vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

259 επισκέπτες, 9 χρήστες
PsykieG, lagoudakis, Ribot, dkostas, vasim, treloneritis, bloodlessz, maprix, lidbab

Twitter

Ποιος Επισκευασιμος Ατμοποιητης ειναι ο πιο ευκολος για Νεο Ατμιστη?

Αποσυνδεδεμένος tsiv

  • *****
  • 2868

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Πάντως, θεωρώ ότι ο και ο Α7, είναι απουσία. Κυρίως γιατί ΕΙΝΑΙ εύκολος αλλά και αποδοτικός!
Μπηκε επιλογη λοιπον κατ'απαιτηση του κοινου - SS A7 / ZEUS !!!




Γιάννη το τρίτο λινκ που έβαλες είναι ο igo s

Άλλαξέ το , το έχουν τα παιδιά στο ατμιστικ και το igo L εδώ ;)
Δικιο εχεις Γιωργο - ειναι νεωτερη εκδοση και πιο μικρος ατμοποιητης ο igo s .....σιγουρα ανηκουν στην ιδια οικογενεια !!!
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 26, 2013, 12:30 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Δεν θέλω να αναιρέσω την αρχική απόφασή μου να δώσω μια ψήφο στοn RCAmizer παρά το γεγονός ότι προστέθηκε ο Α7, και αυτό μόνο και μόνο επειδή πιθανόν το ότι είναι ατμο για dripping, μπορεί να ξενίζει πολλούς νέους στο γκουρμπέτι.
Όμως πιστεύω ότι για αυτήν την κατηγορία είναι πάρα πολύ καλός για entry level, καθώς (νομίζω) έχει λίγο μεγαλύτερη ευκολία από τον Φοίνικα στο στήσιμο (κυρίως λόγω του ότι είναι πιο ψηλά. Επιπλέον είναι πολύ εύκολο να επαναλάβεις ένα επιτυχημένο στήσιμο (κάτι πολύ σημαντικό αρχικά) αλλά και αργότερα, όταν .....ανέβεις level, μπορείς να πειραματιστείς αρκετά, αφού μπορεί να σε expάρει ο ίδιος με την απλότητά του.
Επίσης, να μην ξεχνάμε ότι το μέγεθός του είναι απόλυτα ταιριαστό με μπαταρίες eGo, οι οποίες είναι το αρχικό ....όπλο των νέων ατμιστών.


Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Μεχρι 3 ψηφους μπορεις να βαλεις Ηλία - με τοση ποικιλια αλλαξε η επιλογη στην ψηφοφορια για να αναδειχτουν περισσοτερες απο μια προτασεις και φυσικα μπορει να γινει και αναιρεση αν καποιος αλλαξε γνωμη.
« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 14, 2013, 14:21 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Ε, αν είναι έτσι!!!!  :thumpup: :thumpup:
Επειδή τον είχα βάλει πιο παλιά, δεν μπορούσα αν δεν έκανα αναίρεση!
Τώρα όμως απενεμήθη δικαιοσύνη!!!  :)) :))

Αποσυνδεδεμένος koslap62

  • *
  • 49
  • Φύλο: Άντρας
Μαλον οποιος δεν ειναι με μες εκει θελει πιο εμπιερους χρηστες. ενας απο αυτους ειναι ο vivi tank που δεν ειναι στη λιστα  :hmmm:

Αποσυνδεδεμένος Yiannis Rasta

  • *****
  • 1411
  • Φύλο: Άντρας
  • keep walking
    • YIANNIS STAMATIOU
Ετοιμος φιλε Κωστα - Μπορεις να ψηφισεις την προταση σου !!!
Εγινε προσθηκη: Vivi Tank επισκευάσιμος


Μεχρι 3 ψηφους μπορειτε να βαλετε - με τοση ποικιλια αλλαξε η επιλογη στην ψηφοφορια για να αναδειχτουν περισσοτερες απο μια προτασεις και φυσικα μπορει να γινει και αναιρεση αν καποιος αλλαξε γνωμη.


« Τελευταία τροποποίηση: Μαρτίου 16, 2013, 15:22 από Yiannis Rasta »

Αποσυνδεδεμένος zoo

  • **
  • 124
  • Φύλο: Άντρας
Εγώ ξεκίνησα με τον Killer 705 οπότε αυτός κι ο Dripper που είναι ίδιοι πρακτικά σε σετάρισμα μου φαίνονται απλούστατοι.

Αποσυνδεδεμένος Brian Clough

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Νομιζω ο eternity ειναι ο πιο απλος απο ολους. Το μοναδικο ας πουμε δυσκολο κομματι του στησιματος ειναι οτι δεν πρεπει να ασκηθει βια κατα το πατημα της φυτιλοαντιστασης στο καρφακι των πολων. Εκει θελει λιγη (πολυ λιγη ομως) προσοχη. Τα ακριανα τμηματα του φυτιλιου τοποθετουνται πολυ ευκολα μεσα στη βαση ακομα και αν ενας τα κοψει μεγαλυτερα. Δεν υπαρχουν βιδες επισης. Τελος καθαριζεται πολυ ευκολα γιατι δεν αποτελειται απο 100 μερη. Πιστευω γενικα οτι ο συγκεκριμενος ατμο (ή καποιος αντιστοιχος του ή κλώνος του) εχει το πακετο για εναν νεοεισερχομενο ατμιστη στους επισκευασιμους, δεν ειναι μπελαλιδικος, ειναι απλος αλλα και αξιοπρεπης στην αποδοση. Αν κρινω τοσο απο εμενα οσο και απο αλλους ατμιστες που εχω γνωρισει, δεν τον εχει παροπλισει κανενας μας.

Αποσυνδεδεμένος Vamire

  • *****
  • 1539
  • Φύλο: Άντρας
Αμα θες ολοι εύκολοι ειναι αν δεν θες άστο καλύτερα :P

Αποσυνδεδεμένος dimitra78

  • ***
  • 793
  • Φύλο: Γυναίκα
σαφως vision eternity :thumpup:

Αποσυνδεδεμένος giorgos-maria

  • *
  • 73
  • Φύλο: Άντρας
γενικα οτι ειναι με φυτιλοαντισταση ειναι πιο ευκολο απο το μες.εγω μπηκα κατευθειαν με μες στους επισκευασιμους αλλα τωρα εχω παρει και φυτιλοαντισταση.τωρα με ποιον πρεπει να ξεκινησει καποιος στους επισκευασιμους,ας το κρινει μονος του.

Αποσυνδεδεμένος WILDE

  • *****
  • 1786
  • Φύλο: Άντρας
Phoenix και Αiolos
ότι και να κάνεις θα δουλέψουν
(Προσωπική άποψη)

Αποσυνδεδεμένος drum

  • *****
  • 5371
  • Φύλο: Άντρας
Α2 -
 βυσμα -
 rca

Αποσυνδεδεμένος ModeMAN

  • *
  • 63
  • Φύλο: Άντρας
καποιος α2 ατμοποιητης (υπαρχουν 6) με ενα ειδος συρματος, ετσι αρχισα και εγω

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2109 310364 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 12:46
από Antiprosopos
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1811 278727 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 02:33
από stavax
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 12958 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 123842 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 233 64048 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 10, 2024, 14:19
από Ελένη Π
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206778 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93016 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3930 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1158 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 173183 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15614 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14340 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias