vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

58 επισκέπτες, 6 χρήστες
bloodlessz, infernity, manoslykos, chkontog, grag, lagoudakis

Twitter

Μου βρωμάει, μου ξυνίζει... Υγρά που αφήνουν τη χειρότερη μυρωδιά στον χώρο.

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Έχουμε νήματα για τη χειρότερη γεύση και την καλύτερη γεύση, νομίζω ήρθε ο καιρός για νήμα με την χειρότερη μυρωδιά που αφήνει ένα υγρό στον περιβάλλοντα χώρο.
Καλό θα ήταν να μην περιοριστούμε μόνο στην δική μας αντίληψη της μυρωδιάς, γιατί συνήθως αυτός που ατμίζει ένα υγρό δεν ενοχλείται από τη μυρωδιά που μένει στο χώρο, αλλά να στηριχτούμε περισσότερο στις γνώμες των τρίτων που μοιράζονται τον χώρο μαζί μας.
Κάνω την αρχή με το Grandmaster της Five Pawns που αν και πολλοί ατμιστές ορκίζονται στο όνομα του, καταφέρνει να μετατρέπει το άρωμα τoυ φυστικοβούτυρου και της μπανάνας σε παστουρμαδίλα από έξτρα παλαιωμένο παστουρμά Αρμένικο.




Αποσυνδεδεμένος renesis

  • **
  • 399
  • Φύλο: Άντρας
  • Tango's dirty only if it's done right...
Κατ' αρχάς προτείνω να μαστιγωθεί δημοσίως ο ποιητής που τόλμησε να κακολογήσει το grandmaster. Είναι τόση η ευτυχία που σε κατακλύζει ατμίζοντάς το που το να μυρίζει άσχημα στο χώρο είναι καλό, γιατί κανείς δε θα σου ζητήσει να το δοκιμάσει.  ;)

Εγώ να πω για το black flag fallen για το οποίο είχε ξεσηκωθεί όλος ο όμιλος μπριτζ όταν το ατμίζαμε ταυτόχρονα με τον τρύφωνα. Αρκετοί έλεγαν ότι τους πόνεσε το κεφάλι τους από τη μυρωδιά.

Επίσης, το enter the dragon της alchemy (το τσίλι). Όταν το άτμιζα για το review το μύρισαν 3 άτομα και μόνο που δε με έβρισαν.  :))

Αποσυνδεδεμένος e-go FUN

  • ***
  • 791
  • Φύλο: Άντρας
Εμενα που παραπονεθηκαν προσφατα για το statex red της TW. Ρωτησα πως περιπου μυριζει για να καταλαβω και μου ειπαν κατι χαλασμενο, απροσδιοριστο :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος metmat

  • **
  • 470
  • Φύλο: Άντρας
Παράπονα μέχρι στιγμής έχω δεχτεί για το red alert από after8, αλλά αυτό που άφηνε την περισσότερη μυρωδιά και μάλιστα αρκετά βαριά στον χώρο ήταν το woody snuff από umami.
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 08, 2015, 12:23 από metmat »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Σε όλο το διάστημα που ατμίζω, έχω δοκιμάσει πολύ πράμα. Μεταξύ αυτών και υγρά τα οποία με έκαναν να έχω σπασμούς και να αρχίζω να μιλάω σε ακατάληπτες διαλέκτους. Ακόμα και το Grandmaster που πολλοί χαρακτηρίζουν ως παστουρμά, εμένα όταν το ατμίζει άλλος μου μοσχοβολάει.

Τίποτα μα τίποτα όμως, δεν μπορεί να συγκριθεί με τη μπόχα που βγάζει το Κάστανο της Flavourart. Ευτυχώς δεν γνωρίζω κανένα που να το ατμίζει και έτσι δεν έχει χρειαστεί να βιαιοπραγήσω απροκάλυπτα. Αν υπήρχε τέτοιο άτομο στον περίγυρό μου, εύκολα θα υιοθετούσα το αμερικάνικο απόφθεγμα "Shoot First, Ask Questions Later"... Για το BFF που λέει παραπάνω ο Νίκος, συμφωνώ εν μέρει: δεν έχει άσχημη μυρωδιά ΚΤΤΜΓ, απλά είναι πολύ βαριά!
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 08, 2015, 11:52 από Cruiser79 »

Αποσυνδεδεμένος eliaspage

  • **
  • 264
  • Φύλο: Άντρας
Ένα από τα βασικά που έχω ακούσει να μου την λένε για την μυρωδιά είναι το captain jack της halo όπως και για το the jack από after 8!!!

Αποσυνδεδεμένος thenetpoet

  • *****
  • 6415
  • Φύλο: Άντρας
  • Πανορατμίξ
Όποιοι δεν το έχετε ήδη κάνει, παρακαλώ βάλτε τα ονόματα των υγρών με bold για να ξεχωρίζουν εύκολα οπτικά μέσα στο κείμενο :)

Αποσυνδεδεμένος panagosg

  • **
  • 255
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιώργος
Cuban ligua και Dan lucas snakebite

Αποσυνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9595
  • Φύλο: Άντρας
Grandmaster και Black Flag Fallen της Five Pawns.
To πρώτο μάλλον με διαφορά το χειρότερο αν και εξαιρετικό υγρό. Eντελώς αυθεντική - ενοχλητική μυρωδιά παστουρμά  :yes:
Φυσικά δεν είναι και τα μοναδικά αφού υπάρχει πλήθος άλλων υγρών με ενοχλητική μυρωδιά (puros, torque56 κλπ). Και για να ακριβολογώ είναι ελάχιστα τα υγρά που δεν αφήνουν μυρωδιά, ευχάριστη ή δυσάρεστη.

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Fotia από Atmos (μυρίζει σαν παστουρμας) και Ρuro Cubano πάλι από Atmos (δεν μπορώ να περιγράψω σαν τη μυρίζει, μάλλον σαν το θάνατο :)))

Αποσυνδεδεμένος vaman

  • *
  • 17
  • Φύλο: Άντρας
Woody Snuff umami,οσμή τσίκνα μπορεί και να νομίζουν οτι κατουρήθηκες

Αποσυνδεδεμένος Perikles

  • **
  • 174
  • Φύλο: Άντρας
Halcyon Haze Earth Brother λες και το ψημένο καστανό ψήθηκε τόσο πολύ που έγινε καμένη φασολάδα...

Στην εταιρία πρέπει να γελάνε κάθε φορα που έχουν παραγγελια αυτού του υγρού..

Αποσυνδεδεμένος boson

  • **
  • 176
  • Φύλο: Άντρας
Ρuro Cubano πάλι από Atmos (δεν μπορώ να περιγράψω σαν τη μυρίζει, μάλλον σαν το θάνατο :)) )

εμενα μου θυμισε σαν να κατουρισε γατα.  :)) :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος kongeo

  • ****
  • 1209
  • Φύλο: Άντρας
Εμενα και για το french pipe liqua μου ελεγαν οτι βρωμαει μπασματι...οσοι ξερετε καταλαβατε,για τους αλλους θα πω οτι είναι ενα ειδος ρυζιου με εντονη μυρωδια...

(Bold δεν μπορουσα να βαλω ειμαι απο το κινητο)


εισαγωγή bold
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 08, 2015, 14:46 από spectrum »

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Από αυτά που μπορώ να θυμηθώ πρώτο, είναι φυσικά το...


KAPNOS από ATMOS LAB


Με τις πρώτες 5 τζούρες εντός τοίχων (του σπιτιού) απειλήθηκα ότι θα βγω εκτός τοίχων (του σπιτιού) από τη σύζυγο!! Τελικά αφού της είπα "Εγώ θα αποφασίσω που θα ατμίζω"... βγήκα έξω να το ατμίσω! :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 255 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 207 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21112 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282045 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208050 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66493 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175000 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313260 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14684 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125067 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93760 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix