vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

517 επισκέπτες, 3 χρήστες
vasim, Lazy Dog, camber

Twitter

Κλώνοι επισκευάσιμων - Ερωτήσεις εξπρές και νέες κυκλοφορίες

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
μόλις έστειλα μήνυμα στην coppervape
-------------------
hi
are you making the skyline rta from esmokeguru or not?
we waiting for this rta and some people say that you can't make it
they say it's too difficult for you
is it true?
-------------------
:laugh1: :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος mimis

  • ****
  • 1315
  • Φύλο: Άντρας
  • Λατρεύω τις δίχρονες γαλέρες
    • Webcam - Κέρκυρα
Ribot, δεν αναφερόμουν σε κανεναν προσωπικα, ισως να μην το έκανα ο ίδιος κατανοητό, συγνώμη για αυτό.
Αυτό πού ηθελα να πώ ειναι ότι από την στιγμή που κάποιο προιόν ειναι αποτέλεσμα καποιας μηχανής, ειναι αντιγράψιμο. Τωρα αν ειναι ευκολο ή δύσκολο, δεν μπορω να το ξέρω.
Οπως το είπες, θεωρητικά το βλέπω. Μπορεί να κάνω λάθος βεβαια αλλα με τους κινέζους πόσο μπορεις να πεις ότι δεν μπορουν να αντιγράψουν κάτι; Αν αξίζει και από την άποψη της ποσότητας παραγωγής βέβαια.

Αποσυνδεδεμένος demisgr

  • *
  • 13
  • Φύλο: Άντρας
Η ερώτησή μου στη Serena @ Coppervape όσο αφορά την μελλοντική παραγωγή του skyline

Παράθεση
Hello dear Serena
I like to ask you if you plan on making production the
Skyline RTA by eSmokeGuru
και η απάντησή της  ;)

Serena Zhou2017-05-04 18:16
Παράθεση
Hello dear,
 
yeh,, honey ,, our factory will be produce skyline rta .
also will tell u once finish . Thanks a lot

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
και η απάντηση τις Serena στο δικό μου μήνυμα

hello dear
2017-05-06 11:30
skyline Rta is in producing now,, and our factory already got a original sample .  and new batch will be finish before 15th May 
so,, pls be more patient wait ,, also thanks for support .

και η απάντηση τις Serena στο δικό μου μήνυμα

hello dear
2017-05-06 11:30
skyline Rta is in producing now,, and our factory already got a original sample .  and new batch will be finish before 15th May
so,, pls be more patient wait ,, also thanks for support .
το βασικο να ξεραμε και τα ντεκ που θα βγαλουνε ,μην κανουν το ιδιο οπως με τον hussar,και ψαχνομαστε στο τελος με τα πιν !!

Αποσυνδεδεμένος kotsos75

  • *****
  • 3454
  • Φύλο: Άντρας
  • φυσα ρουφα τραβα τονε
κοντός ψαλμός αλληλούια
15 μαΐου λέει
άντε εγώ σου λέω 25 μαΐου
οποτε σύντομα θα ξέρουμε

Αποσυνδεδεμένος ελιοτ

  • **
  • 166
  • Φύλο: Άντρας

Λεω οτι αυτα τα 2 κομματια δεν ειναι ιδια μεταξυ τους, δεν ειναι ακριβες ατιγραφο.

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Κι' ο Ribot αυτό λέει :indifferent:

Αποσυνδεδεμένος ελιοτ

  • **
  • 166
  • Φύλο: Άντρας
Γιατι αραγε? Μηπως ο γνησιος εχει κατοχυρωσει την πατεντα?

Αποσυνδεδεμένος modivin

  • *****
  • 3672
  • Φύλο: Άντρας
Προφανέστατα δεν διαβάζεις τι γράφουν οι υπόλοιποι :))

η πλάκα θα είναι να δίνει και τα δέκα airdisk πακέτο. 
Πάντως ρε παιδιά , αισθάνομαι κάποια ντροπή. Δηλαδή ο άνθρωπος έφτιαξε ένα καταπληκτικό κομμάτι και έρχονται οι Κινέζοι και τον χτυπάνε . 
Δεν ξέρω έχω ανάμικτα συναισθήματα. Δεν λέω , είναι πολλά τα 185 , αλλά και αυτό το αίσχος δεν μου κάθεται καλά.
Θα πάρω τον κλώνο βέβαια , αλλά ελπίζω να πρόλαβε ο ESG να ανταμείφθηκε για τον κόπο του και την μαγκιά του επαρκώς. 
Βαράτε με και ας κλαίω... 

Αποσυνδεδεμένος kostasmoke

  • *****
  • 1606
  • Φύλο: Άντρας
  • η ζωη ειναι ενα αγγουρι......δικο σας!!!
Είναι και θέμα φιλοσοφίας και οικονομικής κατάστασης φίλε μου.αν κάποιος δεν έχει την δυνατότητα γτ να μην πάρει μία προσομοίωση του ατμό που ζητάει;εγώ απτην άλλη δε είμαι της φιλοσοφίας μόνο γνήσιους κ λίγους.4 έχω συγκεκριμένα.αλλοι θέλουν πολλούς και κυρίως κλώνους.κκαθαρα λοιπόν είναι θέμα φιλοσοφίας κ οικ. Δυνατότητας.μη βερεσετε κ μένα

Στάλθηκε από το Redmi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Νικόλας Λογγινιδης

  • **
  • 396
  • Φύλο: Άντρας
  • Επιτρέπεται να πέσεις, επιβάλλεται να σηκωθεις
Τις καλημέρες μου σε όλους. Αν τον βγάλουν με το skydeck τον κλώνο προβλέπω sold out σε μία μέρα. Έχω τον γνήσιο αλλά θα τιμήσω και τον κλώνο γιατί άλλο νεφρό δεν υπάρχει και τα γλυκοκαπνικά μου έχουν μια τάση να μπαίνουν στον εν λόγω άτμο και είναι 2-3 τα άτιμα. Μπισκότα, κρέμες κλπ επιδόρπια μαλώνουν στο κατώφλι του In'sane.
Off topic : Σήκωσέ το :laugh_wave:

Αποσυνδεδεμένος ελιοτ

  • **
  • 166
  • Φύλο: Άντρας
Προφανέστατα δεν διαβάζεις τι γράφουν οι υπόλοιποι :))
Εχεις δικιο δε διαβαζω τι γραφουν οι υπολοιποι. 
Οταν εγραψα οτι οι κλωνοι 1/1 ειναι παντα σε συννενοηση με τον αρχικο κατασκευαστη. 
Οπως οταν εγραψα για κατοχυρωση πατεντας. 

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Αν ειχε καλύτερα ποστς θα ηταν ο τέλειος και τα 180 μια χαρα, μη ξεχνάμε πως ντρίπερς της απλουστερης μορφής έχουν τιμές κανα 15% φτηνότερα και εχουν γινει ανάρπαστοι , ποστ και εισαγωγη αέρα κοιτάει κανεις και στο ένα ειναι τέλειος..
Πάντως δεν υπάρχει κάτι μη αντιγράψιμο, είτε σε μέγεθος είτε σε πολυπλοκότητα, υπάρχουν γομάρια 3d σκανερς που μιλάνε για part dna και φορητά  *χειρός που με μία βάση και με ενα Open source προγραμμα γίνονται τρομακτικά ακριβη
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 06, 2017, 13:56 από chillo »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1460 172078 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 05, 2024, 21:09
από camber
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 276475 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15403 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14036 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9398 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43092 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 425 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 35548 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 558978 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 182573 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 204 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 10531 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364