vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

507 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, Chris66, Ηρακλης, camber, giorgosp, GeorgeGTS, Sergios

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας!


Αποσυνδεδεμένος Τονι Μοντανα

  • *
  • 64
  • Φύλο: Άντρας
  • Ονειρο μου να δω την Λιανα Κανελλη να ατμιζει!!!
Ευχαριστω πολύ 

Αποσυνδεδεμένος Giannis.B

  • **
  • 367
  • Φύλο: Άντρας
Καλησπέρα σε όλη την παρέα.Παιδιά έχω τον galaxies rta mtl (Συμφωνώ σε όλα όσα έγραψε ο Σταμάτης παραπάνω) αξίζει να πάρω τον ammit mtl ή δεν έχει να μου προσφέρει κάτι καλύτερο σαν ατμοποιητής ?

Αποσυνδεδεμένος Tasos Kyriakidis

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
« Τελευταία τροποποίηση: Νοεμβρίου 13, 2018, 10:00 από Buliwyf »

Ο φίλος με ρώτησε για ελληνικό μαγαζί... 

Αποσυνδεδεμένος dimspy

  • **
  • 179
  • Φύλο: Άντρας
  • https://secure.avaaz.org/campaign/el/free_ahed
δε μας λες κ το ξενο.....


Αποσυνδεδεμένος e-Zatmisi

  • **
  • 194
  • Φύλο: Γυναίκα
[member=14212]e-Zatmisi[/member]
Κάποιο σχόλιο απο την αγορά σου;
Καλησπέρα Βασίλη, Αγόρασα και τον Ares και τον Ammit. Μέχρις στιγμής έχω δοκιμάσει και ατμίζω τον Αμμιτ το smoke της Αφτερ 8 σε DIY. Πιστευω πως είναι πολύ γευσάτος ατμοποιητης, με καλό χτύπημα για 4 μγ νικοτίνης που κάνω. Δεν έχω χάσει γεύση καθόλου με την ίδια αντίσταση στα 1,26Ω. Λίγο καμια φορά έρχεται υγρό από το επιστόμιο, άλλαξα επιστόμιο για να δω αν επιμένει αυτη η υγρη τζούρα, δεν επιμένει με αυτο με το οποίο αντικατεστησα, αλλά έχασα την γευση την οποια ξαναβρήκα με το δικο του επιστόμιο. πιστευω με ενα πιο βελτιωμένο στησιμο θα είμαι πλήρως ικανοποιημενη. Τον Αρη τον είχα δοκιμάσει στο καταστημα και τον αγόρασα ακριβώς για το οτι γευση και χτυπημα ήταν πολύ ικανοποιητικα. Ειναι πολύ κοντα πιστευω οι δυο ατμοποιητες. Πάντως στον Αμμιτ δεν υπάρχει καμια διαρροή.Προσωπικά είμαι πολύ ευχαριστημένη από την αγορα μου

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης1966

  • **
  • 306
  • Φύλο: Άντρας
Καλορίζικοι κ καλοάτμιστοι... Ωραία τα σχόλια σου διότι κι εγω είμαι μεταξύ αυτών των 2 κ επειδή δεν έχω μαγαζί κοντά μου που να μπορώ να δοκιμάσω κάποιον πάω με την τυχη...
Εχω τον galaxies rdta με τον οποίο είμαι ικανοποιημένος αλλά άλλος ένας δεν βλάπτει.
Αν έχεις update κάποια στιγμή, καλοδεχούμενο.

Στάλθηκε από το LG-H815 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος e-Zatmisi

  • **
  • 194
  • Φύλο: Γυναίκα
Ευχαρίστως Βασίλη, θα επανέλθω μόλις έχω νεότερα και από τον Αρη σε αντιπαραβολή με τον Αμμιτ. Καλό υπόλοιπο

Αποσυνδεδεμένος Tasos Kyriakidis

  • *
  • 61
  • Φύλο: Άντρας
Eχω εδώ και τρια χρονια kayfun lite+ και λεω να δοκιμασω κατι άλλο σε σφιχτη τζουρα,αξιζει,θα δω διαφορα σε γευση ?
Και αν ναι ποιον?

Αποσυνδεδεμένος Ulaire

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Hastur ή Hussar κλώνος 2 πολύ καλές και σίγουρες λύσεις!!!

Στάλθηκε από το Redmi 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Συνδεδεμένος Ηρακλης

  • ***
  • 589
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Eχω εδώ και τρια χρονια kayfun lite+ και λεω να δοκιμασω κατι άλλο σε σφιχτη τζουρα,αξιζει,θα δω διαφορα σε γευση ?
Και αν ναι ποιον?
Kayfun Prime :thumpup: 
Ένα κλικ παραπάνω σε γευση απο lite +

Αποσυνδεδεμένος kapapa

  • **
  • 251
  • Φύλο: Γυναίκα
Aliexpress.com...
Επειδή ενδιαφέρομαι για τον συγκεκριμένο ατμο, τι μέθοδο αποστολής επιλέγω στο  alliexpress;

Στάλθηκε από το SM-N960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος e-Zatmisi

  • **
  • 194
  • Φύλο: Γυναίκα
Νεότερα από τον Ares(Innokin) σε σχέση με τον Ammit(Geekvape) 
Θα αξιολογήσω τους δυο ατμοποιητές ως προς στα επιμέρους τους
Ως προς την φιλοσοφία του αέρα και οι δύο δίνουν άπειρες θέσεις επιλογών. Ανάλογα με το στήσιμο θα βρει ο καθένας το άριστο, για αυτόν, σημείο.
Ως προς την αισθητική για μένα κερδίζει ο Αμμιτ (αλλά αυτό είναι υποκειμενικό)
Και οι δυο έχουν άκυρο επιστόμιο... για να απολαύσω εγώ προσωπικά το άτμισμα. Κάνω προσπάθεια για να τα αποδεχθώ και επειδή δυνατότητες ως προς το να βρει κάποιος κάτι που να τον βολεύει και να δένει με το υπόλοιπο σώμα οκ ας πούμε το συγχωρούμε
Ως προς το θόρυβο και οι δυο κάνουν αθόρυβο άτμισμα. Σε κάποιες θέσεις όμως ο Αμμιτ κάνει κάποιο σφύριγμα
Ως προς την απόδοση της γεύσης ο Αμμιτ πιστεύω πως δίνει πιο πειστικό αποτέλεσμα ενώ ο Αρης πιο θαμπό.
Ως προς την παραγωγή ατμού ο Άρης υπερτερεί. 
Αν ήταν να αγοράσω μόνον τον ένα από τους δυο θα διάλεγα τον ΑΜΜΙΤ
(έβγαλα τον τελικό νικητή)

ΥΓ ως προς την στεγανότητα ο Αμμιτ είναι προμελετημένο πως δεν θα έχει καμία αλλά και ο Αρης μέχρις στιγμής ανέχτηκε τα δυο στησίματα χωρίς να δείξει κάποιο πρόβλημα σε διαρροή)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1456 171727 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 21:15
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 275689 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15265 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 13977 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9310 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 42849 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 407 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35144 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 557960 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182214 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 9291 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364