρά, και έαν βρείς και άλλο πήγαινε και εκέι και δοκίμασε. 

Αν Μπορεσεις να βρέις δοκίμασε το eliquid Classic Kiss Bach. Μήλο κανέλα. Αν και έιμαι των καπνικών, έχει πολύ καλή γεύση το μήλο.

Επίσης πέρνα και από εδώ να σε γνωρίσουμε.

http://vaping.gr/index.php/topic,1888.0.html


Αποσυνδεδεμένος Giuseppe Busso

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Έκανα μια στάση από την ecig να πάρω το αγαπημένο μου black duval και αφού δοκίμασα 5-6 ακόμη, πέτυχα ένα καναδέζικο που το πήρα και αυτό.

Fogging awesome λέγεται η εταιρεία και πήρα το Scarlett το οποίο είναι φυστικοβούτυρο και μέλι. Ωραίο και γευστικό μου φάνηκε. 
Μένει να έρθει η στιγμή που θα στάξει μέσα στον Ultimo.
https://www.ecig.gr/ygra-anaplirosis/fogging-awesome-e-liquids/fogging-awesome-scarlett.html

Αποσυνδεδεμένος docnot

  • **
  • 153
  • Φύλο: Άντρας
παιδες επεσε στα χερια μου ενα υγρο με turkish tobacco και dark chocolate με high vg το λενε freshz juice wet bandit μου το εκαναν gift σε καποια παραγγελια που ειχα κανει απο  ελληνικο καταστημα αλλα δεν θυμαμαι σε ποια :wall:.Και ειναι απο τα καλυτερα που εχω δοκιμασει .  τα εχετε πετυχει πουθενα . αν οχι υπαρχει τιποτα παραπλησιο που να εχετε δοκιμασει γιατι το ψαχνω κολασμενα  ;D

Έχεις δοκιμάσει αυτό;
https://www.ecig.gr/ygra-anaplirosis/ecig-white-label/black-horse.html?search=Horse
Το εχω αραιωσει χ2 με VG μηδενική και το έχω μόνιμα στον Ναυτίλο μου.

Αποσυνδεδεμένος pablito1000

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
καλημέρα στα φουγαροπαίδια!!  :respect:

το υγρό vapenova relaxation το έχει δοκιμάσει κανένας?
μου είπαν ότι είναι κατι σαν κλώνος του relax...

υπάρχει topic για τα έτοιμα υγρά της vapenova?

Αποσυνδεδεμένος lounik

  • ***
  • 679
  • Φύλο: Άντρας
Έχεις δοκιμάσει αυτό;
https://www.ecig.gr/ygra-anaplirosis/ecig-white-label/black-horse.html?search=Horse
Το εχω αραιωσει χ2 με VG μηδενική και το έχω μόνιμα στον Ναυτίλο μου.
Το πρώτο μου diy που το είχα κάνει σε 0,9 νικοτίνη πριν 22 μέρες, ενώ τώρα είναι με άνεση στο 0,6 %.  Μου ήταν και πολύ μπουκοτικό το άρωμα στην προτεινόμενη δόση όποτε το αραίωσα με μηδενική. Όλα στο ~50/50 vg/pg

Στον serpent που το δοκίμασα δεν μου λείπει η ένταση
Από 6,75 σε 4,5% το άρωμα να είναι μεγάλη πτώση;  


Αποσυνδεδεμένος docnot

  • **
  • 153
  • Φύλο: Άντρας
παιδια υπαρχει κατι ετοιμο που να μοιαζει με το suprepe απο elequid france και να ειναι φθηνότερο ?
επισης επειδη βλεπω κατι τιμες τρελες στα ¨επωνυμα¨.υπαρχουν ποιοτικα ετοιμα υγρα κατω των 5 ευρω το 10 μελο ?
μεχρι τωρα βρηκα τα FA και τα Liquid που ειναι πιο φθηνα

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
FA? Αν εννοείς Flavor Apprentice είναι αρώματα. Αν εννοείς FlavourArt υπάρχουν και αρώματα και έτοιμα υγρά, τα οποία δεν είναι και τόσο φθηνά. Πρόσεξε μην κοιτάς αρώματα αντί για έτοιμα υγρά.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 14, 2017, 01:38 από modivin »

Αποσυνδεδεμένος Dhmfot

  • **
  • 299
  • Φύλο: Άντρας
Μια χαρα τιμες τα FA
http://www.montecristo-shop.gr/elektroniko_tsigaro/ugra_anapleroses/flavour_art_10ml/aromata_kapnou
3.84 με την εκπτωση που περνεις στην επομενη παραγγελια

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
5.04 χωρίς την έκπτωση που δεν έχεις τώρα.

Καλημέρα καλά παιδιά ! 
Είμαι νέος ατμιστής (4 μηνών) και νέο μέλος στο forum :).
Θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχουν καταστήματα eshop, που πουλάνε κλώνους ετοίμων υγρών σε χαμηλότερες φυσικά τιμές σε σχέση με τα αυθεντικά υγρά άτμισης.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1100441 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176454 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 461 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 321 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22116 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 284839 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209436 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68435 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315313 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15430 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126642 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95127 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem