vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

60 επισκέπτες, 3 χρήστες
Buliwyf, Jorge, Ηρακλης

Twitter

Εgo-t VS Hybrid

Αποσυνδεδεμένος npapaduke

  • *
  • 37
  • Φύλο: Άντρας
Εgo-t VS Hybrid
« στις: Ιουλίου 13, 2011, 23:16 »
Περνωντας σημερα απο την I-vape για αγορα νεων υγρων για το αγαπημενο μου Hybrid ειχα την τυχη να τα δοκιμασω με ενα ολοκαινουργιο Ego-t 1000 mega tank. Μου εκανε φοβερη εντυπωση το εξαιρετικο throat hit και η σφιχτη τζουρα του με ενα υγρο decadence 18αρι.
Φευγωντας για το σπιτι γεμισα με το ιδιο υγρο εναν ολοκαινουργιο ατμο 901 του hybrid και ξεκινησα να ατμιζω σαν παλαβος στο αυτοκινητο προσπαθωντας ,ματαια μαλλον, να πιασω throat hit  και ατμο σαν του ego-t.
Και τοτε μου δημιουργηθηκε η εν λογω απορια, αν επαιρνα σημερα το πρωτο μου Η.Τ ποιο απο τα δυο αυτα  best seller θα ηταν?
Σιγουρα αν δεν βιωναμε την σημερινη οικονομικη κριση θα απαντουσα και τα δυο!! αλλα ...οταν αυτο δεν γινεται?
Νομιζω οτι το παραπανω θεμα δεν θα εχει πολλες εμφανισεις και μυνηματα αλλα σιγουρα ειναι ενα topic που θα βοηθουσε τον καθε υποψηφιο νεο ατμιστη, ξεφευγωντας απο τα "καλα" και μονο λογια των εκαστοτε πωλητων των διαφορων εταιρειων.
Ετσι μερικα απο τα θεματα που σηκωνουν συζητηση και συγκριση ειναι : αισθηση ατμισματος, throathit,αποδοση γευσης υγρων, αυτονομια, ευκολια χρησης και γεμισματος, αξιοπιστια και συχνοτητα βλαβων, οικονομια στη τσεπη μας, εξυπηρετηση πελατων και διαθεσιμοτητα ανταλλακτικων, εγγυηση και πολλα αλλα που καθε υποψηφιος αγοραστης θα ηθελε να γνωριζει.

Αποσυνδεδεμένος npapaduke

  • *
  • 37
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εgo-t VS Hybrid
« Απάντηση #1 στις: Ιουλίου 13, 2011, 23:52 »
Εγω αν και σχετικα νεος χρηστης μπορω να γραψω λιγα χαρακτηριστικα για το Hybrid που ατμιζω εδω και 20 μερες περιπου.
Καποια σιγουρα πλεονεκτηματα του (με το ματι του νεου χρηστη παντα) νομιζω ειναι η ευκολια στην χρηση του ( γεμιζεις,βιδωνεις,ατμιζεις ), η αυτοματη μπαταρια (χωρις κουμπι) που διαθετει με μειωμενες αντιδρασεις στο θορυβο και στον αερα, το ευκολο κατα την εταιρεια αλλα λιγο προσεκτικο για εμενα γεμισμα του ατμο, η καλη προσομοιωση γευσης κατα την γνωμη μου στα καπνικα υγρα και οχι τοσο στα μη( γλυκα η φρουτενια κτλ.), η μηδενικη επιστροφη υγρου κατα το ατμισμα, η σχετικα μεγαλη για την κατηγορια αυτονομια των ατμο, η καλη εξυπηρετηση μεχρι στιγμης της αντιπροσωπειας και η διαθεσιμοτητα των αναλωσιμων.
Στον αντιποδα μερικα μειονεκτηματα που εχω διαπιστωσει μεχρι στιγμης ειναι λιγοτερο throat hit  σε σχεση με τον αντιπαλο του, αδυνατη εναλλαγη γευσεων με εναν ατμο εκτος αν ριχνεις το ενα υγρο μετα το αλλο και καπνιζεις μιξεις αθελα σου, πολυ αργη φορτιση της 1100 μπαταριας καθως δεν διατιθεται ταχυφορτιστης ( βεβαια για πολλους αυτο ειναι καλο ), μετα το 10ημερο αποτομη πτωση αποδοσης των ατμο κατα την γνωμη μου και δυσκολια επιδιορθωσης τους αποτι διαβαζω σε σχετικο θεμα.
Τα παραπανω βεβαια ειναι υποκειμενικα και παντα με το ματι ενος απειρου ατμιστη, οποτε οι πιο εμπειροι αν μπορουν ας βοηθησουν και εμας τους υπολοιπους.

