vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

523 επισκέπτες, 4 χρήστες
vasim, nightdream, Lazy Dog, camber

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2300
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Αν γυρίσεις πίσω, στα post 2452 & 2454 τον θάβει ο χαρχαρίας.  :) Βέβαια αυτός ατμίζει με κιλοβάτ & τούρμπο στον αέρα..... :angel:

Αποσυνδεδεμένος xloupas

  • **
  • 190
  • Φύλο: Άντρας
Tα διαβασα τα σχολια του φιλου τα παιρνω υποψη μου, αλλα νομιζω θα το τολμησω λογο διαφορετικου στυλ ατμισματος, αν μου κατσει καλα εχει καλως αν οχι δεν πειραζει.
(μεγαλωνει το καλαθι)  :))

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
ΑΝΟΙΓΜΑ παρένθεσης............


(


Σοβαρά τώρα είναι λειτουργικό αυτό μπορείς να αντλήσεις το χω απορία για αυτό ρωτάω


ΦΥΣΙΚΑ και μπορείς!!! Αφού έχει μέγεθος υποβρύχιας αντλίας ΜΕΓΑΛΟΥ βάθους!!!


ΚΛΕΙΣΙΜΟ παρένθεσης....


)















Ωωωωωπ!! ΜΑΣ τσάκωσα!!!! Για να συντουνίζουμιστι σιγασιγά......

« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 14, 2022, 11:52 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος Kostik1982

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Καλημέρα στην ατμοπαρέα. Γνώμες για τον skyline r?

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2300
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Καλός, πολύ καλός, μα πάρα πολύ καλός. Μόνη μου παρατήρηση είναι ότι χρειάζεται μιά εξοικείωση μέχρι να συνηθίσεις το παράξενο το καπάκι αναπλήρωσης.

* Αναφέρομαι σε Ulton & MTL.

Αποσυνδεδεμένος xristos99

  • **
  • 279
  • Φύλο: Άντρας
Click-->Έγινε διαγραφή άμεσης παράθεσης<--Click


Μπορείς να στείλεις link γιατί δεν έχω ξαναπάρει από εκεί και έχω μπλέξει;
Λέω να πάω για τον skyline και για τον Kuma.
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 14, 2022, 23:50 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2300
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Μπορείς να στείλεις link γιατί δεν έχω ξαναπάρει από εκεί και έχω μπλέξει;
Δεν κατάλαβα πού ακριβώς έχεις μπλέξει...
https://www.2fdeal.com/

Αποσυνδεδεμένος xristos99

  • **
  • 279
  • Φύλο: Άντρας
Ναι σωστά δεν το διευκρίνησα.
Skyline
https://www.2fdeal.com/ships-from-germanyulton-skyline-r-style-22mm-rta-32ml-w-4-airdisks-mtl-silver_p16271.html

Kuma
https://www.2fdeal.com/ulton-kuma-style-22mm-rta-48ml-w-11-airpins-3-chambers-black_p20412.html

Για τον Kuma λέει αποστολή από Γερμανία.
Εγώ τα βάζω μαζί στο καλάθι προχωράω σε παραγγελία και αυτος θα έρθει από Γερμανία ενώ ο skyline από Κίνα;
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 31, 2023, 08:42 από Tem »

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2300
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Μην επιλέγεις αποστολή από Γερμανία, όπως ο Skyline R που έστειλες. Είναι μόνο για την γερμανική αγορά. Επίσης, θες τον Kuma μαύρο ή ασημί; Καλού κακού σου βάζω link & με τους δύο σε ασημί. Αν χρειαστείς πληροφορίες για το πώς θα κάνεις την αγορά, στείλε μου πμ για να μην απασχολούμε το νήμα.  :thumpup:

https://www.2fdeal.com/ulton-skyline-r-style-22mm-rta-32ml-w-4-airdisks-mtl-silver_p16125.html

https://www.2fdeal.com/ulton-kuma-style-22mm-rta-48ml-w-11-airpins-3-chambers-silver_p18179.html
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 15, 2022, 00:39 από treloneritis »

Αποσυνδεδεμένος Kostik1982

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Καλός, πολύ καλός, μα πάρα πολύ καλός. Μόνη μου παρατήρηση είναι ότι χρειάζεται μιά εξοικείωση μέχρι να συνηθίσεις το παράξενο το καπάκι αναπλήρωσης.

* Αναφέρομαι σε Ulton & MTL.


Σε ευχαριστώ για την απάντηση. Τώρα θα φανώ χαζός (και είμαι γιατί δεν το ρώτησα) αλλά πήρα από φίλο φίλου ένα ulton skyline r και είχε μέσα 2 disk, ένα 1,2 και ένα 2,0. Πως καταλαβαίνω εάν ο άτμο είναι ο mtl ή ο dl?

Αποσυνδεδεμένος Ηρακλης

  • ***
  • 590
  • Φύλο: Άντρας
  • Γιωργος
Ο Mtl είναι σφιχτή τσιγαρισια τζούρα Ο dl είναι αεράτη \ πνευμονική τζούρα
Το 1,2 πιν είναι mtl ( σφιχτό) το 2,0 πιν και πάνω είναι dl ( αεράτη
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 15, 2022, 14:14 από Ηρακλης »

Αποσυνδεδεμένος Kostik1982

  • *
  • 52
  • Φύλο: Άντρας
Click-->Έγινε διαγραφή άμεσης παράθεσης<--Click

Εννοούσα εάν οι 2 άτμο που πουλάει το 2fdeal είναι ίδιοι (οκ τα πινάκια έχουν διαφορές, άλλα τα mtl και άλλα τα dl)
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 15, 2022, 15:33 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος treloneritis

  • *****
  • 2300
  • Φύλο: Άντρας
  • I am not anti-social, just not user friendly
Αν έμπαινες στο site δεν θα ρωτούσες  ;D . Σου δίνει 2 επιλογές:
- Skyline R (MTL) με 0.8mm, 1.00mm, 1.2mm & 1,5mm airdisks &
- Skyline R (RDL) με 2.00mm, 1,5x3.00mm, 1.5x3.9mm & 2.00x3.00mm
Προφανώς ο Skyline R του φίλου σου είχε ένα πινάκι από τον MTL (1.2mm) & ένα πινάκι από τον RDL (2.00mm) για να δεις ποιά τζούρα σου αρέσει περισότερο. Ισως να πήρε οποιαδήποτε από τις 2 εκδόσεις του ατμοποιητή & μαζί να αγόρασε χώρια & σετ με έξτρα αεροπινάκια (Υπάρχουν για αγορά & μεμονωμένα σε set τόσο τα MTL airdisks όσο & τα RDL airdisks). Ο ατμοποιητής είναι ο ίδιος. Το αν θα είναι MTL ή RDL το υπαγορεύουν τα airdisks που του βάζεις.
*** Για να μην ψάχνεσαι: Μπες στο site & στο πεδίο αναζήτησης στο κέντρο πάνω ψηλά γράψε (ανάλογα) Skyline R (για οοοολα τα αποτελέσματα) ή Ulton Skyline R. Πάτησε  ENTER & θα σου τα δώσει όλα στεγνά.  :)

Αποσυνδεδεμένος xristos99

  • **
  • 279
  • Φύλο: Άντρας
Έκανα παραγγελία skyline r mtl μαζί με τα έξτρα δισκάκια για dl, δύο τζαμακι απλά και ένα πλαστικό.
Έβαλα στην παραγγελία και τον Kuma.
Η παραγγελία έγινε στις 15 του μήνα και αυτοί από την 2f είναι άφαντοι.
Μου ήρθε κανονικά η επιβεβαίωση και η πληρωμή αλλά λέει waiting Shipping.
Έχω στείλει και email αλλά δεν απαντάνε.
Τι συμβαίνει;

Αποσυνδεδεμένος athmichalop

  • *
  • 27
  • Φύλο: Άντρας
Έχοντας παρακολουθήσει τα τελευταία μηνύματα, επειδή θέλω να παραγγείλω μόνο έναν από τους kuma και skyline (mtl), γιατί μας κυνηγάει η σύζυγος, ποιόν να προτιμήσω.. Εάν βοηθάει παίζω με fev  κλώνο!. ευχαριστώ

Στάλθηκε από το Redmi Note 8T μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172079 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 05, 2024, 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276479 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15403 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14036 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9399 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43098 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 425 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35556 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558988 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182577 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 205 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10539 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364