vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

91 επισκέπτες, 7 χρήστες
bloodlessz, maprix, Yakinthos, Jorge, manoslykos, yorgoss, trabaman

Twitter

Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!

Αποσυνδεδεμένος Νικος

  • ****
  • 1124
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #900 στις: Δεκεμβρίου 07, 2011, 22:05 »
Τι αλλο να σου πουν, τα ειπαν ολα.
Ο καθενας εχει προσωπικες εμπειριες,
να σου την πω δικη μου.
Μου εκαναν δωρο ενα ego-t δεν με βολεψε,
ετσι διαβαζοντας στο forum,
πηρα τον giant με 2ohm ατμοποιητη.
Παιδευτικα ωσπου τον δοκιμασα ατμοποιητη 1,6 ohm
και ειμαι ευχαριστημενος.
Δεν εχω σκοπο να αγορασω ferrari,
αλλα θα μεινω με το κινεζικο,
προσπαθωντας να απαλλαγω και απο το η/τ.
Με τα υγρα σταθηκα τυχερος,
μου αρεσαν αμεσως 2 γευσειςκαι τα ατμιζω εναλλαξ,
πολυ 6mg και οταν χαρμανιαζω 12mg.
Μην ρωτας ποιο υγρο γιατι ειναι εντελως υποκειμενικο,
αλλος τρελενεται, αλλος ξερναει.

Αποσυνδεδεμένος petra

  • *****
  • 5198
  • Φύλο: Γυναίκα
  • big sister's watching you!
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #901 στις: Δεκεμβρίου 07, 2011, 22:56 »
mrachilles, το σάββατο στις 11 το πρωί ως το απογευματάκι οι Θεσσαλονικείς έχουν συνάντηση στο καφέ Πρίγκηπος στο τουρκικό προξενείο. Δες στην κατηγορία συναντήσεις μελών και πήγαινε να δεις από κοντά πολλά πράγματα. Θα σου λύσουν πολλές απορίες για τους επισκευάσιμους. Προσωπικά, πιστεύω ότι καλό θα ήταν να ξεκινούσες με κάτι εργοστασιακό για να μάθεις πρώτα τα χούγια του η.τ. αλλά αν πιστεύεις ότι θα τα καταφέρεις, κανείς δεν θα σου πει το αντίθετο.

Αποσυνδεδεμένος mrachilles69

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #902 στις: Δεκεμβρίου 07, 2011, 23:08 »
thanx again! :)
επιμενω γιατι εχω στην κατοχη μου ενα intellcig και μου φαινεται πολυ λιγο...

Αποσυνδεδεμένος antwnisbrax

  • *
  • 12
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #903 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 20:13 »
Καλησπέρα!
Σας είπα ότι έχω να καπνίσω ένα μήνα σχεδόν?????!
Ατμιζω πλέον με ένα προϊόν από την NOBACCO και είμαι οκ!
Σας ευχαριστώ όλους για την πολύτιμη βοήθεια σας!

Αποσυνδεδεμένος mrachilles69

  • *
  • 8
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #904 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 22:19 »
κανενας γνωστης  ή κατοχος του gg??

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #905 στις: Δεκεμβρίου 08, 2011, 23:42 »
...ολα τα θεματα για GG εδω
Χρησιμοποιειτε την αναζητηση αριστερα για καθε θεμα που σας ενδιαφερει στο φορουμ ::)

Αποσυνδεδεμένος giorgosilioupol

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #906 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 18:02 »
με συνχορειται αλλα ψαχνω 2 ωρες και δεν βρισκω πωσ ανοιγουμε καινουργιο θεμα.σε παρακαλω κυριε admion(atmos) ειναι απολυτη αναγκηγ να σε ρωτησω κατι εσυ που ξερεισ και πολλα γιατι θα παω να αγορασω ενα ηλ τσιγαρο απο το στερημα μουσε παρακαλω θελω να επικοινωνησουμε αν ειναι αυτο εφικτο.ευχαριστω

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 09, 2011, 19:22
μπορει καποιοσ στοι σιτε να με βοηθησει παλευω ολη μερα αλλα τιποτα εναν τροπο επικοινωνιασ θελω ρε παιδια
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 09, 2011, 19:22 από zalaros »

Αποσυνδεδεμένος Viliana

  • **
  • 229
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Άτομο παρφαί και περικολόζο :P
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #907 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 18:17 »
Τι ακριβώς θες καλέ μου???

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #908 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 18:19 »
καλησπερα φιλε, κατ αρχην δεν χρειαζεται να αγχωνεσαι! εισαι στο σωστο θεμα αυτη τη στιγμη και μιας και για σενα ειναι τοσο σπουδαια η αγορα του ηλεκτρονικου τσιγαρου αν ανατρεξεις στο συγκεκριμενο θεμα που βρισκεσαι, απ την αρχη του και με υπομονη θα εχεις ενα πολυ καλο δειγμα του τι μπορεις να αγορασεις. το θεμα ειναι γεματο προτασεις και νομιζω πως θα καλυφθεις στο επακρο με του τι πραγματικα σου χρειαζεται. ριξε μια ματια, σκεψου το κ ολοι εδω ειμαστε απ τον αρχαιοτερο εως τον νεοτερο να βοηθησουμε, αλλα μη σε πιανει πρεμουρα, δεν χρειαζεται.  ηρεμια κ θα τη βρεις την ακρη,
φιλικα Διονυσης!

Αποσυνδεδεμένος matsakonas

  • ****
  • 1410
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #909 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 18:22 »
παρε κατι απλο για αρχη, ενα ego-t η ενα giant απλα, καθαρα, ντουμανιαρικα και μορτικα 8)

Αποσυνδεδεμένος giorgosilioupol

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #910 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 18:23 »
καλησπερα σας απο το πρωι διαβαζω το site αλλα δεν βγαζω ακρη με το τι ταιριαζει σε εμενα αν γινεται πριν αγορασω κατι λαθος να επικοινωνησω 5 λεπτα σε ενα κινητο να κανω 2 ερωτησεις ευχαριστω και παλι.οποιος εχει την δυνατοτητα και το χρονο ας με βοηθησει

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 09, 2011, 19:22
θελω κατι που να ερχεται προσ το κανονικο τσιγαρο.στοχος μου ιναι να καψω το αλλο ειδα και το ggs αλλα πανακριβω και επιση ψαχνω με αυτη τη δυνατοτητα κατι πολυ εμφανισημο αλλα να βοηθησει και να ειναι ρεαλιστικο

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 09, 2011, 19:22
δηλαδη ψαχνω κατι που να κραταει η μπαταρια να ρουφαει δηνατα κατι σαν το αληθινο τσιγαρο και μορτικο ομορφο
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 09, 2011, 19:22 από zalaros »

Αποσυνδεδεμένος Viliana

  • **
  • 229
  • Φύλο: Γυναίκα
  • Άτομο παρφαί και περικολόζο :P
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #911 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 18:29 »
Ρωτησε και απο δω δεν υπαρχει προβλημα..Ειδα οτι σκεφτεσαι για Μ&Μ(MIni and More) ηταν το 1ο που πηρα και εμεινα αρκετα ευχαριστημενη .Μοιαζει με τσιγαρο , για το μεγεθος του ικανοποιητικη μπαταρια γυρω στις 3 ωρες μου κραταγε η 1 μπαταρία.Μεσα στη μερα χρησιμοποιουσα και τη 2η σπάνια και 3η(ουσιαστικα την 1η που χε φορτισει) αλλα εκανα βαρια χρήση.Πρακτικη η επαναφορτιζομενη ταμπακιερα οταν εισαι ολη μερα εξω οπως εγω και δεν εχεις απαραιτητα προσβαση σε μπριζα.
Το βασικο που μπορεις να κανεις ειναι να δεις και τις παρουσιασεις απο κατω υπάρχουν και σχολια κιολας..


Α και κατι αλλο το δυνατο ρουφηγμα το ξεχνας κατα βάσιν.Με το η.τ κανεις αργες χαλαρες τζουρες(κυριως για καλυτερη ατμοποιηση κ για να αποφυγεις να φας υγρο)..

Αποσυνδεδεμένος Dio13

  • ***
  • 781
  • Φύλο: Άντρας
  • ProVari V1 - DD + A2 ss = \m/ Heavy Rock \m/
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #912 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 18:29 »
οπως ειπε κ ο φιλος ματσακωνας πριν nobacco giant πολυ καλο και σε ντουμανια και σε γευση !!! εγω μ αυτο πορευομαι, οσο για τα gg που λες, αριστα αλλα ξεκινα με κατι καλο και μετα πας και στη Ferrari αν θες και σηκωνει η τσεπη σου!

Αποσυνδεδεμένος giorgosilioupol

  • *
  • 7
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #913 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 18:32 »
viliana ειδα στο προφιλ σου σημερα εχεις δοκιμασει τ απιο ομορφα και ακριβα τσιγαρα και τα εψαξα και τα ανελησα μονοσ μου κατεληξα στο ggs αλλα πανακριβο και ψαχνω κατι που πραγματικα θα εχω την αισθηση του καπνισματοσ και θα το κοψω κατα κυριο λογο,και κατα δευτερον κατι ομορφο.ενοω να εχει ντουμανι σαν κανονικο

Συγχώνευση μηνυμάτων: Δεκεμβρίου 09, 2011, 19:23
το  mini n more κανει δουλεια σαν το e go?
« Τελευταία τροποποίηση: Δεκεμβρίου 09, 2011, 19:23 από zalaros »

Αποσυνδεδεμένος zalaros

  • *****
  • 1092
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari
Απ: Αποφάσισα να το κόψω. Τι συσκευή να αγοράσω? Προτάσεις!
« Απάντηση #914 στις: Δεκεμβρίου 09, 2011, 18:40 »
Θα σου πρότεινα να βρεις από εδώ http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2516.0.html ποιο κατάστημα σε βολεύει περισσότερο και να πας από εκεί να διαλέξεις κάποιο ηλεκτρονικό τσιγάρο ;)

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 179 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 157 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20667 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281286 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207897 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65807 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174468 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312814 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14158 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124777 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93533 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4184 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix