vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

89 επισκέπτες, 11 χρήστες
tsiv, Doubt, infernity, gioupi, bloodlessz, gfilip, maprix, Milarepa, lagoudakis, Xxristos, Jorge

Twitter

Etaliens E.T -X3 with DNA75 chipset

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
Etaliens E.T -X3 with DNA75 chipset
« στις: Ιουλίου 26, 2017, 18:03 »
Παιδιά καλησπέρα!

Μόλις σήμερα μου ήρθε με το courier ,μία μέρα πριν το προκαθορισμένο :dance:το δωράκι από την HEAVEN GIFTS!
Θα ήθελα λοιπόν να πω δυο λόγια γιαυτό το ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟ MOD μιας και με ένα ψάξιμο που έκανα δεν υπάρχει νήμα-θέμα για το περί ού ο λόγος...   :-*

Με λένε ζελατίνη από το ζελε και την πρόσμιξη διαφόρων άλλων υλικών κι είμαι στο φόρουμ για την προσωπική μου ενημέρωση πάνω στο ηλεκτρονικό τσιγάρο και τα γύρω από αυτό.

Δν διαθέτω ιδιαίτερη εμπειρία πάνω σε διάφορους ατμοποιητές και μοντάκια ώστε να σας παρουσιάσω αλά Busardo (αυτό νταξ το μαθα 8) ....
Έχω ατμίσει σε ένα μηχανικό, eleaf40αρη , AIO, και τελευταία... τι άλλο! :thumbup_move_3:
PICO!
Όπως θα δείτε και στις φωτογραφίες ο ναυτίλος ο παλε ποτε ο μινης και ο αβοκάντος 22 ολοκλήρων εκατοστών οι πιστοί συνοδοιπόροι μου στην διακοπή του καπνίσματος! 
Έχω γράψει γιαυτούς κατά τους ... καιρούς εδώ στο φορουμ όλα όσα χρειαζόταν να γράψω.   :yes:

Αν και διαφωνώ κάθετα με το...ρητό να το πω; " η σιωπή είναι χρυσός" - μόνο σε ειδικές περιπτώσεις- και το άλλο το "μια εικόνα χίλιες λέξεις" - γιατί χωρίς τις λέξεις δεν θα φτάναμε τελικά στην παραγωγή φωτογραφιών :tongue_smilie:
στην συνέχεια του ψυχοβγαλτικού - φαντάζομαι και για σας αλλά πιστέψτε με και για με - θα παραθέσω προς απόλαυση των ματιών μας και μρικά απεικονιστικά δείγματα των λεγόμενών μου.
(  Αναγκάζομαι για να βάλω και φωτό να γράψω από τάμπλετ... Το πληκτρολόγιο είναι αναντικατάστατο! Το μολύβι ακόμα περισσότερο...)

Περίληψη

Μια γυναίκα :-*ηλικία δε λέμε ::) , μέσου μεγέθους ( συνειρμός για το βάρος του μοντ) με 10 μηνη εμπειρία στο άτμισμα δήλωσε μετά από 30 λεπτη αλληλεπίδραση με το
 ETALIENS X3 box mod..
ΣΥΝ
  • είναι διασκεδαστικά σχεδιασμένο! " Έφερες το παιχνίδι σου πάλι; Τι θες να παίξουμε σήμερα; Σταρ Τρεκ ή το alien το 3? "
  • Στιβαρό αλλά βλέπε στα ΠΛΗΝ.. :WhatHeMeans:
  • Πάντως κάνω και ελαφρά μεν γυμναστική δε κυρίως μπράτσο,καρπός τετοια.
  • Εχει πλακέτα  Dna 75! :dance3: χμ,χμ δεν έχω ιδέα τι πραγματικά μπορεί να σημαίνει αυτό αλλά εμπιστευόμενη τον μ.ο. της κοινής γνώμης,μετά από μικρή έρευνα στο...ίντερνετ κατέληξα ότι πρέπει να είμαι κάπως έτσι, όπως η κοπελίτσα δηλαδή του αγαπητού εμοτικον! Ένα πράγμα μου χει "μείνει":  " Έχει καλά  :angel: και σταθερά :laugh_wave: ρεύματα...
  • Η αλήθεια είναι ότι ο Ναυτίλος σε σχέση με το σετάρισμά του με το Πίκο τον νιώθω πολύ καλύτερο. Δηλαδή πιο δυνατό, ίσως πιο γευστικό. Δεν μπορώ να προσδιορίσω πόσο.
  • Παίρνει δυο λογιώ μπαταρίες!26650 και με ειδική μαλακιά θήκη σαν ...δεν ξέρω ψαξτε το κι αλλού ....προσαρμόζεται κι η 18650.
  • Το καπάκι της θέσης για την μπαταρία στην αρχή μου άνοιξε δύσκολα από κει και πέρα εύκολα.

ΠΛΗΝ
  • Δεν έχει καθόλου καλό εγχειρίδιο χρήσης. Δεν έχω ιδέα πώς να αλλάξω από παουερ μοντ σε έλεγχο θερμοκρασίας. Δεν ξέρω αν κλείνει τελείως. Με 5 κλικ κλειδώνουν τα κουμπιά αλλά δεν κλείνει όπως το Πίκο. Δεν ξέρω πώς μπαίνει το stealth mode για εξοικονόμιση μπαταρίας. Είχα καλομάθει! Τι να κάνουμε;
  • Είναι βαρϋ για την ήδη βεβαρημένη γυναικεία κ γιαυτό απαραίτητη - " Αγάπη;;;να βάλω λιιιιιιιγο το κινητό μου, τα κλειδιά,το ταμπλετ,το πορτοφόλι...στην ... ΤΣΑΝΤΑ .... σου; :BadLuck:-
Αυτά! Ουφ! Το χρέος μου πιστεύω ότι το έκανα.
Αφιερωμένο στους φίλους και φίλες που τα λέμε...διαδικτυακά!
Ερωτήσεις, απορίες; ;)


Αποσυνδεδεμένος Atrum

  • ****
  • 1062
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Etaliens E.T -X3 with DNA75 chipset
« Απάντηση #1 στις: Ιουλίου 26, 2017, 18:15 »
Έχει κανένα λαμπάκι να γουστάρουμε; Ήχους κάνει;  ;D

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Etaliens E.T -X3 with DNA75 chipset
« Απάντηση #2 στις: Ιουλίου 26, 2017, 19:23 »
ασχημο που ειναιιιιιι..... :laugh1: :laugh1: :laugh1: καλοδουλευτοοοοοο!!!!! :thumpup: :thumpup: :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος gipsy

  • *****
  • 1261
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Etaliens E.T -X3 with DNA75 chipset
« Απάντηση #3 στις: Ιουλίου 26, 2017, 19:39 »
Zela περνά μια βόλτα από εδώ για να δεις τις ρυθμίσεις

http://vaping.gr/index.php?topic=31555.0

Δεν έχω ασχοληθεί να το σβήσω. Μετά από δεν θυμάμαι πόση ώρα σβήνει μόνο του.

Πατημένο + - ταυτοχρονα κλειδώνει το προφίλ. Από εκεί με τα + - αλλάζεις προφίλ. Ctrl watts είναι το power.

Στάλθηκε από το H60-L02 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Απ: Etaliens E.T -X3 with DNA75 chipset
« Απάντηση #4 στις: Ιουλίου 26, 2017, 19:43 »
νομιζω τα dna δεν σβηνουν ποτε απλα μπενουν απο μονα τους σε μια κατασταση ηρεμιας(sleep mode) μεχρι να τα χρησιμοποιησεις ξανα...οχι?????

Αποσυνδεδεμένος spykal1

  • ***
  • 980
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Etaliens E.T -X3 with DNA75 chipset
« Απάντηση #5 στις: Ιουλίου 26, 2017, 19:56 »
Πω! Πω!  
Μπορει να έχει καλη πλακέτα ,αλλα   ο κινεζικος δράκος  θυμιζει μικρόφωνο της 10ετίας του 1950 :D

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
Απ: Etaliens E.T -X3 with DNA75 chipset
« Απάντηση #6 στις: Ιουλίου 26, 2017, 20:11 »
Είναι κάτι... διαφορετικό αν μη τι άλλο... ::)
Άμα κρατάει παραπάνω η μπαταρία για sci-fi καταστάσεις είναι ότι πρέπει! :fight_shot_thickgun: :fight_shot_bandana:

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
Απ: Etaliens E.T -X3 with DNA75 chipset
« Απάντηση #7 στις: Ιουλίου 26, 2017, 20:12 »
κινεζικός δράκος?
εγώ το είχα περάσει για alien



αλλα δεν είμαι βέβαιος αν είναι από τον Acheron i από τον Calpamos  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
Απ: Etaliens E.T -X3 with DNA75 chipset
« Απάντηση #8 στις: Ιουλίου 26, 2017, 20:20 »
Πωπω! Ίδιο είναι! :laugh1:

Από κει εμπνεύστηκαν! 
Πάντως έχει ωραίο κράτημα το άτιμο παρά τα 334 γραμμάρια του!

Αποσυνδεδεμένος specemarine

  • **
  • 432
  • Φύλο: Άντρας
  • Funeral Fog.
Απ: Etaliens E.T -X3 with DNA75 chipset
« Απάντηση #9 στις: Ιουλίου 26, 2017, 21:53 »
Η.R Giger.Κάντε το ψάξιμο στο google.Οπότε δεν είναι ούτε άσχημο ούτε όμορφο,είναι απλά εμπνευσμένο από τα έργα του όπως και το Αλιεν φυσικά.
Αν μου αρέσει;100% ναι,καλά ατμίσματα :)
« Τελευταία τροποποίηση: Ιουλίου 26, 2017, 22:01 από specemarine »

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Etaliens E.T -X3 with DNA75 chipset
« Απάντηση #10 στις: Ιουλίου 26, 2017, 22:30 »
Μου βγήκε αυθόρμητα



Καλοάτμιστο!

Αποσυνδεδεμένος Cruiser79

  • *****
  • 9074
  • Φύλο: Άντρας
  • Ομορφαίνει, δεν παχαίνει!
    • Cruiser's e-liquid reviews
Απ: Etaliens E.T -X3 with DNA75 chipset
« Απάντηση #11 στις: Ιουλίου 27, 2017, 00:57 »
Ωραία παρουσίαση, ευχαριστούμε.

Το έχω πιάσει στα χέρια μου και θα κερδίσεις πολύ από το θαυμασμό μου αν κυκλοφορήσεις με αυτό έξω!

Κρίμα που δε βγαίνει σε 3μπάταρο...

οκ, πλάκα κάνω, ακόμα και για μένα θα ήταν ζόρικο!

Αποσυνδεδεμένος spectrum

  • *****
  • 2577
  • Φύλο: Άντρας
  • Ευχαριστώ την Παναγία και τα παιδιά μου
    • Iδεογράφος
Απ: Etaliens E.T -X3 with DNA75 chipset
« Απάντηση #12 στις: Ιουλίου 27, 2017, 01:43 »
Φαντάζομαι την zela σε ένα τέτοιο

με αυτό ακριβώς το χρώμα, σε κόκκινο φανάρι που πρασινίζει κάθε πανσέληνο, να ατμίζει στα 0,25 Ώμ, με άνοιγμα παραθύρου οδηγού 2 εκατοστά.
Πραγματικά φουτουριστικές καταστάσεις και χαίρομαι που κάτι τέτοια στυλ πάνε να γίνουν κλασικά πλέον.

Οποιαδήποτε θήκη πραγματικά θα το σκότωνε αισθητικά.

Αποσυνδεδεμένος microchip

  • ****
  • 1436
  • Φύλο: Άντρας
  • 11/01/2013 18:30
Απ: Etaliens E.T -X3 with DNA75 chipset
« Απάντηση #13 στις: Ιουλίου 27, 2017, 01:56 »
Το θεωρούσα απίθανη επιλογή για γυναίκα.
Πρέπει να δούμε φωτογραφία στο χέρι σου, με βαμμένο νύχι, κοσμήματα και όλα τα σχετικά.

Συγχαρητήρια για την παρουσίαση!  :respect_hat:

Αποσυνδεδεμένος Zelatini

  • **
  • 233
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Όλα είναι δρόμος...
Απ: Etaliens E.T -X3 with DNA75 chipset
« Απάντηση #14 στις: Ιουλίου 27, 2017, 21:33 »
Έγραψα πριν κάτι αλλά δεν το στελνε με τίποτις!

Τέσπα. Μου φυγε ο αυθορμητισμός...
Έλεγα... Κι όμως τονχω καταυχαρηστηθεί! 
Το πίκο μπήκε στο κουτί του τουλάχιστον μέχρι να βρω αλενακια να ξεσφιξω τον Αβοκαντο που τον εστησε ένας γνωστός μου  :eyesplash: δλΔεν τον παρολαβα και εσφιξε με δικα του αλεν λες και θα φευγε το συρμα να παει βολτα. Τωρα χαλασαν οι βολτες μαλλον... τεσπα...στο θεμα μας.
Το νιωθω όπως ξαναπα πολυ στιβαρο και σοβαρο να πω; Εχει ωραιο κρατημα. Με τετοιο βαρος κανε πως δεν το κρατας καλα!  ;D
Έχω αρχίσει να το συμπαθώ  :love_hearts:Είναι πολύ ιδιαίτερο. Έργο τέχνης !

#Τσιπ για το νυχι επεσες στην περιπτωση! Δυο φορες τον χρονο ημιμονιμο,πεντικιουρ το πολυ  :yoloyeah: Δεν το χω πολυ :tongue_smilie:
Να σας δειξω και φωτο με την θηκη που ξεχασα χθες... @Σπεκ νομίζω οτι δεν το χαλαει και πολυ, ε;

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 176 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 157 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20663 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281274 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207893 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65802 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174460 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312806 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14152 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124772 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93530 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4182 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix