vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

608 επισκέπτες, 8 χρήστες
maprix, grag, SEB, Blackwolf, manoslykos, Ribot, tibolaso, Jorge

Twitter

ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα ΕΤΟΙΜΑ ΥΓΡΑ άτμισης. Βασικές πληροφορίες

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Ούτε να το σκέφτεσαι! Έχεις ένα υγρό που σου αρέσει πολύ. Αυτό λοιπόν κράτα το ανόθευτο και ευχαριστήσου το όσο πάει. Το άλλο που δεν σου αρέσει πολύ, μπορείς να το αραιώσεις με βάση και να σε μπουχτίζει λιγότερο ή αν δεν σώζεται με τίποτα να το χαρίσεις σε κάποιον φίλο σου. Μόνο μην τα ανακατέψεις γιατί μάλλον θα καταλήξεις με δύο υγρά που δεν σ' αρέσουν! Κρίμα δεν είναι; ;)


Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Κι αν, στο μέλλον, βρεις κάποιο υγρό που σκεπάζει τη δυσάρεστη αίσθηση, δοκιμάζεις, σε μικρές ποσότητες.
Όπως είπε και ο άγνωστος πειραματιστής...
από το "ούφου" στο ζενίθ, ένα τανκάκι δρόμος...

Αποσυνδεδεμένος Atmos

  • *****
  • 5632
  • Φύλο: Άντρας
    • Ηλεκτρονικό κάπνισμα
Εναλλακτικά άστο απλά στην άκρη και πιάσ' το μετά από κάνα τρίμηνο. Άλλες φορές αλλάζει το υγρό, άλλες αλλάζουν οι γευστικές μας προτιμήσεις ή και τα δύο μαζί, και μετά ξαφνικά λες "Μα τι φοβερό υγρό! Πώς μου είχε φανεί τόσο χάλια τότε;" :)
Μου έχει συμβεί με πολλά υγρά.

Αποσυνδεδεμένος johnnyk

  • *
  • 26
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπερα σε ολους.
Προχθες ετυχε να δοκιμασω το υγρο dillinger απο Villain Vapors και επαθα πλακα!!
Ο φιλος που το ειχε το εχει αγορασει απο εξωτερικο.
Μηπως ξερουμε καποιο ελληνικο καταστημα που να εμπορευεται τα συγκεκριμενα υγρα;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος stopapali

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
Επιλογή υγρού με γεύση καφέ.

Όταν πρωτο-ξεκίνησα το άτμισμα είχα δοκιμάσει διάφορα υγρά αλλά ένα είχα κάνει πιπίλα για αρκετό καιρό. Nobacco cappuccino. Σήμερα δοκίμασα σε ένα μαγαζί μια γεύση espresso (δεν μάρεσε πολύ της μάρκας εκείνης που δοκίμασα) και θυμήθηκα εκείνο της Nobaccο... θα το έπαιρνα πάλι αλλά πλέον δεν βγαίνει σε έτοιμο υγρό παρα μόνο σε άρωμα (ψάχνω κάτι έτοιμο εγώ, με νικοτίνη περίπου 6, όχι παραπάνω και αναλογία pg-vg, είτε 50-50, είτε λίγο παραπάνω 60-40.. με το 60 να είναι είτε η vg είτε η pg).

Θέλω λοιπόν να μου πείτε τις γνώμες σας για κάποιο ή για κάποια που έχετε δοκιμάσει από τα παρακάτω (βάζω αυτά γιατί είναι κοντά μου τα καταστήματα):

http://www.ecig.gr/ygra-anaplirosis/ecig-white-label/espresso-stretto.html?search=espresso

http://www.ecig.gr/ygra-anaplirosis/%CF%85%CE%B3%CF%81%CE%AC-%CE%B1%CE%BD%CE%B1%CF%80%CE%BB%CE%AE%CF%81%CF%89%CF%83%CE%B7%CF%82-joyetech/cappuccino-joye.html?search=capp

http://www.ecig.gr/ygra-anaplirosis/ecig-white-label/%CE%BA%CE%B1%CF%86%CE%AD%CF%82-%CF%83%CE%BA%CE%BF%CF%8D%CF%81%CE%BF%CF%82.html?search=coffee

http://www.ecig.gr/ygra-anaplirosis/ecig-white-label/%CE%BA%CE%B1%CF%80%CE%BF%CF%85%CF%84%CF%83%CE%AF%CE%BD%CE%BF.html?search=capp

http://www.joinclub.gr/10ml-drips-espresso

http://www.vaporsolutions.gr/la-vape-ygra-anaplhrosis/76-igra-anaplirosis-cappuccino-la-vape.html

Θα έβαζα και της FA το cappuccino που το βρίσκω κοντά μου, αλλά βγαίνει σε 0-9-18mg νικοτίνη και δεν θέλω να πάρω ένα 0 και ένα 9 και να κάνω μίξη.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 15, 2016, 04:42 από stopapali »

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1932
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Αν ο λόγος που δε θέλεις να πάρεις ένα 9mg κι ένα μηδενικό, είναι επειδή θα σου βγει 4.5mg κι όχι 6mg, μπορείς να πάρεις ένα 18άρι και δύο μηδενικά. Αν τα αναμείξεις θα έχεις 30ml 6άρι.

Αποσυνδεδεμένος stopapali

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
Όχι, δεν είναι ο λόγος πώς θα πετύχω το 6mg.. και 4.5mg να είναι πάλι δεν θα είχα θέμα (κάνω 3 εως 6mg γενικά), ώστε να το έκανα 50-50 μιξ, απλά ''φοβάμαι'' λίγο και την FA γιατί 2 υγρά που είχα πάρει (ry4 και ένα άλλο που δεν θυμάμαι) με είχαν ενοχλήσει σε λαιμό - αμυγδαλές κλπ + ότι αν δεν μου αρέσει τελικά το υγρό θα έχω πάρει 2 μπουκάλια που θα μείνουν.

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

Πήρα τελίκά ένα tiramissu από Liqua και ένα cappuccino από ecig.

Το tiramissu το κάνω τώρα στον justfog s14 και είναι πάρα πολύ καλό, έχει και καφέ στη γεύση μέσα. Το cappuccino θα το βάλω σε λίγο στον bellus να δω.

Edit:

Πολύ ωραίο και το cappuccino. To έβαλα στον bellus με μονή αντίσταση 1.10ohm 28ga kanthal στα 12w και μου θυμίζει πάρα πολύ το cappuccino της Nobacco.

Tο μόνο θέμα... μάλλον θα κουράσουν και αυτό αλλά και το tiramissu μετά από κάποια ώρα. Λογικό βέβαια, είναι ''παχιές'' και έντονες γεύσεις.

Edit2:

Όσο κάνω το tiramissu ψάχνω να δω τί μου θυμίζει.... έχω την εντύπωση ότι είναι πολύ κοντά με το 7 lives της 7.
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 15, 2016, 16:19 από stopapali »

Αποσυνδεδεμένος stelios82

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπερα,ειμαι καινουριος στο φορουμ κ κανουριος ατμιστης επισης,μολις εναν μηνα ατμιζω,ημουν φανατικος καπνιστης ειχα φτασει στα 60 στριφτα την ημερα κ οταν λεμε στριφτα ,δεν λεω κατι οδοντογλυφιδες που κανουν μερικοι αλλα 60 χωριατικα,δεν πηγαινε αλλο κ αποφασισα να ξεκινησω το ατμισμα ,στον εναν μηνα που ατμιζω εχω πεσει στα 2 τσιγαρα και αυτα τα κανω το πρωι με τον καφε!
Γραφω εδω διοτι θα ηθελα  την βοηθεια καποιων παλιων ατμιστων ως προς την επιλογη καπνικων γευσεων με συνδιασμο κ μαρκας διοτι οταν ξεκινησα το ατμισμα παραγγιλα 8 γευσεις καπνικες κ μη απο την σειρα αμερικαν σταρς με 1.8 και 1.2 νικοτινη ,σκετη αηδεια,πεταμενα λεφτα,ηταν σαν να εβαφα σε γιαπι κ να ειχα ενα γλυφιτζουρι στο στομα μου!!!πολυ χρωμα ρε παιδια τα αμερικαν σταρς!!!Επισης πηρα κ 8 γευσεις καπνικες κ μη απο την λικουα με 1.8 νικοτινη,αν και εχω ακουσει πολυ διαφημιση για την λικουα, πολυς ντορος για το τιποτα,εμεινα απλως αδιαφορος,δεν με ξενερωσε σαν την αμερικαν σταρς αλλα ουτε κ με κερδισε σαν πελατη!Τελος δοκιμασα κ 8 γευσεις καπνικες και μη απο την νατουρα με νικοτινη 1.8......αν κ δεν το περιμενα διοτι ηταν πιο φτινη εταιρια απο τις αλλες δυο  ,βρηκα μια γευση που μου αρεσε αρκετα την νταρκ βαπουρ αλλα κ οι αλλες 7 δεν με χαλασαν σαν γευσεις απλως δε με κερδισαν !!!Τελικα ισχυσει ακομα κ στα υγρα αναπληρωσης το ρητο που λεει οτι ,*οτι λαμπει δεν ειναι παντα χρυσος*
Ροτω λοιπον τα εξης
1).Εχω ακουσει καλα λογια για τα εξης υγρα :ινοβεισον, νομπακο,  φρανς λικουα και τα βαπρος βισιον,σκεφτομαι να τα δοκιμασω αξιζει ο κοπος?
   2).....οι 4ρις παραπανω εταιριες μοιαζουν σαν γευση με την αμερικαν σταρς κ την λικουα?
3)ποια αλλη εταιρια γευστικα μοιαζει με την νατουρα?
4)μπορειται να μου προτινεται καποια καπνικη γευση σαν το νταρκ βαπουρ της νατουρα σε 1.8 νικοτινη?

υ.γ
Γνοριζω κ επισημανω επισης εκ των προτερων οτι οι γευστικες γνωμες διαφερουν απο ανθρωπο σε ανθρωπο  και απο γουστο σε γουστο!
Οι γνωμες ομως ολων ειναι σεβαστες κ οι εμπειριες πρεπει να ακουγονται κ ο καθε ενας τις φιλτραρει κ τις επεξεργαζεται με την δικια του αντιληψη!
Οποιος μπει στον κοπο να μου απαντησει τον ευχαριστω εκ των προτερων!

Αποσυνδεδεμένος michalis1269

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
  • Μια αστραπή η ζωή μας... μα προλαβαίνουμε
Φίλε Στέλιο καλωσόρισες κατ'αρχάς.  Στο μόνο πράγμα που καλό είναι να μην ρωτάς αλλά να δοκιμάζεις, είναι η επιλογή του υγρού σου. Η γεύση που θα σου κάνει είναι τελείως προσωπική υπόθεση, τόσο που θα δείς στο ίδιο νήμα το ίδιο υγρό να περιγράφεται από έναν σαν κορυφή και από άλλον σαν πατσαβούρι πασαλειμένο με ιδρώτα.
Πήγαινε στα μαγαζιά (άπειρα είναι) και κάτσε με υπομονή να δοκιμάσεις τα πάντα. Τώρα που παράτησες το καρκινοτσίγαρο είναι αμαρτία να ξαναγυρίσεις εξαιτίας κακών επιλογών που ζητάς να κάνουν άλλοι για σένα.
Πάντως για να έχεις μια ιδέα κοίτα εδώ..http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,91.0.html
όπως και εδώ...http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,94.0.html
και βέβαια διάβασε τα νήματα της κάθε εταιρίας. :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος remi0s

  • **
  • 257
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπερα,ειμαι καινουριος στο φορουμ κ κανουριος ατμιστης επισης,μολις εναν μηνα ατμιζω,ημουν φανατικος καπνιστης ειχα φτασει στα 60 στριφτα την ημερα κ οταν λεμε στριφτα ,δεν λεω κατι οδοντογλυφιδες που κανουν μερικοι αλλα 60 χωριατικα,δεν πηγαινε αλλο κ αποφασισα να ξεκινησω το ατμισμα ,στον εναν μηνα που ατμιζω εχω πεσει στα 2 τσιγαρα και αυτα τα κανω το πρωι με τον καφε!
Γραφω εδω διοτι θα ηθελα  την βοηθεια καποιων παλιων ατμιστων ως προς την επιλογη καπνικων γευσεων με συνδιασμο κ μαρκας διοτι οταν ξεκινησα το ατμισμα παραγγιλα 8 γευσεις καπνικες κ μη απο την σειρα αμερικαν σταρς με 1.8 και 1.2 νικοτινη ,σκετη αηδεια,πεταμενα λεφτα,ηταν σαν να εβαφα σε γιαπι κ να ειχα ενα γλυφιτζουρι στο στομα μου!!!πολυ χρωμα ρε παιδια τα αμερικαν σταρς!!!Επισης πηρα κ 8 γευσεις καπνικες κ μη απο την λικουα με 1.8 νικοτινη,αν και εχω ακουσει πολυ διαφημιση για την λικουα, πολυς ντορος για το τιποτα,εμεινα απλως αδιαφορος,δεν με ξενερωσε σαν την αμερικαν σταρς αλλα ουτε κ με κερδισε σαν πελατη!Τελος δοκιμασα κ 8 γευσεις καπνικες και μη απο την νατουρα με νικοτινη 1.8......αν κ δεν το περιμενα διοτι ηταν πιο φτινη εταιρια απο τις αλλες δυο  ,βρηκα μια γευση που μου αρεσε αρκετα την νταρκ βαπουρ αλλα κ οι αλλες 7 δεν με χαλασαν σαν γευσεις απλως δε με κερδισαν !!!Τελικα ισχυσει ακομα κ στα υγρα αναπληρωσης το ρητο που λεει οτι ,*οτι λαμπει δεν ειναι παντα χρυσος*
Ροτω λοιπον τα εξης
1).Εχω ακουσει καλα λογια για τα εξης υγρα :ινοβεισον, νομπακο,  φρανς λικουα και τα βαπρος βισιον,σκεφτομαι να τα δοκιμασω αξιζει ο κοπος?
   2).....οι 4ρις παραπανω εταιριες μοιαζουν σαν γευση με την αμερικαν σταρς κ την λικουα?
3)ποια αλλη εταιρια γευστικα μοιαζει με την νατουρα?
4)μπορειται να μου προτινεται καποια καπνικη γευση σαν το νταρκ βαπουρ της νατουρα σε 1.8 νικοτινη?

υ.γ
Γνοριζω κ επισημανω επισης εκ των προτερων οτι οι γευστικες γνωμες διαφερουν απο ανθρωπο σε ανθρωπο  και απο γουστο σε γουστο!
Οι γνωμες ομως ολων ειναι σεβαστες κ οι εμπειριες πρεπει να ακουγονται κ ο καθε ενας τις φιλτραρει κ τις επεξεργαζεται με την δικια του αντιληψη!
Οποιος μπει στον κοπο να μου απαντησει τον ευχαριστω εκ των προτερων!

γενικά δεν έχω κάνει καπνικά και δεν μπορώ να βοηθήσω ιδιαίτερα. Παρόλα αυτά για καπνικά πολύ ακούγεται το Tribeca της hallo και τώρα τελευταία Relax/Supreme της Eliquid France.
Ρίξε μια ματιά και σε αυτό το Post .
Πάντως μην περιορίζεσαι μόνο σε καπνικά αν δεν έχεις δοκιμάσει και άλλες γεύσεις. Οι περισσότεροι ξεκινάνε με καπνικά αλλα αυτό δεν είναι απαραίτητο. Το θέμα είναι να βρείς τι σου αρέσει για να σε κρατήσει στο ηλεκτρονικό.
Καλός σε βρήκαμε :) , αν θέλεις γράψε και σε αυτό το ποστ να σε γνωρίσουμε 

Αποσυνδεδεμένος Foyle

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
Natura, Vapros Vision και Pharmacig είναι της HEXOcell. Από τις περιγραφές τους και απ' ότι έχω διαβάσει εδώ, έχω καταλήξει οτι πάνω-κάτω πρόκειται για πανομοίοτυπα υγρά. Τα Vapros είναι πιο ακριβά πάντως. Εγώ πήρα τα 30ml 12 ευρώ, έναντι των 9 ευρώ για τα Natura που είχε το ίδιο μαγαζί. Συνδυάζοντας όλα τα παραπάνω, προσωπικά δε θα ξαναπάρω, θεωρώ τα Natura πιο τίμια επιλογή γενικότερα.


Αποσυνδεδεμένος pngtszs1976

  • *****
  • 3446
  • ὓβρις→ἂτη→νέμεσις→τίσις
Καλησπερα,ειμαι καινουριος στο φορουμ κ κανουριος ατμιστης επισης,μολις εναν μηνα ατμιζω,ημουν φανατικος καπνιστης ειχα φτασει στα 60 στριφτα την ημερα κ οταν λεμε στριφτα ,δεν λεω κατι οδοντογλυφιδες που κανουν μερικοι αλλα 60 χωριατικα,δεν πηγαινε αλλο κ αποφασισα να ξεκινησω το ατμισμα ,στον εναν μηνα που ατμιζω εχω πεσει στα 2 τσιγαρα και αυτα τα κανω το πρωι με τον καφε! Γραφω εδω διοτι θα ηθελα την βοηθεια καποιων παλιων ατμιστων ως προς την επιλογη καπνικων γευσεων με συνδιασμο κ μαρκας διοτι οταν ξεκινησα το ατμισμα παραγγιλα 8 γευσεις καπνικες κ μη απο την σειρα αμερικαν σταρς με 1.8 και 1.2 νικοτινη ,σκετη αηδεια,πεταμενα λεφτα,ηταν σαν να εβαφα σε γιαπι κ να ειχα ενα γλυφιτζουρι στο στομα μου!!!πολυ χρωμα ρε παιδια τα αμερικαν σταρς!!!Επισης πηρα κ 8 γευσεις καπνικες κ μη απο την λικουα με 1.8 νικοτινη,αν και εχω ακουσει πολυ διαφημιση για την λικουα, πολυς ντορος για το τιποτα,εμεινα απλως αδιαφορος,δεν με ξενερωσε σαν την αμερικαν σταρς αλλα ουτε κ με κερδισε σαν πελατη!Τελος δοκιμασα κ 8 γευσεις καπνικες και μη απο την νατουρα με νικοτινη 1.8......αν κ δεν το περιμενα διοτι ηταν πιο φτινη εταιρια απο τις αλλες δυο ,βρηκα μια γευση που μου αρεσε αρκετα την νταρκ βαπουρ αλλα κ οι αλλες 7 δεν με χαλασαν σαν γευσεις απλως δε με κερδισαν !!!Τελικα ισχυσει ακομα κ στα υγρα αναπληρωσης το ρητο που λεει οτι ,*οτι λαμπει δεν ειναι παντα χρυσος* Ροτω λοιπον τα εξης 1).Εχω ακουσει καλα λογια για τα εξης υγρα :ινοβεισον, νομπακο, φρανς λικουα και τα βαπρος βισιον,σκεφτομαι να τα δοκιμασω αξιζει ο κοπος? 2).....οι 4ρις παραπανω εταιριες μοιαζουν σαν γευση με την αμερικαν σταρς κ την λικουα? 3)ποια αλλη εταιρια γευστικα μοιαζει με την νατουρα? 4)μπορειται να μου προτινεται καποια καπνικη γευση σαν το νταρκ βαπουρ της νατουρα σε 1.8 νικοτινη? υ.γ Γνοριζω κ επισημανω επισης εκ των προτερων οτι οι γευστικες γνωμες διαφερουν απο ανθρωπο σε ανθρωπο και απο γουστο σε γουστο! Οι γνωμες ομως ολων ειναι σεβαστες κ οι εμπειριες πρεπει να ακουγονται κ ο καθε ενας τις φιλτραρει κ τις επεξεργαζεται με την δικια του αντιληψη! Οποιος μπει στον κοπο να μου απαντησει τον ευχαριστω εκ των προτερων!
Φιλε μου το καλυτερο που εχεις να κανεις ειναι να πας σε ενα καταστημα με καλο δοκιμαστηριο και να αναζητησεις εκει αυτο που σου ταιριαζει και υπαρχουν πλεον τοσα πολλα που το βλεπω πολυ δυσκολο να μεινεις ακαλυπτος

Αποσυνδεδεμένος Antonio_de_la_Svouras

  • **
  • 163
  • Φύλο: Άντρας
  • να θυμηθώ να γράψω κάτι ψαγμένο εδώ
Στέλιο, είμαι ο άνθρωπος σου...Και εγώ κανά μήνα ατμίζω και είμασταν πολύ κοντά στην κατανάλωση καπνού.

Γεύση σαν το τσιγάρο δεν έχει. Καπνικό δεν σημαίνει τσιγάρο, αλλά ίσως μια ιδέα από πούρο/καπνό πίπας
Εγώ δεν μπορώ να το καταλάβω πάντως.

Να σε πάω λίγο ανάποδα. Λόγω σύστασης ΟΛΑ τα υγρά είναι γλυκά στη γεύση, οπότε να μην περιμένεις θαύματα.
Επειδή ρωτάς,
eliquid france: supreme
Το υγρό είναι καταπληκτικό, σκέτο χωρίς να το αραιώσω δεν μπορώ να το ατμίσω λόγο της γλυκάδας του.
Θα βγάλει γεύση καρύδα σίγουρα (και μπισκότο και βούτηρο κτλ).
Πρέπει να αλλάξεις λίγο σκέψη για να το κρατήσεις με τον καφέ.

Στην innovetion που ρωτάς.
Εκείνο το υγρό που με "κέρδισε", είναι το arabic tobacco. Δεν θα σου πω ότι είναι λουκούμι και θα βρείς το φως το αληθινό, θα πω όμως ότι είναι το υγρό που με κράτησε μακριά απο το τσιγάρο.
Είναι θέμα γούστου και προσωπικής ΑΠΟΦΑΣΗΣ.  Βρες το υγρό και πάρτο, το πολύ πολύ να χάσεις 5 ευρώ. (συσκευασία 10ml)
Επίσης δοκίμασε το "delroy" της innovation. Σε 1.8 θα θυμίσει αρκετά (όσο μπορεί έτσι; ) στριφτό άφιλτρο. Πάντα όμως με την γλυκάδα.

Τα καλά υγρά θέλουν και καλά μηχανάκια. Το "καλό" υγρό σηκώνει και μεγάλη αραίωση στη γεύση. Πρέπει να το πας ανάποδα, δοκίμαζε φτηνά υγρά.
Εϊναι σα το κάπνισμα. Όσο στρίβεις, τον καλύτερο καπνό πίπας να δοκιμάσεις...ε δεν θα σου πεί τίποτα, αέρας θα σου φανεί. Θεωρώ ότι ισχύει και στο η.τ. κάτι αντίστοιχο.

Επίσης δοκίμασε σκέτη βάση dirty. Πιστεύω ότι έχει μακράν τις καλύτερες πιθανότητες να αντικαταστήσει το πρωϊνό τσιγάρο (τσιγάρο; Είμαστε σοβαροί; Γουλιά και στριφτό το πηγαίναμε....) με τον καφέ.

Για τις υπόλοιπες γεύσεις και ερωτήσεις που έχεις, δεν ξέρω να σου απαντήσω.
Κάτι τελευταίο, τα υγρά αλλάζουν την γεύση που σου δίνουν από ατμοποιητή σε ατμοποιητή και από αντίσταση σε αντίσταση.




Αποσυνδεδεμένος stelios82

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας



@mixalis1269

Φιλε μιχαλη καλως σας βρηκα,,νοιωθω λιγο αβολα να πηγαινω σε μαγαζια κ να παριστανω τον τσιγγανο της τζουρας,να με κοιτανε κ να λενε *καλα καμια γευση δεν του αρεσει* και στο τελος να αγορασω ενα 10 ml μονο κ μονο για να αγορασω κατι,δεν ειμαι 20 χρονων.........για αυτο προτιμω να ακουω γνωμες κ παραγγελνω διαφορες γευσεις μεσω νετ κ μου κανουν κ καλυτερες τιμες!

Εγραψα οτι μου αρεσε το νταρκ βαπουρ της νατουρα με 1.8 νικοτινη ,δειλαδη   καπνος πιπας με ελαφρια ξερη γευση που δεν σε πνιγει κ ελαφρο τονο αποξηραμενου κακαο χωρις να καλυπτει την γευση του καπνου!πανω σε αυτο ζηταω μια βοηθεια,οπως κ να εχει παντως σε ευχαριστω για τον χρονο σου.


Αποσυνδεδεμένος savo

  • *****
  • 1548
  • Φύλο: Άντρας
Ti συσκευή χρησιμοποιείς φίλε?   Παίζει το ρόλο του ως προς τα επίπεδα νικοτίνης και αίδθησης χτυπήματος του υγρού στο λαιμό σου.

Υπάρχουν 2 εταιρίες που τα υγρά τους είναι ΝΕΤ.  Φυσικά εκχυλίσματα καπνού και είναι ιδιαίτερα και έντονα λόγω της φύσης τους να προσομοιώσουν το κανονικό. 
Εδώ μια ακριβή επιλογή με δείγματα από Black note.

Kαι εδώ τα El toro που είναι της ίδιας φιλοσοφίας.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1101416 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176526 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 486 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 337 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 22213 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 284989 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68538 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315412 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15509 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126720 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95170 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem