vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

362 επισκέπτες, 7 χρήστες
dkostas, TasMan, mode plagal, zamploutos, Αράπης, camber, Parolos

Twitter

Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)

Αποσυνδεδεμένος kakalos2

  • **
  • 305
  • Φύλο: Άντρας
  • Άγγελος
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #960 στις: Οκτωβρίου 12, 2016, 04:20 »
παρέλαβα προχθές απο Gearbest το
[font="Helvetica Neue", Helvetica, Arial, Helvetica, sans-serif]SEVEN Marlboro Style Flavorεβαλα στον Fodi F2 χθες μισό τανκακι για να το δοκιμάσω... γευστικά είναι σαν να μασάς τσιγάρο που δεν το έχεις ανάψει ::)[/font][/color]
αυτο που μου έκανε εντύπωση όμως είναι ότι απο χθες έχω αλλάξει στον Fodi 2-3 γεύσεις και ακόμα δεν έχει φύγει η γεύση του... Επίσης αφήνει κάτι γλιτσεροβελουδινο στη γλώσσα όταν το ατμιζεις.



Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #961 στις: Οκτωβρίου 12, 2016, 15:37 »
5 ειναι πολυ?
http://www.smokeandvape.gr/ygra-anaplirosis/eliquids/el-toro/cigarrillos-detail

α οκ.. εδώ είμαστε...! νόμιζα ότι τα συγκεκριμένα βγαίνουνε με 24mg μονο..

δικό μου λάθος. :)

Αυτόματη συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων

όσα υγρά και αν δοκίμασα πάντα καταλήγω στο full flavor tobacco τις el greco platinium είναι το έντονο αρωμα που σου μένει στο λαιμό για κάποια λεπτά και σε πιάνει βήχας... για κάποιο περίεργο λόγο αυτό μου αρέσει...   :))
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 12, 2016, 21:55 από Mr.R0bot »

Αποσυνδεδεμένος infernity

  • **
  • 341
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #962 στις: Νοεμβρίου 02, 2016, 13:33 »
ξέρει κανείς που μπορώ να βρω το virgin queen?

Αποσυνδεδεμένος Mr.R0bot

  • **
  • 416
  • Φύλο: Άντρας
  • #ComeToTheVapeSide

Αποσυνδεδεμένος Χαραλαμπος

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
  • Ρουνι,ρουνι,υπουλο κακο γουρουνι
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #964 στις: Νοεμβρίου 13, 2016, 22:19 »
Ειμαι των καπνικων γευσεων η τουλαχιστον να εχει καπνικο στοιχειο εντονο το μαγικο υγρο μεσα....
Απο ετοιμα υγρα,σε τσιγαρισια γευση θα προτεινω με τα χιλια 
το el toro virginia prime απο house of liquid...
Μεσα στο κλωνοkayfun lite με κανει να θελω να τιναξω τη σταχτη απο το σιγαρετο ...  :cigar: :cigar:

Σε αρωμα,DIY φαση για μενα παρα πολυ καλα τα RY4 Double (TPA),Smoke (after 8  )και οι κλωνοσυνταγες απο relax και supreme απο eliquidfrance που'ναι σχεδον ολοιδια,ειδικα αμα τα ξεχασεις κανα 2μηνο και στο ντουλαπι ειναι ιδια με τα original...


Αποσυνδεδεμένος Laseras

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #965 στις: Νοεμβρίου 16, 2016, 02:09 »
καλησπέρα στην παρέα, ατμιστης εδω κ 6-7 μηνες ψαχνω να βρω την τσιγαρισια γευση μου.
δοκιμασα διαφορα κ προσφατα μια επιλογη απο ατμος αλλα μου βρωμάνε είτα ποδαριλα είτε κοπρια...δεν ξερω αν φταιω εγω ή ετσι ειναι οντως.
Σε τσιγαρο εκανα τα νταβιντοφ κ βρηκα στην Gearbeast  το σχετικο κ το δοκιμασα κ μου αρεσε αρκετα αλλα την φοβαμαι την κινεζια.
Εχουμε κατι να προτεινουμε σχετικο με νταβιντοφ ?

επισης μαρεσουν οι καπνικες που περιεχουν κ φουντουκι, καφε κ μια γλυκαδα στο τελος....υπαρχει κατι παρομιο ?
ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #966 στις: Νοεμβρίου 16, 2016, 02:14 »
Καλησπερα μου φιλε μου.Μπορεις να ψαξεις κ να δοκιμασεις καποια υγρα της after8 που ειναι καπνικα με καποια γλυκαδα (καμμενη ζαχαρη) πχ Smoke,καποια αλλα της Liqua πχ traditional,απο atmos την bebeca κ τελος οτι σε τριμπεκοιδη βρεις.

Αποσυνδεδεμένος Laseras

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #967 στις: Νοεμβρίου 16, 2016, 02:36 »
το bebeca το πηρα, δεν τρελάθηκα αλλα δεν ηταν τοσο χαλια οσο τα αλλα της ατμος.
θα συνεχησω τις δοκιμες. και tribeca  που ειχα δοκιμασει παλια δεν με ενθουσιασε....
επόμενες δοκιμές σε λ υγρά, ακουσα καλα λογια για το Gandalph....

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #968 στις: Νοεμβρίου 16, 2016, 02:41 »
Κοιτα το σιγουρο ειναι οτι δε θα βρεις κατι στην γευση του κτ,οποιος στο πει ψεμα θα ειναι,ισα ισα προσπαθουμε να φυγουμε απο εκεινη την γευση.Το καλο που εχει το ατμισμα ειναι οτι δε μενεις σε μια γευση αλλα εχεις την πολυτελεια να το πω;να παιζεις με τις γευσεις,ειμαι σιγουρος πως με λιγο ψαξιμο θα βρεις κατι στα γραδα σου απο την μεγαλη πλεον ποικιλια αρωματων.

Αποσυνδεδεμένος Laseras

  • 3
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #969 στις: Νοεμβρίου 16, 2016, 03:02 »
Athan συμφωνω καπου εκει θα ειναι το επομενο βημα απλα επεσα μαλλον σε γευσεις που δεν μου ταιριαζουν καθολου....δεν ξερω αν ισχυει κ σε αλλους αλλα το να βγαζει ενα υγρο γευση ποδαριλας ειναι κατι που σε γυρναει πισω...τεσπα....θα το παλεψω....εχω παντα κ την καβα του 100%vg με λιγο απο old harbor της ecig που εκανα μεχρι πριν ξεκινησω το ψαξιμο....

Αποσυνδεδεμένος Giorgos F

  • ****
  • 1224
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #970 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 13:41 »
Πολύ νόστιμο υγρό, έκπληξη μπορώ να πω :) Abuelos-Del Rio!!!
Πάρα πολύ καλό :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος to_theio_tragi

  • **
  • 125
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #971 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 19:04 »
επισης μαρεσουν οι καπνικες που περιεχουν κ φουντουκι, καφε κ μια γλυκαδα στο τελος....υπαρχει κατι παρομιο ?
ευχαριστω
Αν μπορείς να βρεις να δοκιμάσεις το havana dry της holy juice...Ειναι αρωμα που το φτιαχνεις μονος σου οπότε προσθέτεις και φουντούκι ή οτι άλλο θέλεις...η γεύση του είναι καφές με μέλι να του δίνει την γλυκάδα που θες...επειδή λες πως το τριμπέκα δεν σε τρέλανε κατι μου λέει πως αυτό θα σ'αρέσει...
Εγώ δυστυχώς με το μέλι ούτε να το μυρίσω... :)

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #972 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 19:30 »
καποια προταση κοντα στην γευση του primo verde εχετε?

Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #973 στις: Νοεμβρίου 22, 2016, 21:12 »
Black fire της flavourar.  

Αποσυνδεδεμένος Χαραλαμπος

  • **
  • 327
  • Φύλο: Άντρας
  • Ρουνι,ρουνι,υπουλο κακο γουρουνι
Απ: Τσιγαρίσιες γεύσεις (καπνικά υγρά ή αρώματα)
« Απάντηση #974 στις: Δεκεμβρίου 02, 2016, 01:01 »
Χαιρετιζω....
Απο ετοιμα υγρα κανω bebeca (atmos) πολυ καλο,δε το χα απο την atmos και virginia prime απο eltoro οπου ειναι τσιγαρισιο ντιγκα για τις χαρμανες must...
Απο DIY φτιαχνω Smoke (After 8 ),RY4 Double (TPA) και κλωνο Relax-Supreme.
Λεω να δοκιμασω και απο flavourart το RY4,πολυ καλα λογια βλεπω για δαυτο και λεω να το δοκιμασω,φοβαμαι μην ειναι ''σκετη''καραμελα...ενα αρωμα σε Virginia και κατι αλλο σε πολυ τσιγαρισιο (DIY παντα)...
Εχετε ρε παιδια να προτεινετε τιποτες...??
Λεω να κανω,για ενα διαστημα εστω,μονο καπνικα DIY και με ενα αρωμα και απο κλωνος τα Relax-Supreme που μαρεσουν τρελα και οι κλωνοι ειναι ακρως επιτυχημενοι...

Ευχαριστω...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 230 62958 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:35
από Ελένη Π
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3682 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 974 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172541 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 277609 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15473 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14116 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9462 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43581 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 451 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 36265 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 560285 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem