vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

85 επισκέπτες, 6 χρήστες
john67, Jorge, djfloor, theob, camber, Buliwyf

Twitter

Κλώνοι του Kayfun Prime

Αποσυνδεδεμένος asdgeorge7

  • **
  • 343
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #270 στις: Δεκεμβρίου 05, 2017, 19:19 »
Η 9αρα βάση που κάνω δίνει καλό χτύπημα χωρίς κάψιμο γδαρσιμο.ειμαι ικανοποιημένος.
Αν πέσω ας πούμε σε 6αρα δε νιώθω τίποτα όμως.στον fodi είναι παρόν και 6 και πιο κάτω.
Αυτούς εχω σαν εικόνα.ουτε lite ουτε τον 4.
Δε νομίζω να σε βοήθησα απλά κρατά το οτι σαν χτύπημα στο περνάει ωραία χωρις το γδαρσιμο της pg.

Αποσυνδεδεμένος panoskatz

  • ***
  • 550
  • ΟΛΟΙ ΜΕΛΗ!!!!!gvc.gr
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #271 στις: Δεκεμβρίου 08, 2017, 19:53 »
Δευτερα παραλαμβανω.Δυστυχως ο κινεζος δεν ειχε εξτενσιον.Ξερουμε το γνησιο ποσο εχει και απο που?Θενξ


Αποσυνδεδεμένος dRain

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #273 στις: Δεκεμβρίου 10, 2017, 12:41 »
Αυτό πώς γίνεται;;

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #274 στις: Δεκεμβρίου 10, 2017, 12:46 »
Εχεις πιο χαλαρο / σφικτο το βαμβακι απο εκεινη την πλευρα.Κεντραρε κ την αντισταση σου στη μεση να ειναι.

Αποσυνδεδεμένος knight77

  • ***
  • 667
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #275 στις: Δεκεμβρίου 10, 2017, 12:46 »
To πιθανοτερο ειναι να εχεις στουμπωσει λιγο παραπανω το βαμβακι απο τη μερια που ειναι σκουρο.

Αποσυνδεδεμένος dRain

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #276 στις: Δεκεμβρίου 10, 2017, 12:49 »
2 διαφορετικές αποψεις στο καπάκι!
Η μαύρη μεριά έχει περισσότερο ή λιγότερο βαμβακι;
Δηλαδή εγώ τωρα τροφοδοσία έχω από τη σκούρα μεριά μόνο;

Αποσυνδεδεμένος Athan

  • *****
  • 2386
  • Φύλο: Άντρας
  • Read The Fuckin' Manual...
    • Athan
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #277 στις: Δεκεμβρίου 10, 2017, 12:52 »
Ειτε σφικτο ειτε χαλαρο ειναι θεμα,προσπαθησε να βαζεις το βαμβακι ουτε χαλαρα αλλα κ ουτε σφικτα στην αντισταση σου κ στο ιδιο μεγεθος.

Αποσυνδεδεμένος dRain

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #278 στις: Δεκεμβρίου 10, 2017, 13:20 »
Με κοροϊδεύουν τα μπαμπακια. Πριν ήταν όπως το έστειλα, το κλείνω και κάνω 5-10 τζουρες και τώρα που το άνοιξα για να βάλω άλλο κοτομπεικον είναι κομπλέ!

Αποσυνδεδεμένος FML

  • ***
  • 700
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #279 στις: Δεκεμβρίου 10, 2017, 13:37 »
Κλασική περίπτωση βλάβης βαμβάκι Ηarley Quinn.

Από τη μια μεριά τροφοδοτεί λίγο "καλύτερα/περισσότερο" γι'αυτό και αυτό το αποτέλεσμα
(είδες, εγώ δε λέω από ποιά σαν τους προηγούμενους για να έχω "άλλοθι" xo xo - πέρα από
την πλάκα, η μεριά που έχει πάρει χρώμα είναι αυτή που τροδοτήθηκε καλύτερα). Το παθαίνω
και 'γω που και που (όχι συχνά), ίσως πέρα από το "μη-ίδιο" βαμβάκι στις 2 μεριές παίζει
να συμβάλει και κάποιος άλλος παράγοντας, πχ πως κρατάς το mod. Όπως και να 'χει, όταν
μου συμβαίνει αυτό, από τη στιγμή που δεν παίρνω καμμένο, απλά συνεχίζω να ατμίζω και
μετά από μερικές τζούρες στρώνει μόνο του... όπως έστρωσε και σε σένα (φυσιολογικό είναι,
δεν είναι θαύμα).  :tongue_smilie:

Αποσυνδεδεμένος dRain

  • **
  • 142
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #280 στις: Δεκεμβρίου 10, 2017, 13:48 »
Έχει λογική να φτιάξει μετά από κάποιες τζουρες ναι! Αλλά εμένα η κατάσταση που είδες η αρχική ήταν μετά από σχεδόν 4 εμελ! Και έστρωσε μόλις το άνοιξα να δω την κατάσταση του. Για αυτό αναρωτιέμαι

Αποσυνδεδεμένος chillo

  • *****
  • 1638
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #281 στις: Δεκεμβρίου 10, 2017, 15:07 »
φαίνεται και στην απόδοση, αν τραβήξεις 2-3 βαρβάτες και δε στρώνει, το αλλάζεις

Αποσυνδεδεμένος panoskatz

  • ***
  • 550
  • ΟΛΟΙ ΜΕΛΗ!!!!!gvc.gr
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #282 στις: Δεκεμβρίου 11, 2017, 21:34 »
Παρελαβα και εγω σημερα και απο το μεσημερι εχω κανει αρκετα γεμισματα και θα πω την γνωμη μου εαν και ειναι νωρις ακομα.Ηρθε πεντακαθαρος και δεν τον επλυνα καθολου.Ποιοτητα στα γνωστα στανταρ της sxk με καλυτερα νομιζω λαστιχακια και φενεται απο την σφιχτη αισθηση που ειχαν ολα τα κομματια και κυριως του δαχτυλιδιου του αερα που στον προηγουμενο v5 γυρναγε σαν ξεχαρβαλωμενο.Αφου μου εσπασε τα νευρα να ξεβιδωσω το ντεκ τελικα διαπιστωσα οτι ειχαν κανει πατατα και δεν εβαλαν σωστα ενα λαστιχακι το οποιο ειχε φυγει απο τη θεση του και ευθυνονταν για το φρακαρισμα.
Στησιμο λοιπον με 40ρι και με κλειστα υγρα φουλ υπερτροφοδοσια μετα την αναπληρωση.Αρχισαμε λεω.... :angry_orange:
Τι ηθελα και εμπλεξα παλι με το κωλοεργοστασιο λεω συνεχιζω ατμιζω και σε καθε γεμισμα τα ιδια με παρουσια υγρασιας στο airflow και τα γνωστα μετα φυσηματα χαρτοπετσετες κτλπ.Ξαναστηνω και βαζω ποιο σφιχτα το βαμβακι με λιγο μεγαλυτερη ποσοτητα και προσεχω να ειναι οσο το δυνατον ποιο μακρυα απο την τρυπα του αερα.Το ιδιο κολπο εκανα και στον skyline και τερμα πλεον οι υπερτροφοδοσιες και εδω και κανα 2ωρο ατμιζω πλεον απροβληματιστα.Γευση στο θεο στα γνωστα στανταρ των kayfun και υποψια μεταλιλας στα πρωτα γεμισματα λογικο βεβαιως βεβαιως.

@Το εξτενσιον ειναι must!!!!!δεν παλευεται απο θεμα αυτονομιας μεγαλη ταλαιπωρια με τα συνεχη γεμισματα.
@Οι φοβοι μου για τον skyline επιβεβαιωθηκαν.Μπροστα στον kayfun ειναι μια μετριοτητα στο θεμα γευσης και σταθεροτητας της τροφοδοσιας.Προσωπικη αποψη βεβαιως.

Αποσυνδεδεμένος Dimitrisbo

  • ****
  • 1120
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #283 στις: Δεκεμβρίου 11, 2017, 22:06 »

@Οι φοβοι μου για τον skyline επιβεβαιωθηκαν.Μπροστα στον kayfun ειναι μια μετριοτητα στο θεμα γευσης και σταθεροτητας της τροφοδοσιας.Προσωπικη αποψη βεβαιως.
Πάλι καλά που έγραψες το προσωπική άποψη στο τέλος,θα ξύπναγες με κεφάλι αλόγου δίπλα σου αύριο! :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος Κώστας Άλεξ

  • *****
  • 3866
  • Φύλο: Άντρας
  • Προβοκάτορας και ισοβίτης - Watch Out!
Απ: Κλώνοι του Kayfun Prime
« Απάντηση #284 στις: Δεκεμβρίου 11, 2017, 22:08 »
Αλίμονο αν τέτοια λεκτικά άλλοθι είχαν πραγματικό αντίκτυπο στην ομάδα των Skyline εκδικητών ή αλλιώς γνωστών ως skyline - ταλιμπάν.


 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Hellvape Dead Rabbit MTL RTA [Με φιτιλοαντίσταση] 7 6985 Τελευταίο μήνυμα Σήμερα στις 10:23
από Sergios
Labs MTL RTA – BP MODS [Με φιτιλοαντίσταση] 59 20236 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 26, 2024, 15:53
από kyrgiannis
ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ για τα υγρά γενικά. Βασικές πληροφορίες ΥΓΡΑ (γενικά) 1691 193227 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 21:47
από billythekid
INNOKIN ARES FINALE [Με φιτιλοαντίσταση] 1 1185 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 25, 2024, 18:04
από ThioVag
LOST VAPE CENTAURUS B60 AIO & B80 AIO [Ηλεκτρονικά mods] 5 4308 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 24, 2024, 13:48
από zamploutos
Μπαταρίες για mod: ΕΡΩΤΗΣΕΙΣ ΕΞΠΡΕΣ και νέες κυκλοφορίες [Μπαταρίες για mod] 8820 1107694 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 17:05
από shadockan
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1463 179244 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 21, 2024, 16:51
από shadockan
DIY υγρό μέντας αλλά πολύ παγωμένο [Αρώματα] 2 1598 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 17, 2024, 10:38
από Geraki
Lost Vape Thelema Nexus [AIO (Όλα σε ένα)] 0 1173 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 18:10
από zamploutos
Ulton VWM Innova RTA [Κλώνοι επισκευάσιμων] 186 24307 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 16, 2024, 13:11
από georgeboy
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1814 288491 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 14, 2024, 14:12
από Ηρακλης
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1397 211571 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 13, 2024, 22:52
από Xxristos