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Εgo-t VS Hybrid
« Απάντηση #2 στις: Ιουλίου 14, 2011, 00:47 »
Συμφωνώ ότι έχει ήπιο χτύπημα (το Hybrid), απλά προσωπικά που θέλω ν’απεξαρτηθώ από την νικοτίνη και έχω αρχίσει να κάνω υγρά με περίπου 8mgr πλέον (τα medium ecopure στο 50% δλδ), προτιμώ στο συγκεκριμένο ζήτημα το eGo-Τ “B” γιατί φέρνει πιο «έξω» τα αρώματα. Είναι πιό «Ναργιλές» το eGo-Τ «Β».
Το Hybrid θα το συνιστούσα σε όποιον θα ήθελε να δοκιμάσει δυνατές σε νικοτίνη καπνιστικές γεύσεις, για να κόψει το κ.τ. , χωρίς να του πετάγονται τα μάτια έξω απ’το «χτύπημα» και ο φάρυγγας απ’το μπάφιασμα (μπουφ-γκούχου).
Φυσικά , ακόμη η συσκευή μου είναι στο «στρώσιμο» και κάθε ώρα βελτιώνεται σε συμπεριφορά ατμού και ξηρότητας, αλλά όσο αφορά τα αρώματα έχει σχετικά μικρή διαφορά πλέον που πέρασε το 24ωρο.

...μικρή συγκριτική παράλληλη αναφορά στους δύο τύπους η.τ. του θέματος, τουλάχιστον αυτή την εντύπωση έδωσαν εμένα.
(από εδώ)

Αν και άποψή μου (τώρα που έχω μια άλφα εμπειρία από αρκετά καρτο και ατμο)είναι ότι τελικά μάλλον σφάλουμε όταν συγκρίνουμε συσκευές η.τ. τύπου καρτομάιζερ με τύπου τανκ.
Είναι σαν να συγκρίνουμε αυτοκίνητα πόλης με SUV ???  

Αποσυνδεδεμένος dxdydz

  • ***
  • 525
Απ: Εgo-t VS Hybrid
« Απάντηση #3 στις: Ιουλίου 14, 2011, 01:09 »
 npapaduke εγώ προσωπικά έχω 2 ατμοποιητές ego-t και είναι σε αχρηστία γιατί νιωθω πως ατμίζω αέρα κοπανιστό.. αν θες την άποψη μου, εφόσων σε ενδιαφέρει το χτύπημα και να ναι σφιχτή η τζούρα, πάρε κανεναν ατμοποιητή 901lr. θα είναι συμβατος με το ΗΤ αφού έχει σπείρωμα 901, βέβαια επειδή δεν έχω ιδεα απο hybrid ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος. εκεί να δεις σφιχτή τζούρα και χτύπημα! βέβαια από την άλλη έχω μάθει στα θεριακλίδικα lr και άμα κάνω απλό μου φαίνεται όπως είπα σκέτος αέρας.. :(

Αποσυνδεδεμένος npapaduke

  • *
  • 37
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εgo-t VS Hybrid
« Απάντηση #4 στις: Ιουλίου 14, 2011, 01:11 »
Μπραβο φιλε Vangos , αντε καναμε σεφτε στο θεμα :))
Οπως ακριβως τα λες στο θεμα της γευσης,χτυπηματος κτλ 
Απλως οσον αφορα την συγκριση ,σιγουρα τελικα δεν εχουν καμια σχεση οι 2 αυτες διαφορετικες φιλοσοφιες, νομιζω ομως οτι ειναι εφικτη γιατι και τα 2 ειναι πολυ κοντα στην τιμη, και το κυριοτερο αν κρινω και απο τον εαυτο μου οταν ψηθηκα να μεταβω στο Η.Τ απο το Κ.Τ μολις ψαχτηκα λιγο για το τι να αγορασω ( με τις οποιες λιγες γνωσεις ειχα και εχω μεχρι σημερα) αμεσως εφτασα σε αυτο το διλλημα ποιο απο τα 2 να επαιρνα.
Νομιζω οτι ενα νεος χρηστης δεν πολυκαταλαβαινει απο καρτο και τανκ και κανενας πωλητης δεν σου λεει τα αρνητικα της συσκευης του π.χ συχνη αλλαγη φυτιλιου, περιορισμος στην εναλλαγη γευσεων, επιστροφες υγρου κτλ.
Οποτε ισως ειναι καλο για οποιον ενδιαφερεται να βρει σε ενα θεμα λιγα πραγματα μαζεμενα που θα τον βοηθησουν.
Οπως και να χει παντως thanks για το ενδιαφερον.

Αποσυνδεδεμένος npapaduke

  • *
  • 37
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εgo-t VS Hybrid
« Απάντηση #5 στις: Ιουλίου 14, 2011, 01:18 »
npapaduke εγώ προσωπικά έχω 2 ατμοποιητές ego-t και είναι σε αχρηστία γιατί νιωθω πως ατμίζω αέρα κοπανιστό.. αν θες την άποψη μου, εφόσων σε ενδιαφέρει το χτύπημα και να ναι σφιχτή η τζούρα, πάρε κανεναν ατμοποιητή 901lr. θα είναι συμβατος με το ΗΤ αφού έχει σπείρωμα 901, βέβαια επειδή δεν έχω ιδεα απο hybrid ας με διορθώσει κάποιος αν κάνω λάθος. εκεί να δεις σφιχτή τζούρα και χτύπημα! βέβαια από την άλλη έχω μάθει στα θεριακλίδικα lr και άμα κάνω απλό μου φαίνεται όπως είπα σκέτος αέρας.. :(

Νομιζω οτι δεν κουμπωνουνε οι 901lr στο hybrid απευθειας. Παντως σημερα στο καταστημα που ανεφερα ,τα παιδια μου εδωσαν 901 καρτο να δοκιμασω στην μπαταρια του Hybrid και δεν ταιριαζε ( δεν ξερω αν ηταν lr).
Τελικα με τους lr υπαρχει ομως θεμα αξιοπιστιας και καμμενου οπως μερικοι υποστηριζουν?
Παντως στο σαιτ της ivape αν θυμαμαι καλα κατι αναφερει για μικροτερη διαρκεια ζωης τους.

Αποσυνδεδεμένος makk

  • **
  • 116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εgo-t VS Hybrid
« Απάντηση #6 στις: Ιουλίου 14, 2011, 01:24 »
Τεχνικά, έχει δίκιο ο vangos, δεν μπορούν να συγκριθούν και εύκολα... Αλλά πρακτικά, αν δηλαδή με ρωτούσε κάποιος φίλος τι να πάρει, έχει μια λογική η σύγκριση...
Κι επειδή με ρωτάνε καθημερινά (ψιλοβαρέθηκα βέβαια να λέω τα ίδια ξανά και ξανά) ας πω κι εδώ την άποψή μου κι ας κλέψω λίγη ξεκούραση από το Απολλώνιο κορμί μου...

Αν κάποιος δεν έχει καμία εμπειρία με ητ και σε γενικές γραμμές είναι καπνιστής του κάτω του ενός πακέτου ημερησίως, θα πρότεινα hybrid... (μην αναλύω πάλι γιατί, τα έχετε πει κι εσείς δεκάδες φορές)

Αν όμως διέκρινα έναν μερακλή που περνάει αέρα το ένα πακέτο και φλερτάρει συχνά με τα 2 ή και περισσότερα, αν διέκρινα μια επιθυμία παύσης του κτ με λαχτάρα να μείνει όμως στον καπνικό κόσμο της τζούρας... θα πρότεινα eGo - T type B ασυζητητί!

Αν και το hybrid μου άρεσε πολύ, κάποια στιγμή με έπιασα να ρουφάω αδηφάγα για μια καλή και γεμάτη τζούρα με διακυμάνσεις στη γεύση και στο χτύπημα. Αντίθετα το τεράστιο ντεποζιτάκι του Β είναι η χαρά του μερακλή... Πλούσιο σε όλα του.

Δύο σοβαρές παρατηρήσεις:
1. Το hybrid (ο καρτο) σύντομα εμφανίζει διακυμάνσεις ακόμη και σε συνάρτηση με το επίπεδο φόρτισης της μπαταρίας. Σύντομα επίσης, χαλάει την γεύση του δίνοντας αίσθηση καμένου - έστω και μια ιδέα από αυτό... Αντίθετα ο Β εδώ και έναν μήνα που τον τσακίζω με εκδικείται σταθερά μόνο μέσω διαρροών... και πάμε στο Νο 2...

2. Διαρροές. Όλα τα τανκ είναι ο εφιάλτης μου. Διαρροές τρελές και αδιάκοπες και έχω δοκιμάσει και τα πάντα... Σφουγγαράκια, ξεβίδωμα, μικρές μακρόσυρτες απαλές τζούρες... Χάνει από παντού (μπαταρία και στόμιο). Ειδικά αν τον ζεστάνω στο ρούφα ρούφα... Μανούλα μου! Το μισό υγρό (ίσως και παραπάνω) καταλήγει σε χαρτοπετσέτες και ...ρούχα! Αν ο Β μου δεν είχε διαρροές, δεν θα σκεφτόμουν καν το ενδεχόμενο να τον αλλάξω... Αλλά με σκίζει...

Συμπέρασμα: Hybrid για όλους τους νέους, type B (eGo-T) για όσους θέλουν να ασχοληθούν και να δοκιμάζουν γεύσεις... αλλά κυρίως για όσους δεν ήθελαν ποτέ να κόψουν το κτ αλλά αναγκάζονται, αναζητώντας ένα ισάξιο υποκατάστατο! Το type B είναι ένα τέτοιο και μάλιστα με τα όλα του!

Κι επειδή μόλις είδα πως λέτε και για lr θα συμφωνήσω πως αμα κάνεις LR ο κανονικός μοιάζει με αέρα κοπανιστό...

Αποσυνδεδεμένος npapaduke

  • *
  • 37
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εgo-t VS Hybrid
« Απάντηση #7 στις: Ιουλίου 14, 2011, 01:36 »
makk :respect:

Νομιζω οτι τετοια σχολια θελει να διαβασει ενας υποψηφιος ατμιστης που πρωτομπαινοντας στο φορουμ και στο Η.Τ δεν ξερει την τυφλα του.
Εχω μια ερωτηση σχετικα με τον type-B, αυτο που υποστηριζουν δηλαδη για ξανασχεδιασμενο τανκ με καλυτερο κλεισιμο που "βεντουζωνει στον ατμο" για λιγοτερες διαρροες κτλ ειναι ψεμα?
Επισης μιας και εχεις εμπειρια και απο τα 2 ποιο νομιζεις οτι εναι πιο οικονομικο σε αναλωσιμα αν καποιος δεν μπαινει στην διαδικασια καθαρισμου,αλλαγης φυτιλιων κτλ?

Αποσυνδεδεμένος Gabriel74

  • ****
  • 1482
  • Φύλο: Άντρας
  • Plaudite, amici, comedia finita est!
    • Violin love
Απ: Εgo-t VS Hybrid
« Απάντηση #8 στις: Ιουλίου 14, 2011, 01:43 »
Προσωπικά ο τύπου Β μου παρουσίαζε αρκετές διαρροές, μέχρι που άρχισα να τον βραζω και να καθαριζω την αντισταση...
Αυτό σε συνδυασμό με προληπτικά σκουπίσματα  - καθαρίσματα (που τελικά πάντα χρειάζονται) συνέτειναν στο να έχω 3 βδομάδες πλέον χωρίς την παραμικρή διαρροή (εφιδρώσεις ναι).
Πολύ καλό εργαλείο για να ρίξεις μαύρη πέτρα στο τσιγάρο αρκεί να ξέρεις να το χειριστείς...


Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Εgo-t VS Hybrid
« Απάντηση #9 στις: Ιουλίου 14, 2011, 02:16 »
(Αυτο το θεμα το αναρτησα σε πιο γενικη "διαθεση" κ γω αλλα δεν εγραψε κανεις τιποτα. :( )

Δεν θα πω πιο απ τα δυο θα ηθελα να παρω μιας κ ειμαι χρηστης κ των 2,αλλα θα παραθεσω απλως τα θετικα-αρνητικα κ οποιος θελει περνει :)
Hybrid: Θετικα:
1.Αυτοματη μπαταρια με πολυ μεγαλη διαρκεια διαρκεια
2.Μεγαλη χωρητικοτητα σε υγρο
3.Μεγαλη αντοχη(δεν θερμενεται το καρτο σχεδον καθολου)
4.Ευκολη χρηση(βαζεις υγρο,βιδωνεις,ατμιζεις)
5.Ευκολες εισπνοες
6.Χτυπημα χωρις ξηροτητα
7.Καθολου διαρροες

Αρνητικα:
1.Aλλαγη γευσης,πρεπει να εχεις πανω απο 2 καρτο για να μπορεις να ατμισεις περισσοτερες γευσεις(1 καρτο για καθε γευση)
2.Η εισπνοη ευκολη μεν αλλα καμια φορα σα να εισπνεεις αερα
3.Το γεμισμα  ειναι μεν ευκολο αλλα θελει προσοχη να μη ξεφυγει στο "καλαμακι" υγρο μετα γινεται τοσο σφυκτη η εισπνοη που το καρτο δεν ατμιζει με τιποτα
4.Οχι τοσο καλη αποδοση γευσης λογω του πολυεστερα(σφουγκαρακι)
5.Επιστροφη υγρασιας(υγρου) απ το επιστομιο,συχνος καθαρισμος ή κ καποιες φορες αλλαγης του επιστομιου

eGO-T: Θετικα:
1.Καλη χωρετικοτητα σε υγρο
2.Ευκολη χρηση(γεμιζεις αμπουλα,βιδωνεις,ατμιζεις)
3.Πολυ καθαρη γευση
4.Χωρις διαρροες
5.Δυνατο χτυπημα
6.Καλη αυτονομια μπαταριας
7.Αλλαγη γευσης ανα πασα στιγμη,λογο χρησης αμπουλας.

Αρνητικα:
1.Oι τυπου LR κ τυπου "B" εχουν πολλες διαρροες(καποιες διαρροες μπορει να παρουσιαστουν κ στους "κλασσικους")
2.Οι τυπου LR κ τυπου "B" δεν εχουν μεγαλη διαρκεια ζωης
3.Η εισπνοη ειναι μεν καλη αλλα σε καποιες στιγμες μπορει να χρειαστει μεγαλητερη δυναμικη
4.Η μπαταριες εχουν αυτονομια αλλα ως χειροκινητες δε θυμηζουν σε ενα αρχαριο κ πρωην ατμιστη την συνηθεια του κλασσικου τσιγαρου

Αυτα...  8)  ;)

Αποσυνδεδεμένος Vangos

  • *****
  • 1896
  • Φύλο: Άντρας
  • "ΑΤΜΟΚΑΛΥΨΗ ΤΩΡΑ"
Απ: Εgo-t VS Hybrid
« Απάντηση #10 στις: Ιουλίου 14, 2011, 02:36 »
Βαγγέλη, τό'ψαξα για να το βάλω στη πρώτη απάντηση με παράθεση το δικό σου θρέντ και δεν το βρήκα, μπορεί να φταίει και το περασμένο της ώρας και να μην το βλέπω ο κ@λόγερος. :(
(Κάνε μια παράθεση τώρα,δε νομίζω ότι πειράζει.)

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Εgo-t VS Hybrid
« Απάντηση #11 στις: Ιουλίου 14, 2011, 03:00 »
Βαγγέλη, τό'ψαξα για να το βάλω στη πρώτη απάντηση με παράθεση το δικό σου θρέντ και δεν το βρήκα, μπορεί να φταίει και το περασμένο της ώρας και να μην το βλέπω ο κ@λόγερος. :(
(Κάνε μια παράθεση τώρα,δε νομίζω ότι πειράζει.)

Κανενα προβλημα,φιλε μου  :thumpup:  ;)
http://e-kapnisma.gr/index.php/topic,2622.0.html  8)

Απ: Εgo-t VS Hybrid
« Απάντηση #12 στις: Ιουλίου 14, 2011, 10:13 »
Μια σημείωση ας μου επιτραπεί... διάβασα παραπάνω ότι για χτύπημα να επιλέξει κάποιος 901 LR. Ο 901 LR δίνει φοβερή γεύση, αλλά από χτύπημα είναι σαφώς υποδεέστερος από έναν 510LR.

Αποσυνδεδεμένος Steamboy

  • *****
  • 2644
  • Φύλο: Άντρας
  • Provari(Mini) v2 + Mini D.I.D.(special edition)
Απ: Εgo-t VS Hybrid
« Απάντηση #13 στις: Ιουλίου 14, 2011, 13:20 »
Νομιζω οτι δεν κουμπωνουνε οι 901lr στο hybrid απευθειας. Παντως σημερα στο καταστημα που ανεφερα ,τα παιδια μου εδωσαν 901 καρτο να δοκιμασω στην μπαταρια του Hybrid και δεν ταιριαζε ( δεν ξερω αν ηταν lr).
Τελικα με τους lr υπαρχει ομως θεμα αξιοπιστιας και καμμενου οπως μερικοι υποστηριζουν?
Παντως στο σαιτ της ivape αν θυμαμαι καλα κατι αναφερει για μικροτερη διαρκεια ζωης τους.

(Αν κ εντελως οfftopic) Ναι,φιλε μου,ολοι oι LR κ οχι μονο ο 901,εχουν λιγοτερη διαρκεια ζωης κ γι αυτο κι ολας οι περισσοτερες εταιρειες που σε αλλους ατμο δινουν κ 1-2μηνες εγκυηση στους LR δε δινουν καθολου ή δινουν DOA.  ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος makk

  • **
  • 116
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Εgo-t VS Hybrid
« Απάντηση #14 στις: Ιουλίου 14, 2011, 14:14 »
Εϊναι και θέμα τύχης βέβαια... ΕΜένα ο LR μου (τύπου Β) είναι άψογος εδώ κι ένα μήνα...

ΕΠίσης, στον τύπου Α δοκίμασα το ελαστικό κλείσιμο που αποθαρρύνει τις διαρροές κτλ κτλ και όπως το δοκίμασα το έβαλα και στην άκρη... Φυσικά και τρέχει ασύστολα... (αν κάποιος θέλει να τεστάρει διαρροές, μάλλον είμαι ο πιο κατάλληλος ε; Απ' ότι κατάλαβα μόνο εγώ προκαλώ τόση τρέλα στα ητ... Τι διάολο... Και δεν έχω και καμία σχέση με Μητσοτάκη - μακρυά από δω...)

Τελικά η καλύτερη λύση είναι να πάρω 2 τύπου Β και να τους καρφώσω σε 2 μπαταρίες και να ατμίζω εναλλάξ ώστε να μην ζεσταίνεται πολύ και τρέχει ποτάμια το το υγρό...

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 287 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 226 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 21470 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 282546 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 208342 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 66902 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 175278 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 313924 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 14856 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 125528 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 94318 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4520 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix