vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

367 επισκέπτες, 7 χρήστες
maprix, TasMan, billythekid, kurtz, panoskapa, dkostas, Jorge

Twitter

Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #600 στις: Μαΐου 07, 2015, 15:55 »
τρυφωνα  μηπως  λες  για  το   USA Silver Tobacco    που  παιζει  μονο  ελλαδα  μιας  και  ειναι  ελληνικο -  φασονακι  της-  τ-juise  ................  :hmmm:

Θα το τσεκάρω, αλλά είμαι 99% σίγουρος ότι πρόκειται γι αυτό που λέω.

Αποσυνδεδεμένος gstriftos

  • **
  • 200
  • Φύλο: Άντρας
  • Παλιά έστριβά τσιγάρα,τώρα αντιστάσεις..
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #601 στις: Μαΐου 07, 2015, 16:09 »
παιδια εγω λογο επαρχιας εχω αμεση προσβαση σε FA και Nobacco υγρα. Απο οτι μου προτεινε ο σχετικα ασχετος με το ΗΤ πωλητης απο καπνικα εχω δει τα :


Nobacco (στο site πλασαρονται ολα ως καπνικα)
tobacco echo: οκ, ισως καπνικο αλλα γλυκο
Valuto: το ιδιο, με κατι απο σταφιδα ισως, καλη γευση αλλα οχι αυτο που ψαχνεις οταν εισαι νεος και λες καπνικο
golden margy: δεν θα το ελεγα με τιποτα καπνικο, σκετο μελι !!! κυριολεκτικα!
intenso: επισης με τιποτα καπνικο, γευση βανιλιας τοσο εντονη που μετα απο λιγες τζουρες ειναι στο ραφι και περιμενει να ληξει για να το πεταξω! ( και η βανιλια ειναι απο τις αγαπημενες μου γευσεις!)

number 1: και καλά τσιγαρισια γεύση μονο καπνός κτλ ... @@
 καπνικο μεν, εγώ νοιωθω έντονη γεύση (καμμένης;) ζάχαρης. όχι άσχημο, η γλυκα είναι σαν επιγευση στην εκπνοη.



Ελπίζω,οχί καθυστερημένα,να σε βοηθήσουν τα παρακάτω:
Από την σειρά Mystic κανένα δεν είναι κλασσικό τσιγαρίσιο ή καπνικό,οπότε τα ξεχνάς.
Από τη σειρά classic όλα είναι καπινικά,πέραν των καθαρών γεύσεων(μενθόλη,βανίλα κ.τ.λ.) και αρκούντως ξηρά είναι τα USA MIX,DESERT,VIRGINA.
Tσιγαρίσιο,σχετικά,είναι το POTHOS.


Στα Numbers κοιτάς καλύτερα για το Νο2 καθότι είναι το μόνο καθαρά καπνικό.Το Νο1 σωστά σου έβγαλε την καμμένη ζάχαρη,το Νο4 έχει και ξηροκάρπια μέσα(λογικά έχει πυραζίνη),το Νο3 είναι ανατολίτικου τύπου καπνικό(ελαφρώς αρωματικό και γλυκίζων δλδ).

Αποσυνδεδεμένος gad

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #602 στις: Μαΐου 07, 2015, 17:30 »
τρυφωνα  μηπως  λες  για  το   USA Silver Tobacco    που  παιζει  μονο  ελλαδα  μιας  και  ειναι  ελληνικο -  φασονακι  της-  τ-juise  ................  :hmmm:

Υπάρχει στο site της T-juice τι εννοεις ?

Αποσυνδεδεμένος tt.ss

  • **
  • 294
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #603 στις: Μαΐου 07, 2015, 18:27 »
μαλλον  εσυ  φιλε  μου  τι  δεν  καταλαβες  σε  αυτο  που  γραφω 


ξερω  οτι  το  εχει  το  site  της  t-juise :)


ο  τρυφωνας  το  καταλαβε  ...........αλλα  παιζει  να  εχει  σκασει  μυτη  τωρα  και  μην  το  εχω  δει  τοτε  οκ 


για  holy ΜΙΛΑΜΕ  ετσι / Τα  holy   είναι  προϊόν  ιδιωτικης  ετικετας  by   t-juise 
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 07, 2015, 18:33 από tt.ss »

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #604 στις: Μαΐου 07, 2015, 19:08 »


USA silver tobacco από Holy τελικά.

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος tt.ss

  • **
  • 294
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #605 στις: Μαΐου 07, 2015, 19:12 »
σωστα  τρυφωνα  γιατι το  κανω  κανενα  χρονο  ....... :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #606 στις: Μαΐου 07, 2015, 19:15 »
Πώς μου είχε κολλήσει ότι το λένε mix...

Τέλος πάντων, παρόλο που δεν μου αρέσουν τα Virginia το θεωρώ από τα καλά της κατηγορίας...

Στάλθηκε από το C1905 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Tzenamo

  • ****
  • 1054
  • Φύλο: Άντρας
  • U can call me... ZAN
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #607 στις: Μαΐου 07, 2015, 23:14 »
Οκ παιδια ευχαριστω απλα καποιο/α που να κυκλοφορουν στην Ελλαδα & να εχουν βαση virginia... (μιας & πρωην καπνιστης στριφτου)

Αποσυνδεδεμένος tt.ss

  • **
  • 294
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #608 στις: Μαΐου 07, 2015, 23:27 »

Αποσυνδεδεμένος dkoure

  • **
  • 169
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #609 στις: Μαΐου 12, 2015, 01:42 »
Σημερα πηρα το Virginia απο ECIG ... καθαρισα καλα τον ατμο, τον στεγνωσα και εβαλα το υγρο . Μου εβγαλε μια αισχρη γευση, σαπουνιλα να την πω, κολονια να την πω, χαλασμενη τσιχλοφουσκα με οινοπνευμα να την πω... πιστευα οτι ισως ειχε μεινει λιγο σαπουνι στον ατμο αν και εριξα αφθονο νερο στο ξεπλυμα, ηλπιζα οτι θα φυγει μετα απο λιγο και θα ερθει το πολυποθητο βιρτζινια αλλα δεν ηρθε ποτε. Η μυρωδια του υγρου απο το μπουκαλι μου βγαζει την ιδια αηδια, και κλαιω τα λεφτα και το υγρο που θα παει χαμενο ! Ειναι μαζι με το sacred armor (που μαλλον ηταν 7 queens σε λαθος συσκευασια ) μακραν οτι χειροτερο εχω ατμισει.
Μην εχοντας λοιπον τιποτα αλλο, βαζω σε εναν μικρο ατμο ενα δειγμα που μου ειχε ερθει μαζι με μια αγορα που ειχα κανει το classic tobacco της innovation... και ΚΛΑΙΩ που το δειγμα ειναι μονο 2 ml και δεν πουλαει κανεις innovation εδω που μενω! Πραγματικα απο τα καλυτερα υγρα που εχω κανει, εαν οχι το καλυτερο, ξηρο, με γλυκα μονο στην επιγευση κατα την εκπνοη, και αυτη πολυ καλη. Τσιγαρισια ωραια γευση! Αυριο που θα τελειωσει αυτο θα ρουφηξω και ενα δειγματακι delroy που προβλεπω οτι θα ειναι κατι σαν το Νumber 1 της Nobacco, οποτε εχω αρκετα καλες προσδοκιες, και επειτα θα παω στο Number 2 που προτεινει ο gstriftos. Μετα απο αυτα θα σας ενημερωσω! Ωστοσο εχω βαρεθει να δινω λεφτα για υγρα που ειτε δεν θα ατμισω πανω απο 2μλ ειτε θα τα ατμισω με το ζορι ... με βλεπω να πηγαινω προς σκετη βαση, και να διαλεξω 3-4 γευσεις με την επομενη επισκεψη μου στην Αθηνα, τα οποια θα τα παραγγελνω online και οποτε ξαναβρισκομαι καπου που θα μπορω να δοκιμασω αλλα να το ψαχνω. Τερμα δηλαδη οι τυφλες αγορες!

Αποσυνδεδεμένος Vapeman

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #610 στις: Μαΐου 12, 2015, 08:23 »
Δική μου επιλογή και πρόταση, είναι ενα ποσοστό 4-5% άρωμα RY4 της Flavourart σε βαση 50-50, λιγο το ιδιο το άρωμα, λίγο η PG δινουν στο άτμισμα αρκετά καπνικη αίσθηση.

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #611 στις: Μαΐου 12, 2015, 11:52 »
Aυτό ατμίζω τώρα. RY4 Flavour Art 6% με βάση Εcocig/ecovape 70/30 - PG/VG, με το φραπεδάκι είναι τέλειο. Απλά για να ενισχύσω λίγο το σύνολο ρίχνω 1,5 με 2 % πυραζίνη (acetyl pyrazin της ΤΡΑ) :)

Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #612 στις: Ιουνίου 01, 2015, 04:35 »
Λοιπόν, ατμίζω 1 μήνα και κάτι και μετά από λίγη έρευνα που έκανα είδα ότι τα περισσότερα καπνικά έχουν ως βάση εκχύλισμα από φύλλα καπνού συν κάτι ξηροκάρπια και καμμένες ζάχαρες κλπ για να μιμηθούν κάποιες ποικιλίες καπνού και ελαφρά το καμμένο του κ.τ. Κατά τα άλλα η καπνική γεύση από ότι είδα έχει διαφοροποιηθεί σαν είδος από απο την γεύση του κ.τ και καλώς ίσως. Στις πιό πολλές καπνινές γεύσεις όμως αυτό το εκχύλισμα των φύλλων καπνού μου βγάζει σε κάποια αρώματα που έχω δοκιμάσει μία, ας το πούμε παπουτσίλα; Ίσως γιατί είχα διαβάσει εδώ κάποιες περιγραφές, πετυχημένες μπορώ να πώ, πάει το μυαλό μου σε αντίστοιχες μυρωδιές, αλλά πάντως είναι μία γεύση που δεν μου αρέσει. Έκανα bebeca και την είχε, το ίδιο και το ry69 που κάνω τώρα που και που από atmos. Είχα δοκιμάσει και το το νο2 της nobacco και εκείνο απαλό αλλά παρόμοια γεύση. Το ry69 μπορώ και το ατμίζω αλλά όχι για πολύ. Αυτό που πολλοί θεωρούν τον ορισμο του τσιγαρίσου καπνικού το primo verde δεν μου άρεσε καθόλου και δεν ξέρω κατά πόσο θυμίζει κ.τ. Τώρα γιατί τα λέω όλα αυτά. Διότι θα ήθελα κάτι καπνικό ας πούμε, όχι να μοιάζει με το τσιγάρο απαραίτητα γιατί η συγκεκριμένη γεύση δεν νομίζω να μου λείπει, αλλά κάτι που να είναι σχετικά ουδέτερο ώστε να μπορείς να το κάνεις με διάφορα πράματα μέσα στην ημέρα, τον καφέ, το γλυκό, κλπ. Ειδικά κάτι που να πικρίζει ίσως και λιγάκι, να μην είναι πολύ γλυκό κλπ.

Ένα άρωμα που έχω βρεί και κάθεται καλά σε αρκετές περιπτώσεις είναι το secret skies της nobacco, που είναι καφές, βανίλια και σοκολάτα. Δίνει την εντύπωση αμυδρά κατά την εκπνοή να έχει και ένα καπνικό υπόβαθρο αλλά δεν μπορώ να καταλάβω. Αυτό το υγρό επειδή έχει τον καφέ που πικρίζει λίγο και είναι και 80 pg και είναι αρκετά ξηρό, μου κάνει περισσότερο καπνικό από τα περισότερα καπνικά που έχω δοκιμάσει. Τώρα τελευταία επειδή έχω συνηθίσει γεύσεις που στην αρχή δεν μπορούσα να ατμίσω με τιποτε, π.χ ry69 αναρωτιέμαι άν υπάρχει κάτι αντίστοιχο εκεί έξω που να μήν ανήκει αυστηρά στην κατηγορία καπνικών, ή και αν ανήκει να είναι λίγο διαφορετικό από κλώνους tribeca κλπ δηλαδή κατά προτίμηση να μην γλυκίζει τόσο, να είναι πιό ουδέτερο η η καπνική του βάση να μήν είναι τόσο αντιληπτή η να είανι διαφορετική. Το secret skies και αυτό γλυκίζει λίγο λόγω της βανίλιας, αλλά παραμένει πολύ καλό υγρό. Τώρα εναλάσσω μεταξύ αυτου, του frosty tart με το οποίο ξεκίνησα και λίγο ry69. Επειδή υπάρχουν πολλά υγρά που δεν έχω δοκιμάσει και διαφορετικές γεύσεις καπνικών και επειδή με τρώει η εναλλακτική να έχω και ένα καπνικό εκτός από τα υπόλοιπα  :tongue_smilie: προτείνετε κάτι άν θέλετε που να είναι σε αυτές τις προδιαγραφές πάνω κάτω. ή άν θέλετε και κάτι που να μήν είναι απαραίτητα καπνικό, αλλά all around, όπως το secret skies που περιέγραψα.

Έχω δοκιμάσει:
Τα κύρια καπνικά της atmos. Το habana ήταν ενδιαφέρον παρόλο που είναι γλυκό, αλλά ψάχνω για κάτι για σχεδόν όλη τη μέρα. Το Nutacco επίσης ενδιαφέρον αλλά και αυτό δεν ξέρω αν θα είναι για όλη την ώρα. Το gina δεν μου άρεσε.
Halo, σχεδόν όλα, κράτησα ως καλό το voodoo που έχει τη γέυση μήλου με το καπνικό και είναι ενδιαφέρον, αλλά επίσης δεν ξέρω αν θα είναι για όλη τη μέρα. Αυτό που δεν δοκίμασα και κάπου είδα ότι δεν είναι ιδιαίτερα γλυκό είναι το turkish.
Nobacco έχω δοκιμάσει τα περισσότερα, ίδια βάση έχουν νομίζω.
Liqua αρκετά, με επιφύλαξη όμως γιατί τα δοκίμασα όταν άρχισα το άτμισμα και τότε δεν μου άρεσε κανένα καπνικό.
FA, δεν μου άρεσε κανένα, αλλά δεν έχω δοκιμάσει το black fire ή το soho.

Θέλω να δοκιμάσω:
After8, το smoke, αλλά περιγράφεται ως τριμπεκοειδές και γενικά τα υπόλοιπα καπνικά της.
Το old tobacco από ovale.
El toro.
Της natura.
Και γενικά διάφορα τα οποία έχω διαβάσει εδώ και εκεί.


Αποσυνδεδεμένος mindtrapper

  • ****
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #613 στις: Ιουνίου 01, 2015, 04:55 »
Δεν ξέρω να σου πω ακριβώς για αυτό που ψάχνεις αλλά σου προτείνω να δοκιμάσεις τα καπνικά της Liqua. Έχει αρκετά (Cuban, French Pipe, American, Traditional, Bright, Turkish, Red Oriental). Το RY4 της δεν στο λέω γιατί δεν θα σου αρέσει σύμφωνα με αυτά που λες.  Κάποιο από τα υπόλοιπα θα σου κάνει λογικά.

Αποσυνδεδεμένος Εξατμιστής

  • **
  • 117
  • Φύλο: Άντρας
  • http://www.deeptechno.fm/
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #614 στις: Ιουνίου 01, 2015, 06:09 »
Λοιπόν, ατμίζω 1 μήνα και κάτι και μετά από λίγη έρευνα που έκανα είδα ότι τα περισσότερα καπνικά έχουν ως βάση εκχύλισμα από φύλλα καπνού συν κάτι ξηροκάρπια και καμμένες ζάχαρες κλπ για να μιμηθούν κάποιες ποικιλίες καπνού και ελαφρά το καμμένο του κ.τ. Κατά τα άλλα η καπνική γεύση από ότι είδα έχει διαφοροποιηθεί σαν είδος από απο την γεύση του κ.τ και καλώς ίσως. Στις πιό πολλές καπνινές γεύσεις όμως αυτό το εκχύλισμα των φύλλων καπνού μου βγάζει σε κάποια αρώματα που έχω δοκιμάσει μία, ας το πούμε παπουτσίλα; Ίσως γιατί είχα διαβάσει εδώ κάποιες περιγραφές, πετυχημένες μπορώ να πώ, πάει το μυαλό μου σε αντίστοιχες μυρωδιές, αλλά πάντως είναι μία γεύση που δεν μου αρέσει. Έκανα bebeca και την είχε, το ίδιο και το ry69 που κάνω τώρα που και που από atmos. Είχα δοκιμάσει και το το νο2 της nobacco και εκείνο απαλό αλλά παρόμοια γεύση. Το ry69 μπορώ και το ατμίζω αλλά όχι για πολύ. Αυτό που πολλοί θεωρούν τον ορισμο του τσιγαρίσου καπνικού το primo verde δεν μου άρεσε καθόλου και δεν ξέρω κατά πόσο θυμίζει κ.τ. Τώρα γιατί τα λέω όλα αυτά. Διότι θα ήθελα κάτι καπνικό ας πούμε, όχι να μοιάζει με το τσιγάρο απαραίτητα γιατί η συγκεκριμένη γεύση δεν νομίζω να μου λείπει, αλλά κάτι που να είναι σχετικά ουδέτερο ώστε να μπορείς να το κάνεις με διάφορα πράματα μέσα στην ημέρα, τον καφέ, το γλυκό, κλπ. Ειδικά κάτι που να πικρίζει ίσως και λιγάκι, να μην είναι πολύ γλυκό κλπ.

Ένα άρωμα που έχω βρεί και κάθεται καλά σε αρκετές περιπτώσεις είναι το secret skies της nobacco, που είναι καφές, βανίλια και σοκολάτα. Δίνει την εντύπωση αμυδρά κατά την εκπνοή να έχει και ένα καπνικό υπόβαθρο αλλά δεν μπορώ να καταλάβω. Αυτό το υγρό επειδή έχει τον καφέ που πικρίζει λίγο και είναι και 80 pg και είναι αρκετά ξηρό, μου κάνει περισσότερο καπνικό από τα περισότερα καπνικά που έχω δοκιμάσει. Τώρα τελευταία επειδή έχω συνηθίσει γεύσεις που στην αρχή δεν μπορούσα να ατμίσω με τιποτε, π.χ ry69 αναρωτιέμαι άν υπάρχει κάτι αντίστοιχο εκεί έξω που να μήν ανήκει αυστηρά στην κατηγορία καπνικών, ή και αν ανήκει να είναι λίγο διαφορετικό από κλώνους tribeca κλπ δηλαδή κατά προτίμηση να μην γλυκίζει τόσο, να είναι πιό ουδέτερο η η καπνική του βάση να μήν είναι τόσο αντιληπτή η να είανι διαφορετική. Το secret skies και αυτό γλυκίζει λίγο λόγω της βανίλιας, αλλά παραμένει πολύ καλό υγρό. Τώρα εναλάσσω μεταξύ αυτου, του frosty tart με το οποίο ξεκίνησα και λίγο ry69. Επειδή υπάρχουν πολλά υγρά που δεν έχω δοκιμάσει και διαφορετικές γεύσεις καπνικών και επειδή με τρώει η εναλλακτική να έχω και ένα καπνικό εκτός από τα υπόλοιπα  :tongue_smilie: προτείνετε κάτι άν θέλετε που να είναι σε αυτές τις προδιαγραφές πάνω κάτω. ή άν θέλετε και κάτι που να μήν είναι απαραίτητα καπνικό, αλλά all around, όπως το secret skies που περιέγραψα.

Έχω δοκιμάσει:
Τα κύρια καπνικά της atmos. Το habana ήταν ενδιαφέρον παρόλο που είναι γλυκό, αλλά ψάχνω για κάτι για σχεδόν όλη τη μέρα. Το Nutacco επίσης ενδιαφέρον αλλά και αυτό δεν ξέρω αν θα είναι για όλη την ώρα. Το gina δεν μου άρεσε.
Halo, σχεδόν όλα, κράτησα ως καλό το voodoo που έχει τη γέυση μήλου με το καπνικό και είναι ενδιαφέρον, αλλά επίσης δεν ξέρω αν θα είναι για όλη τη μέρα. Αυτό που δεν δοκίμασα και κάπου είδα ότι δεν είναι ιδιαίτερα γλυκό είναι το turkish.
Nobacco έχω δοκιμάσει τα περισσότερα, ίδια βάση έχουν νομίζω.
Liqua αρκετά, με επιφύλαξη όμως γιατί τα δοκίμασα όταν άρχισα το άτμισμα και τότε δεν μου άρεσε κανένα καπνικό.
FA, δεν μου άρεσε κανένα, αλλά δεν έχω δοκιμάσει το black fire ή το soho.

Θέλω να δοκιμάσω:
After8, το smoke, αλλά περιγράφεται ως τριμπεκοειδές και γενικά τα υπόλοιπα καπνικά της.
Το old tobacco από ovale.
El toro.
Της natura.
Και γενικά διάφορα τα οποία έχω διαβάσει εδώ και εκεί.
Δοκίμασε από ecig το cowboy. Πιθανόν να σου αρέσει.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 63170 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3728 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1006 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172566 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277788 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15475 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14125 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9478 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43645 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 460 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36347 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560497 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem