vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

539 επισκέπτες, 5 χρήστες
Tem, Jorge, kosktaxi, yorgoss, camber

Twitter

Επισκευάσιμοι ατμοποιητές για τους λάτρεις της σφιχτής "τσιγαρίσιας" τζούρας!

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Τον mtl δεν τον ξέρω, αλλά αν κρίνω από τον άλλον τον Leto (αλλά και από τον Seba) θα είναι πολύ καλός!!

Αποσυνδεδεμένος Βασίλης1966

  • **
  • 306
  • Φύλο: Άντρας
Συμφωνώ κι εγώ για τον leto, είναι πολύ αξιόλογος κ καλή κατασκευή αλλά τσιμπημένος σε σχέση με τους άλλους που αναφέρθηκαν.
Για τον brunhilde δεν μπορώ να εκφέρω γνώμη, αλλά οι md κ true είναι καλές επιλογές.
Τους έχω κ τους 3 σε rotation (που λέμε κ στο νησί)

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Παιδιά καλησπέρα ! Τα φωτα σας παρακαλώ καθώς ήρθε η ώρα ο Berserker mini μου να "ξεκουραστεί".
Μεταξύ των md, True, Precicio, glaz mini κατέληξα στους παρακάτω δύο επιλαχοντες:
Reload MTL και Brunhilde . Μεταξύ αυτών των δύο εσείς ποιον θα προτεινατε ? Καθαρά για χρήση καπνικων και ημικαπνικων υγρών . Με ενδιαφέρει γεύση προτιστως και χτύπημα. Σας ευχαριστώ πολύ
Θα πρότεινα τον Reload mtl. Εξαιρετικά καλή γεύση και μικρός σε μέγεθος. Αν δεν σε ενοχλεί το μέγεθος θα μπορούσες να επιλέξεις και τον δεύτερο. Αλλά και πάλι νομίζω ότι ο Reload υπερτερεί στο θέμα γεύσης. Προσωπική άποψη πάντα.

Αποσυνδεδεμένος pfso

  • **
  • 184
Στην τιμή του reload,χαλαρά καλύτερος ο leto που προαναφέρθηκε γνώμη μου πάντα, αλλά καλύτερος και για εμένα του brunhilde. Βεβαία το βασικό μειονέκτημα του  relaod είναι οτι τα post είναι πολύ κοντά στην καμπάνα με αποτέλεσμα σύρματα τύπου superfine fused clapton που θέλουν κόψιμο με κοφτάκι   να βραχυκυκλωνει εύκολα , ενώ σε λεπτά σύρματα που κόβονται με στριφογύρισμα δεν έχει πρόβλημα.     

Αποσυνδεδεμένος Dumouriez

  • **
  • 249
  • Φύλο: Άντρας
παιδιά, έχει κανείς άποψη για τον dram 3? Η τιμή είναι υψηλή, αλλά έστω για το φάτε μάτια ψάρια...  :))

Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Ας τα πούμε ξανά βέβαια σε λίγες μέρες διότι μόλις είδα ότι ήρθε Ελλάδα ο Purity Plus!

Αποσυνδεδεμένος Paspartou88

  • *
  • 40
  • Φύλο: Άντρας
Σας ευχαριστώ πολύ παιδιά όλους!

Ας τα πούμε ξανά βέβαια σε λίγες μέρες διότι μόλις είδα ότι ήρθε Ελλάδα ο Purity Plus!
Φτου, προχτές τον παραγγειλα από εξωτερικό.

Αποσυνδεδεμένος tibolaso

  • **
  • 482
  • Φύλο: Άντρας
Θεωρείται τόσο καλός ο Purity plus;

Sent from my Mi A1 using Tapatalk


Αποσυνδεδεμένος Ksp

  • ****
  • 1276
  • Φύλο: Άντρας
  • Το μπουκάλι είναι μισογεμάτο...
Ναι απο review εξωτερικου θεωρειται πολυς καλος! Ακουγεται ακομη και ως ο φθηνος fev!


Sent from my iPhone using Tapatalk

Παρέλαβα σήμερα τον purity plus.
Πολύ καλή εντύπωση από το πρώτο στήσιμο.
Θα επανέλθω μετά από μερικές μέρες που θα έχω ολοκληρωμένη άποψη.

Αποσυνδεδεμένος anetost

  • **
  • 210
  • Φύλο: Άντρας
παρελαβα και γω τον purity, πολυ καλη ποιοτητα κατσκευης, smooth τσιγαρισια τζουρα, διαρροες μηδεν,λιγο χτυπημα, γευση καλη, οχι κατι το τραγικο, απλα καλη , τιμιος για τα χρηματα του !!!
« Τελευταία τροποποίηση: Απριλίου 22, 2020, 13:40 από anetost »

Αποσυνδεδεμένος harisde1

  • **
  • 122
  • Φύλο: Άντρας
Παιδιά για kaees Aladdin έχει κανείς άποψη για απόδοση? Όχι για εμφάνιση 😁 Τον έχω βρει σε καλή τιμή..

Συνδεδεμένος Tem

  • *****
  • 9588
  • Φύλο: Άντρας
Όχι για εμφάνιση βέβαια, αν και αυτό είναι υποκειμενικό θέμα. Γενικά είναι ένας καλός ατμοποιητής με σωστή απόδοση γεύσης. Χρειάζεται κάποια προσοχή στο στήσιμο και ειδικότερα στην ποσότητα βαμβακιού, ώστε να μην έχουμε διαρροές κατά τη χρήση. Πάντα βέβαια σε συνάρτηση με τη σύσταση του υγρού, δηλαδή με την αναλογία PG και VG. Σε υγρά με μεγαλύτερη αναλογία PG καλό είναι να χρησιμοποιήσουμε μεγαλύτερη ποσότητα βαμβακιού.

Αποσυνδεδεμένος konkouk

  • *
  • 44
  • Φύλο: Άντρας
« Τελευταία τροποποίηση: Μαΐου 11, 2020, 14:22 από Buliwyf »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 291 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix
Υγρά αναπλήρωσης Black Note Έτοιμα υγρά 126 34537 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 15:45
από Haruspex
Επισκευάσιμοι ατμοποιητές- Νέες κυκλοφορίες Επισκευάσιμοι ατμοποιητές 2707 556957 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 11:43
από Tem
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1689 181587 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 06:50
από Tem
Σωστό μαγνητικό καλώδιο usb, πως να μην χαλάσετε ποτέ την θύρα φόρτισης του mod Μπαταρίες, USB pass-through και φορτιστές 0 113 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 00:54
από ipomonias
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 21 8821 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 29, 2024, 17:49
από KORG N364
Ηλεκτρονικά mods - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS [Ηλεκτρονικά mods] 4914 538213 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 22, 2024, 15:18
από kkoumas
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 229 60448 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 13:39
από Chris66
La Tabaccheria (Αρώματα Εκχυλίσματος Καπνού - ΝΕΤ) [Αρώματα] 3047 238708 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:41
από Milarepa
Υγρα νετ απο παλιά! ΥΓΡΑ (γενικά) 2 1514 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 21, 2024, 00:13
από tsep12
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 185 16706 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 20, 2024, 20:16
από e-akapnos
Υγρά Αναπλήρωσης Dinner Lady Έτοιμα υγρά 1239 139235 Τελευταίο μήνυμα Απριλίου 19, 2024, 12:53
από Apostolosz