vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

67 επισκέπτες, 4 χρήστες
infernity, manoslykos, mathimatikos1966, agelosd

Twitter

Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)

Αποσυνδεδεμένος nikosxatz

  • **
  • 115
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #330 στις: Δεκεμβρίου 08, 2015, 19:23 »
Τελειώνω τώρα το μπουκαλάκι του Kings Glory, που με κέρδισε σαν καθαρά καπνικό και ξηρό υγρό.
Γευστικότατο για κάποιες ώρες το Read All Abou...NTY: σοκολάτα με καρύδα που θυμίζει ... τα νιάτα μας!

Αποσυνδεδεμένος vkostas

  • *
  • 54
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #331 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 19:30 »
Παίδες έχει παραγγείλει κανείς από εδώ;
Οι τιμές μου φαίνονται αρκετά χαμηλές για 100μελα...  :confused1:

Έχω παραγγείλει από εκεί το 100άρι Maxboro που πλέον έχει γίνει το καθημερινό μου υγρό και ουσιαστικά σου κοστίζει 11.4€ αφού όλα τα 100άρια έχουν 8.5€ πόντους ανταμοιβής για την επόμενη σου αγορά.

Αποσυνδεδεμένος akpe

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #332 στις: Δεκεμβρίου 09, 2015, 20:22 »
Ωραία :) Αν και δεν έχουν μηδενική σε 100ml, θα πάρω 30ρια για την αραίωση (κάνω 3ρα) Ξέρουμε αν υπάρχουν πουθενά στην Αθήνα για δοκιμή;  :-[

Αποσυνδεδεμένος redfantomas

  • **
  • 160
  • Φύλο: Άντρας
  • υγεια κ@υλα κι επανασταση!!!
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #333 στις: Δεκεμβρίου 20, 2015, 21:42 »
Έχω παραγγείλει από εκεί το 100άρι Maxboro που πλέον έχει γίνει το καθημερινό μου υγρό και ουσιαστικά σου κοστίζει 11.4€ αφού όλα τα 100άρια έχουν 8.5€ πόντους ανταμοιβής για την επόμενη σου αγορά.

εμενα μ ου βγαζει ποντους ανταμοιβης 7,5 €

Αποσυνδεδεμένος Apospol

  • ***
  • 547
  • Φριτέζας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #334 στις: Δεκεμβρίου 22, 2015, 19:12 »
Πρόσφατα δοκίμασα και το London Rain.Καραμέλα με καπνικό υπόβαθρο στην εκπνοή.
Μου θύμισε πιο βαριά εκδοχή του entropy στην αρχή.
Πολύ καλό υγρό,πολυ VG όμως και με λίγωσε.Το έσπασα με λίγο entropy να ελαφρύνει λίγο.
Πολύ καλό υγρό πάντως και σίγουρα θα το ξαναπάρω.

Αποσυνδεδεμένος kaozgoat

  • **
  • 252
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #335 στις: Δεκεμβρίου 23, 2015, 00:09 »
Αντε να βγουν και σε 6αρια γιατι το manhattan  και το  ry6 ειναι φοβερα!

Αποσυνδεδεμένος mankar72

  • ****
  • 1240
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #336 στις: Δεκεμβρίου 23, 2015, 00:19 »
Φίλε kaozgoat μπορείς τα 9άρια να τα αραιώσεις λίγο με μηδενική βάση και είσαι ΟΚ τόσο από νικοτίνη όσο και από οικονομία ;)

Αποσυνδεδεμένος aenaos

  • **
  • 220
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #337 στις: Δεκεμβρίου 23, 2015, 15:17 »
Σημερα ειδα οτι κυκλοφορουν για DIY διαφορες γευσεις της hexosell(manhatan virginia maxboro.....κλπ)
ισως αυτη ειναι η κινηση που μας υποσχεθηκε η openprotocol στον χωρο του diy
μπουκαλακι των 10ml τιμη....χωμα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος kaozgoat

  • **
  • 252
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #338 στις: Δεκεμβρίου 23, 2015, 22:09 »
Φίλε kaozgoat μπορείς τα 9άρια να τα αραιώσεις λίγο με μηδενική βάση και είσαι ΟΚ τόσο από νικοτίνη όσο και από οικονομία ;)
Ναι και αυτα που μας εστειλαν για δοκιμες ετσι τα εκανα, αλλα προτιμώ χωρις αραιωση για να μη χανει σε ένταση αρωματος!

Αποσυνδεδεμένος lesarros

  • **
  • 203
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #339 στις: Δεκεμβρίου 23, 2015, 23:16 »
Σημερα ειδα οτι κυκλοφορουν για DIY διαφορες γευσεις της hexosell(manhatan virginia maxboro.....κλπ)
ισως αυτη ειναι η κινηση που μας υποσχεθηκε η openprotocol στον χωρο του diy
μπουκαλακι των 10ml τιμη....χωμα :thumpup:


Σε ποιο κατάστημα είδες τα  diy φίλε μου?

Αποσυνδεδεμένος aenaos

  • **
  • 220
  • Φύλο: Άντρας

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #341 στις: Δεκεμβρίου 27, 2015, 15:59 »
Αναφέρω κι ας άργησα, αφού θεωρώ καλύτερο να εξαντλώ το 30μελο της προσφοράς, ώστε να έχω πιο σφαιρική άποψη.
Μιλάω για το υγρό... το υγρό... δεν φαίνεται  ο τίτλος, το μελάνι που λέγαμε, αλλά ήταν το delicious με δυο τελείες ενδιάμεσα.

1) Το μελάνι της ετικέτας ποσώς με ενδιαφέρει αν είναι καλής ή κακής ποιότητας. Απλά, στο μέλλον, καλό θα ήταν να διακρίνονται οι σημάνσεις ασφαλείας, προς αποφυγήν τυχόν ατυχήματος.

2) Η γενική εντύπωση από όλο τα υγρά όλων των σειρών (ναι, έχω μια πρώτη εντύπωση του 0,5ml) επιβεβαιώνει ότι όντως, είναι πολύ φιλικά στις αντιστάσεις. Αν μάλιστα προσέξει κανείς ότι κάθε υγρό έχει το δικό του χρώμα, καταλαβαίνει ότι έγινε μια σοβαρή προσπάθεια.

3) Το συγκεκριμένο υγρό μάλλον θυμίζει νουτέλα, με αξιοπρεπή γεύση. Το άρωμα σχεδόν εξαφανίζεται αν ξαναγεμίσω το τανκάκι με σκέτη βάση, αλλά το αποδίδω στο ότι είμαι πλουσιοπάροχος σε άρωμα με τα diy μου και έτσι έχω συνηθίσει.

Βαθμός (από κάποιον που δεν έχει βάλει μια στάνταρ κλίμακα αλλά μια ζωή διορθώνει) 80/100.

συνεχίζεται...

Αποσυνδεδεμένος ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ

  • *****
  • 2184
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #342 στις: Ιανουαρίου 03, 2016, 19:22 »
Manhattan: Μπεμπεκοϊδές επιτυχημένο. Για τον καφέ. Θα το αγόραζα άνετα!  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος robbinsrules

  • ***
  • 571
  • Φύλο: Άντρας
  • Carpe Noctem
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #343 στις: Ιανουαρίου 05, 2016, 16:34 »
Μιας και εχει περασει καιρος απο την παραλαβη του πακετου να πω και εγω τις εντυπωσεις μου απο οσα υγρα προλαβα να δοκιμασω!
Οι δοκιμες εγιναν πρωτα σε magma με καπακι eviva-d και στην συνεχεια σε eviva-t, phenomenon momentous και εσχατως σε kfl+!
Συρματα ολα kanthal a1 0.28-0.32 και microcoil ειτε 2mm ειτε 2,5mm!
Manhattan: Ενα πολυ ευχαρστο υγρο που στην οσμη απο το μπουκαλι σε προδιαθετει και για την γευση του!Η αρχικη αισθηση ειναι σιγουρα τσιγαρισια με την καραμελα να γλυκαινει το στομα και σε προκαλει για απανωτες τζουρες για να καταλαβεις ποιος ξηρος καρπος υπαρχει μεσα!Η αισθηση μου ειναι φουντουκι και με μια καβουρδισμενη αισθηση!Για 9 mg νικοτινης και high vg το ντουμανι αναμενομενο αλλα και το χτυπημα δεν παει πισω!Χωρις ετικετα θα μαντευα 60 vg περιπου!Για τον καφε το πρωι οτι πρεπει οπως και μετα το φαγητο!Με ποτο επισης παει ειδικα για οσους εχουν συνηθισει να τσιμπολογανε και το ξηροκαρπιο τους ταυτοχρονα!
Αν θα εβγαινα να το αναζητησω σε ενα δρομο γεματο zombies(Εχω φαει σκαλωμα με το The Walking Dead,xaxa!)? Η απαντηση ειναι σιγουρα ναι και μαλιστα Θα εβγαινα και μερα μεσημερι!
Project Entropy: Εχει παρατηρησει κανεις πως οταν θελεις να διαβασεις κατι σοβαρο και που απαιτει προσπαθεια για την κατανοηση του ειναι καλυτερο να ξεκινας με κατι light(π.χ Bukowski) για να προετοιμαστεις για την συνεχεια?Ε αυτο υγρο θελει να εχεις δοκιμασει κατι πριν ωστε να σου καθαρισει την γευση και να το αντιληφθεις σε ολη του την πολυπλοκοτητα!Μηλο ζυμη σαντιγυ και κατι αλκοολικο σκανε στο στομα σου χωρις να καταλαβαινεις τι ειναι τι παρα ωρα μετα!Επισης περιεχει καραμελα οχι προς την βουτυρατη κατευθυνση αλλα με την εννοια της καμμενης ζαχαρης!Για πρωι θεωρω οτι δεν εχει νοημα γιατι δεν θα καταλαβεις και πολλα αλλα μετα το φαγητο παει αερας ειδικα οταν σκεφτεις, να ειχαμε ενα γλυκο τωρα...!Για βραδυ το δοκιμασα με μηλιτη και weiss μπυρα και μπορω να πω οτι μου τιαριαξε αρκετα με την μπυρα!Αν θα εβγαινα να το αναζητησω σε ενα δρομο γεματο zombies?Σιγουρα ναι γιατι μπροστα στην υπογλυκαιμια σιγα μην φοβηθω τα σαγωνια!
London Rain: Εδω τα πραγματα δειχνουν για μενα οτι η εταιρια το ψαχνει στα υγρα της και δεν χρησιμοποιει τα ιδια συστατικα παντου αλλα προσπαθει να διαφοροποιησει γευσεις και αρωματα!Καραμελα βουτυρου με πολυ ωραια ενταση και στο τελος μια αλμυρη αισθηση για να γινει ακομα πιο εντονη η γλυκα!Απολυτως εθιστικο αν και δεν το περιμενα και αποδειχτηκε αψογο για τον καφε, το δεκατιανο,μετα το φαγητο,με τον επομενο καφε, μετα τον επομενο καφε, πριν το βραδινο...το πιασατε το νοημα!
Αν θα εβγαινα να το αναζητησω σε ενα δρομο γεματο zombies? Ευκολα και χαλαρα και ας αντιμετωπιζα ολοκληρη ζομπι-πολη!
Ολα τα υγρα αφηνουν ωραια μυρωδια στο χωρο με εμφαση στο London  Rain και δεν αντιμετωπισα προβλημα με την ρευστοτητα τους!Επεται και συνεχεια αν και αυτα τα 3 μπαινουν σιγουρα σε λιστα για αγορα!
Να συμπληρωσω οτι τα υγρα ειναι πολυ καθαρα και τα καταλοιπα τους ειναι ελαχιστα!
« Τελευταία τροποποίηση: Ιανουαρίου 05, 2016, 17:25 από robbinsrules »

Αποσυνδεδεμένος Shadowjump

  • ****
  • 1428
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά NATURA by HEXOCELL (εντυπώσεις)
« Απάντηση #344 στις: Ιανουαρίου 05, 2016, 16:46 »
Με νιωθεις για το London Rain. Εχω φαει και εγω τρελο κολλημα μαζι του!


Τα υγρα που ειναι διαφορες γευσεις, π.χ. de.li.ci.ous, chocolate cake, κλπ, πιστευω δεν πετυχαινουν ακριβως το ονομα του τιτλου. Και αυτο το λενε και αλλοι που τους δινω να δοκιμασουν. Τα καραμελοειδη ομως, τα εχουν πετυχει απολυτα!


Που αλλου εχει DIY υγρα;;;;;;; Θελω να τρεξω να παρω liberty!!!!

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 263 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 211 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21213 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282188 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208073 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66650 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175057 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313331 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14738 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125107 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93804 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4376 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix