vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

412 επισκέπτες, 8 χρήστες
Tazz, mrag, dkostas, manoslykos, camber, zalaros, Milarepa, Blackwolf

Twitter

Μου βρωμάει, μου ξυνίζει... Υγρά που αφήνουν τη χειρότερη μυρωδιά στον χώρο.

Αποσυνδεδεμένος vato

  • ***
  • 548
  • Φύλο: Άντρας
  • a toda madre o un desmadre
Για κάποιο περίεργο λόγο πολλά απο τα Five Pawns, ενώ είναι κορυφαία στο άτμισμα, στο χώρο δεν αφήνουν και τόσο ευχάριστο άρωμα.
Ειδικά αυτό το black flag fallen (καλά, αυτό είναι ψιλοάσχημο και στο άτμισμα) δεν παλεύεται με τίποτα.
Σαν να έχεις πάει στον επιτάφειο και κάποιος έριξε παστουρμά στο θυμιατό του παπά.

Αποσυνδεδεμένος dimgr

  • **
  • 291
  • Φύλο: Άντρας
Tobacco της TPA


μια ποδαριλα στην ατμοσφαιρα την αφηνει

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Ωραία ιδέα για του χρόνου στον επιτάφιο,θα τον κουβαλάνε σφαίρα!

Αποσυνδεδεμένος exispathi

  • ****
  • 1256
  • Φύλο: Άντρας
  • -Συγνώμη φίλε, να σε ρ... -Ηλεκτρονικό τσιγάρο
Από αυτά που ατμίζω κατά καιρούς, κράξιμο έχω φάει για Tribecca, Cuban και frensh pipe liqua, όπου στα liqua για κάποιο λόγο στη μετά μυρωδιά μου λένε "πάλι φιστίκι έβαλες;" Τώρα που κανω σχεδόν μόνο desert όλα καλά.




Και μία παρατήρηση, με τα φρουτένια τα πάνε όλοι μια χαρά!

Αποσυνδεδεμένος pmgpanos

  • *
  • 34
  • Φύλο: Άντρας
Παράπονα για τη μυρωδιά έχω ακούσει μόνο για την bebeca, το περίεργο όμως είναι ότι το tribeca δεν ενόχλησε κανένανα, τώρα στο άτμισμα μου αρέσουν και τα 2

Αποσυνδεδεμένος mobilem

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Έχω αρκετά υγρά κατά νου που μυρίζουν άσχημα στον χώρο και συμφωνώ με τους περισσότερους.
Με το Turkish Tobacco όμως της Liqua, μου έκαναν παρατήρηση 2 παρέες σε ταβέρνα.
Μακράν η χειρότερη μυρωδιά.

Αποσυνδεδεμένος kostasvapor

  • **
  • 169
  • Φύλο: Άντρας
  • Στο ΗΤ απο το 2011, άκαπνος απο τις 1/1/2013 !!!
Cappuccino by ecig.

Παστουρμά να το πω? Καμένο βρώμικο εσώρουχο να το πω? Κάτι απαίσιο πάντως σίγουρα. Σαν γεύση αποδίδει απόλυτα αυτό που αντιπροσωπεύει, αλλά αυτό που αφήνει πίσω στην ατμόσφαιρα σκοτώνει μέχρι και ελέφαντα

Αποσυνδεδεμένος powerwolf

  • *
  • 50
  • Φύλο: Άντρας
Εγω πηγα να χωρισω με την γυναικα οταν ατμιζα το cuban της liqua .Ενω ειναι ενα απο τα αγαπημενα μου υγρα το καταργησα λογο οτι με εβαζε η γυναικα να κανω συνεχεια μπανιο λογο της παστρουμαδιλας που αφηνε στον χωρο

Αποσυνδεδεμένος nickrodos

  • *
  • 35
  • Φύλο: Άντρας
  • ΔΙΑΓΟΡΑΣ
Number 69atmos μαζί με λίγο ούζο ή μπανανα σταγόνες βάσεις....ενω ατμίζεις ολα φανταστικά.Μυρωδιά Εμ....ου πολλές φορές πήγαν φίλοι να με κατεβάσουν από αυτοκίνητο  :)) :)) :angel:

Αποσυνδεδεμένος zavalos

  • *
  • 38
  • Φύλο: Άντρας
Με διαφορά το Barbara από atmos. Λιβάνι, σανδαλόξυλο, παστουρμάς και με μεγάλη διάρκεια στην ατμόσφαιρα. Το έχω δοκιμάσει μόνο του και φοβάμαι ακόμα και λίγες σταγόνες να στάξω σε άλλα υγρά, αν και έχω διαβάσει να το κάνουν πολλοί.

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Puro Cubano του atmos.
Ενώ με ωρίμανση 15-20 ημέρες γίνεται πολύ νόστιμο όπου πηγαίνω
(και εννοώ σε ατμιστικά καταστήματα) με κοιτάζουν παράξενα  :)) :))

Αποσυνδεδεμένος knight77

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Black Flag Fallen και ακολουθεί το Bebeca.
Ειδικά το BFF κάθε φορά που το ατμιζει η γυναίκα μου αλλάζω δωμάτιο μιας και δεν παλεύεται η μπόχα

Sent from my LG-D802 using Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279369 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207492 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64558 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173553 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311576 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13325 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124155 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93188 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4003 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1256 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15694 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14453 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias