vaping.gr

Προειδοποίηση

ΠΡΟΣΟΧΗ

Το site και η δημόσια συζήτησή μας απευθύνεται μόνο σε άτομα ήδη εξαρτημένα στη νικοτίνη τα οποία ενδιαφέρονται να πληροφορούνται για θέματα γύρω από το άτμισμα και είναι άνω των 18 ετών


Προς τους ενήλικες: Το μήνυμα αυτό δεν θα είναι ορατό μετά την εγγραφή σας στο φόρουμ

194 επισκέπτες, 11 χρήστες
Ribot, maprix, I.P, Sergios, Jorge, Ελένη Π, bloodlessz, tibolaso, Milarepa, vasim, camber

Twitter

Hussar RTA Clone

Αποσυνδεδεμένος Palasd

  • ***
  • 536
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #1785 στις: Οκτωβρίου 24, 2017, 14:25 »
οπότε και εσυ συμφωνείς ότι κλάπτον και hussar δεν πάνε μαζί

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #1786 στις: Οκτωβρίου 24, 2017, 14:48 »
Εγώ είχα θέμα με το νούμερο 1
Όταν γυρναγα το δαχτυλίδι του αέρα έπαιρνε μαζί και το ορινκ και αφού μου έκοψε 2 ορινκ το άλλαξα με ενα άλλο που είχα ποιο χοντρό και έκανα δουλειά

Έγινε συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων<--Click

. (Image removed from quote.)
Βρε παλικάρια, μπας και δεν έχει εκεί που έχετε το βελάκι no2 o-ring


Εννοώ μήπως το 2ο είναι εδώ????

« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 24, 2017, 14:55 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος cpbaroque

  • *****
  • 3695
  • Φύλο: Άντρας
    • cpbaroqueTheBlog
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #1787 στις: Οκτωβρίου 24, 2017, 14:56 »
Δεν ξέρω αν κανονικά έχει εκεί o-ring, εμένα πάντως δεν είχε ποτέ και δεν είχα κανένα πρόβλημα. Νομίζω όμως πως δεν έχει... :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #1788 στις: Οκτωβρίου 24, 2017, 14:59 »
Που???? (απαντήθηκε από την ....ψήφο  ;) )

Από πάνω ΔΕΝ γίνεται να έχει κανονικά oring αφού θα απέκλειε τις οπές τροφοδοσίας.
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 24, 2017, 15:20 από Buliwyf »

Αποσυνδεδεμένος antonelos

  • *****
  • 1899
  • Φύλο: Άντρας
  • Ξέρεις απο e-VESPA???
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #1789 στις: Οκτωβρίου 24, 2017, 17:23 »
ειναι αυτο της βασης...
Μεχρι και εγω το επιασα με τη μια :laugh1:

Αποσυνδεδεμένος fwtoman

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #1790 στις: Οκτωβρίου 24, 2017, 19:00 »
Εδω φαίνεται καλύτερα...

Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #1791 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 12:55 »
Πάντως στις δύο φωτό που ανέβασες δείχνεις 2 διαφορετικά πράγματα με το 2  :dontknow: :dontknow:

Αποσυνδεδεμένος fwtoman

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #1792 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 13:23 »
Η πρώτη φωτογραφία δεν ήταν δικιά μου την πήρα απο nikolis2000 που την είχε ανεβάσει στο# 1762
Η δεύτερη είναι απο μένα
Όταν τον ξεστησω θα βγάλω μία λαιβ να την ανεβάσω


Αποσυνδεδεμένος Buliwyf

  • *****
  • 1931
  • Φύλο: Άντρας
  • ιέεεεεεεεεπ!!!! αστ ναγκλίτσα κατ ρε!!!
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #1793 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 18:59 »
Ναι, το ξέρω ότι είναι η ίδια (σε άλλο μέγεθος  ;) )

Όμως αυτό που περιγράφει ο nikolis2000 ΔΕΝ είναι αυτό που λες.

Βασικα  ποιο λετε?το 1 το μαυρο η το 2 που ειναι το ασπρο μεσα στο τανκ?
Απλά, αυτό που περιγράφει, δεν είναι αυτό που δείχνετε (αμφότεροι ;D ) γιατί εκεί ΔΕΝ υπάρχει o-ring

Αποσυνδεδεμένος Σταύρος 63

  • ***
  • 674
  • Φύλο: Άντρας
  • Τό γάρ περισσά πράσσειν ούκ έχει νούν ούδένα
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #1794 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 19:22 »
Πρεπει να εχει ορινκ κ ο sxk πανω στην καμπανα αλλα  ειναι το διαφανο κ δεν φαινεται στις φωτογραφιες,

Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #1795 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 19:37 »
Συγνωμη για την παρεμβολη στο θεμα συζητησης,αλλα εχω προβλημα με το βαμβακωμα...παιρνω παντα υγρα στο επιστομιο,και θα ηθελα να το λυσω.Αλλα προβληματα υπερτροφοδοσιας στο χωρο του αερα,και διαρροων πιστευω οτι τα ελυσα με σωστο σφιξιμο των μερών και σωστή εκμάθηση του ανοιγοκλεισίματος των υγρών οπως διαβασα σε παλαιοτερα χρησιμα ποστς.αλλα σε αυτο το βαμβακωμα πασχω...υπάρχει καποιο λινκ σε καποιο χρησιμο ποστ του παροντος θεματος?μια φωτογραφια κατι σε βιντεο,οτιδηποτε ευπροσδεκτο.Ευχαριστω.
το μονο που εχω παρακολουθησει ειναι αυτο

πολυ χρησιμο.εχω δοκιμασει και με πολυ λιγοτερο βαμβακι ,αλλα παλι παιρνω υγρα στο επιστομιο.... :-\

Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #1796 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 20:03 »
Tankwart, θα βρεις φωτογραφίες απο τον φίλο και πολιούχο του νήματος truckman κάπου στην αρχή του νήματος, ξεκίνα απο σελίδα 15 και θα τις βρεις, εκεί κοντά είναι. Το λίγο βαμβάκι πρέπει να είναι το θέμα αλλά θα στα πούνε καλύτερα οι βετεράνοι.

Και μένα το βαμβάκωμα με παίδεψε πιο πολύ και μου πήρε πιο πολύ ώρα, καθαρά λόγω απειρίας. Με διάβασμα απο το νήμα και πολύ τύχη του πρωτάρη, είμαι στο δεύτερο στήσιμο και "πάει τρένο" απ'την αρχή. Ετοιμάζω νουβέλλα με εντυπώσεις.

Αποσυνδεδεμένος vag21

  • ****
  • 1452
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #1797 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 21:17 »
Συγνωμη για την παρεμβολη στο θεμα συζητησης,αλλα εχω προβλημα με το βαμβακωμα...παιρνω παντα υγρα στο επιστομιο,και θα ηθελα να το λυσω.Αλλα προβληματα υπερτροφοδοσιας στο χωρο του αερα,και διαρροων πιστευω οτι τα ελυσα με σωστο σφιξιμο των μερών και σωστή εκμάθηση του ανοιγοκλεισίματος των υγρών οπως διαβασα σε παλαιοτερα χρησιμα ποστς.αλλα σε αυτο το βαμβακωμα πασχω...υπάρχει καποιο λινκ σε καποιο χρησιμο ποστ του παροντος θεματος?μια φωτογραφια κατι σε βιντεο,οτιδηποτε ευπροσδεκτο.Ευχαριστω.
το μονο που εχω παρακολουθησει ειναι αυτο

πολυ χρησιμο.εχω δοκιμασει και με πολυ λιγοτερο βαμβακι ,αλλα παλι παιρνω υγρα στο επιστομιο.... :-\
τι συρμα χρησιμοποιεις και στα ποσα βατ?

Αποσυνδεδεμένος netsplit

  • ****
  • 1358
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #1798 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 21:27 »
Συγνωμη για την παρεμβολη στο θεμα συζητησης,αλλα εχω προβλημα με το βαμβακωμα...παιρνω παντα υγρα στο επιστομιο,και θα ηθελα να το λυσω.Αλλα προβληματα υπερτροφοδοσιας στο χωρο του αερα,και διαρροων πιστευω οτι τα ελυσα με σωστο σφιξιμο των μερών και σωστή εκμάθηση του ανοιγοκλεισίματος των υγρών οπως διαβασα σε παλαιοτερα χρησιμα ποστς.αλλα σε αυτο το βαμβακωμα πασχω...υπάρχει καποιο λινκ σε καποιο χρησιμο ποστ του παροντος θεματος?μια φωτογραφια κατι σε βιντεο,οτιδηποτε ευπροσδεκτο.Ευχαριστω.
Τι αναλογία VG/PG ατμίζεις ;;;
Ο Hussar δεν μαζεύει εύκολα υγρά στο επιστόμιο, διότι δεν έχει στένεμα κάτω από αυτό.
Δοκίμασες χωρίς καθόλου drip tip (επιστόμιο) ;;

Αποσυνδεδεμένος fwtoman

  • *
  • 90
  • Φύλο: Άντρας
Απ: Hussar RTA Clone
« Απάντηση #1799 στις: Οκτωβρίου 25, 2017, 23:29 »
Παράθεση από: Buliwyf στις Σήμερα στις 18:59
Παράθεση
Ναι, το ξέρω ότι είναι η ίδια (σε άλλο μέγεθος   )

Όμως αυτό που περιγράφει ο nikolis2000 ΔΕΝ είναι αυτό που λες.
Απλά, αυτό που περιγράφει, δεν είναι αυτό που δείχνετε (αμφότεροι ) γιατί εκεί ΔΕΝ υπάρχει o-ring

Επειδή μπερδεύτηκα με το μπέρδεμα μάλλον αύριο θα τον ξεστησω και θα ανεβασω φωτογραφίες


Έγινε συγχώνευση συνεχόμενων μηνυμάτων<--Click




Συγνωμη για την παρεμβολη στο θεμα συζητησης,αλλα εχω προβλημα με το βαμβακωμα...παιρνω παντα υγρα στο επιστομιο,και θα ηθελα να το λυσω.Αλλα προβληματα υπερτροφοδοσιας στο χωρο του αερα,και διαρροων πιστευω οτι τα ελυσα με σωστο σφιξιμο των μερών και σωστή εκμάθηση του ανοιγοκλεισίματος των υγρών οπως διαβασα σε παλαιοτερα χρησιμα ποστς.αλλα σε αυτο το βαμβακωμα πασχω...υπάρχει καποιο λινκ σε καποιο χρησιμο ποστ του παροντος θεματος?μια φωτογραφια κατι σε βιντεο,οτιδηποτε ευπροσδεκτο.Ευχαριστω.
το μονο που εχω παρακολουθησει ειναι αυτο

πολυ χρησιμο.εχω δοκιμασει και με πολυ λιγοτερο βαμβακι ,αλλα παλι παιρνω υγρα στο επιστομιο.... :-\

Στο στήσιμο μάλλον κάτι δεν πάει καλά... Εάν θες ανέβασε καμία φωτογραφία να δούμε
Επίσης στα πόσα βατ τον δουλεύεις?
Εμένα πάντως δεν μου έχουν έρθει υγρά...ακόμα τουλάχιστον
« Τελευταία τροποποίηση: Οκτωβρίου 25, 2017, 23:42 από Buliwyf »

 

Τελευταία θέματα

Τίτλος Πίνακας Απαντήσεις Εμφανίσεις Τελευταίο μήνυμα
Ερωτήσεις - απορίες για clearomizers Ατμοποιητές "εμπορίου" 1395 206331 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 23:14
από Xxristos
BISHOP MTL RTA by Ambition Mods & The Vaping Gentlemen Club [Με φιτιλοαντίσταση] 232 63682 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 21:08
από Ελένη Π
HCIGAR VT 75 Nano (DNA 75) [Ηλεκτρονικά mods] 1127 92854 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 09, 2024, 03:53
από Tem
Αλλοίωση γεύσης υγρού Shake and Vape 3 3863 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 13:07
από Aoratix
PULSE AIO V2 [AIO (Όλα σε ένα)] 5 1097 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 07, 2024, 11:40
από axilleaspro
Νέα και ερωτήσεις εξπρές για φορτιστές μπαταριών mods [Φορτιστές μπαταριών mod] 1461 172854 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 06, 2024, 09:00
από treloneritis
Shake and Vape - Ερωτήσεις εξπρές και γενικές πληροφορίες Shake and Vape 1808 278255 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 21:18
από antiklitos140
GeekVape Aegis Solo [Ηλεκτρονικά mods] 83 15540 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:55
από ipomonias
Vaporesso Swag 2 [Ηλεκτρονικά mods] 56 14229 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 03, 2024, 17:15
από ipomonias
INNOKIN ZENITH II Ατμοποιητές "εμπορίου" 41 9609 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 23:53
από Xxristos
Ποιά σύρματα θεωρείτε Κορυφή (ποιοτικά), (Kanthal A1, Nichrome, SS, Εξωτικά....) [Περί αντιστάσεων (τεχνικά)] 202 43882 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 02, 2024, 20:48
από Tem
VOOPOO Doric Galaxy Pod kit [AIO (Όλα σε ένα)] 7 502 Τελευταίο μήνυμα Μαΐου 01, 2024, 20:07
από Aoratix