vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Cthulhu Hastur MTL RTA.

Αποσυνδεδεμένος cloak

  • ***
  • 606
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα ρεί και ουδέν μένει
Απ: Cthulhu Hastur MTL RTA.
« Απάντηση #15 στις: Μαρτίου 25, 2018, 20:38 »
Ευχαριστουμε Παναγιώτη. Λιτος και περιεκτικος. Καλή αρχή.

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2298
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Cthulhu Hastur MTL RTA.
« Απάντηση #16 στις: Μαρτίου 25, 2018, 20:54 »
Αν υπάρχει πρόβλημα γλώσσας του ριβγιούερ, υπάρχει και σε Μπουσάρδο, να ξέτε. :)

Αποσυνδεδεμένος Giannis.B

  • **
  • 367
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cthulhu Hastur MTL RTA.
« Απάντηση #17 στις: Μαρτίου 25, 2018, 21:19 »
Μπραβο στον φιλο για την παρουσιαση.Εχω δει και διαβασει τα καλυτερα.


Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Cthulhu Hastur MTL RTA.
« Απάντηση #18 στις: Μαρτίου 25, 2018, 21:20 »
Κώστα, ψήνεσαι! Και ψήνεσαι και ψεύδεσαι! (ότι δηλαδή έφαγες κόλλημα με το καφετί το ντριπακι και καλά). Θα φας Unfollow  :laugh1:
Αλήθεια λέω! Έχω μια μικρή (μεγάλη δηλαδή...) ψύχωση με τα drip tips.  ;D

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2298
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Απ: Cthulhu Hastur MTL RTA.
« Απάντηση #19 στις: Μαρτίου 25, 2018, 21:27 »
Το γνωρίζω Κων/νε μου. Εχω αρχίσει να σας μαθαίνω (και να σας απολαμβάνω) σιγά-σιγά. :bye:

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Cthulhu Hastur MTL RTA.
« Απάντηση #20 στις: Μαρτίου 25, 2018, 21:46 »
2 Έλληνες ριβγιούερς, 0 αναφορές στην αδυναμία ή έστω δυσκολία που απαιτεί κόλπο πρόσβασης στο ντεκ.

Με τις υγείες μας. Πάω να κάνω εγγραφή στον Jai Haze.

Το ντριπ τιπ = έρωτας...

Αποσυνδεδεμένος ako

  • ***
  • 831
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cthulhu Hastur MTL RTA.
« Απάντηση #21 στις: Μαρτίου 25, 2018, 22:09 »
Και συνεχίζω, όλοι οι άτμο ή τα μοντάκια λειτουργούν υποδειγματικά και απροβλημάτιστα και αφού περάσει κάποιο εύλογο χρονικό διάστημα και τους ρωτήσει κανένας σε κανα vlog, '' τί γνώμη έχεις για το τάδε κομμάτι;'', ενώ στο ριβιού τον έχουν παρουσιάσει ως ''διαμάντι'', σου λένε '' για πέταμα, πήγαινε γι' άλλα''. -''Ναι, αλλά στην παρουσίαση που του είχες κάνει, άλλα έλεγες''. - ''Ε να, ξέρεις τότε ήταν καλό κομμάτι, έχουν βγει πιο καινούρια και πιο καλά, και δεν μπορεί να σταθεί πλέον''. Και η ζωή συνεχίζεται...

Αποσυνδεδεμένος paloukaros

  • *****
  • 5211
  • Φύλο: Άντρας
  • Urge to P|U|R|G|E| ...
Απ: Cthulhu Hastur MTL RTA.
« Απάντηση #22 στις: Μαρτίου 25, 2018, 22:14 »
2 Έλληνες ριβγιούερς, 0 αναφορές στην αδυναμία ή έστω δυσκολία που απαιτεί κόλπο πρόσβασης στο ντεκ.

Με τις υγείες μας. Πάω να κάνω εγγραφή στον Jai Haze.

Το ντριπ τιπ = έρωτας...
Μίλησε  και ο gusάκιας  που  ανακάλυψε  πριν  λίγους  μήνες το γέμισμα απο πάνω  :laugh1:
Σοβαρά  πάντως εκτός το θέμα της πρόσβασης του deck ο άτμο είναι απο τους κινέζικους μακράν ο πιο απροβλημάτιστος και με το καλύτερο χτύπημα  :yes:

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Cthulhu Hastur MTL RTA.
« Απάντηση #23 στις: Μαρτίου 25, 2018, 22:19 »
Δεν είχα Gus με γέμισμα από κάτω, ούτε θα τον έπαιρνα άμα δεν είχε εύκολο γέμισμα. Σε κάθε περίπτωση πάντως δεν θα το ξέχναγα στο review  :))

Και αυτό δίνει άλλο ένα μπράβο στον PanCivi που άνοιξε το νήμα αναφέροντας όλες τις παραμέτρους.

Απ: Cthulhu Hastur MTL RTA.
« Απάντηση #24 στις: Μαρτίου 25, 2018, 22:38 »
Πολυ ωραιος ατμοποιητησ.Τον εχω εδω και 2 μηνες και ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.Το μονο θεματακι που εχω καποιεσ φορες ειναι οτι στο κλεισιμο μετα απο γεμισμα μου εχει διαρροες απο τις εισαγωγες αερα αλλα υποθετω πως δεν πατυχαινω το βαμβακωμα γιατι δεν μου το κανει συνεχεια.Τις τελευταιες 5 ημερες τον εχω στησει με το φαρδυτερο pin αερα και βαραω και ψευτοπνευμονικες οι οποιες ειναι αρκετα αερατες θα ελεγα.Τον εχει δουλεψει αραγε κανεις ετσι η ειμαι ο μονος που το εχω κανει?

Απ: Cthulhu Hastur MTL RTA.
« Απάντηση #25 στις: Μαρτίου 25, 2018, 22:55 »
Αυτό το καφέ ντριπτιπάκι μου έχει κλέψει την καρδιά... :yes:


Ευχαριστούμε Pan για την παρουσίαση!  :thumpup:
Κι αυτό που ξεχάσαμε να πούμε είναι ότι και το 2ο ντριπτιπάκι που έχει η συσκευασία είναι το ίδιο  look αλλά  ΠΟΛΥ στενό.

Στάλθηκε από το Lenovo A6000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cthulhu Hastur MTL RTA.
« Απάντηση #26 στις: Μαρτίου 25, 2018, 23:21 »
;)
Να πως έγινε ο μάτις μου απο τις ρόγες του σφιχτερ-vape -ονόματα-δε-λεμε- όταν άκουσε και για το σουπερ στενό τιπάκι...

Γείτσες Κώτσο..

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cthulhu Hastur MTL RTA.
« Απάντηση #27 στις: Μαρτίου 25, 2018, 23:27 »
Και από εμένα αγαπημένος εδώ και μια εβδομάδα, επιτέλους αντικαταστάθηκε ο Ares και ησύχασα μια και καλή από αυτό το πράγμα.
Με επιφυλάξεις για τον Hastur (κακή εμπειρία από cthulhu στο παρελθόν με τον προηγούμενο mtl τους ), να που ήρθε και φάνηκε απ' την αρχή ότι γίνεται άνετα ο επόμενος doggy. Μικρά θεματάκια που ήδη αναφέρθηκαν, σε καμία περίπτωση δεν προβληματίζει ιδιαίτερα.
Ένα μόνο θα προσθέσω, στα "αεράτα" του στησίματα και με σύρμα άνω των 28ga το drip tip του έχει την τάση να μαζεύει εύκολα υγρό. Ναι ακόμα και το χοντρό του. Έβαλα ένα από cloud one και τέλος, σίγουρα σε πιο λεπτό σύρμα θα γυρίσω το καφέ του που κατά τα υπόλοιπα το βρίσκω κι εγώ υπέροχο.
Ένα ακόμα που θυμήθηκα μόλις, αν κλείσει λίγο ο αέρας απ' το δαχτυλίδι, αποκτάει έναν ήχο που σπάει κόκαλα. Προτιμώ να ξεστήσω και να αλλάξω pin δηλαδή απ' το να κλείσω το δαχτυλίδι αν τον θέλω πιο σφιχτό.

Κατά τα υπόλοιπα γευσάρα ο Hastur, πάμπολλες ρυθμίσεις, απροβλημάτιστη λειτουργία, πάρα πολύ καλή ποιότητα κατασκευής, αξιόπιστος και εμπνέει ασφάλεια άνετα για όλη μέρα!

Ρουφάει λίγο το υγράκι αλλά χίλιες φορές χαλάλι του. :)

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Cthulhu Hastur MTL RTA.
« Απάντηση #28 στις: Μαρτίου 25, 2018, 23:29 »
Δεν κρυβόμαστε εδώ [member=13213]chillo[/member].  ;)

Το έχω σταμπάρει σε έναν φίλο που τον έχει και "παίζει" αυτό το διάστημα. Περιμένω απλώς να γυρίσει πλάτη!

Υ.Γ. Που τον δοκίμασα στο φίλο που λέω, καλή γεύση δίνει. Μια χαρούλα  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Cthulhu Hastur MTL RTA.
« Απάντηση #29 στις: Μαρτίου 25, 2018, 23:50 »
Ναι πάει καιρός που κι εμείς λέμε να τον πάρουμε μόνο για τα τιπάκια... και βλέπουμε
:))
μαναστάνωσε κι ο makis206
 με σύρμα άνω των 28ga το drip tip του έχει την τάση να μαζεύει εύκολα υγρό
:hmmm:
Αν αρχίσουμε και τα πόδια και τις ίντσες στο μήκος, να αρχίζουμε να ξεσκονίζουμε το τηλ. του Τραμπ (το ειχα απο τοτε που μας εκανε τα κετερινγκ :hapy_crazy: )

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1686 180407 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 04:40
από Tem
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 16 8282 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 26, 2024, 17:10
από Sergios
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 125 33908 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 19:13
από ΛΥΚ
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 535204 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 59718 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 237258 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 559 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 14623 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 136093 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8819 1085205 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 00:26
από Σταύρος 63
Taifun GTR clones [Κλώνοι επισκευάσιμων] 169 35329 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 20:19
από axilleaspro
Υγρα net ΥΓΡΑ (γενικά) 24 10150 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 18, 2024, 17:45
από tsep12