vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

376 επισκέπτες, 6 χρήστες
dkostas, TasMan, camber, panoskapa, zamploutos, ertyanna

Twitter

Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS

Αποσυνδεδεμένος danai

  • *
  • 60
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #3480 στις: Νοεμβρίου 01, 2017, 20:39 »
Θα την βάλει τη φωτό η Δανάη στο ειδικό λογισμικό που έχει αναπτύξει η Google μαζί με τη NASA και θα αναγνωρίσει αυτόματα, μοντέλο, εταιρία, τις χαμηλότερες τιμές στην Ελλάδα, και τι νούμερο παπούτσι φοράει. Δωρεάν.
Να 'σαι καλα! μεσα στο σκάσιμο μου μ' έκανες να λιωσω στο γέλιο!!!!  :)) :)) :))


[justify][member=10529]danai[/member], καλησπέρα. Να πω κι εγώ την παρόλα μου, κι ελπίζω να μην παρεξηγηθώ γιατί στην ουσία δεν έχω ιδέα από πλακέτες, πόσο μάλλον κατηγορίας ενός Provari. Παρ’ όλα αυτά θα τολμήσω να πω πως είσαι και λίγο αδικαιολόγητη, θα έπρεπε να είχες κρατήσει επαφή με το ελληνικό φόρουμ, έστω κι ως απλή ενημέρωση, ώστε να μπορούσες τώρα εύκολα να ξεχωρίσεις μία πιο εξειδικευμένη γνώμη (π.χ. microchip), [εύχομαι να μην με παρεξηγήσουν οι υπόλοιποι φίλοι].[/justify]

[justify]Φτωχή μου γνώμη. Μετά από τόσες σπουδαίες συσκευές που είχες/έχεις, ήδη ξέρεις από πρώτο χέρι πως ένα Provari δεν μοιάζει με κανένα άλλο. Τα 2.5, δεν τα ξέρω καθόλου, (μόνο σε χέρια παλαιότερων καθαρμάτων είχα τη χαρά να δω), κι εύκολα τα προσπέρασα γιατί θωρούσα βόλτ και γέλαγα με τους κατόχους αλλά και με την ασχετοσύνη μου... / το p3! ανεκπλήρωτος έρωτας. Κι εδώ δεν ξέρω κάτι πέρα από μικρές δοκιμές του ποδαριού. / Radius. Για μένα πάντα, ό,τι πιο κοντά σε μηχανική απόλαυση, δεν το συγκρίνω με καμία άλλη πλακέτα, με καμία άλλη εταιρεία. Μετά το Radius, θα πήγαινα μόνον σε μηχανικό, πουθενά αλλού, (ακόμα κι αν μου το έλεγε κάποιος που γνωρίζει το τι λέει, όπως ο κύριος που αναφέρω παραπάνω).[/justify]

[justify]Τώρα, δυστυχώς, καλώς ή κακώς, η Provape έκλεισε, λένε για τεχνική υποστήριξη απ’ τον μπαρμπα Μπιλ στο Τενεσί κ.λπ. κ.λπ. / αν τώρα είσαι σε χι αδιέξοδο και θέλεις νέο μοντ, προτάσεις για καλό μοντ (ποιότητα αντοχή ρεύματα κ.λπ.) είμαι σχεδόν σίγουρος πως οι εξειδικευμένες γνώμες θα σε εκπλήξουν -ίσως και απογοητεύσουν-, κι αυτό γιατί θ’ ακούσεις προτάσεις όπου δεν δίνουν δεκάρα για εμάς τους όμορφους με τα όμορφα φινιρίσματα. Π.χ., είναι αλήθεια πως μία joyetech ξεφτιλίζει κόσμο και κοσμάκη.[/justify]
Καλώς η κακώς ο χρόνος μου ειναι εξαιρετικα περιορισμένος για να συμμετέχω ενεργά στο φόρουμ. Ζορίζομαι να βγάλω τις υποχρεώσεις της ημέρας. Το φορουμ για μένα και ίσως και για άλλους είναι σαν το Θεό. Στα ζόρια τον επικαλείσαι! Αυτή είναι η ωμή αλήθεια. Δεν προσπαθώ να δικαιολογηθώ.
Τωρα για το μοντάκι, σίγουρα θα προσπαθήσω να επισκευάσω το P3 αλλα εν τω μεταξύ πρέπει να αγοράσω κάτι αξιοπιστο που να είναι ισοδύναμο του Provari. 
Δεν έχω χρόνο για ψαξίματα και αναλύσεις σε πράγματα που έτσι κι αλλιώς δεν κατέχω. Ουτε και για Provari ήξερα κάποτε όταν ξεκίνησα με ένα ταπεινό κοινό ηλ. τσιγάρο που ούτε θυμάμαι πως το λέγανε. 
Μέσα από το φορουμ τα παιδιά με οδήγησαν στο καλύτερο και αποδείχτηκε ότι είχαν 100% δίκιο. 
Οταν αγόρασα το P3 το πήρα σε τιτάνιο για να είναι ελαφρυ στο γυναικείο χέρι και πάλι γιατί άκουσα τους masters εδω μέσα. Τώρα χρειάζομαι βοήθεια από αυτούς που ξέρουν. 
Δεν έχω ιδέα από πλακέτες, ποιότητα κατασκευής κλπ. Απλά θα εμπιστευθώ ακόμα μια φορά τα παιδια εδω μέσα.

Συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 01, 2017, 22:25 από kotsos75 »

Αποσυνδεδεμένος viruscy

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #3481 στις: Νοεμβρίου 01, 2017, 20:55 »
Danai δοκιμασε το λινκ που σου δινω.

http://www.geekayvapes.com/dna-mods/

Ειναι τα καλύτερα μοντακια με DNA


Παράθεση
Τώρα χρειάζομαι βοήθεια από αυτούς που ξέρουν.

Αγαπητή Danai,
παράβλεψε το λινκ που σου έδωσα πιο πάνω και απολογούμαι για την ώρα που σου σπατάλησα στο να διαβάζεις αυτά που έγραψα , σπαταλώντας την ώρα μου στο να κάνω τον δικηγόρο του διαβόλου ώστε να βγει το καλύτερο αποτέλεσμα.

Σε αφήνω στην ησυχία σου ώστε να συζητήσεις με “αυτούς που ξέρουν”
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 01, 2017, 21:08 από viruscy »

Αποσυνδεδεμένος danai

  • *
  • 60
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #3482 στις: Νοεμβρίου 01, 2017, 21:24 »
σ' ευχαριστω για το λινκ και ειλικρινα δεν καταλαβαίνω γιατί παρεξηγήθηκες :o Είπα κάτι κακό και δεν το καταλαβα? Αν ναι ζητω συγνώμη.


Διαγραφή άμεσης παράθεσης
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 01, 2017, 22:26 από kotsos75 »

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #3483 στις: Νοεμβρίου 02, 2017, 08:54 »
Λίγο μπερδεμένη η κουβέντα Δανάη και επεμβαίνω μόνο για να ξεκαθαρίσει το τοπίο για όλους.

Λοιπόν έχεις ένα χαλασμένο Provari που σκοπεύεις να το φτιάξεις, κανείς μας βέβαια δεν γνωρίζει αν θα το καταφέρεις και πότε.
Ψάχνεις λοιπόν έναν.. τι; Αντικαταστάτη; "Συνοδοιπόρο"; Τι;
Είπες βέβαια ότι θέλεις κάτι αντίστοιχο του Provari οπότε αποκλείουμε pico/vtc και ότι άλλο κάτω των 200 ευρώ, σωστά; Κι αν το Provari το φτιάξεις τελικά; Θα έχεις δυο κορυφαίους "συνοδοιπόρους" στα χέρια. Τους χρειάζεται; Εσύ το ξέρεις μόνο, εσύ είσαι κι αυτή που ξέρει το κατά πόσο θα "κυνηγήσει" και την επισκευή του Ρ3 στο τέλος. Που ίσως όμως γίνει πανεύκολη υπόθεση τελικά.

Θες ένα ακριβό/κορυφαίο mod κατηγορίας Provari οπότε μένουνε εκεί.
Η Provape έκλεισε, Provari τέλος - υπάρχουν βέβαια μεταχειρισμένα ακόμα. Αν σε καλύπτουν γιατί όχι.
Επόμενη πρόταση από μένα (αν και δεν έπαιξα ποτέ σε τέτοια κατηγορία μοντακίων ) είναι η Dicodes. Απλά κορυφή -σύμφωνα πάντα με τα λεγόμενα όσων τα χειρίζονται καιρό- και προσωπικά απορώ αν όντως ένα Provari είναι καλύτερο από ένα Dicodes. Δεν τα χρησιμοποίησα ποτέ, δεν μπορώ να απαντήσω με τη σιγουριά που απαντάω για ότι δοκίμασα με τα ίδια μου τα χέρια μέχρι σήμερα.
Τρίτη πρόταση και για τα -μπερδεμένα ενδεχομένως- δεδομένα που έχουμε από εσένα μέχρι στιγμής δεν υπάρχει από εμένα.

Ναι, παίζουν και αρκετά mods με πλακέτες DNA (dna200/dna250 ) οι οποίες είναι στην κορυφή, δεν πιστεύω όμως ότι κάποιο συνολικό "πακέτο" θα έφτανε στα επίπεδα των εταιριών που εστιάζουμε για σένα. Όχι ότι μιλάμε για "κακά" ή "προβληματικά" πακέτα, απλά στο σύνολο τους μάλλον θέλουν λίγες μικροβελτιώσεις στα σημεία (που δεν αφορούν την πλακέτα τους εσωτερικά ) ώστε να φτάσουν στην κορυφή της Provari ή της Dicodes. Σκέψου ας πούμε τον 510 πόλο μόνο, είναι ένα κύριο "εξάρτημα" ενός mod που μπορεί να στείλει ένα τελικό "πακέτο" στα ρετιρέ ή στα δεύτερα υπόγεια. Κι είναι τόσα τα εξαρτήματα που δημιουργούν ένα τελικό "πακέτο-mod".. ;)

Όπως φαίνεται (ή όπως τέλος πάντων λέτε οι πολλοί ) τα Provari και τα Dicodes δεν έχουν αφήσει περιθώρια για "γκρίνιες" σε κανένα τους εξάρτημα. Αυτό λοιπόν τα ανέβασε και, όχι απλά στα ρετιρέ αλλά στα ελικοδρόμια των κτηρίων..

Στη Yihi δεν κάνω καμία αναφορά (αν και μου αρέσουν αρκετά αυτές οι πλακέτες ). Ήδη μπερδέψαμε αρκετά τη κοπέλα. Άσε που δεν θα της ταίριαζε μια Yihi πλακέτα.

Με την ευχή να φτιάξεις σύντομα το Provari σου -μιας και βρήκες μ'αυτό την απόλυτη ηρεμία από ατμιστικές σκοτούρες- εύχομαι να λύσεις πολύ πολύ άμεσα το πρόβλημα που σε απασχολεί.


Σιγά μην ξεκαθάρισα το τοπίο. :))

Αποσυνδεδεμένος TheMadGreek

  • ****
  • 1278
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E|
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #3484 στις: Νοεμβρίου 02, 2017, 09:51 »
Danai , οι πλακετες dna ειναι η πλακέτα που έχει το Provari και τις φοράνε σε κουτάκια .
κάνε ένα search στο google  "Dna mod box" να δεις διάφορα
Τα Provari ειχαν DNA πλακετες?
Πρωτη φορα το ακουω αυτό. Βεβαια οταν αρχισα το ατμισμα η Provape ειχε ηδη κλεισει.

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #3485 στις: Νοεμβρίου 02, 2017, 09:59 »
...Θα καραφλιάσουμε με αυτά που διαβάζουμε πρωι πρωί :idiot2:

Kαμία σχέση οι DNA με τα πρόβατα...

Αποσυνδεδεμένος filip

  • **
  • 283
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #3486 στις: Νοεμβρίου 02, 2017, 10:08 »
εχει Mercedes και μερικοι της προτεινετε yaris...
προσπαθησε φιλη μου να το επισκευασεις γιατι θα το φαει κανα συρταρι και στο τελος θα πεταχτει - και ειναι κριμα

Αποσυνδεδεμένος mparaxir

  • **
  • 128
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #3487 στις: Νοεμβρίου 02, 2017, 10:11 »
Danai αν και δεν ειμαι ο τρελα έμπειρος σε σχέση με τα παιδιά εδώ. Εφόσον σου προτεινανε να κοιτάξεις προς  dna  θα σου πρότεινα δυο μάρκες που εχω στο μυαλό μου  hcigar και lost vape φοράνε πλακέτες dna και απο τι ξέρω ειναι αρκετά αξιόπιστα 

Αποσυνδεδεμένος 30SmokingYears

  • *****
  • 1731
  • Φύλο: Άντρας
  • Everything you can imagine is real (Pablo Picasso)
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #3488 στις: Νοεμβρίου 02, 2017, 10:12 »
@danai

Καλή μου κοπέλα, αν θέλεις να παραμείνεις σε mod τύπου "σωλήνα", η μόνη εταιρεία που κοιτάει στα ίσια την ProVape είναι η Dicodes. Εκεί πρέπει να κοιτάξεις κι εσύ ( Dani Extreme V2+, V3 ).



Αν πάλι δεν είναι κρίσιμο για εσένα το σχήμα του mod, θα μπορούσες να πορευτείς και με ένα μικρό box. Η Lost Vape έχει κατασκευάσει διαμαντάκια, ένα εκ των οποίων είναι το EPetite DNA60. Μικρό, σχετικά ελαφρύ, με κορυφαία πλακέτα ( η οποία σίγουρα θα καλύψει τις δικές σου ατμιστικές συνήθειες ) και με μία επιπλέον δυνατότητα: να αλλάζει εμφάνιση, ανάλογα με την διάθεση ή και το trend ( μπορείς να προμηθευτείς extra πλαϊνά panels ).



Τα προϊόντα των τριών εταιρειών ( ProVape, Dicodes, Lost Vape ), μπορείς να τα αναζητήσεις και στην εγχώρια αγορά μεταχειρισμένων. Και επειδή, συνήθως, οι κάτοχοί τους είναι "ψείρες", μάλλον θα αγοράσεις κάτι σε εξαιρετική κατάσταση.

Επίσης, αν τελικά δεν θέλεις να βάλεις βαθιά το χέρι στην τσέπη, αξιοπρεπέστατα θα κάνεις τη δουλειά σου και με ένα Pico ή ένα VTwo mini.

Εύχομαι να επισκευαστεί σύντομα το P3 σου. 😊

Αποσυνδεδεμένος nickgr

  • ***
  • 517
  • Φύλο: Άντρας
  • Dum Spiro Vapo
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #3489 στις: Νοεμβρίου 02, 2017, 10:12 »
Τα Provari ειχαν DNA πλακετες?
Πρωτη φορα το ακουω αυτό. Βεβαια οταν αρχισα το ατμισμα η Provape ειχε ηδη κλεισει.
Και γω πρώτη φορά το ακούω

Πάντως δοκιμάζοντας χθες για πρώτη φορά DNA πλακέτα ( Eperite DNA 60 ) μπορώ να πω ότι είναι ότι ποιο κοντά σε προβάρι έχω δοκιμάσει.

Μοιάζει πολύ με το προβάρι 3 . Το το provari 2.5 είναι  μικρό κλικ ποιο smooth.

Τα υποτιμούσα τα DNA γιατί τα είχα συνδέσει στο μυαλό μου με 200  watt και άγριους φουγαροκυνηγούς, πολύ μακρυά από τα 10-12 Watt μου, αλλά ποτέ δεν είναι αργά ...

Με την ευκαιρία, και μένα έχει κολλήσει το fire στο provari 3. Πατάς μία φορά και συμπεριφέρεται  σαν να πατάς πολλές φορές συνεχόμενα ( μπαίνει στο μενού κτλ)

Δεν φαίνεται να είναι πρόβλημα πλακέτας, ίσως διορθώνεται απλά με κάποιο σπρέι, αλλά δεν ξέρω και δεν θέλω να μάθω.

Υπάρχει κανένας Θεσσαλονίκη που να καταπιάνεται με τέτοια?

Αποσυνδεδεμένος viruscy

  • *
  • 32
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #3490 στις: Νοεμβρίου 02, 2017, 12:50 »
Τα Provari ειχαν DNA πλακετες?
Πρωτη φορα το ακουω αυτό. Βεβαια οταν αρχισα το ατμισμα η Provape ειχε ηδη κλεισει.
Απολογουμαι, έχεις απόλυτο δίκιο. Είχα στο μυαλό μου το elevator που έχει dna.
Σε ευχαριστώ που με διόρθωσες

*Τώρα είδα και τα υπόλοιπα ποστ. Οκ ρε σκοτώστε με .... Πω πω πω ......:D:D

Αποσυνδεδεμένος spykal1

  • ***
  • 980
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #3491 στις: Νοεμβρίου 02, 2017, 13:27 »
pico 25    , evic primo mini SE

Αποσυνδεδεμένος JoeBarTeam

  • *****
  • 2478
  • 01.11.2015 00:00
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #3492 στις: Νοεμβρίου 02, 2017, 21:31 »
[justify]Νομίζω πως κάθε φορά μία τέτοια συζήτηση, αναζήτηση, επιλογή καταλήγει σε χαζά αδιέξοδα που οι ίδιοι δημιουργούμε. Άλλο πράγμα το “έχω ακούσει”, άλλο πράγμα “τα έχω”, κι άλλο πράγμα “γνωρίζω”. / Μία πλακέτα, ένα φινίρισμα, μία πολυτέλεια, μία έξυπνη αγορά, ένα χ κόστος. Tεράστια τα χάσματα. [/justify]

[justify]Ναι, π.χ., σαν χ Joe, έχω όλες τις παραπάνω επιλογές που συζητάμε, από evolv μέχρι provari και dicodes, από YiHi μέχρι joyetech. Αυτό με κάνει γνώστη; όχι βέβαια. Βλέπω διαγράμματα και κλαίω, βλέπω πρόγραμμα και ψάχνω το καλό μου κανθαλάκι. Ασφαλώς και δικαιούμαι να έχω άποψη, όμως όχι και ακλόνητη εξειδικευμένη θέση. Κορυφαία ποιότητα δεν σημαίνει απαραίτητα και ίδια ρεύματα, κάνω λάθος; π.χ., καθαρά στο εμπειρικό κομμάτι, (κι αφού σαν χι Joe πάσχω στο θεωρητικό), ένα provari δεν έχει καμία σχέση ούτε με dicodes. Μετά από τόσο απαλό άτμισμα (αν π.χ λέμε για vw), ε, μετά πας μόνο σε μηχανικό. Άλλο παράδειγμα, αν μιλήσουν οι πραγματικοί γνώστες ελέγχου θερμοκρασίας, εκεί αλλάζουν δραματικά τα δεδομένα, ή ένας έξυπνος χρήστης που επιλέγει ένα ταπεινό Joyetech, που μπορεί να σου φέρει συγκριτικούς πίνακες όπου δεν θα ξέρεις πού να κρυφτείς, κ.ο.κ. / χαίρω πολύ, Joe, κορυφαία ποιότητα οι συγκεκριμένες πλακέτες, ποιος διαφωνεί. [/justify]

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #3493 στις: Νοεμβρίου 02, 2017, 22:01 »
Εγώ πάλι νομίζω οτι κάποιοι έχουν μείνει στην εποχή που οι μόνες επιλογές ήταν ή Provari ή τοστιέρα, κάτι που πλέον δεν ισχύει.

Αποσυνδεδεμένος firvain

  • ****
  • 1084
  • Φύλο: Άντρας
  • What can change the nature of a man?
Απ: Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS
« Απάντηση #3494 στις: Νοεμβρίου 02, 2017, 22:36 »
το 2017 τα καλύτερα high end mods είναι custom made με κάτι Lipo να :)

δεν σημαίνει ότι είναι ακριβά απλά αν το θες έτοιμο πληρώνεις (όπως σε όλα στη ζωή)

το υπόλοιπα είναι "καλές" επιλογές

το paranormal πχ που το έχω ξεβάφει (το gun metal)
αν εξαιρέσω αυτό καλό είναι, η πλακέτα σπέρνει, έχει καλό πόλο (με βίδες ρε φουστιδες της Hcigar!) αλλά δεν το λες και high end !  :nope:

με το dicodes γελάω όχι γιατί δεν θα είναι καλή κατασκευή αλλά γιατί πράγμα χωρίς να μπορώ να το αναβαθμίσω εγώ, δεν θα έπαιρνα ποτέ (αλλά αυτά είναι προσωπικά γούστα)





 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63011 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3694 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 981 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172544 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277636 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14123 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9466 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43591 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 452 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36278 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560338 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem