vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

530 επισκέπτες, 9 χρήστες
Tem, dkostas, FaniFox, JohnDag, gama, Doubt, Tazz, manoslykos, Jorge

Twitter

ΥΓΡΑ LIQUA

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9582
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #60 στις: Απριλίου 28, 2013, 20:39 »
.............το cuban cigar tobacco ειναι το αγαπημενο μου. ιδια γευση με το el toro puros  ;)

 .......ίδια γεύση με το Tribeca θα έλεγα  ;)  Με το puros δεν έχω βρεί κάποια ομοιότητα.

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #61 στις: Μαΐου 01, 2013, 13:54 »
Tribeca. Μέχρι να δοκιμάσουμε όλοι αυτό το ατμιστικό υγρό, αυτό το όνομα το ήξεραν μόνο οι Νεοϋορκέζοι, καθώς πρόκειται για μια περιοχή στο Μανχάτταν. Πρόκειται για ένα ακρώνυμο που σημαίνει Triangle Below Canal Street. Όσοι φαν της υψηλής γαστρονομίας έχουν επισκεφτεί τη Νέα Υόρκη, θα έχουν ακουστά για το ομώνυμο εστιατόριο στο κέντρο της Tribeca, έχει αποσπάσει διθυραμβικές κριτικές από την Gaele Greene και όσοι παρακολουθούσαν το Αμερικάνικο Top Chef ξέρουν περί τι σκύλας στην κριτική πρόκειται!!!

"Τι σχέση έχουν όλα αυτά με τα υγρά Liqua ρε Cruiser???"
Έχει να κάνει με γειτονιές κυρίες και κύριοι!

Χτες δοκίμασα το Cuban Cigar σε 12ρι και έπαθα την πλάκα μου. Τα εκτιμώ ιδιαίτερα τα υγρά αυτής της εταιρείας, αλλά εδώ έπαθα σοκ!!! Ένα Tribeca χωρίς γλυκάδα και χωρίς οινοπνευματίλα.

"Μπα? Τι μας λες? Άμα δεν έχει οινόπνευμα, δεν είναι Tribeca!"
Οκ, ούτε βότκα είναι αλλά έτερον εκάτερον. Cuban Cigar λέγεται και το φτιάχνει η Liqua, δεν το πούλησε κανείς για Tribecca ρε παλιοτρόλ της Halo! (Χιουμοράκι!)

Καταλήγω λοιπόν στο συμπέρασμα, ότι αν το Halo είναι Tribeca, τότε το Liqua Cuban Cigar είναι το Soho (ή η Chinatown, η Little Italy, το Greenwich Village). Όλες κοντινές γειτονιές!!!

8/10 Εύκολα!!! :baby:

Αποσυνδεδεμένος darkeid

  • **
  • 192
  • Φύλο: Άντρας
    • VapeClub
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #62 στις: Μαΐου 04, 2013, 23:41 »
Να είναι καλά το freesmoking τον τελευταίο καιρό ατμίζω μόνο τα liqua.

Σκάλωμα τρελό με Berry Mix από Liqua , κατέληξα να τα αγοράζω σε τριάδες για να το βγάζω στα 12 mg. Μust για όσους δεν το έχουν δοκιμάσει και τους αρέσουν τα φρουτένια.

Πολύ καλό και το citrus mix , και αυτό για πρώτη φορά το πήρα σε 3'αδα , μανταρινάκι κάπως μου βγάζει γεύση.

Πολύ καλά και τα Apple / Grape / Cherry . To French pipe to έχω και με κοιτάει εδώ και 2 εβδομάδες και δεν μου κάνει κέφι να το ατμίσω.

To cuban cigar σε εμένα δεν έχει καμμία σχέση με την tribeca. Ίσως κάτι πιο light από το longhorn.  Καλό αλλά δεν θα το ξαναγόραζα , σε αυτού του τύπου πιστεύω ότι το smoke πχ από after-8 πάνω κάτω στα ίδια λεφτά ατμίζεται πιο ευχάριστα.

Αποσυνδεδεμένος diesel power

  • *
  • 9
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #63 στις: Μαΐου 15, 2013, 15:00 »
Δοκίμασα κι εγώ το cuban cigar και είμαι εντυπωσιασμένος. Εντάξει όποιος έχει ασχοληθεί πραγματικά με πούρα στη ζωή του δεν θα μπορούσε να περιμένει κάτι ανάλογο με το πούρο, πάντως είναι μια ιδιαίτερη και δυνατή γεύση!  Επίσης το turkish αλλά και το american blend είναι πολύ καλές επιλογές.

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #64 στις: Μαΐου 15, 2013, 15:02 »
Γενικα ολα τα καπνικα της liqua ειναι αξιολογα για μενα προσωπικα που τα δοκιμασα ολα  :yes:

Αποσυνδεδεμένος ecigfun

  • ***
  • 593
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα έχω κόψει όλα ! Τελος !!
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #65 στις: Μαΐου 15, 2013, 15:32 »
Μ εχετε τρελανει με το cuban cigar tobacco. :))
Το παρηγγειλα και γω,μαζι με το Bright tobacco και το περιμενω απο μερα σε μερα !
Αντε να δω τι λεει !

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #66 στις: Μαΐου 15, 2013, 15:38 »
French pipe και κερασακι παιδια,για μενα ειναι πολυ καλες γευσεις :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #67 στις: Μαΐου 15, 2013, 16:01 »
Μ εχετε τρελανει με το cuban cigar tobacco. :))
Το παρηγγειλα και γω,μαζι με το Bright tobacco και το περιμενω απο μερα σε μερα !
Αντε να δω τι λεει !
Καλα υπαρχει και η πιθανοτητα να μην σου αρεσει καθολου.Οπως εμενα με  :shock_sick_02: τα hallo

Αποσυνδεδεμένος ecigfun

  • ***
  • 593
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα έχω κόψει όλα ! Τελος !!
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #68 στις: Μαΐου 15, 2013, 16:05 »
Διαβασα καλα λογια γι αυτο,απο πολλους που το δοκιμασαν.Πιστευω οτι θα μου αρεσει  :)
... θα επανελθω οταν το παραλαβω και το δοκιμασω .  ;)

Αποσυνδεδεμένος gks

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #69 στις: Μαΐου 15, 2013, 16:25 »
Γενικα ολα τα καπνικα της liqua ειναι αξιολογα για μενα προσωπικα που τα δοκιμασα ολα  :yes:
Το bright tobacco σκέφτομαι να δοκιμάσω.Θα μπορούσες να μου το περιγράψεις?

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #70 στις: Μαΐου 15, 2013, 16:30 »
Δεν ειμαι καλος στις περιγραφες φιλε μου αλλα το μονο που μπορω να σου πω οτι για all day εμενα μου εκατσε πολυ καλα και σε συνδυασμο με καφε ποτο κτλ.
Ευχαριστο απο μυρωδια στους γυρω και δεν μπορω επισης να το χαρακτηρισω γλυκο.
Μονο με μια δοκιμη θα βγεις απο την περιεργεια και το καλο ειναι οτι η τιμη ειναι προσιτη.

Αποσυνδεδεμένος gks

  • *
  • 24
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #71 στις: Μαΐου 15, 2013, 16:32 »
Ευχαριστώ πολύ SEB

Αποσυνδεδεμένος Iωάννης

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #72 στις: Μαΐου 19, 2013, 17:02 »
Διβάσα κάπου για το CUBAN CIGAR απο τον SEB πρέπει να ηταν για μιά καταπλικτική τιμή
των υγρών της LIQUA απο την fasttech.Xωρις να εχω δοκιμάσει εμπιστεύτικα τα λόγια του SEB
και εβαλα ενα φίλο να κάνει αγορά απο Σινγκαπούρη επειδη εχει την κάρτα.Στις 5-5-2013
εγινε και στις 17-5-2013 την Παρασκευή ειχα στα χέρια μου 5 μπουκάλια των 30 ml με κόστος
4.3 euro το ενα.21 euro τα πεντε μπουκάλια.Ολα καπνικά. Το CUBAN τριπλό -το TURKISH- το BRIGT.
Εξαιρετική τιμή - γεύση και σχετικά γρήγορη παραλαβή χωρις εξοδα μεταφοράς. :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος SEB

  • *****
  • 5898
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #73 στις: Μαΐου 19, 2013, 17:07 »
Ιωαννη και εγω εκανα μια αγορα 6 μπουκαλακια των 30 μλ και σε εντεκα μερες ηταν εδω .Αυριο παραλαμβανω  :yes:

Αποσυνδεδεμένος Iωάννης

  • **
  • 165
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΥΓΡΑ LIQUA
« Απάντηση #74 στις: Μαΐου 19, 2013, 17:18 »
ARXONTA τα σέβη μου. :respect: :respect: .Στο χωριο 12 μέρες στην Θεσ/ίκη 11 μέρες .Στην Αθήνα το
κόβω για λιγότερες.Σωστοί αυτοί οι Μαλαισιανοί :) .

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 18 8342 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 22:14
από Chris66
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1687 180661 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:33
από funes
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33983 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 536321 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59805 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237517 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 589 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 15689 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136148 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085339 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35423 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10265 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12