vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

414 επισκέπτες, 11 χρήστες
dkostas, gfilip, Jorge, sakissalonika, Sergios, panoskapa, camber, teo77, Milarepa, Doubt, yorgoss

Twitter

UPDATE 1 : Στάλθηκε η Επιστολή μας Προς τον Πρωθυπουργό!

Αποσυνδεδεμένος rouli726

  • *
  • 74
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: UPDATE: Στάλθηκε η Επιστολή μας Προς τον Πρωθυπουργό!
« Απάντηση #105 στις: Ιουνίου 23, 2016, 03:37 »
πολυ καλη η δουλεια που κανατε και φυσικα το εστειλα κι εγω στα μειλ π αναρτησατε καθως και στα μειλ της επιτροπης που βρηκα στο διαδικτυο αναρτημενα.
ευχομαι καποια στιγμη αυτη η χωρα να σοβαρευτει....

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: UPDATE: Στάλθηκε η Επιστολή μας Προς τον Πρωθυπουργό!
« Απάντηση #106 στις: Ιουνίου 23, 2016, 08:53 »
Ευχαριστώ και εγώ την ομάδα που ασχολήθηκε, έστειλα με τη σειρά μου e-mail.
Οι πιθανότητες δεν είναι μεγάλες, το καθήκον μας όμως το κάναμε....
Είναι πολύ χειρότερο να μην προσπαθήσεις καθόλου. Προσπάθησε και ας μην πετύχεις...

Αποσυνδεδεμένος skordoman

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
  • Τι δεν καταλαβαίνεις ;
Απ: UPDATE: Στάλθηκε η Επιστολή μας Προς τον Πρωθυπουργό!
« Απάντηση #107 στις: Ιουνίου 23, 2016, 09:56 »
Σήμερα συνάδελφος με ενημέρωσε ότι σε αθλητικό ραδιόφωνο της Θεσσαλονίκης, σε αυτά τα bullets ειδήσεων (μόνο οι τίτλοι δλδ), ότι ισχύει η απαγόρευση του Η.Τ στους δημόσιους χώρους. !!!!

Βέβαια από όσο τουλάχιστον ξέρω εγώ αυτό προβλέπεται από τον νέο νόμο αλλά ακόμα, δεν έχει ψηφιστεί ο νόμος. Αν έχει αλλάξει κάτι και το ξερει κάποιος σίγουρα ας μας ενημερώσει, διαφορετικά από σήμερα τουλάχιστόν να ξέρετε ότι όλο και κάποιος που είδε, άκουσε, διάβασε ότι απαγορεύτικε το άτμισμα στους δημόσιους χώρους,άσχετα αν δεν ψηφίστηκε ακόμα ο νόμος, μπορεί να σας\μας κάνει την ζωή λίγο ποιό δύσκολη  :wall: :wall:

Αποσυνδεδεμένος BlaCkMamba

  • **
  • 113
  • Φύλο: Άντρας
  • VTC+Pico, CloudOne V3, Kayfun L+, Vaporesso Gemini
Απ: UPDATE: Στάλθηκε η Επιστολή μας Προς τον Πρωθυπουργό!
« Απάντηση #108 στις: Ιουνίου 23, 2016, 10:57 »
Ενα μεγάλο μπράβο σε όλους σας για την υπέροχη επιστολή!

Αποσυνδεδεμένος Sofia K.

  • *
  • 36
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Ατμίζειν εστί εύ ζην
Απ: UPDATE: Στάλθηκε η Επιστολή μας Προς τον Πρωθυπουργό!
« Απάντηση #109 στις: Ιουνίου 23, 2016, 11:30 »
Συγχαρητήρια για την πρωτοβουλία και την εξαιρετική δουλειά! 
Η ανταπόκρισή μας δεν θα μπορούσε παρά να είναι δεδομένη.

Αποσυνδεδεμένος fkatsa

  • **
  • 132
  • Φύλο: Άντρας
Απ: UPDATE: Στάλθηκε η Επιστολή μας Προς τον Πρωθυπουργό!
« Απάντηση #110 στις: Ιουνίου 23, 2016, 12:31 »
Μπράβο και συγχαρητήρια σε όλους σας για την προσπάθεια και τον χρόνο που αφιερώσατε,
Προσδοκώ οι κυβερνώντες και μη, να μελετήσουν και να ασχοληθούν με τα αιτήματα και τις παρατηρήσεις της επιστολής

Αποσυνδεδεμένος Foyle

  • **
  • 178
  • Φύλο: Άντρας
Απ: UPDATE: Στάλθηκε η Επιστολή μας Προς τον Πρωθυπουργό!
« Απάντηση #111 στις: Ιουνίου 23, 2016, 12:48 »
Έστειλα κι εγώ παντού. Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους για την προσπάθεια :respect:

Συνδεδεμένος Doubt

  • *****
  • 2812
  • Φύλο: Άντρας
Απ: UPDATE: Στάλθηκε η Επιστολή μας Προς τον Πρωθυπουργό!
« Απάντηση #112 στις: Ιουνίου 23, 2016, 21:50 »
Bravo και καλή επιτυχία  :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: UPDATE: Στάλθηκε η Επιστολή μας Προς τον Πρωθυπουργό!
« Απάντηση #113 στις: Ιουνίου 24, 2016, 00:10 »
Τα mail στάλθηκαν - η παρεούλα του φόρουμ έκανε ένα μικρό θαύμα πραγματικότητα.

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
Απ: UPDATE: Στάλθηκε η Επιστολή μας Προς τον Πρωθυπουργό!
« Απάντηση #114 στις: Ιουνίου 24, 2016, 08:50 »
Αντε την εστειλα κι εγω. Καλα;  :bye:

Αποσυνδεδεμένος satya

  • *
  • 29
  • Φύλο: Γυναίκα
  • "No mud, no Lotus"
Απ: UPDATE: Στάλθηκε η Επιστολή μας Προς τον Πρωθυπουργό!
« Απάντηση #115 στις: Ιουνίου 24, 2016, 09:13 »
Καλημέρα σας!! ;D


Ευγε για την πρωτοβουλία!!!! :respect:


Προσωπικά θα ζητούσα και καθολική αφαίρεση των άρθρων που αφορούν στο άτμισμα, από το νομοσχέδιο που αφορά στον καπνό, αλλά αυτό μπορώ να το γράψω στο συνοδευτικό μου κείμενο. :)


Μπραβο και πάλι!!!!!!


Αφού στέλνουμε που στέλνουμε mails, αν θέλετε στείλτε τα και σε όλα τα όργανα της Κυβέρνησης. Μάζεψα λοιπόν για να συμβάλλω κι εγώ με κάποιον τρόπο, ΟΛΑ τα mails, από υπουργούς, αναπληρωτές και γραμματείς από εδώ: http://www.ggk.gov.gr/?page_id=138 (site Γενικής Γραμματείας της Κυβέρνησης) και το μόνο που χρειάζεται είναι ένα απλό copy paste στα cc σας.


Το - Προς

[email protected], [email protected], [email protected]


CC - Κοινοποίηση


[email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected], [email protected]




Αν κάποιος έχει κάνει κάτι αντίστοιχο για τα κόμματα, θα μπορούσε να μας δώσει τα mails για να τα συμπεριλάβουμε;;


Καλοτάξιδα τα μηνύματα και καλά αποτελέσματα να έχουμε!!!!


Ευχαριστούμε :thumpup:

Οι διευθύνσεις προστέθηκαν και στο πρώτο μήνυμα.






« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 24, 2016, 10:50 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Απ: UPDATE: Στάλθηκε η Επιστολή μας Προς τον Πρωθυπουργό!
« Απάντηση #116 στις: Ιουνίου 24, 2016, 15:08 »
Μετά το e-mail απάντηση μου  στην δημοσιογράφο της ιστοσελίδας sofokleousin.gr για το άρθρο της και την αποστολή της επιστολής των παιδιών σήμερα την έβαλε online.

http://www.sofokleousin.gr/archives/305443.html

Αποσυνδεδεμένος nikosallos

  • *****
  • 1613
  • Φύλο: Άντρας
  • ..έχει ο θεός...
Απ: UPDATE: Στάλθηκε η Επιστολή μας Προς τον Πρωθυπουργό!
« Απάντηση #117 στις: Ιουνίου 24, 2016, 15:36 »
Μπράβο καθημερινέ..... excellent !!!

Αποσυνδεδεμένος xristakos2006

  • **
  • 129
  • Φύλο: Άντρας
  • ΟΧΙ η.τ αλλά συσκευή ατμίσματος PLEASE
Απ: UPDATE: Στάλθηκε η Επιστολή μας Προς τον Πρωθυπουργό!
« Απάντηση #118 στις: Ιουνίου 24, 2016, 21:23 »
Έστειλα και εγώ.
 Ένα μεγάλο ΜΠΡΑΒΟ σε όσους ασχολήθηκαν για την σύνταξη της.
:respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect: :respect:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: UPDATE: Στάλθηκε η Επιστολή μας Προς τον Πρωθυπουργό!
« Απάντηση #119 στις: Ιουνίου 24, 2016, 21:30 »
Μετά το e-mail απάντηση μου  στην δημοσιογράφο της ιστοσελίδας sofokleousin.gr για το άρθρο της και την αποστολή της επιστολής των παιδιών σήμερα την έβαλε online.

http://www.sofokleousin.gr/archives/305443.html

Ανακάλεσα κι εγώ κάποια μέρη της δικής μου εμπρηστικής απάντησης και υπόσχομαι να μην ξαναγράψω εν βρασμώ. Και ανακάλεσα μόνο και μόνο επειδή αφαιρέθηκε η φωτό με το φύλλο κάνναβης.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172371 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277080 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15439 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14081 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9424 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43362 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 437 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35962 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 559699 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182838 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 221 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10868 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364