vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

Twitter

Fodi F2 από την Hcigar

Αποσυνδεδεμένος truckman

  • ***
  • 988
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fodi F2 από την Hcigar
« Απάντηση #690 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2016, 11:48 »
Aφου για ενα τριημερο λοιπον αφησα τον fodi να ξεκουραστει και να ηρεμησει......(και να ηρεμησω κι εγω απ αυτον εδω που τα λεμε) αποφασισα χθες το βραδυ να τον στησω. Βεβαια λεω....''στησε και τον squape μετα για να εχω και τους 2 ρε αδερφε .....να αλλαζω γευσεις''. Παιρνω λοιπον τον fodako του ειπα γλυκολογα τον κερασα μηλοπιτακι και ξεκιναω πολυ προσεκτικα το στησιμο. Ολα καλα....οι σπειρες αψογες, το βαμβακι εως τη μεση. Εκανα και αλλαγη στο o ring εκει στη βαση του deck οπως μου ειπε ο φιλος  truckman (και  ειχες πολυ δικιο φιλε truckman γι αυτο, η καμπανα γυριζει καλυτερα). Καποια στιγμη, ειχα τελειωσει το στησιμο, ειχα βαλει υγρα, τον ειχα βιδωσει και χτυπαει τηλεφωνο. Τον αφηνω ξαπλωτο (ευτυχως πανω σε χαρτοπετσετα) για κανα 10λεπτο, γυρναω να τον βιδωσω στο mod......ειχε χασει περιπου το μισο ταγκακι. !!! Να πω εδω στο φιλο Λοξίας πως το o ring που μου εδειξε στη φωτο ηταν στη θεση του, οπως και ολα του τα o.ring. Aμεσως πιανω και στηνω τον squape λεω δεν αλλαζει η ιστορια με τον fodi.....παμε χειροτερα. Τελος παντων  λεω διαροες ειναι....το εχω συνηθισει ας τον ατμισω λιγο. Η συμπεριφορα της τζουρας δεν αλλαξε.....κουραστική  τσιγαρισια (32αρι συρμα ss316) υποτονικος ατμος, τις οποιες τζουρες εκανα τις εκανα με ανοιχτες απο 3 τρυπες και πανω για να παρω την καλη του σφιχτη πνευμονικη τουλαχιστον.Καποια στιγμη μετα απο καποιες τζουρες πηρα εντονη υποψια καμμενου!!!!!!!! Τον αφηνω ηρεμει καποια λεπτα, τραβαω τζουρα τα ιδια και χειροτερα. Ανοιγω την καμπανα το βαμβακι ολα στη θεση τους. Ε δεν εκατσα αλλο να ασχοληθω αλλο πισω στον squape να τελειωνουμε. Ο fodakos δε με γουσταρει τελικα. Απλα για μενα ως τωρα (1 χρονο ατμισης) βγηκε μακραν η χειροτερη αγορα σε οτι εχει σχεση με το ατμισμα. Αυτο που με τσαντιζει ειναι πως  σε ολο το φορουμ ειμαι ο μονος που του βγηκε μαπα το καρπουζι.
Καλημέρα και καλή βδομάδα σε όλους. Φίλε mansel να σου πω τι έχει συμβεί κατά πάσα πιθανότητα και πήρες καμένο,  επειδή κάποια στιγμή στην αρχή μου έκατσε κι εμένα αυτό μια που δεν είχα ασχοληθεί άλλη φορά με τύπου genesis ατμο .Κατά πάσα πιθανότητα λοιπόν σου έσφιξε το βαμβάκι είτε στη μια τρύπα που κατεβαίνει, είτε και στις δύο. Δε θέλει μεγάλη ποσότητα και να είναι αφράτο. Επίσης παρατήρησα, τουλάχιστον στο δικό μου, ότι όταν περνάω το βαμβάκι από τις τρύπες, στη μια κάπου φρακάρει (δε φαίνεται αν δε το έχεις δει, ίσως κάποιο γρεζι, θα το ψάξω σήμερα) και δε περνάει όλο κάτω. Αποτέλεσμα, η ποσότητα που μένει να σφίγγει και το υπόλοιπο και να έχει υποτροφοδοσία. Από τη στιγμή που το είδα αυτό και τραβάω πλέον ελαφρά με μια τσιμπίδα το βαμβάκι για να κατέβει όλο και να είναι ελεύθερο, δουλεύει  τέλεια 👍 Δώσε του άλλη μια ευκαιρία :)

LG G4

Αποσυνδεδεμένος ati

  • ***
  • 501
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fodi F2 από την Hcigar
« Απάντηση #691 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2016, 12:02 »
Δεν ξέρω τι να πω για τους φίλους που αντιμετωπίζουν τέτοια διαρροή, ενώ όλα δείχνουν εντάξει.
Το μόνο που μπορώ να υποθέσω, είναι πως έχουν πέσει σε ελαττωματικό κομμάτι.

Λοξία όπως και εσύ και εγώ δεν είχα ποτέ διαρροή, βέβαια δεν τον έχω αφήσει ποτέ ένα βράδυ γεμάτο αφημένο στο πλάι γιατί μου φαίνεται λογικό μετά από πολλές ώρες στο πλάι να έχω διαρροές, τα βαμβάκια θα αρχίσουν να ποτίζουν και να ποτίζουν και στο τέλος θα στάξει απλή φυσική είναι. Έχω αφήσει εργοστασιακούς άτμο αλλά και άλλους επισκευάσιμους στο πλάι για βράδυ και έχω πάρει διαρροές πόσο έναν άτμο τύπου Genesis. Όταν λέμε ότι για έναν άτμο δεν έχει διαρροές εννοούμε να τον βάλεις στο τσαντάκι όπως νάναι μια-δυο ώρες στην χρήση επάνω δηλαδή όχι να τον αφήσεις για ώρες ξάπλα, εδώ άφησα το AIO στο πλάι ένα βράδυ και το βρήκα άδειο. Αν μπορούν τα παιδιά όμως να απαντήσουν αυτό που ρώτησα για τα βιδάκια για να δούμε μήπως φταίει κάτι τέτοιο. 

Αποσυνδεδεμένος mansel

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fodi F2 από την Hcigar
« Απάντηση #692 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2016, 12:15 »
Γιώργο απλά ήθελα να ρωτήσω εσένα που είσαι ο πρώτος πρώτος που παραπονέθηκε για διαρροή αν θυμάμαι καλά από τις εισόδους του αέρα αλλά και τα άλλα παιδιά να μας πείτε αν ξεβιδώσατε για να τον καθαρίσετε τα τρία βιδάκια που συγκρατούν το χώρο κάτω από το ντεκ. Εγώ που δεν έχω διαρροή δεν τα ξεβίδωσα ποτέ, μήπως κάτι γίνεται από εκεί να ξέρουμε. Τώρα για τα παιδιά που παραπονούνται για λίγο ατμό αν μπορούσαν να δοκιμάσουν να στήσουν την αντίσταση κοντά στην τρύπα του αέρα και να μας πουν αν και τότε δεν έχουν ατμό.

Οχι δεν το πειραξα ποτε το συγκεκριμενο χωρο

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fodi F2 από την Hcigar
« Απάντηση #693 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2016, 12:16 »
Χτες τον ανοιξα για πρωτη φορα εντελώς εγώ και όντως διαπίστωσα ότι κάτω απ'το εμφανές deck υπάρχει κάποια ποσότητα υγρού. Μέσα στα κανάλια του αέρα δηλαδή και το βρίσκω απόλυτα λογικό μετά απο αρκετές μέρες χρήσης, μπορεί εξάλλου να πάει πολύ εύκολα εκεί από την κεντρική τρύπα του deck όπου φαίνεται και το κεντρικό χρυσό pin του 510. Και μην ξεχνάμε ότι αυτά τα κανάλια έχουν άμεση επικοινωνία με τις τρύπες εισαγωγής του αέρα.. ;)
Ανοίξτε τον κάποια στιγμή, επεξεργαστείτε τον τρόπο που λειτουργει το σύστημα του αέρα και ολόκληρου του ατμοποιητή γενικότερα, καταλάβετέ τον και πιστεύω ότι θα βρείτε τα χούγια του. Εκτός κι αν όντως πέσατε σε προβληματικό κομμάτι, εκεί πάω πάσο.
Μην ξεχνάτε ότι όλοι οι ατμοποιητές θέλουν ένα καλό λύσιμο και καθάρισμα κάθε τόσο, πάλι καλά να λέμε που κάποιοι μας αφήνουν να δουμε τόσο εύκολα τα "μέσα" τους.. :)

Αποσυνδεδεμένος mansel

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fodi F2 από την Hcigar
« Απάντηση #694 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2016, 12:29 »
 Δώσε του άλλη μια ευκαιρία :)

LG G4

Δε ξερω......προς το παρον δε μιλαμε  :tongue_smilie: ::)  Καλημερα !!

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Fodi F2 από την Hcigar
« Απάντηση #695 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2016, 12:38 »
Καποια στιγμη, ειχα τελειωσει το στησιμο, ειχα βαλει υγρα, τον ειχα βιδωσει και χτυπαει τηλεφωνο. Τον αφηνω ξαπλωτο (ευτυχως πανω σε χαρτοπετσετα) για κανα 10λεπτο, γυρναω να τον βιδωσω στο mod......ειχε χασει περιπου το μισο ταγκακι. !!!

Καποια στιγμη μετα απο καποιες τζουρες πηρα εντονη υποψια καμμενου!!!!!!!! Τον αφηνω ηρεμει καποια λεπτα, τραβαω τζουρα τα ιδια και χειροτερα. Ανοιγω την καμπανα το βαμβακι ολα στη θεση τους.

Πολύ παράξενο. :hmmm:

Υπερτροφοδοσία και διαρροή από τη μία και καμμένο από την άλλη που ο βασικός λόγος καμμένου είναι η υποτροφοδοσία.

Η διάγνωση πολύ δύσκολη.

Ο δικός μου δουλεύει απροβλημάτιστα, ούτε διαρροές ούτε υποτροφοδοσίες.

Το μόνο θεματάκι που αντιμετώπισα είναι όταν ανεβαίνω πάνω από τα 16W και κάνω απανωτές τζούρες να ζεσταίνεται η καμπάνα αρκετά και ο ατμός να έρχεται πιο ζεστός.

Αποσυνδεδεμένος mansel

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fodi F2 από την Hcigar
« Απάντηση #696 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2016, 13:03 »
Δεν ειναι θεμα διαγνωσης, ειναι γενικο το θεμα. Το καμμενο λογικα ειναι δικο μου λαθος και διορθωνεται. Απλα δεν το επαιρνα ως τωρα και μου εκατσε κι αυτο στο κρισιμο στησιμο και εκει τον τελειωσα. Το θεμα ειναι η ολη συμπεριφορα του. Δε γινεται να τον βαζεις ορθιο πανω στο mod μεσα στο τσαντακι και μετα απο ενα μισαωρο ας πουμε αφου εχεις τελειωσει τις δουλειες σου να θελεις να ατμισεις να πιανεις το μοντ και να ειναι μουσκεμα απο πανω ως κατω. Δε γινεται να τον αγοραζεις για σουπερ τσιγαρισιο rtda ατμοποιητη και εχω καταληξει εξ ετιας του fodi να κανω πνευμονικες. Και για να μη παρεξηγηθω λεω απλα πως μου βγηκε μαπα για τα δικα μου γουστα.

Αποσυνδεδεμένος makis206

  • *****
  • 3524
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fodi F2 από την Hcigar
« Απάντηση #697 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2016, 15:02 »
Για διαρροές κοιτάμε προσεκτικά τα orings (στον fodi ιδιαίτερη προσοχή σε αυτά του τανκ αλλά και στο μικρό που βρίσκεται στο σπειρωμα του 510 ), τάπα αναπλήρωσης, σωστή τοποθέτηση βαμβακιού κλπ.. για υποτροφοδοσια σε ατμοποιητές τύπου fodi συνήθως έχει μπει σφιχτά το βαμβάκι στις τρύπες εισόδους του στο τανκ ή ακόμα και μέσα στο ίδιο το coil, για σφίξιμο της τζουρας παρατήρησα ότι στον fodi σφίγγει αρκετά αν η αντίσταση μπει πολύ κοντά στην κεντρική τρύπα εισόδου του αέρα..

Μικρές καθημερινές -πιθανές- λύσεις :D

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Fodi F2 από την Hcigar
« Απάντηση #698 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2016, 15:17 »
Κατοχος του fodi εδω και 2 μερες. Ηρθε απο fasttech. Eβαλα παραγγελια 26/7, ηρθε 16/8. (Φιλε ati απο σενα τον πηρα χαμπαρι......πολλα respect!!! :respect: :respect: :respect: ) Παρα πολυ ευχαριστημενος ως τωρα. Η τζουρα του σφιχτη (στη 1 τρυπα), πολυ γευσατη, παραγωγη ατμου μια χαρα. Οταν το ανοιγεις και στις 5 τρυπες παιρνεις μια απολαυστικη σφιχτουστικη πνευμονικη!!! Εχω κανει 1 στησιμο ως τωρα......δεν θα το ελεγα το καλυτερο επειδη δεν ειμαι συνηθισμενος σε αυτα τα deck. Δηλαδη δεν υπολογισα καλα το κοψιμο του βαμβακιου κι αυτο μου εφυγε εως σχεδον τον πατο. Ομως ειναι σα να εχω κανει το καλυτερο στησιμο του κοσμου. Να πω πως εχω μηδεν σκασιματα, ειναι εντελως αθορυβος. Επισης επειδη βλεπω κουβεντα για την ταπα, απο τοτε που τον εστησα εδω και 2 μερες δεν εχω χρησιμοποιησει καθολου την ταπα και εχω μηδεν διαροες. Το στησιμο που εχω κανει ειναι συρμα ss  32αρι με 2,5 πυρηνα, 6 σπειρες στα 0,67. Και επειδη βγαζει φοβερη γευση και χτυπημα κατεβασα τα βατ και το εχω στα 14. Αρα στο δια ταυτα ειναι must αγορα για αυτους που γουσταρουν τσιγαρισιες και σφιχτες πνευμονικες.

απο αυτές τις εντυπώσεις και απόψεις πως γίνεται να φτάσεις σε εντελώς αντίθετη άποψη 

Δεν ειναι θεμα διαγνωσης, ειναι γενικο το θεμα. Το καμμενο λογικα ειναι δικο μου λαθος και διορθωνεται. Απλα δεν το επαιρνα ως τωρα και μου εκατσε κι αυτο στο κρισιμο στησιμο και εκει τον τελειωσα. Το θεμα ειναι η ολη συμπεριφορα του. Δε γινεται να τον βαζεις ορθιο πανω στο mod μεσα στο τσαντακι και μετα απο ενα μισαωρο ας πουμε αφου εχεις τελειωσει τις δουλειες σου να θελεις να ατμισεις να πιανεις το μοντ και να ειναι μουσκεμα απο πανω ως κατω. Δε γινεται να τον αγοραζεις για σουπερ τσιγαρισιο rtda ατμοποιητη και εχω καταληξει εξ ετιας του fodi να κανω πνευμονικες. Και για να μη παρεξηγηθω λεω απλα πως μου βγηκε μαπα για τα δικα μου γουστα.


Αποσυνδεδεμένος burku318

  • ***
  • 626
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fodi F2 από την Hcigar
« Απάντηση #699 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2016, 15:22 »
Τελικά είναι οπως κατσει στον καθενα.Δεν εχω κανενα προβλημα με τον ατμοποιητη απο την πρωτη μερα που τον εχω.Δεν εχει βγει ουτε σταγονα.
Το μονο που με κουρασε ισως ειναι η σφιχτη τζουρα γιατι αυτη την στιγμη δεν εχω αλλον στην κατοχη μου :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος mansel

  • *
  • 22
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fodi F2 από την Hcigar
« Απάντηση #700 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2016, 15:42 »
απο αυτές τις εντυπώσεις και απόψεις πως γίνεται να φτάσεις σε εντελώς αντίθετη άποψη

να μη γραφουμε αρνητικα δηλαδη? Δε καταλαβαινω τι θες να πεις. Πηρα ενα προιον για το οποιο στην αρχη ειχα μεγαλο ενθουσιασμο λογω της φοβερης (δεν αλλαξε κατι εδω .....το γραφω συνεχεια σ ολα τα ποστ μου) γευσης. Στη συνεχεια ομως πεφτει ο ενθουσιασμος βλεπεις τα αλλα κουσουρια του. Φταιω εγω αν οι διαροες δεν εχουν σταματιμο?

Αποσυνδεδεμένος thekal

  • **
  • 272
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fodi F2 από την Hcigar
« Απάντηση #701 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2016, 15:54 »
Όχι φιλε μου, όλες οι κριτικές είναι χρήσιμες, ειδικότερα οι αρνητικές. Επειδή διαβάζουν πολλοί όμως τα γραφόμενα μας, και αρκετοί δεν κάνουν το κόπο να διαβάσουν όλο το νήμα, καλό είναι να κρίνουμε αφού πρώτα έχουμε μια πιο σφαιρική αποψη για ένα προϊόν. Καλά έκανες πάντως και παραθεςες την αποψη σου.

Αποσυνδεδεμένος makis66

  • *****
  • 3076
  • Φύλο: Άντρας
  • Ζήσε την κάθε μέρα σου σα νάναι η τελευταία σου
Απ: Fodi F2 από την Hcigar
« Απάντηση #702 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2016, 15:55 »
να μη γραφουμε αρνητικα δηλαδη? Δε καταλαβαινω τι θες να πεις. Πηρα ενα προιον για το οποιο στην αρχη ειχα μεγαλο ενθουσιασμο λογω της φοβερης (δεν αλλαξε κατι εδω .....το γραφω συνεχεια σ ολα τα ποστ μου) γευσης. Στη συνεχεια ομως πεφτει ο ενθουσιασμος βλεπεις τα αλλα κουσουρια του. Φταιω εγω αν οι διαροες δεν εχουν σταματιμο?

Kανείς δεν σου είπε ότι φταις καλέ μου φίλε και καλά κάνεις και γράφεις τα αρνητικά που βρίσκεις στον δικό σου Fodi. 

Όλοι μας προσπαθούμε να βοηθήσουμε. :)

Απλά μερικά πράγματα μιας και τον έχω και ατμίζω εδώ λίγες μέρες αποκλειστικά με αυτόν και μένα μου φαίνονται παράξενα. :dontknow:

Π.χ. το να αδειάζει το τανκ του ατμοποιητή στα καλά καθούμενα από τις τρύπες του αέρα είναι πολύ παράξενο αν όλα τα ορινγκς είναι καλά και σωστά τοποθετημένα στη θέση τους και το στήσιμο σωστό έως μέτριο.

Αν όλα τα παραπάνω είναι ΟΚ μάλλον έχεις πέσει σε ελλατωματικό κομμάτι, πράγμα το οποίο δεν είναι απίθανο. ;)

Αποσυνδεδεμένος giorgos maniadakis

  • *****
  • 2157
  • Φύλο: Άντρας
  • Ποτε μην εκλαβεισ : την σιωπη μου ωσ αδιαφορια ...
Απ: Fodi F2 από την Hcigar
« Απάντηση #703 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2016, 16:19 »
να μη γραφουμε αρνητικα δηλαδη? Δε καταλαβαινω τι θες να πεις. Πηρα ενα προιον για το οποιο στην αρχη ειχα μεγαλο ενθουσιασμο λογω της φοβερης (δεν αλλαξε κατι εδω .....το γραφω συνεχεια σ ολα τα ποστ μου) γευσης. Στη συνεχεια ομως πεφτει ο ενθουσιασμος βλεπεις τα αλλα κουσουρια του. Φταιω εγω αν οι διαροες δεν εχουν σταματιμο?

την αρχη  απο οσα διαβασα ολα ηταν μια χαρα ουτε διαρροες ουτε τιποτα, και η διαρροες δεν ερχωνται οταν χανεται ο ενθουσιασμος αλλα λογου καποιου προβληματος , η λογικη και η εμπειρια μου λεει οτι αν στεκουν τα λογια στο αρχικο σου ποστ για το θεμα διαρροων , κατι εχει μεσολαβισει στο ενδιαμεσο που ολοι εμεις δεν μπορουμε να  ξερουμε ..
επειδη των εχω στην κατοχη μου τωρα και 3 ημερες και δεν εχω το παραμικρο θεμα , και μπορω να σου πω οτι ολα αυτα που εχω διαβασει περι τσιγαρισιας τζουρας και περι γευσης για μενα ισχυουν και με το παραπανω ...  και θα των συστηνα ακομα και σε αρχαριο στους επισκευασιμους , για αυτο απορισα με την στροφη 180 μοιρων που εχουν λογια σου  στα ποστ σου και οχι στο αν απαγορευται να ποσταρης αρνητικά για οποιων δήποτε ατμο  ...
πραγματικα θελω να βοηθησω αλλα σου εχουν πει τοσες λυσης και δεν εχει πιάσει καμια ... 

Αποσυνδεδεμένος Vagglan

  • *
  • 62
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Fodi F2 από την Hcigar
« Απάντηση #704 στις: Σεπτεμβρίου 05, 2016, 16:36 »
Εγω ως αρχαριος παντως που εμαθα να στηνω με τον φοντι,τον εχω μια εβδομαδα και δεν εχω δει ακομη διαρροη και τον παραταω σε τσεπες και τσαντακια πολυ συχνα.
Το μονο κουσουρι που του βρισκω προσωπικα ειναι οτι ρουφαει υγρο αλυπητα,αν δεν εφτιαχνα δικα μου θα με εστελνε στη ζητιανια  :))

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 135 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 133 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20561 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281030 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207867 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65528 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 173974 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312615 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13860 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124705 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93474 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4160 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix