vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

396 επισκέπτες, 4 χρήστες
dkostas, antiklitos140, manoslykos, camber

Twitter

Yγρά / αρώματα από την Atmos Lab

Αποσυνδεδεμένος davarisx

  • **
  • 293
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά / αρώματα από την Atmos Lab
« Απάντηση #705 στις: Ιουνίου 14, 2014, 11:49 »
σε Kayfun.

Αποσυνδεδεμένος sensk3

  • ***
  • 858
  • Φύλο: Άντρας
  • Η πραγματικότητα ξεπερνάει την ανθρώπινη φαντασία!
Απ: Yγρά / αρώματα από την Atmos Lab
« Απάντηση #706 στις: Ιουνίου 15, 2014, 00:41 »
Ευχαριστώ. Κι εγώ σε Kayfun δοκίμασα το μανταρίνι και τη φράουλα. Για το γούστο μου όμως, το μανταρίνι ......."πορτοκαλίζει"....δεν βγαίνει όπως το μυρίζω από το μπουκαλάκι. Επίσης και η φράουλα δεν μου βγαίνει όπως μυρίζει από το μπουκαλάκι. Τέλος πάντων, υποκειμενικά είναι αυτά.... Και τα 2 αρώματα από την μυρωδιά τους δειχνουν εξαιρετικά. Μένει να βρω τον κατάλληλο ατμοποιητή για μένα.....

Αποσυνδεδεμένος davarisx

  • **
  • 293
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά / αρώματα από την Atmos Lab
« Απάντηση #707 στις: Ιουνίου 15, 2014, 15:25 »
Ποσο της % αρωμα βαζεις?

Αποσυνδεδεμένος ΑΕΤΟΣ

  • *
  • 97
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά / αρώματα από την Atmos Lab
« Απάντηση #708 στις: Ιουνίου 15, 2014, 17:22 »
παιδια ο ατμος αλαξε την βανιλια?  η βανιλια ηταν διαφανες το υγρο και μυριζε σαν βανιλια παγωτο πολυ εντονα... πηρα ενα καινουργιο και εκτος απο πολυ πιο αδυναμη μυρωδια εν σχεση με το παλιο ειναι καφε σκουρο  και μυριζει βανιλια πιο ξεθυμασμενα  και φαρμακο.... σιροπι συγκεκριμενα.. εχει αυτη τη φαρμακιλα .... αγορασα και δευτερη απο το ιδιο μαγαζι μηπως ετυχε αλλα το ιδιο.... τι παιζει? δεν ηταν καλη η παλια γευση και προσθεσαμε μεσα μυρωδια φαρμακου? :P

Αποσυνδεδεμένος pany

  • ***
  • 606
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Yγρά / αρώματα από την Atmos Lab
« Απάντηση #709 στις: Ιουνίου 15, 2014, 19:50 »
Μηπως εχεις παρει κατα λαθος το black vanilla?


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος erwtas13

  • ***
  • 586
  • Φύλο: Άντρας
  • τέλος η βρώμα
Απ: Yγρά / αρώματα από την Atmos Lab
« Απάντηση #710 στις: Ιουνίου 16, 2014, 02:26 »
Τους είχα πάρει τηλέφωνο και μου είπαν ότι άλαξαν τη συνταγή, κατα τα άλλα είναι ίδια......

Αποσυνδεδεμένος gad

  • **
  • 164
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά / αρώματα από την Atmos Lab
« Απάντηση #711 στις: Ιουνίου 16, 2014, 13:07 »
παιδια ο ατμος αλαξε την βανιλια?  η βανιλια ηταν διαφανες το υγρο και μυριζε σαν βανιλια παγωτο πολυ εντονα... πηρα ενα καινουργιο και εκτος απο πολυ πιο αδυναμη μυρωδια εν σχεση με το παλιο ειναι καφε σκουρο  και μυριζει βανιλια πιο ξεθυμασμενα  και φαρμακο.... σιροπι συγκεκριμενα.. εχει αυτη τη φαρμακιλα .... αγορασα και δευτερη απο το ιδιο μαγαζι μηπως ετυχε αλλα το ιδιο.... τι παιζει? δεν ηταν καλη η παλια γευση και προσθεσαμε μεσα μυρωδια φαρμακου? :P

Παιδια πηρα και εγω σημερα βανίλια απο γνωστό μαγαζι στην Καλλιθεα και με πληροφόρησε η κοπελα που εχει το μαγαζί οτι η ατμος αλλαξε τις ετικέτες στις βανίλιες! Η γνωστη  μας λοιπον  (άπαιχτη) βανιλια ειναι πλεον η Black Vanilla ενω η καινουργια που εβγαλε πριν 1-2 μηνες ειναι η Vanilla! :bye:

Αποσυνδεδεμένος atsirtsis

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά / αρώματα από την Atmos Lab
« Απάντηση #712 στις: Ιουνίου 16, 2014, 14:23 »
Τώρα που καλοκαιριάζει καμιά πρόταση για φρουτάκι για μίξη με λίγη μενθόλη για πιο δροσερό αποτέλεσμα?

Αποσυνδεδεμένος WILDE

  • *****
  • 1786
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά / αρώματα από την Atmos Lab
« Απάντηση #713 στις: Ιουνίου 16, 2014, 15:01 »
Mπανάνα :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος pany

  • ***
  • 606
  • Φύλο: Γυναίκα
Απ: Yγρά / αρώματα από την Atmos Lab
« Απάντηση #714 στις: Ιουνίου 16, 2014, 15:08 »
Παιδια πηρα και εγω σημερα βανίλια απο γνωστό μαγαζι στην Καλλιθεα και με πληροφόρησε η κοπελα που εχει το μαγαζί οτι η ατμος αλλαξε τις ετικέτες στις βανίλιες! Η γνωστη  μας λοιπον  (άπαιχτη) βανιλια ειναι πλεον η Black Vanilla ενω η καινουργια που εβγαλε πριν 1-2 μηνες ειναι η Vanilla! :bye:
Δεν νομίζω να ειναι σωστή η πληροφορηση. εχω παρει το black vanilla και δεν έχει καμια σχεση με την γνωστή μας βανίλια.  θα προσπαθησω να επικοινωνήσω με τον Πανο για διεκρινησεις.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


EDIT
Παραθέτω εδώ την συνομιλία μου με τον Πάνο μέσω facebook όσο αφορά την βανίλια:





  • Pany: Πανό καλησπέρα. ελπίζω να σε βρίσκω καλά. Επειδή υπάρχει μια σύγχυση στο φόρουμ είπα να σε ρωτήσω για να δώσω μια διευκρίνηση.
  • Panos: Πες μου
  • Pany: Πολλοί διαμαρτύρονται ότι έχει αλλάξει η γεύση της απλής βανίλιας σε άρωμα. Έχω πάρει προσωπικά το black vanilla το οποίο θεωρώ ότι είναι καινούργιο. Στο σκέτο vanilla έχει αλλάξει η συνταγή?
  • Panos: Παλιό VANILLA=> BLACK VANILLA
  • Panos: Νέο VANILLA => Βανίλια -βανιλλίνη (σαν αυτή του κέικ)
  • Panos: Και τα δύο χωρίς ίχνος δικετόνης ή διακετυλίου
  • Panos: Το είπα και στην τελευταία συνέντευξη προχτές  http://vaperstime.com/
  • Pany: Το black vanilla όμως δεν μοιάζει καθόλου με το παλιό και έχει μια παράξενη γεύση φαρμάκου που πίναμε μικροί!
  • Panos: Είναι ό,τι πιο κοντινό στην παλιά βανίλια, στην αρωματική
  • Panos: Αν εννοείς τη βανίλια που χρησιμοποιούσαν στα φάρμακα για να την πίνουμε... ναι
  • Pany: Γνώμη μου η παλιά βανίλια ήτανε πολύ ανώτερη, αλλά γούστα είναι αυτά. Θα τα μεταφέρω στο φόρουμ
  • Panos: Είναι θέμα ασφάλειας που προέχει.... ΤΟ ξέρω ότι στεναχώρησα αρκετούς αλλά..... ΥΓΕΙΑ = 1, ΓΟΥΣΤΟ=2
Ελπίζω να βοήθησα.

« Τελευταία τροποποίηση: Ιουνίου 16, 2014, 17:16 από pany »

Αποσυνδεδεμένος tiepolo

  • *
  • 11
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά / αρώματα από την Atmos Lab
« Απάντηση #715 στις: Ιουνίου 16, 2014, 19:13 »
Δοκιμασα το Fotia σε μαγαζι και ενθουσιαστηκα. Πηρα ενα δεκαμελο και συνεχισα στο σπιτι ολο το βραδυ, ουτε σκεψη για τσιγαρο. Κατα το τελος του βραδιου ομως ειχα μπουχτισει. Το συμπερασμα ειναι το γνωστο, οτι το ατμισμα θελει υπομονη κι επιμονη, δεν υπαρχουν ευκολες λυσεις. Το Fotia για μενα ειναι ενα πολυ καλο καπνικο υγρο, αλλα κατι σαν επιδορπιο για dripping κι οχι ενα καθημερινο υγρο

Αποσυνδεδεμένος manos123

  • *
  • 25
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά / αρώματα από την Atmos Lab
« Απάντηση #716 στις: Ιουνίου 16, 2014, 19:20 »
Εγώ παντός ψηφίζω DIY green apple me menthol φοβεροοοοοοοο


Sent from my iPad using Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος atsirtsis

  • **
  • 270
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά / αρώματα από την Atmos Lab
« Απάντηση #717 στις: Ιουνίου 16, 2014, 21:09 »
Όταν λέμε menthol σε ποιο άρωμα της Atmos αναφερόμαστε, mint ή peppermint? Γιατί έχω της flavourart και δεν με εχει ικανοποιήσει.

Αποσυνδεδεμένος toni

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά / αρώματα από την Atmos Lab
« Απάντηση #718 στις: Ιουνίου 17, 2014, 00:00 »
Ρε παιδια καποια προταση για καποιο αρωμα   απο ατμος καπνικογλυκο εκτος απο bebeca.

Αποσυνδεδεμένος Nemesis_rds

  • *****
  • 5569
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Yγρά / αρώματα από την Atmos Lab
« Απάντηση #719 στις: Ιουνίου 17, 2014, 00:35 »
RY69, Barbara, Agrinio, Habana.

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 279361 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207486 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 64552 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173549 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 311561 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13318 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124153 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93188 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4001 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1255 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15694 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14453 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias