vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

464 επισκέπτες, 4 χρήστες
Mimhsdr, Tem, dkostas, Mulder

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας!

Αποσυνδεδεμένος Tsoumaklis

  • 1
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος darksun85

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
Αυτό με το επιστόμιο του Άρη είναι σπαστικό. Μου το έδωσε τον ατμο ένας φίλος για ένα μήνα και το επιστόμιο τσιγαρισιο δεν το λες. Με ποιο θα μπορούσα να το αντικαταστησω;

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος dimitris1167

  • **
  • 316
  • Φύλο: Άντρας
Καλημέρα είμαι εδώ και κάνα 1,5 χρόνο με έναν και μοναδικό kfl και ήρθε η ώρα για αναβάθμιση και επειδή ήμουν ευχαριστημενος τον πρώτο που κοίταξα ήταν ο prime αλλά αλληθωρησα λίγο και προς τον armed eagle και έχω φάει κόλλημα έχει κάνας φίλος και τους δύο να μου πει εντυπώσεις

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης1966

  • **
  • 306
  • Φύλο: Άντρας
@e-zatmisi
Ωραία η σύγκριση κ αναγκαία

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος e-Zatmisi

  • **
  • 194
  • Φύλο: Γυναίκα
@ darksun85

Για μένα ευτυχώς υπήρξε λύση από το κατάστημα. Μου δώσανε (χάρισμα) ένα επιστόμιο, ευτυχώς μαύρο (ώστε να μην ξεφεύγει από το original ύφος του Αρη). Είναι λεπτό όσο του Kayfun V3. Δεν μου γέμισε το μάτι εξ αρχής αλλά πραγματικά με βόλεψε και στον Αμμιτ και στον Αρη. Αν θέλεις αγορά και βρίσκεσαι κοντά στην Αργυρούπολη, το μαγαζί είναι το MADVAPE.GR
EDIT: Τώρα είδα πως μένεις Πάτρα, αν θέλεις μπορώ να σου πάρω ένα και να σου στείλω.


[member=22514]Βασίλης1966[/member][/color]
Βασίλη ευχαριστώ πολύ. Με έβαλες σε δουλειά ριβιουερ χαχαχα.
Η αλήθεια είναι πως και οι δυο οι ατμοποιητες είναι ωραίοι. Όποιος και αν σε πείθει θα σε καλύψει και θα τον ευχαριστηθείς.
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 18, 2018, 13:11 από e-Zatmisi »

Αποσυνδεδεμένος Christos Z

  • **
  • 173
  • Φύλο: Άντρας
  • To Vape or Not To Vape
[member=14212]e-Zatmisi[/member]
Μήπως ξέρεις τη διάμετρο της τρύπας και το υλικό του επιστομίου που σου δώσανε;

Αποσυνδεδεμένος darksun85

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
@e-zatmisi πόσο έχει δηλαδή;

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος e-Zatmisi

  • **
  • 194
  • Φύλο: Γυναίκα
το επιστόμιο είναι πλαστικό περίπου 80mm εξωτερική διάμετρος και η εσωτερική κάπου στα 50mm και ύψος 1,9cm Τιμή δεν μου είπε γιατι μου το έκανε δώρο.Υποθέτω δεν θα ξεπερνά τα 3 ευρώ.
Από ότι βλέπω δεν τα έχει στο site. Ειδάλλως θα σας έβαζα λινκ
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 18, 2018, 15:59 από e-Zatmisi »

Αποσυνδεδεμένος Dumouriez

  • **
  • 249
  • Φύλο: Άντρας
Παιδιά θέλω προτάσεις για κάποιον ατμο σφιχτό, στεγανό, πολύ στεγανό, Σαχάρα, που να συγχωρεί λαθη και να έχει μικρή κατανάλωση.

Ευχαριστώ...

Αποσυνδεδεμένος darksun85

  • *
  • 33
  • Φύλο: Άντρας
Δες για κανένα kayfun κλώνο ή άμα τα έχεις γνήσιο. Έχω τον v4 εδώ και 3 χρόνια και είναι ωραίος και συγχωρεί λάθη. Έχω ακούσει  καλά λόγια και για τον kayfun prime

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Doggy αλλά με ψιλά σύρματα και χαμηλά βατ. Άμα του βάλεις 40άρια και ατμίζεις στα 30 βατ (σαν τον Ντίνο  :bye: )  δεν θα έχεις χαμηλή κατανάλωση... :nope:

Αποσυνδεδεμένος dinos_74

  • *****
  • 1689
  • Φύλο: Άντρας
  • πεφτω γιατι μπορω να σηκωθω

Αποσυνδεδεμένος Christos Z

  • **
  • 173
  • Φύλο: Άντρας
  • To Vape or Not To Vape
Στεγανός με καλή κατανάλωση-ammit, αν συγχωρεί λάθη δεν ξέρω καθότι νέος στους επισκευάσιμους.

Αποσυνδεδεμένος Dumouriez

  • **
  • 249
  • Φύλο: Άντρας
Σας ευχαριστώ όλους για τις απαντήσεις. Περίμενα ότι θα μου λέγατε για τον kayfun lite +.

Τον ammit τον γλυκοβλεπω καιρό, αλλά δεν ξέρω για την κατανάλωση του και πως τα πάει με 28ga σύρμα.

Αποσυνδεδεμένος wannabe

  • **
  • 288
  • Φύλο: Γυναίκα
Σφιχτός έως πολύ σφιχτός.
Σαχάρα.
Μικρή κατανάλωση.

Εύκολη εξίσωση: kayfun prime. Γνήσιο αν μπορείς και θέλεις, αλλιώς κλωνάρι.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1453 171433 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 22:32
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275337 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15229 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13946 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9257 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42694 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 387 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34878 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557502 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181896 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 168 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9080 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364