vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

631 επισκέπτες, 4 χρήστες
gigelis78, pngtszs1976, manoslykos, Lazy Dog

Twitter

Υγρά και αρώματα after-8

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #945 στις: Απριλίου 25, 2013, 16:19 »
εννοει μαλλον τα καινουργια με το δοσομετρητη αυτα δεν τα εχω καθολου εγω αν μου ερθουν αυριο θα μετρησω και θα το προσαρμόσω στο ποστ.....αλλιως θα εμπιστευτω τον demkoni :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie: :tongue_smilie:


ψυχοοοοοοο μου :-* :-* :-* :-* :-*


Αυτά Εφη!!!!! Αυτά εννοώ!!!! :)) :bye:


δεν τα εχω δει καθολου αυριο παραλαμβανω......ειναι με την πιπετα στο καπακι αν δεν κανω λαθος αλλα νομιζω μονο τα 10μελα.....δεν ξερω ;D ;D


Ναι έχουν πιπέτα στο καπάκι, οπότε όλα απλοποιούνται. :D


:laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1: Εμαθα μονο στα 10μελα :tongue_move_02: :tongue_move_02: :tongue_move_02: :tongue_move_02:


Έχει και 5μελα!! :tongue_move_02: :tongue_move_02:
Πήρα 5μελο Καρνέισον και 5μελο Balloo και έχουν πιπέτα στο καπάκι.


Ναι... Αυτό είναι πιο σωστό. Πιπέτα στο καπάκι!!! :laugh1:

Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #946 στις: Απριλίου 25, 2013, 16:32 »
Carnation, Ballοο  :thumpup:  Τι  λένε αυτά τα αρώματα ? Σου άρεσαν ?

Αποσυνδεδεμένος demkoni

  • *****
  • 1669
  • Φύλο: Άντρας
  • Τα πάντα όλα...
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #947 στις: Απριλίου 25, 2013, 16:45 »
 :-[  Δεν έκανα ακόμη :-[


Από μυρουδιά το Carnation είναι το γνωστό ρόφημα, ενώ το Balloo δεν μου θύμισε κάτι... Ομολογώ οτι το Balloo είναι πολύ έντονο στη μύτη, γι αυτό δεν θα πω κάτι άλλο πριν το δοκιμάσω αραιωμένο σε υγρό.


Πήρα επίσης :


Smokey Blend, το οποίο όταν το μύρισα έμεινα παγωτό, και το μύριζα για 5 λεπτα!!! :tongue_smilie: :tongue_smilie: . Αυτό έγινε σε 30 μλ βάσης, και θα περιμένω 8-10 μέρες ωρίμανση, για να το απολαύσω σε όλο του το μεγαλείο. Είναι (υποκειμενικότατα  :)) ) καταπληκτικό!!!!


Nutty Nuts, το οποίο ήταν πολύ έντονο επίσης και έκανα 20 μλ και από αυτό για ωρίμανση.


Παιδια τα αρώματα πρέπει να ήταν πολύ φρέσκα... Άνοιξα τα μπουκαλάκια, και μετά από αρκετά δεπτερόλεπτα κατάλαβα τα αρώματα.

Αποσυνδεδεμένος Phill

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #948 στις: Απριλίου 25, 2013, 20:30 »
δοκίμασα σε έτοιμα υγρά :
carnation: άρωμα καταπληκτικό, πιστό σχεδόν του ονόματος, αλλά στο άτμισμα δεν μου άρεσε. Μετά από μερικές τζούρες μου παραφαίνεται ....καπνικό αλλά με την κακή έννοια, καθώς γενικά είμαι λάτρης των καπνικών, αλλά το συγκεκριμένο θα το ήθελα πιο σοκολατενιο, πιο γλυκό.
smokey blend: η μεγάλη απογοήτευση. Δεν μου άρεσε ΚΑΘΟΛΟΥ. του έδωσα αρκετές ευκαιρίες αλλά τίποτα.
Γενικά μέχρι στιγμής από την εταιρία μου άρεσαν πολύ Smokey Apples, Smokey Caramel ( αυτά τα δύο τα καλύτερα), Smokey Banana, Smoke & Jack με αυτή τη σειρά κατάταξης.
Τα χειρότερα ( δηλ. αυτά που δεν τα καναδοκιμάζω και κάθονται στο κουτί) είναι Cigar & Smokey Blend.
Αυτά που στην αρχή μου άρεσαν και γρήγορα με κούρασαν είναι : RWNY, Pure X, Dumani, Καφές, Baker's Choice .
Ξανατονίζω ότι όλα τα δοκίμασα σε έτοιμα υγρά. Ίσως στο εξής αν ξαναπαραγγείλω από εκεί να πάρω αρώματα και να τα βάλω σε δική μου βάση ( ίσως να φταίει αυτό που πολλά δεν μου άρεσαν).

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #949 στις: Απριλίου 25, 2013, 20:43 »
τα εχεις αφησει καθολου να ωριμασουν?

Αποσυνδεδεμένος Phill

  • **
  • 205
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #950 στις: Απριλίου 25, 2013, 20:50 »
αυτά που δεν μου άρεσαν ναι, ήδη είνα από μήνα- δίμηνο και κάθονται αλλά τίποτα, τους έδωσα και πρόσφατα ευκαιρίες.... Αυτά που μου άρεσαν τα κατάπια αμέσως :)


Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #951 στις: Απριλίου 25, 2013, 20:58 »
 :laugh1: :laugh1: και εγω αμεσως ομως τα καταπινω χχααχαχχα απλα στο ειπα επειδη το συνιστουνε απο την after8 και με τον καιρο καταλαβα κι εγω οτι εχουν δικιο ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος ModeMAN

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #952 στις: Απριλίου 25, 2013, 21:14 »
To smoke ισως ενα απο τα καλυτερα καπνικα

 :bravo_encouragements:

Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #953 στις: Απριλίου 26, 2013, 10:56 »
καλημερα


εχει δοκιμασει κανεις το green fields ?




ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #954 στις: Απριλίου 26, 2013, 11:47 »
μολις παρελαβα εγω την παραγγελια μου αλλα σημερα βρηκα να εχω δουλεια τα εχω μπροστα μου και δεν μπορω να τα αγγιξω :wall: :wall: :wall: :wall:

edit:μύρισα το green......κατι φρουτοκαλοκαιρινοδροσερο μου βγαλε.....και αν ειδα καλα πρεπει να ναι πρασινο? :o :o :o

και το ατλας.....πολυυυυυυ ωραια μυρωδια ;D ;D ;D

Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #955 στις: Απριλίου 26, 2013, 11:56 »
ναι πρασινο ειναι.


ρωτησα γιατι μου το εστειλαν δωρακι και δεν ξερω περι τινος προκειται.




ευχαριστω

Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #956 στις: Απριλίου 26, 2013, 12:08 »
ενα φρουτο βγαζει  :hmmm: :hmmm: :hmmm: τι ομως?ωραιο παντως ;D


 

Αποσυνδεδεμένος alexg

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #957 στις: Απριλίου 26, 2013, 17:16 »
Καλησπέρα..
Σήμερα παρέλαβα και γω για πρώτη φορα τα περίφημα υγρα, απο μυρωδιά
Σκίζουν nuty nut , smooth tobacco ,smokey banana,και creamy straw cake...
Παιδιά το  smoke (που ηταν δωράκι) ειναι ιδιο ακριβως με το TriBeCa.... Αλλα χωρίς την οινοπνευματιλα του.
Φανταστικό!!!!!!


Sent from my iPhone 6s using Tapatalk



Αποσυνδεδεμένος efhkal

  • ***
  • 572
  • Φύλο: Γυναίκα
  • ποτέ δε φοβήθηκα τα άσχημα,πάντα τα μέτρια έτρεμα.
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #958 στις: Απριλίου 26, 2013, 21:07 »
οτι φτιαχνω και δοκιμαζω χωρις ωριμανση θα το κανω edit :laugh1: :laugh1:
λοιπον πηρα καρνεσιον,σμοκευ μπλεντ,κεικ,ατλας,green fields και μου ηρθανε και 2 δωρακια.......ενα ομερτα και ενα no name(avalon θες να το βαφτισω να γινουμε κουμπαροι?θα του στειλω και λαμπαδα χαχααχαχαχαχ)
 
ανοιξα το καρνεσιον μολις το μυρισα ηθελα να το πιω .....μου θυμισε το γαλα οντως ομως........στο ατμισμα σοκολατα εντονη και γλυκια χωρις γαλατιλα ωραιο
ομερτα......καπνικιζει αρκετα…..και στην εκπνοη μου αφηνει κατι  πικαντικο…..κατι κανελλα στο βαθος  να πω…….σκοτεινο αρωμα σαν τα πλοκαμια της μαφιας…… :tongue_smilie:   ωραιο σαν τον κινδυνο……. :tongue_smilie:  αλλα after8 θα παραβιασω τον νομο τηςσιωπης και θα πω ότι μου αρεσει :laugh1: :laugh1: :laugh1: :laugh1:
no name:μια καπνικη βαση να το πω όχι smokey….πιο πολύ μου βγαζει το smoke…με κατι φρουτενιο …..ενα φρουτο που δεν μπορω να προσδιορισω πιο ειναι …..ελαφρυ καπνικο ;)
 
ατλας:σηκωνει στα χερια του αναμφισβήτητα το βαρος της σοκολατας αλλα για να μην του πεσει βαρια την μοιραζει με φρουτακια…….πολυ ωραιος συνδιασμος φρουτοσοκολατοκαταστασης (γνωστη για τα σοκολατενια μου γουστα)
 εχω κι αλλα αλλα σιγα σιγα μπουχτισα :tongue_smilie: :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος Doukakos1

  • **
  • 275
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Υγρά και αρώματα after-8
« Απάντηση #959 στις: Απριλίου 26, 2013, 21:24 »
Εφηηηη για το cake δεν μας ειπεεεεεεες;; Τι λεει;; Ειναι καθολου μπουχτιστικο;; (καλα ειμαι ο μονος που δεν παιρνει δωρακια;;!!  :'( :'( :'( :'( :'( )

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1099863 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 176215 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 403 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 288 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21973 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 284229 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 209343 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 68213 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 315108 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 15261 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 126406 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 95044 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem