vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

76 επισκέπτες, 6 χρήστες
Aspirecigs, myiorgos, dvelev, Milarepa, Sergios, Jorge

Twitter

Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #105 στις: Ιουλίου 02, 2011, 14:04 »
Στην αρχή μου έδινε και εμένα πικρή γεύση αλλά μετά απο τις πρώτες τρείς μέρες έστρωσε υπερβολικά, βέβαια παρουσίασε το ίδιο πρόβλημα που αναφέρεις στο liquid dream που κάνω μετά τα 30ml πάνω κάτω ενω το ίδιο μου δίνει πλεόν αίσθηση απο βουτηρο!!!!!!
Εξακολουθώ να μην το βρίσκω κακό αλλά πλεόν δεν μπορώ να το κάνω όλη την μέρα.
Το μήνυμα το είδα τι στιγμή που σκεφτόμουνα να χαζέψω λίγο τα Ηαλο χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Αποσυνδεδεμένος Lancerlot

  • **
  • 407
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #106 στις: Ιουλίου 02, 2011, 21:11 »
Το χειρότερο υγρό που έχω ατμισι. Δεν δοκίμασα δεύτερη τζούρα έπλυνα πολυεστέρα πιπάκι άλλαξα φιτίλι σύρμα η βρόμα δεν έλεγε να φύγει. Κρίμα τα λεφτά   :wall: :wall: :wall:
Το συγκεκριμένο δεν το δοκίμασα -ευτυχώς- αλλά δεν έχω την παραμικρή αμφιβολία για τα γραφόμενα γιατί δοκίμασα άλλα της e-cig  :heat:
Το αποκορύφωμα ήταν αυτή η PG400 που σκοτώνει ότι άρωμα προσθέσεις με τη χημική οσμή της που δεν την καλύπτει τίποτε,  μου έσπασε τα νεύρα και τι δε δοκίμασα για ανάμιξη, δεν παίρνει τίποτε.... μετά και την τελευταία προσπάθεια πριν λίγο το παράτησα μαζί και το ufs που το είχα βάλει και έπιασα τον Α2 με Halo Tribeca και ηρέμησα.....350ml πάνε τζάμπα

Αποσυνδεδεμένος notis_2011

  • *
  • 55
  • Φύλο: Άντρας
  • Ο αετός πεθαίνει στον αέρα ελεύθερος και δυνατός!!
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #107 στις: Ιουλίου 03, 2011, 11:41 »
Το χειρότερο υγρό που έχω ατμίσει(για τα προσωπικά μου γούστα βέβαια)ήταν το tuscan,μου έδινε μια γεύση στο τέλος η οποία με έκανε να θέλω να ξεράσω.Βέβαια λέει ότι είναι ιταλική γεύση πούρου,ψιλόβαρύ δηλαδή.

Αποσυνδεδεμένος ELANTRAS

  • *
  • 29
  • Φύλο: Άντρας
  • ΤΙ ΝΑ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ, ΑΜΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΦΡΑΓΚΟ...
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #108 στις: Ιουλίου 03, 2011, 12:16 »
Η χειρότερη γεύση που έχω ατμίσει μέχρι στιγμής είναι το FREEDOM της HALO, είμαι κάτοχος του HALO και μέχρι στιγμής έχω ατμίσει τα αρχικά που είχε το πακέτο αγοράς (1,8 & 1,2% από 5 τμχ) μετά συνέχισα με TIKI JUICE 5 ml ΑΠΑΙΧΤΟ -  Marlborough 10ml  αρκετά καλό, όλα τα ανωτέρω σας τα γράφω για να έχετε μια εικόνα και να μπορέσετε να βγάλετε τα συμπεράσματα σας.

Υ.Γ: Το FREEDOM (27 ml) όποιος το θέλει το αλλάζω ευχαρίστως. Περιοχή ΔΡΑΜΑ-ΚΑΒΑΛΑ-ΣΕΡΡΕΣ-ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ. :

Αποσυνδεδεμένος dxdydz

  • ***
  • 525
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #109 στις: Ιουλίου 03, 2011, 12:22 »
elantra στειλτο μου και σου στελνω ιδιοπαρασκευή! homemade!

Αποσυνδεδεμένος ArXoS

  • ***
  • 857
  • Φύλο: Άντρας
    • Συνταγές μαγειρικής και ζαχαροπλαστικής
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #110 στις: Ιουλίου 03, 2011, 12:39 »
Η χειρότερη γεύση που έχω ατμίσει μέχρι στιγμής είναι το FREEDOM της HALO, είμαι κάτοχος του HALO

χαχα τα ίδια είχα πάθει κι εγώ εδώ . Εϊναι κουφό αυτό που συμβαίνει με αυτά τα υγρά. Τελικά, έχω γίνει κι εγώ φανατικός της freedom. Αν το έχεις στο μπουκαλάκι με το δοσομετρική πληρώνω κιόλας να μου το στείλεις  :)) :))

αιωνιε το περικ σκετο ειναι χαλια. αν το βαλεις σε αναλογια 1/3 απο το κανονικο αρωμα σε γλυκες γευσεις σπαει την γλυκα τους. πχ 30 traditional 35pg 15vg 2perique 6 virginia ειναι π καλο. δοκιμασε το..
Όντως, το Perique (και το Rose) τα χρησιμοποιώ κι εγώ ως εργαλεία διόρθωσης γεύσης σε μείξεις, όπως το  bitter και MTS. Μην γο πετάξεις, χρησιμοποίησέ το όπως λένε τα παιδιά και δε θα χάσεις  8)

Αποσυνδεδεμένος aiwnios_foithths

  • ***
  • 578
  • Keep Vaping
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #111 στις: Ιουλίου 03, 2011, 13:37 »
Όντως, το Perique (και το Rose) τα χρησιμοποιώ κι εγώ ως εργαλεία διόρθωσης γεύσης σε μείξεις, όπως το  bitter και MTS. Μην γο πετάξεις, χρησιμοποίησέ το όπως λένε τα παιδιά και δε θα χάσεις  8)
Tωωωωωωωωωωωωωωωωωρα....παει :laugh1: :laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος legend7gr

  • **
  • 316
  • The decisions you make define you as a person.
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #112 στις: Ιουλίου 09, 2011, 21:43 »
Η χειροτερη γευση so far ειναι το Jamaica Rum απο Fαnstore. Σαν να ατμιζα οινοπνευμα... Χαλι μαυρο, για τα δικα μου γουστα βεβαια...

Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #113 στις: Ιουλίου 09, 2011, 22:24 »
Το perique ακριβώς όπως και ο πραγματικός καπνός perique καπνίζονται πάντα αναμειγμένα με κάτι άλλο (σε σχετικά μικρή αναλογία).
Σε πραγματικό καπνό πίπας οτιδήποτε με πάνω απο 10%perique "σκοτώνει", στο άρωμα και 30% καλά είναι, οι ομοιότητες όμως σταματουν εδώ...
Το άρωμα perique παρα τη συνωνυμία δεν μου θυμίζει καθόλου καπνό perique...

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #114 στις: Ιουλίου 11, 2011, 15:29 »
Αν κ πλεον καταλαβα πως παιζει ρολο αν ειναι τυπου "τανκ" ή με πολυεστερα ο ατμοποιητης...τελικα ως τωρα χειροτερη βρησκω του Camel(Νοbacco) παρ οτι με αυτη ξεκινησα :(
Το CEO κ το Royal Steam της ιδιας εταιρειας τα βρησκω πολυ περισσοτερο ατμιστικα για ολη μερα.Αναμεσα τους κ το Freedom της Ηαlo το θεωρω ενα μετριο προς καλο υγρο!

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #115 στις: Ιουλίου 22, 2011, 01:23 »
Ο χαρακτηρισμός ΄΄εμετικό΄΄ είναι πλέον για μένα συνώνυμο του φουντουκιού από fun...
Όχι απλά μόνο του δεν μπαίνει σε  DIY υγρό αλλά καταστρέφει και οποιαδήποτε μίξη αρωμάτων στην οποία συμμετέχει...

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #116 στις: Ιουλίου 22, 2011, 01:43 »
Ο χαρακτηρισμός ΄΄εμετικό΄΄ είναι πλέον για μένα συνώνυμο του φουντουκιού από fun...
Όχι απλά μόνο του δεν μπαίνει σε  DIY υγρό αλλά καταστρέφει και οποιαδήποτε μίξη αρωμάτων στην οποία συμμετέχει...
...α, γειά σου Γαβριήλ κι έσπαγα το κεφάλι μου, το μπέρδευα με το άρωμα μερέντα. Αλλά μερέντα δεν έβρισκα στ'αρώματά μου. Και με το που είδα το ποστ σου θυμήθηκα το "hazelnut" τι σημαίνει.
Το χειρότερο είναι ότι κατέστρεψε σε μια μείξη μου, τις τελευταίες σταγόνες (της πολυαγαπημένης μου) φράουλας που είχα... :angry_orange:


Αποσυνδεδεμένος panos

  • *****
  • 2780
  • Φύλο: Άντρας
  • Πολιτης διεφθαρμένης φορομπανανίας τρίτης διαλογής
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #117 στις: Ιουλίου 22, 2011, 07:57 »
Το φουντούκι ταιριάζει με σοκολάτα (5 σοκολάτα 1 φουντουκι ή και λιγότερο) με espresso αλλά και με καπνικά αλλά σε πολύ μικρότερη αναλογία (10 προς 1 και...βγάλε).
Με γλυκά αρώματα γενικά είναι καταστροφή, συμφωνώ...

zannia

Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #118 στις: Αυγούστου 14, 2011, 16:47 »
Μακραν το χειροτερο που εχω ατμισει : Ecopure Regular (low) !!!!
Aν και εχω δοκισει μεχρι στιγμης μονο 5-6 e-liquids και συνεχως ψαχνομαι για την γευση που θα μου ταιριαζει γαντι, ακουω Ecopure και τρεχω μακρια!!!!  :tongue_smilie:
Οταν ανοιξα το μπουκαλακι μου ηρθε μια οσμη χορταριλας. Οταν δε προσπαθησα να το ατμισω μεταφερθηκα νοερα σε εναν σταυλο που εχει αυτες τις τοοοοσο καταπληκτικες οσμες!!!!  :laugh1: :laugh1: :laugh1:
Καθε μερα ανοιγω το μπουκαλακι και το μυριζω μπας και εχει φυγει αυτη η μυρωδια της σταυλο-αλογο-χορταριλας αλλα....... μπαααααααααα!!!  >:(

Αποσυνδεδεμένος alex74

  • ***
  • 543
  • Φύλο: Άντρας
  • Assumption is the mother of all fuck ups
Απ: Χειρότερη γεύση που έχετε δοκιμάσει
« Απάντηση #119 στις: Αυγούστου 14, 2011, 16:49 »
ειναι 100% vg το συγκεκριμένο, δεν κάνει με τίποτα για το hydrib, παρόλα αυτά κρατατό γιατί με ένα επισκευασιμο ατμοποιητή θα σου δώσει τελειώς διαφορετική γεύση.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 19536 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 191344 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 653 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 3736 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1105928 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 178213 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1097 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 771 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 23341 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 287057 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 210565 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 69925 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro