vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

526 επισκέπτες, 1 χρήστης
Jorge

Twitter

ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?

Αποσυνδεδεμένος Bill-Βασιλης

  • *
  • 84
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #465 στις: Δεκεμβρίου 23, 2015, 00:36 »
Ο κορεσμος της γευσης που φερνει το κυνηγι των ατμοποιητων με οτι αυτο συνεπαγεται
Καλες γιορτες σε ολο τον κοσμο!!!!

Αποσυνδεδεμένος johnaros

  • *
  • 98
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #466 στις: Δεκεμβρίου 23, 2015, 01:01 »
Αυτο που με κουρασε αυτο το τριμηνο που ατμιζω είναι κυριως οτι πρεπει καθε τοσο να αγοραζω και να αλλαζω αντιστασεις. Την επαθα και ξεμεινα κανα δυο φορες  ΣΚ και ηταν και κλειστα τα μαγαζια και δεν ειχα να αλλαξω αντισταση και ρουφουσα με το ζορι για να μην κανω ΚΤ. Απο τοτε το εχω ας πουμε σαν αγχος να μην ξεμεινω απο αντιστασεις . Αγοραζω πλεον και καμια παραπανω , αλλα παλι το περασμενο ΣΚ επεσα σε μαπα αντισταση , αστοχια υλικου,και ξενερωσα την ζωη μου. Γ αυτο μεσα στις γιορτες θα αγορασω τον kayfun και κανα 10μετρα συρμα και κανα κιλο  βαμβακι να μην την ξαναπατησω και να ειμαι ανεξατητος τελειως σ αυτο το θεμα

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #467 στις: Δεκεμβρίου 23, 2015, 01:13 »
   Με ενοχλεί μόνο η επιμονή των καπνιστών, πως έχουν διαβάσει και ξέρουν καλά πόσο επικίνδυνο είναι το ΗΤ.




  Α!!! ναι ξέχασα.
Όταν βάζω το χέρι στην τσέπη για να κάνω κάποια ατμιστική αγορά, έχει μέσα μια παραφασάδα και λίγο με ενοχλεί.
 :)) :))

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #468 στις: Δεκεμβρίου 23, 2015, 01:23 »

Φεύγω από Χαλάνδρι, μετά από μία ώρα κάπου στον Άλιμο συνειδητοποιώ πως έχω πάθει ακριβώς αυτό. Τι έκανα; Γιατί, εσείς δεν θα γυρνάγατε;


Αποσυνδεδεμένος akpe

  • ***
  • 653
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #469 στις: Δεκεμβρίου 23, 2015, 01:37 »
Οι χαρτοπετσέτες!
Δεν με έχουν κουράσει γιατί πλέον το διασκεδάζω αλλά όπου σταθώ θα βρεθεί και μια χαρτοπετσέτα αργά ή γρήγορα δίπλα μου.
Στο γραφείο, το τραπέζι, δίπλα στο κρεβάτι, στις τσέπες...παντού...


Έτοιμος να πω ακριβώς αυτό!  :))


Έχω φτάσει στο σημείο να έχω ΠΑΝΤΑ μαζί μου ένα πακέτο χαρτομάντηλα και ένα πακέτο hankies (τα μπλε, χωρίς άρωμα) και άλλα πέντέξι από το καθένα καβάτζα στο σπίτι  ;D

Αποσυνδεδεμένος altan678

  • ***
  • 671
  • Φύλο: Άντρας
  • Tomorrow belongs to NOBODY
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #470 στις: Δεκεμβρίου 31, 2015, 12:42 »
Με έχει κουράσει που δεν έχω βρει ΕΝΑ κατάστημα που να έχει ΑΚΡΙΒΩΣ αυτά που χρειάζομαι.

Άλλος έχει τα σύρματα, άλλος τις μπαταρίες και άλλος τα αρώματα. Δεν μπορώ να πληρώνω μεταφορικά και περιμένω να μαζευτεί υλικό για να παραγγείλω.

Αποσυνδεδεμένος mindtrapper

  • ****
  • 1374
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #471 στις: Δεκεμβρίου 31, 2015, 12:47 »
Φεύγω από Χαλάνδρι, μετά από μία ώρα κάπου στον Άλιμο συνειδητοποιώ πως έχω πάθει ακριβώς αυτό. Τι έκανα; Γιατί, εσείς δεν θα γυρνάγατε;

Πλέον όχι, και χαίρομαι πολύ γι αυτό.  :angel:

Αποσυνδεδεμένος Nacajima

  • *
  • 58
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #472 στις: Δεκεμβρίου 31, 2015, 13:08 »
Με κουράζει όταν υπάρχουν ακόμα άνθρωποι που με κοιτάζουν σαν εξωγήινο όταν ατμίζω... ας τους ενημέρωση κάποιος. :eleos:

Αποσυνδεδεμένος alldaynews

  • ***
  • 629
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #473 στις: Δεκεμβρίου 31, 2015, 13:12 »
Με έχει κουράσει το θέμα των αντιστάσεων.Γι`αυτό και γω παράγγειλα και περιμένω να έρθει ο Kangertech Subtank Mini με 5 αντιστάσεις και από εδώ θα πάρω σύρμα και βαμβάκι να τελειώσω με αυτό το μαρτύριο

Αποσυνδεδεμένος geoman

  • *
  • 69
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #474 στις: Δεκεμβρίου 31, 2015, 13:49 »
Με έχει κουράσει το μπούχτισμα σε υγρά που μου αρέσουν πάρα πολύ και τα κάνω όλη μέρα.Πάνω που λέω πως εδώ είμαστε τέλος, άντε πάλι βάση, άντε πάλι άλλο υγρό για να ξεχαστώ. Όπως επίσης η αγορά υγρών που στην αρχική δοκιμή σου άρεσε και μετά από λίγα ml τα συχαίνεσαι.

Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #475 στις: Δεκεμβρίου 31, 2015, 14:04 »
   Με ενοχλεί μόνο η επιμονή των καπνιστών, πως έχουν διαβάσει και ξέρουν καλά πόσο επικίνδυνο είναι το ΗΤ.




  Α!!! ναι ξέχασα.
Όταν βάζω το χέρι στην τσέπη για να κάνω κάποια ατμιστική αγορά, έχει μέσα μια παραφασάδα και λίγο με ενοχλεί.
 :)) :))
Χαχαχα αυτά ακριβώς! ;)

Αποσυνδεδεμένος tonydeli7

  • **
  • 103
  • Φύλο: Άντρας
  • There are no problems, only solutions.
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #476 στις: Δεκεμβρίου 31, 2015, 14:10 »
1)Το οτι οταν δοκιμαζω ενα υγρο στα μαγαζια και μου φαινεται καλο,οταν το παρω σπιτι ειναι μετα απο λιγο μαπα...

2)Γεμιζω το tank και μετα απο μερικες ωρες....το γεμιζω παλι... και ειναι και των 3.5ml.. :-P

Αποσυνδεδεμένος hlias bax

  • *
  • 93
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #477 στις: Δεκεμβρίου 31, 2015, 15:52 »
καλη χρονια σε ολουσ, 3 χρονια στο αθλημα, πολλεσ φορεσ στο αμην. 1] τα υγρα,αλλιωσ στουσ απλουσ ατμοποιητεσ τον καταστηματων, αλλιωσ στα δικα μασ. για γευση μιλαω παντα.2] τωρα τελευταια εχουμε τρελαθει στα φρουτα ,και γλυκα. ελεοσ ρε παλικαρια, μια γευση καινουργια τσιγαρισια, η καπνικη τελοσ παντον.3]καινουργια ατμο. ολα για πνευμονικεσ, λεσ και παμε για τρομπονιστεσ, οσο πιο παλια τοσο πιο καλα.μετα λοιπον τησ μαυριλεσ μου, εχω να πω το παλευουμε ακομα. απλα εχουμε ξεφυγει τον τελευταιο χρονο. και λιγο οι τιμεσ. ερχεται σαν να κανουμε τσιγαρο οι τιμεσ. καλη συνεχεια σε ολουσ


Αποσυνδεδεμένος jimmy

  • **
  • 127
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #478 στις: Δεκεμβρίου 31, 2015, 16:06 »
Τα υγρα εχω την εντηπωση οτι  αντι να καλυτερευουν γινονται
χειροτερα ..
Δεν μου αρεσουν τα δηθεν γκουρμε υγρα τυπου ψαροσουπα πχ [καρπουζι,μπανανα,ακτινιδιο,βανιλια] ειναι σιγουρα  χημικη συσταση
και αυτα που παρουσιαζουν οι κυριοι  με τους  γευστικους καλυκες που τα αντιλαμβανονται ολα και καλα...
περνας και συ κανα για δοκιμη και λες τη μαλ....α ηταν παλι :wall:

Αποσυνδεδεμένος yian

  • **
  • 498
  • Φύλο: Άντρας
Απ: ΤΙ ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΚΟΥΡΑΣΕΙ ΣΤΟ Η.Τ. ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ?
« Απάντηση #479 στις: Δεκεμβρίου 31, 2015, 16:08 »
Ο κορεσμός της γεύσης στα αγαπημένα υγρά.
Όποιος κατασκευαστής ετοιμάσει καθαριστικό υγρό ουρανίσκου που με 2-3 τζούρες σου κάνει reset τη γεύση, θα κονομήσει καλά   ;D

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 142 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 138 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 20571 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 281074 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 207873 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 234 65586 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 17:26
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1462 174096 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:31
από Olga68
MODS - ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ EXPRESS Mods 2111 312681 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 15:05
από ThioVag
καλύτερες γεύσεις φράουλας Shake and Vape 26 13932 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 18:21
από Sergios
Πόλεμος στα η.τ Συζήτηση για το άτμισμα 980 124721 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 11, 2024, 12:15
από Chris66
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 93490 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 4166 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix